IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

cmelica
29. dec 2011

@dasaa aj ja sem tam pocitam nieco,ale akosi ma nic nebavi 😝 😝 tak sa poriadne zabav s malu 🙂 🙂

majca55
29. dec 2011

@dasaa no len papkaj moja 😵 kedy idete do MT?

majca55
29. dec 2011

@cmelica no moja šikne a manžel mi už objednal tričká 😵 😵

dasaa
29. dec 2011

@majca55 moja do martina idem az 5.1 bo len vtedy moj mm moze ☹ ja som chcela ist toho 4.1 tak ako ty

dasaa
29. dec 2011

@cmelica ved ani mna nebavi nic citat ale ten casopis je dobry aj ked niektore temy nemusim

majca55
29. dec 2011

@dasaa hm škoda ☹ no potom si napíšeme ako sme dopadli 😵

kiss35
29. dec 2011

@simik22 aj mne povedali ze mam pco..a co to je ta teratozoospermia?

dasaa
29. dec 2011

@majca55 jasneeee 🙂 ale nezabudni nam potom ukazat fotecku malych fazuliek 🙂 to uz nebudu fazulky ale to uz budu babetka 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

sijust
29. dec 2011

@mirka2010 tak cakam na smsku...tel v pohotovosti 😉 mame sa celkom fajn...brusino rastie...dnes ma cely den picha dole vlavo...asi si drobcur robi miestecko 🙂 a na silvestra budeme doma...mne sa veru nechce nikam ist...vecer uz byvam unavena,hlavne,ked v noci zle spavam... 😒 uz aby si bola co najskor fit,mala lahucky porodik a bola so svojou laskou v naruci 🙂

majca55
29. dec 2011

@dasaa juj vieš ako sa teším ale aj bojím aby bolo všetko ok však to poznáš 😨

dasaa
29. dec 2011

@majca55 poznam ale moja bude vsetko v poriadku uvidis 🙂

dasaa
29. dec 2011

@cmelica moja a ty este skladas puzzle uz mas nie co poskladane ?

cmelica
29. dec 2011

@dasaa hej stavam,ale moc mi to nejde 😝 do konca tehu 🙂 🙂 to snad poskladam 😀

dasaa
29. dec 2011

@cmelica och ta co to len sa ti nechce nech ti pomoze mm 🙂

majca55
29. dec 2011

@dasaa bude len už chcem nech je 4.1. 😵

majca55
29. dec 2011

@cmelica do konca tehu ešte prikúpiš 😀 😀

cmelica
29. dec 2011

@dasaa mm ked mi pomaha,tak tiez toho moc nepostavime...ma vecsie nervy ako ja ked sa nedari 😀 😀
ale,ty si ho kup 🙂 🙂

dasaa
29. dec 2011

Babenky budem koncit prajem vam pekny a prijemny vecer dobru nocku @tinka9075
@tinka9075 prajem ti prijemne skladanie 🙂
@cmelica tebe moja prajem na zajtra prijemnu cestu daj nam potom vediet ako si dopadla 🙂
@majca55 a ty nasa mamina len krasne papaj na co mas chut 🙂

dasaa
29. dec 2011

@cmelica jasne kupim si to 🙂

tinka9075
29. dec 2011

@dasaa ahoj ved aj zajtra chvílu poskladám dobrú nocku 😉

cmelica
29. dec 2011

@dasaa dobru nocku a sladke sny 🙂 🙂 papa zajtra

majca55
29. dec 2011

@dasaa vidíš moja už mi to ukazuje 😵 termín porodu

cmelica
29. dec 2011

@majca55 by si tam mala dat ,ze babatka 🙂 🙂 🙂

majca55
29. dec 2011

@cmelica to tam nebolo vo výbere lebo to máš môj fotoblok 😵

majca55
29. dec 2011

@dasaa dobru moja 😵

adikasala
30. dec 2011

@dasaa podla mna to je normalne aj mne sa stava ze sem tam ked sa natiahnem ma zapicha naspodu...pripadne sa opytaj v centre ked pojdete 🙂

adikasala
30. dec 2011

@mirka2010 no toto obdobie chripok je strasne,aj ja som trosku este mimmo....v noci sa este stale potim,aj ked horucku uz nemam,a neda mi dobre spat...inak sa mame ok,malinka nam krasne kopka niekedy az tak ze mi dobre potlaci do brucha a ja citim bolest...ale nevadi vydrzime vsetko.ty asi budes mat sylvestrovske alebo novorocne babo to by bolo co....sranda prajem ti aby si sa zotavila a zvladla v poriadku prichod malinkeho 🙂

adikasala
30. dec 2011

@tinasc no moja ja ked som si predstavovala cestovanie este niekedy v novembri tak som sa tesila,ze v pohode,,ale teraz ti mozem povedat ze vecii sa menia zodna na den,a ja sa citim stale menej na zataze,tak som sa rozhodla neriskovat,uz len preto ze to je moje prve vymodlene tehulo,a nechcela by som si potom nieco vycitat,,,moze sa stat vselico,,ved som odpadla aj po zubarovi...tak to ma trosku odradilo a aj nasi ma odhovorili,aj ked srdce nam place....skusim dotiahnut sem aspon sestru 🙂

adikasala
30. dec 2011

🙂 dnes je predposledny den v roku 🙂 🙂 takto pred rokom som sa objavila aj ja vtejto temicke 🙂 ktora mi priniesla stastie 🙂 tymto by som sa chcela podakovat vsetkym skalnym babenkam za podporu a priatelstvo ktore som tu nasla pocas tohto roku,,,,svami sa mi kracalo lahsie k vytuzenemu cielu 🙂 vsetky vas mam velmi rada a povazujem vas za moje naozajstne kamosky 🙂
do noveho roku 2012 prajem vsetkym uz maminkam krasne chvile z detickami 😲 🙂 😲 🙂 😀
tehulkam prajem krasne tehulkovanie s uspesnym koncom zo zdravymi detickami v naruci 😲 🙂 🙂 🙂
a zatial cakatelkam na kolajnicky prajem aby rok 2012 bol naozaj ten pravy a stastny,a aby ste do konca roka boli minimalne bruskate,ak nie uz maminami co by bolo najlepsie riesenie 🙂 🙂 🙂 🙂
zo srdca vam to zela adikasala a valentinka v brusku 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

tinasc
30. dec 2011

@adikasala tak krásne si to napísala, to sa tak krásne číta 🙂 samozrejme aj Tebe prajem krásne tehulkovanie, ľahký pôrod a potom krásne maminkovanie...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre