IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

sijust
10. feb 2012

@tinasc moja ako?myslim na teba,nech sa vsetko podari 🙂

sijust
10. feb 2012

@cmelica ano zlatko,moc si tehu uzivam...uz sa mi aj lepsie spava...chodim na dlhe prechadzky...tak som vecer unavena a zaspim ako poleno 🙂 a ten drobcek nas ma rano vzdy zobudi,vypuci ritku,tak uz viem,ze je hore...a ty ako moja?nebyva ti zle?vsetko ok?

sijust
10. feb 2012

@adikasala babulky,talianky...ako sa mate?co nove?

sijust
10. feb 2012

@mirka2010 Miruska a Marosko 🙂 posielam vam pusky a myslim na Vas...este raz dakujem za fotecky...tie nozicky by som cele vypusinkovala... 🙂

mirka2010
10. feb 2012

@tinka9075 aj ja som chodila normalne do prace, len v ten den D som ostala doma..je to naozaj pravda, ze clovek v praci nie je na to az tak upaty, takze na psychiku je to super 🙂 takze uz len pockat na vysledok a budeme sa tesit na dve krasne kolajnicky 🙂

mirka2010
10. feb 2012

@sijust ahojky zlaticko, dakujeme moc, moc, moc...tie jeho nozicky aj ja milujem, lebo tie ma tak neskutocne krasne kopkali v brusinku 🙂 ako sa moja mas???

tinka9075
10. feb 2012

@sijust dakujem musím len verit že iui bude úspešné 🙂 🙂

tinka9075
10. feb 2012

@mirka2010 ja som rozmýšlala že pôjdem na peenku ale teraz mi to tak pekne vyšlo že štvrtok a v piatok dovolenka sobota nedela budem oddychovat a v pondelok do roboty ja mám velmi dobrý kolektív aj prácu tak by bolo škoda zostat doma 🙂 🙂

adikasala
10. feb 2012

@sijust ahojky moja mame sa ok,,,uzivame si tehulko vidim ze aj ty si v pohodicke ze malinka da osebe vediet .aj ta nass riadne vyvadza a vypuca tiez ritku az tak ze ma boli cely bok 🙂 🙂 🙂 normalne musim snou bojovat o miesto.len jej dohovaram nech sa posunie 🙂 ps pozri si moj profil na fb 🙂 mam tam krasne nozicky 🙂

buba13
10. feb 2012

@dasaa @cmelica @tinka9075 @majca55 tak uz sa to posunulo. mozno nebudem chodit na smeny, ale na pohyblivu pracovnu dobuuu. riaditel to uplne chapal, ale ten moj sef nie a nie.... takze teraz asi posledne ranky a potom juch nebude ma az tak pichat v podbrusku 😉

majca55
10. feb 2012

@buba13 ta super teším sa a držím palce až to tak naozaj bude 😵 😵

buba13
10. feb 2012

@majca55 dakujem 🙂

tinka9075
10. feb 2012

@buba13 tak to budeš mat super aspon že riaditela máte takého že to chápe 🙂 🙂 a budeš spokojná aj ty 🙂 🙂

mirka2010
10. feb 2012

@tinka9075 ale jasneeeee, vsak ak mas v praci klud, tak nie je dovod byt doma...jedine kvoli chorobam, keby si bola v ohrozeni...to by bol dovod...ale v praci naozaj prides k inym myslienkam...a babika sa zatial krasne podari 🙂

buba13
10. feb 2012

@tinka9075 presne budem spokojna, ved on tolko zazil s tehotnymi, ze chape, ale tento tu nic nechape... 😠

tinka9075
10. feb 2012

@mirka2010 ved preto som zvolila to že budem chodit do roboty a nebudem na to mysliet akurát večer ked si budem pichat injekcie 🙂 🙂

tinka9075
10. feb 2012

@buba13 aspon že on vás chápe 🙂 🙂 a zo šéfa si nič nerob 🙂 🙂

buba13
10. feb 2012

@tinka9075 uz nic si z neho nerobim... teraz ma tyzden dovcu, tak je tu klud 🙂 juchu. vsetci sa tu tesia 😀

tinka9075
10. feb 2012

@buba13 presne tak nič si z neho nerob tak to máte ale šéfa ked tam nie je tak všetci sú spokojný 😀 😀 😀

buba13
10. feb 2012

@tinka9075 no to je teda vec, ze? ved nejak bolo nejak bude. ty pekne oddychujes?

tinka9075
10. feb 2012

@buba13 ja oddychujem ale nie velmi ja neviem len sediet a nič nerobit ale trošku sa snažím zajtra pozajtra ešte povegetím a v pondelok do roboty 🙂 🙂

buba13
10. feb 2012

@tinka9075 ach, ale tak ty vies najlepsie co je pre teba fajn 🙂 tak zajtra sa posnaz. joooj mne je tu tak dlho v praci ☹

dasaa
10. feb 2012

@hadassah ahoj ja som nic nepocitovala a ziadne priznaky som nemala.Citila som sa v pohode ako keby som nebolo na IUI 🙂 Drzim prsteky aby si zajtra mala krasne dva // 🙂 😉

dasaa
10. feb 2012

@azzura ahoj mne sa to podarilo na 2x 🙂

dasaa
10. feb 2012

@mirka2010 ahoj moja citim sa dobre uz len sem tam ma bolia prsia ale da sa to vidrzat.Ako stale ked som rozlietana tak aj krize ale za to potom spim ako drevo 😀 😀 😀.Mirka ale inak v pohode zatial ma ani ta zaha nepali 🙂,Ale ty sa pochval ako brusko a co ranka?

dasaa
10. feb 2012

@sijust ahoj jeeeej to musi byt zlatucke ze spolu vstavate rano 🙂 Tak sa este opytaj gynek.ci to je dievcatko pre istotu 😀 😀 😀

dasaa
10. feb 2012

@buba13 ahoj moja to je superrrrr.Vies nie kto to chape a nie kto nie stale musi by v praci aspon jeden co to nevie pochopit.Ale tebe to moze byt uz jedno hlavne je ze riaditel ma pochopenie.
moja a ako sa mi dnes citis ? 😉

dasaa
10. feb 2012

@cmelicaahoj mojenko ako sa mi mas ?A co si dnes robkala dufam ze si oddychovala. 🙂 🙂 🙂 🙂

dasaa
10. feb 2012

@tinka9075 ahoooj tak ako sa citis ? 🙂 🙂@majca55 ako si sa dnes mala ? 🙂 🙂

tinka9075
10. feb 2012

@buba13 keby som to mala bližšie tak prídem za tebou ked ti je tak dlho 🙂 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre