IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

tinasc
1. aug 2012

@dasaa verím tomu, že to bolo iba zo stresu a zo strachu, mne vždy v hocijakej ambulancii tak búcha srdce, či je všetko ok, doma to bude určite v poriadku 🙂

cmelica
2. aug 2012

@tinasc ahooj!!!nebojkaj tlak sa da do poriadku 🙂 ja som tiez mala vzdy vacsi a teraz je to ideal...len den pred tym nic slane a vela vody 🙂 podstatne je ,ze je vsetko v poriadku a malickemu sa dari 🙂

kocky my dnes kontrola +sono.... vsetko je v poriadku a drobec pekne rastie...dokonca je podla merania vacsi o 5 dni ... vazi 1920g priblizne a meria cca 30cm...pekne si hovkal v tureckom sede 🙂
v 37 tt mi roztrihnu steh a budeme cakat co dalej 😵

a vy kocky ako sa mate???

cmelica
2. aug 2012

pardon kocky dlzka je okolo 40cm ...to by bol malicky,ze??? 🙂 🙂 🙂

dasaa
2. aug 2012

@cmelica ahoj jeeeej tak to je super ze je vsetko v poriadku.My sa mame dobre aj ked dnes mala nejak strajkovala.Ked som isla vonku tak som ju nakojila a polovicku cesty mi zacala platak ze je hladna este dobre ze nedaleko byva svokra tak sme isli k nej aby som ju mohla nakojit.A zase ked som isla domov tak mi velmi plakala az mi zaspala na 20 minut a hned sa mi zobudila a zase bola hladna.Ach jaaaaaj ☹ .Nedokazala som ani nic navarit bo plakala asi uz bola velmi unavena a nevedela sa ulozit.A konecne mi zaspala tak som rychlo navarila a teraz som tu prisla mrknut.A ty ako sa mi mas?Pohladkaj za mna drobceka 😵

buba13
2. aug 2012

@dasaa ahojcek, jaaaj uzivam. som minimalne na nete. stale som niekde a ked nie som tak spim 😀 vy ako sa mate so simonkou? vsetko ok? papa a aj dobre spinka?

mirka2010
2. aug 2012

@ursula5 tak moja, my uz len budeme drzat palce, nech uz rodis tak alebo tak...hlavne nech sa malicky narodi zdravucky...a dnes sa ako citis???

ursula5
2. aug 2012

@mirka2010 cítim sa dobre, ďakujem za opýtanie, dnes bol kontrolný monitor zas som tam mala kontrakcie ale bolesti žiadne, krčok je už len 2 cm ale zatiaľ ešte zatvorená, doktor povedal, že asi tak za týždeň ale to môže byť aj nemusí 😀 veď ja sa nebránim už hoc kedy ale aj vydržím som rada, že sme to tak ďaleko dotiahli a darí sa nám tak nech si Jaruško ešte pozhovie v brušku 😉
ďakujem, že na mňa myslíš 🙂
Maroško sa má ako, to už musí byť krásavec a robí rodičom radosť 😉 držte sa aj vy

mariankach
2. aug 2012

@mirka2010 no kde si v nasej temeee 🙂))?

tinasc
2. aug 2012

@cmelica verím tomu, že to bude ok, asi mám strach celkovo z tej ambulancie, doma som mala normálny, ani rozčúlená čo som bola dnes som si merala a nebolo to vôbec 150/85 ako mi namerali tam... tak si mám merať a zapisovať, bude to ok 🙂
som rada, že tvoj drobček je v poriadku a pekne rastie 🙂 mne robil včera sono ale nič mi nepovedal, to si robil asi len pre seba 🙂 dnes som bola na endokr. dúfam, že aj tam to bude ok 🙂

mirka2010
3. aug 2012

@ursula5 tak som rada, ze sa takto drzkate..urcite je malickemu este v brusinku veeeelmi dobre...ale tu je krasne...odkaz mu 🙂 🙂 🙂 na monitor pojdes kedy zase? a tieto tepla ako znasate? Nas Marosko je tak uzasny...tesime sa z neho neskutocne moc...uz sa vie pytat na rucky, to je take krasne, ze by som ho stiskala od rana do vecera 🙂 hladkame brusinko 🙂

mirka2010
3. aug 2012

@mariankach halooo, tu som 🙂🙂🙂

mirka2010
3. aug 2012

@mariankach a tiez som aj v januarovkach 🙂

ursula5
3. aug 2012

@mirka2010 na monitor kázal až za týždeň takže ak vydržíme vo štvrtok a poradňu mám utorok, maličký už ale tlačí na spodok hlavne večer ale zatiaľ žiadne veľké bolesti len bruško tvrdne ani zátcha ešte asi neodišla takže uvidíme či aj prenášať nebudeme 😀 ja už sa teším tiež na toho nášho prcka ako sa budeme stískať alebo s tými mojimi veľkými to už nejde 🙂

mirka2010
3. aug 2012

@ursula5 no to ti verim...to stiskanie si uzijes, mojkanie, tulkanie, ja sa nejdem maleho nabazit...inak je mozne ze Jarinkovi sa bude tak pacit v brusku, ze aj bude dlhsie..ako nas Marosko...🙂 takze vecer ho citis najviac??? a kopka este, ci sa uz len vlni?

ursula5
3. aug 2012

@mirka2010 vlní sa ako mexická vlna, ale včera sme sa s ním hrali, hľadali sme mu furt nožičky ja manžel syn a smiali sa vždy sa uhol ale bolo to rozkošné cítiť ju takú maličkú a keď sa mu to prestalo páčiť tak ma tak kopol, že som nechápala 😀
teplá znášam celkom fajn väčšinou som už doma a púšťam na seba ventilátor 🙂 neopúcham ani nič podobné 🙂

dasaa
3. aug 2012

@buba13 ahoj mame sa dobre aj ked niekedy Simonka nie je vo svojej kozi ale zvladame to.Kojim ju ale ta nasa betarica musi papat aj 3x zasebou bo hned na prvy krat sa nenapapa naraz..Spinka mi tak 1 az 2 hodinky cez den a ked ju okupem tak mi spi velmi dlho az 5 hodin.V noci sa mi zobudi bud len raz alebo 2x zalezi ako sa napapa.Ale zatial nam da pekne pospinkat.Dnes bola hore o 4:45hod nakojila som ju a potom bola hore o 6:30 hod.Zase sa napapala a tak mi zaspinkala do 8:15 hod.
Tak takto si uzivas matersku no toto len sa setri a oddychuj 😵

mirka2010
3. aug 2012

@ursula5 ták to verim ze mate radosti, ked sa s vami hra a este je len v brusku...to su tak krasne okamihy...juuuj, nadherne...super, ze nepuchnes, to som rada, lebo to by ti bolo v tychto dnoch velmi zle, keby si ano...🙂 a spavas ako???

mariankach
3. aug 2012

@mirka2010 😀 ved ja ta vidiiim

mirka2010
3. aug 2012

@dasaa tak citam, ze sa mate celkom fajn...to som rada...jasne, ze kazde babatko mava svoje dni a chvile...ale Simonka vam da krasne pospinkat, aspon nie si tak priserne vycerpana...to som rada aj za teba...aj ja by som si potrebovala tak pospat...ale ten nas poklad co ma v sebe asi nejaku vrtulu nam veru uz dava poriadne zabrat...ale aj tak je na spapanie...takze kojis, neprikrmujes???

dasaa
3. aug 2012

@mirka2010 ahoj cely den kojim ale vecer o 23:00 jej davam Nutrilon.Tak to mas pravdu ze kazde babo je ine nasa Simonka veru niekedy nam da pospat dlhsie a zase niekedy je kazdu 2 hodinu hore.Ale vsetko zalezi ako sa napapa.Joooj mirka som unavena uz ma berie na spanie o 21 hod.Ale za to mi da niekedy cez den zabrat.My sa stale s mm smejeme ze nase dieta spi cez den a v noci je ako maly netopierik 😀.Chcem vyskusat jej nedat vecer Nutrilon ale musim pockat kym mm bude mat volno aby potom sa mohol vyspat.Dost je mm unaveny.Robi od rana az do 23 hod a cez piatok a sobotu az do 24 hod.Tak ze Marosko vam neda spinkat urcite sa to zmeny a potom si budete moc pospinkat.Pozdrav od nas Maroska a sa tesime na nove fotky uz by si mohla dat aky velky vyrastol 😵

buba13
3. aug 2012

@cmelica ahojcek moja, som rada, ze ste obaja v poriadku. maly teda rastie 😉 tak to ma byt. boli ste sa kupat tam co si spominala?

ursula5
3. aug 2012

@mirka2010 spím fajne celkom, idem aj na WC raz alebo 2x ale inak v pohode v posteli vydržím do tej 8.00 🙂 nejako sa nesťažujem, niekedy sa nedá spať ale za chvíľku to prejde a zaspím, fakt si nemôžem sťažovať 😀

mirka2010
5. aug 2012

@dasaa ahojky, no nas maly mal prisernu noc, zvracal strasne moc tak sme poriadne ani s mm nespali...ach, neviem co to ma byt...lebo som mu skusala dat kasicku na dobru noc a nechce ich, uz niekolky druh skuseme, sa nam plnia policky s nimi a proste ani za svet ich nechce...a taaaaak by sme si chceli troska pospat...je to veru tak...my sme do 5 mesiaca mali nadherne noci...no co uz, musime si na to zvyknut,...a ako sa ma Simonenka malicka??? urcite pridame aj fotocky nejake...len teraz mame toho straaaasne moc, tak nestihame ich ani poriadne spracovat...

mirka2010
5. aug 2012

@ursula5 tak to som rada ze si pospinkas...lebo ja som ku koncu mavala take priserne noci kvoli zahe a tomu ze mi vyvalo strasne zle na zaludok...ako sa dnes citis??? ako malicky...ziadne priznaky sa nedostavili??? naozaj uz je to na spadnutie, moooc na vas myslime 🙂

kuspitka
5. aug 2012

ahojte neviet nieco nove o tinka9075.?

dasaa
5. aug 2012

@mirka2010 ahoj ta co Maroskovi je ked zvracal.Dufam ze uz to preslo a ze sa citi dobre.Nie je chorucky ?Juuuuj mirka tak to si viem predstavit ze ste s manzelom boli obaja hore.Paci sa mi ze ked maroskovi nie co je tak to spolu riesite a aj hore ste skoro celu noc,Co o inich manzelov sa to povedat neda.Ste fakt jedna skvela a krasna rodinka.Urcite mu nie co zachuti len to je hrozne ze musime stale skusat a aj ine kasicky.Pohladkaj za nas Maroska a zo srdca mu prajeme aby sa mal uz ovela lepsie 🙂

walta
6. aug 2012

ahojte dievcence moje.... nebola som tu par dni ☹
Dnes ideme s malou k pneumologovi s tou rucickou po ockovani proti TBC, dost sa jej to zapalilo a tym padom sa nam odsuva dalsie ockovanie proti pneumokokom. Nasa pediatricka to videla, bola som s malou minuly stvrtok u nej a radsej nas posiela k pneumologovi, ktory malu ockoval, a zrejme jej to bude prepichovat, aby vysiel ten hnis. Nemate s tymto problemom aj vy skusenosti? Snad sa jej to pekne zahoji, kuriatkovi mojmu 🙂 🙂 🙂

walta
6. aug 2012

nejake aktualne fotocky 😉 😉 😉

sijust
6. aug 2012

ahojte babulky,mam chvilocku,tak napisem aspon par riadkov...myslim na vas,mam vela zameskane,vobec neviem co sa s vami deje,ako sa mate a mrzi ma to ☹ na nic nemam cas len na malu...cez den vobec nespi,myslim sama,len ked ju mam na rukach alebo ked vedla nej lezim...je na mna strasne naviazana...v nocke pekne spi,ale len preto,lebo je medzi nami,postielku neznasa...dudel nechce,stale ho vypluva,tak jej ho ani nenukam uz...kocik este celkom berie na milost,ale len vo vnutri,na prechadzky nechodime,lebo reve ako diva,esteze mame velku zahradu....zo zaciatku sme mali velke problemy s mlieckom...mala som ho malo,bola stale hladna,plackala...museli sme prikrmovat,tym ze bola velka uz pri narodeni,jej sa malilo vsetko...postupne sa to zlepsovalo,prikladala som ako diva aj kazdych 15 minut,bradavky som mala rozkusane cele,bolave...plakala som pri kazdom prisati,ale zatala som zuby a teraz je to uz fajn...uz par dni neprikrmujeme vobec @dasaa zlatko,viem co prezivas,ale bude to fajn,len sa nevzdavaj a stale prikladaj...mne pomohli aj homeopatika na zvysenie laktacie od boironu...ricinus,take male biele gulicky,,,skus...
a mame jeden zly klbik-este tam nema jadierko,tak uz dva tyzdne nasiroko balime,o mesiac ideme na kontrolu...dufam,ze to bude fajn...strasne rada sa kupe,vo vedierku by sedela stale...ked ju vyberieme,zuri az je fialova 😠 no je to taky maly jedosko niekedy...strasne rychlo to preslo od porodu,uz mame tento tyzden 6tyz.idem na kontrolu po 6tonedeli...inak som sa velmi rychlo dostala do normalu po porode,som az sama prekvapena vzhladom k tomu,aky bol...este mi ostali 4kilecka,ale snad pojdu rychlo dole a keby ste videli moje brucho tak sa zlaknete-sama stria,ale nevadi...dostala som teraz krasnu knizku Slepacia polievka pre dusu-Čerstve mamicky(odporucam!!!) a tam sa pise,ze strie su odznakom tehotenstva,tak som na ne pysna 🙂 zlaticka moje...moc na vas myslim,na vsetky...maminky starajte sa dobre o svoje poklady a lubte ich,mojkajte ich co najviac... @ursula @ cmelica drzim palce,viem ze to zvladnete 😉 opatrujte sa vsetky... @apolenka6 @alibabaa drzim palce,aby sa to podarilo 🙂 @mirka2010 zlaticka moje,posielame vam pusinky so Stelli 🙂

sijust
6. aug 2012

@walta zlatko,je prekrasna,hned by som ju celu vypusinkovala...anjelika krasneho 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre