IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

alibabaa
7. feb 2012

@annavi poloplny mechur aby sa ti lahsie dostal do maternice. to spominaju az v den iui. ked muz odovzda spermosky, tak zene toto hovoria. ale uz sa mi stalo aj ze mi nic nepovedali... tak preto ti to pre istotu hovorim dopredu. no bud poloplny alebo plny ale urcite nie prazdny. mala som ho asi menej naplneny ako si doktorka predstavovala tak ma na tej koze tak zdrbala ze som az nechapala. a ja som aj vela vypila aj mi bolo treba cikat.. no ale to uz je za mnou a odvtedy ked povedia poloplny, radsej plny ho mam...

alibabaa
7. feb 2012

@annavi citam ze apolenka nemusela mat plny mechur. ona je ale z ineho centra. zalezi na centre do ktoreho chodis... ja do GF v ba a tam to vyzaduju.. 😕

sijust
7. feb 2012

@mirka2010 ja sa tiez tesim,ze sa tatko skoro malinke ozyva...vcera uz citil aj tatinko klopnutie,ked dal rucku na brusko🙂 ale to vyduvanie je najkrajsie-z bruska mam cukrovu homolu,ked sa malicke zacne zvrtat 😀 take tvrde,raz je kopcek na jednej strane,potom na druhej...na to sa vzdy tesim a to robi len rano,ked sa dam na chrbat alebo v noci...chrustik moj malicky,uz sa ho nemozem dockat...9mes.je strasne dlho 😒 ale dnes uz zacinam 6ty 😎 zlaticka a vy ako?ste tam stale zavreti,ja viem,ale mate jeden druheho...a dufam,ze sa skoro to pocasie umudri 🙂

tinasc
7. feb 2012

@alibabaa ja som nikdy na iui plný mechúr nemala a ani poloplný, ja som sa radšej ešte predtým vycikala a nikto mi nič nepovedal, ani nevynadal... záleží asi od človeka, čo tam práve je...

mirka2010
7. feb 2012

@sijust zlaticko, to je krasne toto buchnatovanie v brusku...ach, prenaaadherneeee....a ked moj manzel prvy krat citil maleho, tak to bol tak emotivny zazitok pre nas..ze sa to neda ani opisat...je to uzasne, ze ta takto skoro kopka, aspon si to budes moct dlhsie uzivat 🙂 inak neskutocne moc to leti, ze uz 6ty mesiac zacinas...bozinku, ved len teraz ako keby to bolo ze si mi napisala, ze si tehotna...inak tych 9mesiacov je naozaj dlho...je to o obrovskej zodpovednosti, starostlivosti, len aby vsetko bolo dobre pre vyvoj babatka...a ja ked si zoberiem este aj to obdobie prenasania a cakania kazdy den, kedy to uz pride..no dlho to bolo, ale aj tak jedno z najkrajsich zivotnych obdobi 🙂

kostickabonnie
7. feb 2012

@alibabaa veru, nech si to vyskusaju na vlastnej kozi, ja tiez, ked som pricestovala, hned som musela na wc, lebo vsak hodina cesty autom a potom som trpla, ci sa naplni podla ich poziadaviek - este to by chybalo, aby sme poznali aj svoj mechur na mililiter 😖

kostickabonnie
7. feb 2012

@tinasc mne bolo povedane, pri zakroku poloplny, pri sone prazdny ...a tiez som dostala zdrba, ked som vyliezla na kozu pri sono a ze mam mechur na prasknutie, hoci som nemala potrebu ist na wc...zdrbkala ma MUDr. Stenova. Take zbytocne stresy, ze pri dalsej navsteve som si nepametala, kedy plny, kedy prazdny 😀 😀 😀

tinasc
7. feb 2012

@kostickabonnie mne nikto nikdy nepovedal nič, ani to že poloplný, až pri vklade som si z papierov prečítala a potom aj sestrička po punkcii hovorila, že poloplný, no dúfala som, že to bude v poriadku a asi bolo 🙂

alibabaa
7. feb 2012

@kostickabonnie hej aj mna zdrbala stenova. to je ta blondina ... ale vraj k svojim pacientkam je mila ako med...

kostickabonnie
7. feb 2012

@alibabaa ja som jej pacientka ...bola 🙂

alibabaa
7. feb 2012

@kostickabonnie a aj tak bola na teba neprijemna? no to uz co je.. tak to uz vobec potom nechapem..

kostickabonnie
7. feb 2012

@alibabaa ako sa to vezme, cely cas sa na pacienta milo usmieva a potom pride taka sprcha...clovek sa len presvedci, ze vsetko je divadielko z ich strany a kedze my od nich nieco chceme, tak musime to divadielko hrat s nimi 😉

walta
7. feb 2012

@mirka2010 tak urcite sa aj vy dockate... bodaj by uz zima presla... ja sa uz tesim na jar... leto moc nemusim, najradsej mam jar a jesen 🙂

adikasala
7. feb 2012

kocky takto sa gulame 🙂 dnesne foto 28 tyzden!!! 🙂

apolenka6
7. feb 2012

@adikasala Krásne sa nám gulatíš 🙂 pristane ti to!

cmelica
7. feb 2012

@adikasala jeeeeeeeeej to je krasne brusino 🙂))

cmelica
7. feb 2012

@kostickabonnie @dasaa @tinka9075 @tinasc @majca55 ako sa mate kocky?? zima ako v rusku vsak 😝

majca55
7. feb 2012

@adikasala krásne máš bruško 😵 😵

majca55
7. feb 2012

@cmelica teda riadna už nech skončíííííííííííí 😝

cmelica
7. feb 2012

@majca55 veru tak...a fuci ako blaznive 😒 😒 😒

tinasc
7. feb 2012

@cmelica hroznáááááá zimaaaaaaaaa 🙂 hnusné, už nech sa skončí... inak sa mám dobre 🙂

cmelica
7. feb 2012

@tinasc a co foliky rastuuuuuuuuuuuuuu?????

majca55
7. feb 2012

@tinasc moja ty sa ako máš?kedy ideš na punkciu? 😵

tinasc
7. feb 2012

@majca55
@cmelica zajtra bude punkcia 😉

cmelica
7. feb 2012

@tinasc juuuuuuuuu to uz???ale to ubehlo...daj hned v

cmelica
7. feb 2012

@tinasc juuuuuuuuu to uz???ale to ubehlo...daj hned vediet aku si mala urodicku 🙂 🙂 🙂

walta
7. feb 2012

@adikasala jeeeeeeeeeej, ahooooj... krasne brusino.... len nech pekne rastie... vela zdravicka do dalsich dni zelam 🙂 🙂 🙂

majca55
7. feb 2012

@tinasc vau to ale ubehlooooooo 😵 moja držím moc moc palce 😵

tinasc
7. feb 2012

@cmelica dám, ono ja som o tom moc nechcela tu písať, nechcem sa na to nejako upínať, ako bude tak bude, ale verím, že bude 🙂

tinasc
7. feb 2012

@majca55 ďakujem 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre