IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

cmelica
21. máj 2012

@dasaa ahoj moja!no ci to bude chlapec budeme vediet az zajtra...mame sa v celku fajn ,len uz nech sme doma zo sono a spokojny ,ze je vsetko O.k...a ty sa mas akO???malinka kopka spokojne??

dadax84
21. máj 2012

@majca55 Ahoj Maji, uz sme tu netrpezlive, verim ze nam das dobre spravy 🙂

tinasc
21. máj 2012

@cmelica no ja mám v stredu poradňu, neviem či bude sono, ale najskôr asi v tom 20tt 😉 tak nech sa vám už pekne ukáže 🙂

lea1333
21. máj 2012

tak kocky idem aj ja prvy krat Jun-Jul strasne sa tesim aj taka mala obava tam je aj ked som naladena ze to na 100% vyde stale je tam to ale 😕 myslim ze dolezite je sa pozitivne naladit pre to budem rada ak mi napisete komu to vyslo na 1krat dakujem 😉

ursula5
21. máj 2012

@cmelica tak som aj ja zvedavá či budeme mať kámoša alebo kámošku 😉

ursula5
21. máj 2012

@cmelica moja ja som tiež prvé začala cítiť až okolo 21tt takže buď v kľude ono sa rozhýbe 😀

majca55
21. máj 2012

Ahojte všetky babulky som zničena krv negativna nechapem neviem prečo 😢 😢 😢 nemam silu už ☹ dakujem vam všetkym za podporu a držkajte sa mi všetky 😉

tinasc
21. máj 2012

@majca55 moja to mi je veľmi ľúto... drž sa, posielam veľa energie...

majca55
21. máj 2012

@tinasc díky 😢 😢 😢

tinka9075
21. máj 2012

@dasaa
@cmelica
@mirka2010
@kostickabonnie a ostatné babulky pred chvílov sme prišli trošku sme pochodili Blavu 😀 😀 😀 žiadost podpísaná a odoslaná na schválenie doki vravel že za mesiac by mala byt schválená a v júli idem stimulovat aj sa teším aj mám trochu strach ale zvládnem to musííím 🙂 🙂

tinka9075
21. máj 2012

@majca55 júj moja tak som verila a držala palce držkaj sa....

dadax84
21. máj 2012

@majca55 Boze, co? Nechapem tomu, Maji hlavu hore, do tretice vsetko dobre 🙂 Prajem ti vela sil 🙂

dasaa
21. máj 2012

@tinka9075 ahoj super sprava neboj vsetko dobre dopadne a jul tak rychlo pride ze sa ani nenazdame a ty budes uz stimulovat 🙂.

dasaa
21. máj 2012

@majca55 moja ☹ je mi velmi ale velmi luto tak som verila ze nam povies peknu spravu.Bud silna ty to zvladnes sme stale stebou.

sijust
21. máj 2012

@majca55 ☹ 😢 ja som ti uz vcera nedokazala ani odpisat ☹ strasne ma to zobralo... 😢 prajem skore prebolenie,lebo neviem co ine napisat 😢

dasaa
21. máj 2012

@cmelica ahoj mam sa dobre dnes som bola v meste na Socialke odovzdat PN-ku a hned som dala papier na MD.Bola som prekvapena aka mila pani tam robila dokonca mi aj vypocitala nastup na MD.A hned som isla na urad tiez odnies pn-ku a aj skopirovany papier na MD.U nas je krasne pocasie bola som aj v pizzerke s kamoskou sa najest a bolo tak super konecne bez PN-ky nemusela som sa bat ze pride kontrola a konecne sa mozem flakat 😀.Malicka pocuva a uz ma necha pekne spat aj v noci a ked rano vstanem tak aj ona je hore.Pozeram ze tie tyzdne utekaju nam ako voda 🙂Zajtra cakam od teba spravu ze je to chlapcek 😉

dasaa
21. máj 2012

@mirka2010 ved to snazim sa oddychovat pokym sa da 🙂.Predstav si ze dnes som vsetko vybavila co sa tyka socialky a aj uradu.Trosku som mala nervy bo keby mi ta pani povedala a poradila v piatok tak som dnes do mesta nemusela ist.Ta pani druha bola velmi mila a predstav si ze hned mi zobrala aj papier na MD a pomohla mi aj vypocitat kedy mam ist na MD.Normalne som bola prekvapena na aku pani som natrafila.Pozdravujeme Maroska a tesim sa na nove fotky 🙂

dasaa
21. máj 2012

@kostickabonnie no aspon co sa tyka praci ti idu rychlo dni ani sa nenazdas a uz budes mat schvalenu ziadost.

tinka9075
21. máj 2012

@dasaa no veru prejde to rýchlo a ked ty už budeš mat babulku ja budem pichat injekcie 🙂 🙂

dasaa
21. máj 2012

@tinka9075 🙂 veru.Aspon ste si urobili prechadzku v Blave.A aky lekar bol ?

tinka9075
21. máj 2012

@dasaa aspon sme trochu vypadli z domu boli sme sa pozriet pri parlamente pri bratislavskom hrade pozrela som ako tečie Dunaj 😀 😀 lekár bol celkom ok ja som už u neho bola na 1ivf tak sa poznáme 🙂 🙂

dasaa
21. máj 2012

@tinka9075 ale ste toho popozerali ved aj to treba trosku vypadnut 🙂

tinka9075
21. máj 2012

@dasaa presne tak lebo chodím len do roboty z roboty domov a stále dookola 😀 😀

katy33
21. máj 2012

@mirka2010 No,mojenko, tak my sme dnes dávali prvú mrkvičku, najskôr som uvarila mrkvičku od svokra zo záhradky, nastrúhala a malinkú po prvom súste hneď naplo a chcela vrackat 😕 😖 S druhou lyžičkou to isté, no keď som ochutnala mrkvičku ja , vedela som prečo, bola horká brrrr, chúďa moje a ja som ju tým chcela nakrmit, no našťastie máme doma nakúpené nejaké príkrmčeky, tak som otvorila mrkvičkový a malinká sa zalizovala až za uškami 🙂 Ona by to zbodla všetko, no nemohla, lebo by ju bruško bolelo, tak sme si dali asi tri lyžičky a dokrmili mliečkom a si predstav,že sa asi pred hodinkou pokakala s usmevom na tvári 😀 😝 Zajtra skusim kupit mrkvičku - mladunkú, aby bola sladunka a budeme vyvarat 🙂 A veľmi nás už začali trapit dasienka, ma ho dole opuchnute, no vyzera to tak , že jej pôjdu najskôr spodné zúbky,ale nie jednotky, ale tie upírske 😀 - som sa smiala, že jeden bude na otvaranie konzervy a druhý na otvaranie piva 😀 😀 😝 Dnes sme boli v tej NR a celu cestu domov a aj v obchode, malinka tak plačkala ☹ ,tak nerada chodí preč z domu, v aute som ju nevedela utišit, prišli sme domov a ona usmev na tvari 😕 ..jaaaj, bojim sa, že si nikdy nezvykne...No a čo, postieločku si aj objednavala? My sme už tri dni nepoužili cez den na spinkanie kočik-mame doma taky 25ročny retro kočik,čo sa dobre trasie 😀 😀 😀 ,zaspinkáva v cest.post., dufam,že to teraz nezakriknem 🙂

dasaa
21. máj 2012

BABENKY ak som zabudla na niektore zienky tak mi treba len napisat a hned doplnime 🙂

@tinasc - 17tt
@cmelica - 21tt
@wadja - 26tt
@ursula5 - 29tt
@dasaa - 33tt
@sijust - 35tt
🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

dasaa
21. máj 2012

@tinka9075 zajtra ides do prace ?

katy33
21. máj 2012

@majca55 Mojenko, čo to, to nie je pravda ☹ 😔 Velmi mi je to luto, ani neviem,čo napisat...chcem,aby si čo najskôr mala znova usmev na tvari...

tinka9075
21. máj 2012

@dasaa zajtra idem makat ale všetci ma lutujú lebo som im povedala že idem do Blavy lebo mám cystu 😀 😀 😀 ved nemusia všetko vediet 😉 😉

dasaa
21. máj 2012

@tinka9075 tak to mas pravdu tiez som nikomu nehovorila vedeli to len moji rodicia a aj svokrovci 🙂

tinka9075
21. máj 2012

@dasaa u nás to viedia len dve kolegine v práci a najlepšia kamoška ani rodičom som to nepovedala lebo ked mi nevyšlo ivf mamina sa velmi trápila 😖 tak teraz jej poviem až ked budem tehu pred chvílou som si písala s doc.Tomášom písal že mi velmi drží palce tak verím že sa podarí musííí 😉 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre