IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

mirka2010
5. mar 2012

@cmelica tak super...a ako sa citis? o dva tyzdne ta uz caka dalsie sono? tesis sa, vsak?

cmelica
5. mar 2012

@mirka2010 citim sa v celku dobre,az mam strach 😝 teraz v stredu ideme na kontrolu,koli PN dufam,ze bude sono uz teraz 🙂 🙂 a potom o 2 tyzdne prva poradna 🙂
co mate dnes na plane??

majca55
5. mar 2012

@mirka2010 nie moja nebojím vobec všetko už mám nachystane a teším sa moc 😵 mm má už lutuje ked to videl 😀 ale povedal,že sa budem mať celé tehu ako v bavlnke 😵

mirka2010
5. mar 2012

@cmelica tak to je velmi dobre, ze sa tak skvelo citis...len si to uzivaj...ved si zober, ako si to mozes uzivat, ked nevracias, ani ti inak nebyva zle..ja mam kolegynu, ktora do 7 mesiaca vracala aj tri krat denne a bolo to neskutocne vycerpavajuce´....takze len si to uzivaj...a chces ostat PN cele tehu? ja som bola PN od konca 6 mesiaca...ale lepsie mi veru bolo doma...vacsi klud, aj ziadne stresy...bolo to skvele...a vidim to aj na malom, ze je to take pokojne babatko...🙂 tuk, tuk, tuk 🙂 a dnes ideme samozrejme von...uz sa neviem dockat...len musime este navarit..aby mal ocko co papat, ked pride domov z prace 🙂

mirka2010
5. mar 2012

@majca55 ty mas zleteho manzelika...je to naozaj tak...mali by si nas ti nasi chlapi nosit na rukach za vsetko co si vytrpime...ale ked my zeny to aj tak dokazeme znasat tak, ze ani nevieme ako a vsetko vydrzime...🙂 urcite to v pohode zvladnes...hlavne ked mas taku nadhernu motivaciu 🙂

cmelica
5. mar 2012

@mirka2010 no asi uz sa do prace nevratim 🙂 teda v to pevne verim...mozem kedykolvek zas zacat krvacat,takze bude lepsie ak budem doma... a v robote je to veru len stres a panika 😝 😝 😝
aj mi sa pojdeme s mm prejst...musi ma predsa trosku vyvencit 😀

majca55
5. mar 2012

@mirka2010 juj moja ja som tak namotivovaná že až 😀 😀 strašne tomu verím,že sa to podarí a nebojím sa ničoho 😵 teším sa,že takto orok budem ajja ako ty kočíkovať a tešiť sa ztakéhoto pekného počasia ešte viac 😵 Maroškovi posielam cmuk 😵

petuska123
5. mar 2012

@mirka2010 jaj malemu sa nechcelo na svet?tehu prezivam zatial ok 🙂

mirka2010
5. mar 2012

@cmelica a ak sa smiem opytat, co robis? lebo su naozaj take rizikove povolania, ze ono sa to nezda, ale radsej je byt doma...a hlavne v pripade, ked si uz krvacala...musis si moja davat obrovsky pozor!!! strazit si pokladik najvacsi...🙂

mirka2010
5. mar 2012

@majca55 moja zlatucka, samozrejme, ze sa budes tesit...a to uz coskoro....a my s tebou!!!! neskutocne moc ti/vam to prajeme a nevieme sa dockat kedy budeme s tebou prezivat tehulkovanie 🙂

mirka2010
5. mar 2012

@petuska123 ano...malicky bol u mamicky v brusku tak spokojny, ze nechcel ist von....ale mame to uz za sebou,...ak super...a co cakate?? chlapceka, ci dievcatko?

majca55
5. mar 2012

@mirka2010 dakujem moja si zlatučká 😵 ozaj malý je aj Maroško krstený?mm sa volá Marian ale jemu sa to nepáči tak som povedala že chlapec by mohol byť Maroško 😵 😵

mirka2010
5. mar 2012

@majca55 nas maly je Maros, meniny ma 11.11 na Martina...Marian, to nieeeee....🙂 tak by ste chceli chlapceka? ja viem, ze je to jedno...samozrejmeeee 🙂

majca55
5. mar 2012

@mirka2010 nie dievčatko 🙂 ale som pripravená na všetko len nech je zdravučké 😲 😲

cmelica
5. mar 2012

@mirka2010 moja robim obycajnu robosku v jedne firme...a strasne tam smrdi guma 😝 😝 😝 je lepsie ked budem doma,bo teraz sa to tam dost pokazilo a idu po ludoch ako psy 😝 😝 😝 hej strazime okladik nas ako sa len da 😵 😵

mirka2010
5. mar 2012

@majca55 ved presne, to je to najdolezitejsie...a preco dievcatko???

mirka2010
5. mar 2012

@cmelica tak to je jasne...ak tam smrdi guma, tak to na 100 km odtial prec!!!! len si pekne domka oddychuj 🙂

majca55
5. mar 2012

@mirka2010 lebo chlapcov mám moja asi si zabudla 😵 😵

mirka2010
5. mar 2012

@majca55 no to ja vieeeeem, ze mas chlapcov...je jasne ze dievcatko by bolo kvietkom najkrajsim..ale ked aj chlapcekovia su tak zlatuckiiii 🙂

sijust
5. mar 2012

@mirka2010 ahojte zlaticka nase 🙂 vy uz sa smejkate?jeej to musi byt radosti v domceku...som rada,ze sa mate dobre a ze si uzivate krasne pocasie....my sa mame celkom fajn...pol roka som sice vobec nevedela,ze som tehu,teraz si to uz riadne uzivam...malinka si kopka,reaguje na hudbu...vcera sme pozerali Hlas a reagovala na pesnicky...niektore sme museli uplne stisit,som myslela,ze mi z bruska vyskoci 😀 uz ma nachystany aj svoj kutik v spalni,tatik sa s tym chudacik boril celu sobotu,pojdeme postielku kupit...no a babinka je naspokojnejsia,ked uz vie,ze bude mat vnucku...uz kupuje habiky,klobuciky...vsetko mozne-normalne ju musim krotit 😀 ale je to zlate,skrinka sa plni,chodim to tam ovoniavat 😔 strasne sa na nu tesim...nemozem sa dockat a teraz ked uz mam fotky aj videjka,kazdych 10minut si ju chodim pozerat 😵 ale ved to sama poznas...pozdravujeme vas a posielame pusky 😲 Stellinka tiez,akurat mi jednu ušterdila 😀

majca55
5. mar 2012

@mirka2010 ved preto sa ani tomu nebránim ja len už chcem mať malý voňavučký pokladík 😵 😵

sijust
5. mar 2012

@majca55 zlatko,uz od stredy budes pichat?jeeej,velmi drzim palce,teraz sa to urcite podari 🙂

majca55
5. mar 2012

@sijust ahoj moja ano už začínam pichať diphereline 😵 a beriem teraz proveru 😵 takže sme už rozbehnutí 😵 a ty ako máš?bambulka kopká maminku?

mirka2010
5. mar 2012

@sijust tak tu vasu nadhernu babiku mooooc pozdravujeme a posielame jej krasnucky boztek od jej frajera Maroska...akurat sa poriadne povyskieral, lebo mu mama vyplazuje jazyk a to sa mu neskutovne paci....laska nasa milovana...tak vasa mala to bude mala tanecnica, ked takto reaguje na hudbu...je to uzasne, vsak???? len nech krasne kopka a krasne rastie...a hlavne, nech vam robi radost...a tvoja mamina je takato zalubena do vnucky uz teraz? pockaj ked sa narodi...moja mamina to je hotovy zavislak na malom...ta ked ho den nevidi, tak to je pre nu hotova katastrofa...no idem ja...lebo maly tuzi byt pri mamnike...tak ho idem polaskat...posielame boztek 🙂

sijust
5. mar 2012

@majca55 ja som to povodne tiez mala mat takto...ale kedze mi meskala ms a uz by som to nebola stihla,museli sme zmenit protokol...a proveru som vobec nebrala...ja som sa na kazdu injekciu strasne tesila..je to taky super pocit,lebo vies,ze sa to uz blizi 😉 strasne moc ti drzim palce...my sa mame fajn...dakujeme za opytanie...Stellinka si krasne kopka,uz sa jej aj čká 🙂 nemozem sa jej dockat... 😉

majca55
5. mar 2012

@sijust juj to ti verím moja,ale to už beží,že 25 tt. 😵 takže výbavičku už kupuješ v plnom prúde 😀 a kočík už máte vybratý?

petuska123
5. mar 2012

@mirka2010 bude to chlapec

renka5
5. mar 2012

@majca55 ahoj tak konecne mi schavili IVF hura 😀

majca55
5. mar 2012

@renka5 huráááááááááá teším sa stebou a kedy ideš na pohovor?

renka5
5. mar 2012

@majca55 utorok rano 😀 seper

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre