IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

ursula5
21. jún 2012

@sijust no naťahuje sa Ti to riadne moja, pekne sa držkaj a nech to prebehne v poriadku všetko 😉

sijust
21. jún 2012

@ursula5 dakujem moc 🙂 dufam,ze to bude vsetko ok...uz by som to rada mala za sebou...ale malinkej sa paci brusku,co mam s nou spravit?? 😅 jej zjavne vobec nevadi,ze ledva fucim 😀 v noci bola u nas velka burka,strasne trieskalo a prvy krat,som ju v noci citila,ze sa hybe,ona sa bala...zlatinko moje male 😕 a ty sa moja ako citis?vsetko ok?uz mas pochystane pre Jarka vsetko?

tinasc
21. jún 2012

@sijust aj mne to tak začínalo, potom som strávila v nemocnici zbytočne veľa času... len dávaj pozor na to, či sa malá hýbe 🙂 moc držím palčeky 🙂

cmelica
21. jún 2012

@tinasc @ursula5 @apolenka6 ahojte kocky tiez neviem ako je to mozne,ale vaha u dr ukazuje stale rovnake cislo 😀 a mozno ,ze sa tam zasekla 😀 😀 😀 😀 papam co mi pride na chut,tak asi mi to tehu prospieva a mm sa smeje,ze ked porodim ,ze budem ako lanka 😀 no aj od nej by som mala asi veru daleko aj po porode 😀 😀 uvidime co bude dalej 🙂 🙂
@tinasc som rada,ze ste v poriadku a chlapcurik sa pekne ukazuje 🙂
@sijust a ty moja si este doma?? no Stellinka si dava veru na cas 🙂 kedy mas presne termin???
@ursula5 jasne ,ze potom vsetko pojde dole 🙂 pre mna je podstatne,ze drobec je v poriadku,i ked som ho vcera nevidela,bo ideme vo stvrtok na 4D,tak aby nas stale nesonoval 🙂
@mirka2010 no ani ja som o tom nepocula,ale je to tak 🙂 dr je spokojny tak aj ja 😀 juuj a Marosko je chorucky??Posielame mu Cmuk a skore uzdravenie prajeme 🙂 dufam,ze sa laska vasa coskoro uzdravi az si uziva teplucka 🙂
@buba13 veru steh pekne drzi co som rada,lebo som tam isla s takou malo dusickou,ze co zas bude 😝 ved si nic nepribrala,,,coze to je 4 kg?? myslim,ze aj mne budu naskakovat kilecka az teraz 🙂 hej kocik prisiel behom 3 dni 🙂

mirka2010
21. jún 2012

@tinka9075
@tinasc
@apolenka6
@sijust dakujeme dievcata nase...no Marosko chrci stale...sopliky ho riadne trapia a najhorsie je ze uz zacina aj poriadne kaslat...ja ked to vidim sa mi tlacia slzy do oci, lebo mi ho je tak luto...a ked mu vysavam hlieny, tak kriciiiii, chudatenko moje milovane...a v sobotu mame krstiny...cela rodina pride...udalost ako svet a maly je chory...ach, jaaaaaaj...ale dakujeme za priania k uzdraveniu, odovzdam a vari pomoze 🙂

mirka2010
21. jún 2012

@cmelica ahojky, tak hlavne je to, ze sa citis dobre a ze je malicky nas Branusik v poriadku...to je najsamdolezitejsie 🙂🙂🙂 nove fotky chceme hneeeed vidiet 🙂 a hlavne aj tvoje brusinko!!!

mirka2010
21. jún 2012

@sijust ach zlaticko...ta vasa Stellinka chce byt v brusko ako nas Marosko...od maminky sa ani pohnut...a to ma doteraz....len by na mne bol stale 🙂 ale ja si to tak moc uzivam 🙂🙂🙂 takze mas aj bolesti aj spinis...to je neskuticne ze sa to este nerozbehlo...ale Petko je pri vas, to je dolezite...uz aby Stellinocka sa vypytala....viem, ze sa uz trapis...aj tieto tepla, to je priserne...mojinka, vies, ze ja stale cakam na telefone, cokolvek by bolo, hned piiiiis, dobre?

cmelica
21. jún 2012

@mirka2010 hej fotecky ukazeme na 2tt a ked sa odhodlam dam aj foto bruska 🙂 🙂
len vy sa nam co najrychlejsie uzdravte... a Marosko az si uzije krstiny 🙂 jooj drobatko male...toto je asi najhorsie pozerat sa nanho ako mu je tazko,vsak??

mirka2010
21. jún 2012

@cmelica juuuj, je to velmi tazke...myslela som si ze kojene babatko odolava..ale myslim, ze to chytil z tych horucav...je mi to priserne luto, ten strach o neho je obrovsky, aj ked su to soliky a kasel..ale je to nasa prva choroba, tak to preto tak zle prezivam...tak sa tesime na tie vase krasne fotocky...aj brusinka...vsak urcite ho uz pysne ukazujes 🙂🙂🙂 a malicky ako??, kopka, mrvi sa??? uz si citila aj ako sa mu cka???

cmelica
21. jún 2012

@mirka2010 verim,ze je to strasne.. ja si neviem predstavit ako to budeme my znasat ked drobcek bude chori...
podstatne je ,ze ste pri nom a coskoro to prejde 🙂 choroba je hrozna pre dospeleho a nie tak pre mimi,ze???
hej mrvka sa,kopka a sem tam mi veru ustedri riadny kopanec do pupka 😝 😝 🙂 neviem to presne tak identifikovat ci je to ckanie 😵 nejako sa nesustredim na to...som rada,ze ho citim a to je podstatne 🙂 🙂

mirka2010
21. jún 2012

@cmelica ved jasne, najdolezitejsie je, ze malickeho citis...to je to najkrajsie 🙂🙂🙂 juuuj, tych kopancekov si este uzijes..ja som kazdy jeden milovala...a teraz ked si ma maly tulka, tak to su tie najkrajsie pocity...pozerala som, ze uz aj vybavicku mas krasnu...ja som to tiez mala takto pekne nachystane...a myslela som si, ze nebudem uz nic potrebovat a neustale nieco musim dokupovat...teraz najnovsie som dokupovala opalovacky, lebo v tychto horucavach mu je v nich naozaj super 🙂

cmelica
21. jún 2012

@mirka2010 veru az sa tak tesime s mm ked vidime ako sa mi brusko vlni 🙂 a mm je uneseny ked sa mu podari dat ruku akurat ked kopne 🙂 🙂
no veru uz mame vsetko,teda si myslim..chceli sme cim skor ,bo pri mojom stastni neviem kedy skoncim v nemocnici,tak aby bolo vsetko pekne nachystane pre nasu lasku 🙂
ju a opalovacky su veru super...no my ich budeme asi potrebovat az na rok 😵 😵 a uz ste sa aj clapkali vo vode???myslim vonku na slniecku 🙂

mirka2010
21. jún 2012

@cmelica este nieeee....a tak by som uz chcela..aj taky bazenik maly mame...ale ked je teraz chorucky to sa neda...dufam, ze coskoro sa nam to podari, lebo maly milujem vodicku...no a vy opalovacky budete veru potrebovat az na rok...to uz bude vas maly riadny spunt...je dobre, ze mas vsetko nachystane...je pravda, ze nikdy nevies...potom by sa to mohlo tazko uz chystat...a s kocikom si ako spokojna??? je presne podla vasich predstav?

cmelica
21. jún 2012

@mirka2010 este je cele leto pred nami tak urcite si Marosko vodicky uzije az az 🙂 🙂
hej sme spokojny ,ani sme nedufali ,ze pride presne taky aky sme si vybrali 🙂 bo niekedy tie farby riadne skresluju na fotke ... a mame k nemu vsetko podstatne 😵 sak len chodim nakukat nan 😵

cmelica
21. jún 2012

@mirka2010 moja a kolko ste pouzivali zavinovacku??? teraz sme si objednali aj tu s tou kokosovou vlozkou...pouzivali ste aj taku??

ursula5
21. jún 2012

@sijust neboj už to čoskoro príde, veď v brušku jej je najlepšie zatiaľ 🙂
my sa máme fajne celkom dobre ešte znášam tie teplá len nohy má pália ale nepuchneme moc 😀 pre Jarka je už väčšinou všetko po chystané, kočík zjednaný, ešte ja si musím do pôrodnice kúpiť vložky a tie jednorázové nohavičky a už bude asi všetko OK na MD začnem prať a žehliť a ešte jeden cumlík chýba 😀 musím kuknúť šmírak len teraz sa mi nechce ani rozmýšľať dosť mám v práci toho dávam čo najviac do pucu 😉

petuska123
21. jún 2012

@sijust ahoj a ty este nerodis??

mirka2010
21. jún 2012

@cmelica zlaticko, presne taku zavinovacku sme mali aj my...a poviem ti uprimne, je to uzasna, perfektna vec, hlavne kvoli tomu kokosovemu vystuzeniu, lebo chrbatik mal krasne podoprety a manzel si ho mohol nosit a nebal sa ako ho drzi...pouzivali sme ju do 3 mesiacov, potom sa z nej zacal vykopkavat, takze len dovtedy...ale denno denne...aj cez den v nej bol a na noc tiez...krasne sa s nou dalo polohovat maleho na bok v postielke...aby si grckol ked potreboval...potom bol zvyknuty tak zaspavat, tak sme ho zavinovali do deky ale ked uz bol troska vacsi, nepotreboval to, takze tak 🙂

tinasc
21. jún 2012

@mirka2010 tak snáď sa mu do krstín polepší, och joj takéto trampoty ako maličký... pamätám si, že naša malá bola prvýkrát chorá keď mala pol roka, tiež bolo takto teplo, tiež mala tuším nejaké sople a kašel...

tinasc
21. jún 2012

@cmelica ďakujem Ti, akurát včera po prvýkrát keď si mm položil ruku na bruško, tak ho drobec konečne kopol do ruky, dovtedy nechcel, alebo začal kopať, až keď dal ruku preč 😉

sijust
21. jún 2012

@mirka2010 ano zlatko moje,len co bude nieco nove,dam vediet...dnes som od rana nejaka divna...dost ma boli podbrusko a to spinenie neprestava...uvidime,co sa bude diat...rada by som dostala kontrakcie...nech mi radsej vodu pustia tam...myslite s Marisinkom,aj ked choruckym na nas 😔 ja myslim na vas,aby ste boli co najskor fit,ked vas v sobotu caka taky velky den...v drevenom kostoliku,vsak? 😉 to bude krasa,sa tesim na fotky... 🙂

sijust
21. jún 2012

@cmelica no som este doma...na jednej strane som rada,ze mozem nabrat trosku energie,lebo v tej nemocke som umierala,ked sa nic nedialo...ale uz by som to rada mala za sebou,lebo sa uz necitim dobre...tak snad to skoro pride a bude to fajn,hlavne nech je malinka zdrava 🙂 inak zlatko,mate krasnu vybavicku a ten kocik...hmmm...dobre ste vybrali... 🙂 hladkame Branuska na dialku 🙂

sijust
21. jún 2012

@tinasc dakujem moja za podporu,ja som odhodlana cakat doma,kym sa bude dat...dufam,ze neodide voda,rada by som pockala na kontakcie 5minutove a potom pojdem...dufam,ze to zvladneme,ale zvladli ine,aj my musime 😉

sijust
21. jún 2012

@petuska123 ahoj,no este mam 6dni do terminu,malinkej sa moc nechce...uz to aj vyzeralo,ze sa pyta,boli sme 5 dni v nemocke,ale potom si to rozmyslela,cakala na tatinka kym sa vrati zo sluzobky a teraz asi caka,aby sa trosku ochladilo alebo co 😀 ale tebe gratulujem k syncekovi,je krasny! 🙂

tinasc
21. jún 2012

@sijust určite to zvládneš, neboj sa všetko bude ok... ja som išla do nemocnice a to už boli riadne bolesti a na malú som si počkala ešte skoro 12 hodín...

mirka2010
21. jún 2012

@tinasc dakujeme 🙂 ja si myslim, ze je to jasne z tepla...lebo neboli sme ani jeden s niekym kto bol chory a obaja to mame...ja to hrdlo a malicky soliky a kasel...chudatko moje milovane, je mi tazko sa na neho pozerat...a je taky mrzuty, nechce vobec tak spinkat ako spinkaval...obavam sa, ze nam to narusi spaci rezim...vsak uvidime...

dasaa
21. jún 2012

@buba13 jeej tak ze na matersku ides 16.7.Akurat ja mam termin porodu 15.7 ale dnes mi dr povedal ze pravdepodobne to bude skor 🙂.Ked je horuco tak som cely den doma a az vecer sa idem prejst.Pozeram telku alebo si stale nie co najdem aby som sa nenudila.Dnes som zase bola na kontrole vsetko je ok len mi dr.povedal ze nemala by som takej horucave hodit vonku koli mojim noham lebo mi zacali opuchat a ked idem len do obchodu tak mam taky tlak dole a hned mi stvrdne brucho ze mam problem dojst domov.Na dalsi tyzden mam zase kontrolu ale uz v stredu tak uvidime co bude dalej.To mas super ze mate klimu v praci. 🙂.Drobcek ti ukazuje aku ma silu 😀

tinka9075
21. jún 2012

@tinasc
@cmelica
@ursula5
@alibabaa
@apolenka6
@majca55 a ostatné babenky dnes mi volali z centra že žiadost na ivf je schválená presne do mesiaca ako povedal doki 😀 😀 dnes je mesiac čo sme ju podpisovali na budúci týžden v piatok ideme ešte na konzultáciu a asi mi už dá aj recepty na injekcie no už sa teším ako budem pestovat vajká a kolko ich bude 🙂 🙂

dasaa
21. jún 2012

@mirka2010 ahoj ta to co je Maroskovi ze je taky chorucky.Prajeme mu rychle uzdravenie. 🙂

tinka9075
21. jún 2012

@mirka2010 Marošinkovi zlatíčku budem držat palce nech tá chorobe hnusná odíde čím skôr 🙂 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre