IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

buba13
14. máj 2012

@tinka9075 ahojcek, ale co? Ides do BA? A idete sa rozhodovat o dalsom postupe ci uz viete co a ako?

buba13
14. máj 2012

@majca55 ahojcek 🙂 ako sa mas? vsetko ok?

cmelica
14. máj 2012

@buba13 fuuu a aka bola ta voda???dalo sa to vipit??? tak to m,a drobcek krasne miery uz 🙂 🙂 🙂 aj mas fotecku???citi sa u teba ako v perinke 🙂 🙂 no moja nemozes sa na nic hnevat 😵

ursula5
14. máj 2012

kočky, zajtra poradňa a glukozový test tak dúfam, že tu sladkú vodu vypijem 😀 😀
Som zvedavá či je všetko OK 😉 držte palce

majca55
14. máj 2012

@buba13 ahoj moja uvidime 21.5. 😵 zatim mne je fajn ale ty si už riadne daleko 😵

tinka9075
14. máj 2012

@buba13 ahoj už vieme čo bude dalej ideme na ivf 🙂 🙂

tinka9075
14. máj 2012

@icipxe hurá velká gratuuuuuuuuuuulka 🙂 🙂

apolenka6
14. máj 2012

@icipxe moja zlatááááááá 😅 😅 😅 😅 srdiečko naše chýbala si nám tu moc,moc,sa teším a gratulujem ,ešte 😅 neviem aké máš hcg -som sa ešte nedočítala,len test som videla 😵 a hcg tam je určite 😝 ,práve som sa vrátila z práce 😕 a idem vás čítať ,júúú tuším sa tu vrátila stará vlna snažiliek a maminiek 😵

zuzanka7834
14. máj 2012

@kuspitka ale ak si mala ducha na teste, tak je urcite na dobrej ceste... 12ty den po je este skoro, testni v stredu a uvidis, kolko bude radosti 🙂

@apolenka6 rybaci olej? Brrr, to znie nie velmi labuznicky... v com ma pomoct?

@tinasc to su skvele spravy 😵 Velmi sa s Vami tesim, a hlavne ste uz v 17tt, to je vyborne! Na kolkeho oktobra Ti vychadza termin? Ja som sa narodila 30. a som veeeelmi mily skorpion 😉 😀

@mirka2010 ved ani mne sa velmi nechce verit, ze termin je uz zajtra 🙂 Ale uz aby to bolo, dnes sa cely den smejem, ze zajtra sa ukaze, po kom je maly, ci bude dochvilny ako mm alebo menej - ako ja 😀 Ale dufam, ze v tomto bude po drahom, lebo sme uz velmi nedockavi. Zhruba o deviatej mi zacalo velmi pravidelne tvrdnut brusko, uz to celkom aj boli, ale neviem, ci su to kontrakcie alebo co to... Ach, keby mi tak niekto vedel povedat, ci je TO ono, alebo sa so mnou maly iba zahrava... spolieham sa len na to, ze zatial kazda zistila, ze rodi 😀 Babulky myslite na mna...

@zuzancek22 Zuzi ale to je nadherna vaha! My sme mali len o sto gramov viac a to mam pocit, ze sme o dva tyzdne prekonali vsetky kamosky co maju s nami termin... a to mas dvojky, teda parada!

@icipxe Ty si chytila adikinu stafetu zlaticko!!!!! Jupiiiiiiii! 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 😀 😀 😀 😀 Srdiecko ja sa tak tesim, ani nevies ako! Ale zatial potichucky, dobre? O osem a pol mesiaca so sampusom! 😵 😵 😵

@sijust Silvi nasla som si spravu, ale akurat som dostala navstevu a uz som sa k nej nedostala, neboj moje, ja sa urcite ozvem, ked budeme po 😉 Mne sa zda, ze na prvych prietokoch som bola v 37tt a ctg az 38tt? Asi tak... Ked som presla na kontroly do nemocnice... aj to mi na prvej nerobili ctg, zato absolvovala som to aj dnes aj zajtra idem. Ak teda nic dovtedy 😀

@walta malinka je naaaadherna.

Baby ale my sa tu fakt zbiehame... To co je za tyzden, ze sme sa tu vsetky stretli? Ja padam zo stolicky, ako za starych cias. A do toho nasa icipxe.... no nic lepsie sa nemohlo prihodit 😀

apolenka6
14. máj 2012

@zuzanka7834 No a máme tu znovu spisovateľku 😀
júúú a aká je to dobrota rybací olej 😖 😝 😀 no ja ho mám aj obohatený o organicky viazaný jod a je to na zápaly štítnej žľazy ,na cysty vaječ. a prsníkov a pri onkologických ochoreniach ..
veru ako sme sa tu stretli ako "vrany " ale v dobrom to myslím a veľmi ma to potešili a aha štafetu dostala icipxe 😀

apolenka6
14. máj 2012

@katy33 no výsledky mám dobré ,ale predsa mi dala mini dávku lieku pre istotu a o pol roka na kontrolu a ked budem tehu tak mám prísť a mi zvýši dávku ..len ma poslala na hematologiu ,ale mám ísť bud do NR alebo PE tu u nás je to slabota a sa čudovala prečo som pri našom probléme nebola odoslaná na hematologiu a ja mám znížené trombocyty ......

macko1121
15. máj 2012

@2609 vzdy je nadej,len musime vélmi verit,u nas mam problem ja,mam anovulacne cykly a a asi 2 krat za rok MS.bez vyvolavacky by som ju ani nedostala

fomarik
15. máj 2012

@apolenka6
@ursula5
@cmelica
@tinasc
@majca55
@zuzancek
@walta
@ketere
@katy33
@sijust
@mirka2010 Zuzanka si tu včera večer veseleo písala a po polnoci (2.15) sa narodil ich vytúžený synček Andrejko s mierami 50cm a 3310g. !!!!!!!!!!!!!!!!!!! Všetci sa tešíme!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

ursula5
15. máj 2012

@fomarik
@zuzanka7834
tak suuuuuuuuuuuuuuper!!! gratulujeme a Andrejkovi prajeme veľa zdravíčka, lásky, krásny život, celej rodinke prajeme krásne dni spolu 😉

apolenka6
15. máj 2012

@fomarik To je teda bomba,večer sme tu ešte písali 😝 @fomarik Lucka pozdravuj ju od nás !!!!veľku gratuláciu posielam 😵 😵 😵

fomarik
15. máj 2012

@ursula5
@apolenka6 baby, jej sa to podarilo presne na termín.....wáááááv. A to som ju 20-teho v nedelu chcela ísť pozrieť 😉

fomarik
15. máj 2012

@apolenka6 áno, áno, budem jej volať ale teraz ešte nie, iste je ubolená. Poslala mi sms. Júúúúj, muselo to na nu velmi rýchlo prísť ked ešte o 23.30 bola na MK. 😀 😀 😀 😀 😀 😀

fomarik
15. máj 2012

A teraz trochu odveci...je na čase zmeniť si fotku...ideme 😉 na to

apolenka6
15. máj 2012

@fomarik tak to je teda presná ako hodinky 😀 Lucka pozri si včera čo sa popísalo a nájdeš tam našu staronovú kamošku 😉 a je tehotnáááá aj odpadneš ked zistíš kto to je ......včera okolo 11:30 hod sem napísala aby som ti uľahčila hladanie 😉

apolenka6
15. máj 2012

@fomarik stránka 1307 tam to nájdeš hned na vrchu píše ... ved to ja som tu tiež večer bola 😨 a som jej odpisovala ,ti povem ,že to bol rýchly pôrod určite 😕 😝 😀

walta
15. máj 2012

@tinasc ahojky... dakujeme... je nase zlaticko 🙂

ursula5
15. máj 2012

@fomarik malý je presný ako hodinky 🙂 len aby mu to vydržalo celý život 😀 😀 ale aspoň to má za sebou 😉

sijust
15. máj 2012

@fomarik Lucinka,dakujeme za krasnu spravu 🙂 pozdravujeme ju so Stellinkou,gratulujeme a moc sa tesime 🙂

walta
15. máj 2012

@fomarik @zuzanka7834 gratulaaaaaaaacie aj od nas... super, krasne miery ma Andrejko... zelame najma zdravicko, mamine a aj malickemu... drzte sa 🙂 🙂 🙂

fomarik
15. máj 2012

@icipxe 😉 no, kým som pochopila že kto-čo....aj na Danan Browna som si musela spomenúť 😉 Potíšku gratulujem a teším sa velmi, velmi, veôlmi. samozrejme držím palce, aby všeeetko dobre dopadlo!!!! 😵

fomarik
15. máj 2012

@icipxe
@sijust
@walta
@apolenka6
@ursula5 baby , my sme tu stará škola!!! Sa teším ako blcha v kožuchu 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 O chvílku sa mi zobudí ňu-ňu-ňu, takže dlho tu nepobudnem....ale aspon niečo 🙂 . Neviete, čo je so @streliciou ?

ursula5
15. máj 2012

@fomarik veru sme sa tu riadne zliezli všetky až taká radosť 😀 😀 😀 😀

cmelica
15. máj 2012

@fomarik jeeeeeeeee to je uzastne 🙂 🙂 🙂 moooc GRATULUJME a prajeme vela zdravicka 😵 😵 😵 😵

walta
15. máj 2012

@fomarik veru, sme sa tu nasli a velmi je to dobre, lebo mozeme pokecat o nasich problemoch, radostiach a tak... mne teraz malicka spinka, tak aj ja som tu len na skok, inak sem chodim veeelmi malicko, pri nej ma ani nenapadne zapnut PC... a co je so streliciou? Netusim... snad sa ozve 🙂 🙂 🙂 🙂 ahojcek

cmelica
15. máj 2012

@ursula5 ahooj!!!a ty mas kedy dnes tu poradnu???ci si u bola si dat tej fajnej vodicky??

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre