IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

zuzancek22
22. feb 2012

@petuska123 no také niečo,mne sa meno maritn páčilo už dávno, tak sme k tomu dali len kubko a už to bolo. a ty máš kedy termín a aké meno dáte?

petuska123
22. feb 2012

@zuzancek22 no mne sa tiez vzdy pacilo meno Martin no ale to je uz mij mangel tak pomenovanny ja som mala mat termin 12.6. ale minuly tyzden na kontrole mi to posunul na 14.6..takze sa nevie my davame meno Matus

zuzancek22
22. feb 2012

@petuska123 to je tiež pekné meno pre chlapca. no ja mam riadny termín 7.6. ale ked som bola v stredu v poradni tak mi dr. povedal že sú tak o 1 týžden väčší, takže určite pojdeme skôr, a dvojíčky aj skôr bývajú. tak snád stihneme všetko kupiť a vybaviť kým sa narodia, síce na oblečenie by už aj mali čo, lebo ked chodím občas do obchodov tak nedodolám. a hlavne s mojim manželom ked vždy ideme z poradne tak sme taký šťastný ked je všetko ok tak si vždy povieme podme niečo chlapcom kupiť. ale kočár este vôbec nevieme aký, to bude ťažký oriešok.

sijust
22. feb 2012

@tinasc nie moja,neboj sa...embrijkam to uskodit nemozem,zase tolko tam toho alkoholu neni...ja som si ho tiez pytatala,pretoze som to nasla v letaku-lieky pre tehotne,lekarnicka mi doporucila ten Mucoplant...nechcela som ta vystrasit,prepac ☹

cmelica
22. feb 2012

@buba13 ahoj moja!!!tak ako si si odpocinula???dnes uz si v praci??ja v pohode...zajtra mam kontrolu a dufam,ze bude vsetko v poriadku 🙂 uz 🙂 by nam mal dat aj tehu knizku,tak uvidime 🙂 st 🙂 ale sa sledujem a mm ako nahle trosku zastonem hned sa pyta co mi je 😵 take zlaticko ani mi nic nedovoli 🙂
a vy uz veru pekne rastiete 🙂 ze uz 4 mesiac to je supeeeeeeeeer ako to rychlo leti 🙂 kiez by to aj nam tak uletelo 🙂 a ako sa mas??

lenisko1
22. feb 2012

ahojte tak oznamujem vám že čakame slečnu 🙂 čakala som chlapca no nevadi 🙂) hlavne nech je zdrave 🙂 inak je vsetko zatial tak ako ma byt...

tinasc
22. feb 2012

@sijust ahoj, však v pohode, asi pôjdem do lekárne pre ten mucoplant, lebo kašel nie a nie ustúpiť... už teraz sa bojím čo to narobí... také otrasy v bruchu aké mám, no... dúfam, že si ich "nevykašlem" 🙂 🙂 🙂

lasalete
22. feb 2012

ahojte....takže zajtra 3x IUI ... folikul 24mm .. ale žiadosť na IVF je už podaná ... tak uvidíme....

alibabaa
22. feb 2012

@lasalete tfuj, tfuj, tfuj 😉

majca55
22. feb 2012

@zuzancek22 jej pekne takže aj knižočku im možeš kúpiť rozprávkovú podla ich mien 😵 😵

majca55
22. feb 2012

@lasalete držím palce 😲 😲 😲

cmelica
22. feb 2012

@lasalete tfuj tfuj tfuj 😵 😵 😵 😵

majca55
22. feb 2012

@cmelica držím palce na zajtra moja až máš už v ruke knižočku 😵

majca55
22. feb 2012

@lenisko1 jej gratulka veliká a meno už vieš? 😵 držkaj sa

cmelica
22. feb 2012

@majca55 dakujem moja moooooc 🙂 🙂 🙂

cmelica
22. feb 2012

@lenisko1 super tak princeznicka to bude ako lusk 🙂 🙂 🙂 gratulujem 🙂

lenisko1
22. feb 2012

@majca55 dakujem pekne zatial meno nemame 🙂

lenisko1
22. feb 2012

@cmelica dakujem pekne 🙂

buba13
22. feb 2012

@cmelica ahojcek moja 🙂 jaaaj ani nie... som silikonovala vanu. no kym som osklbala stary silikon, tak ma skoro porazilo, potom prislo narad cistenie kefkou a neskor aj riedidlo... ale potom som asi 4 hodiny oddychovala a neskor robila nepeceny metrovy kolac a smotanovu obrovsku tortu, lebo manzel ma meniny zajtra a dnes som do 21h v praci. ale tak som sa dobre vyspala. a dnes uz teda zarezavam. tak sa mi nechelo. keby si ma videla. vliekla som sa ako slimak na bus. 😀 jeeej tak uz zajtra bude knizocka 🙂 vsetko bude v poriadku uvidis 😉 jaj dobreho muza mas. tak to ma byt. pekne nech sa len stara. aj vam to ubehne a ani sa nenazdate uvidis 🙂 stale tomu nemozem uverit, ale nase poklady rastu a tak som spokojna 😉

buba13
22. feb 2012

@tinka9075 uz sa ti to krati. v piatok testujes 🙂 ci uz si skusila aj skor?

buba13
22. feb 2012

@majca55 ahoj moja, ako sa mas? 🙂

buba13
22. feb 2012

@dasaa ahojcek, ako sa mate dnes?

kostickabonnie
22. feb 2012

@lasalete drzim palce, aby to do tretice vyslo 😉

cmelica
22. feb 2012

@buba13 juuuj moja tak to si moooc neoddychovala 😅 ty to asi nevies cely den nic nerobit,ze??? 🙂 🙂 🙂
mm prajeme vsetko naj naj 🙂 veru je to az neuveritelne ,ze sme tehulky,ze??? su to tie nejkrajsie chvile a treba si ich uzivat,i ked v strachu ,ale predsa 😀

cmelica
22. feb 2012

@dasaa a ty moja co zas pracujes??????ako sa mas??

kostickabonnie
22. feb 2012

@buba13 aj moj mm ma zajtra meniny 🙂 ja som sa rozhodla, ze mu dokupim vitaminy a vyskusam tu macu namiesto sladkosti ....nech je pritulnejsi a nech sa zlepsia spermijky 😀 😀 😀

buba13
22. feb 2012

@cmelica asi tak. vzdy je co doma robit. a ked muz to neurobi (nevie), tak asi uz len ujo opravar a tatina mojho nebudem koli takej banalite volat 😀 je to neuveritelne, ale samozrejme su to tie najkrajsie chvilea aj ten strach patri k tomu. naozaj sa oplati mat to babenko. z teba som sa tesila ako blcha, ze si tehu 😀 😀 😀

cmelica
22. feb 2012

@kostickabonnie 🙂))))

buba13
22. feb 2012

@kostickabonnie jeeej tak supis. vsetko naj k meninam 🙂 no tak vitaminy som mu naordinovala v oktobri a dodnes ich berie, vraj sa citi lepsie a asi aj zabrali 😀 a tak sladkosti moj ma velmi rad to nevynecha, takze kup aj vitaminy a aj sladkost nejaku 😉 😀 ja neviem co nam zabralo naozaj. ale asi to nesustredenie sa 😀

cmelica
22. feb 2012

@buba13 moj je tiez taky antitalent na take prace 🙂 ale zas maju inde na vrch,ze?? 😀
ja som sa tieeeeeeeez z teba mooooc tesila a teraz nas cakaju dalsie kocenky z ktorich sa budeme vytesovat 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre