IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

tinka9075
20. sep 2012

@apolenka6 ahoj no už lepšie ale aj muž je chorý 😒 zajtra idem busom ked je chorý tak nech doma sedí a lieči sa 😀 😀 a ved to idem na sono na vklad už pôjde so mnou 🙂 🙂 dúfam že sa krpci rozmrazia 😉 😉

apolenka6
20. sep 2012

@tinka9075 ja som vedela,že ti je lepšie 😉 teda som ti to priala ..budeš mať výlet ked ideš busom 🙂 určite sa krpci rozmrazia a bude aj vklad ,zajtra daj vedieť ako si dopadla ...
ja idem do práce ešte aj v budúci týždeň budem chodiť ráno a potom idem na PNku
idem si spraviť desiatu a sa oblečiem a idem pracovať 😝

sijust
20. sep 2012

@apolenka6 zlatik,neboj nic...taka budes za rok unavena,ze ani vidiet nebudes...ale radsej ti doprajem dobry spanok a pokojne babatko vedla v postielke 😉 keby si vedela ako moc ti drzime so Stelli palce...musi sa to podarit,aj keby co bolo...a dlhy protokol je lepsi,taky viac"lajt"pre telo...

tinka9075
20. sep 2012

@apolenka6 ved busom som tam zachvílu a o pol jednej už budem doma 🙂 🙂 no budem mat výlet 😉 júj keby sa dalo by som si ty embrijká najradšej vzala do brna a spravili mi vklad tam 🙂 🙂 no nevadí už vydržím no už sa ti to kráti aspon si doma oddychneš ja si už hladám novú robotu ale dúfam že ju už nebudem potrebovat 🙂 🙂

sijust
20. sep 2012

@mirka2010 vycmuckala som ju za jej zenicha a svokricku 😀 spinkala tri hodiny,napapkali sme sa,pokakali...az sme sa museli prezliekat 😀 a teraz sa tu vedla mna hra v lehatku...som jej kupila taku tu svetlusku sustiacu,co sa da zavesit na kocik...tak ma teraz pracu velku 😀 tu masaz som mala odbornu,v salone...moju prvu v zivote...strasne som sa na to tesila...a ani som nechcela,aby sa to skoncilo... 🙂 na dobre sa lahko zvyka...ale v mojom pripade je to aj nutnost,mam velke bolesti chrbtice,krizov a klbov....ale mala mi to vynahradi,len sa na mna usmeje...zlatko,este som sa chcela spytat...umyvas podlahu kazdy den,ked uz drobcek lozi?

katka210
20. sep 2012

Dievcata prosim co si mam zobrat na IUI do centra.... ???
Lebo teraz mi znama z BA povedal, ze ona si mala doniest zupan.. koselu...
a mne nic take nepovedali.

tinasc
20. sep 2012

@mirka2010 jasné, že je to lepšie aspoň toho človek nemusí toho kúpiť takú spústu... kočík a postieľku mám ešte po malej, zbytočné kupovať nové, kočík mám taký červeno-modrý, takže aj pre dievčatko aj chlapčeka 🙂

tinasc
20. sep 2012

@sijust ale neboj sa vyspíš sa aj skôr, naša bola taký nespavec, potom okolo tých 2 rokov cez deň spávala aj 3 hodinky a ja samozrejme vždy s ňou, lebo zase v noci mala potrebu byť aj 4 hodiny hore hlavne od 1 do 4 ráno 😀 takže som išla s ňou vždy spať ako to bolo možné... nakoľko je zimná, tak tiež rada spala v kočíku v decembrovom mraze 😕 no čo už 🙂

tinasc
20. sep 2012

@katka210 podľa toho kam ideš, ale ja som na iui nenosila nič... v centre som dostala plášť a papučky 😉 niekde požičiavajú aj košeľu...

katka210
20. sep 2012

@tinasc ja idem do Heliosu MT

tinasc
20. sep 2012

@katka210 tak tam to nepoznám, ale kočky čo tam chodili ti tu poradia 😉

mirka2010
20. sep 2012

@sijust ze od svokrusky 🙂 ako to zvlastne znie...ale je to veru tak...Marosko je Stelluskin buduci zenich 🙂 ja mu to uz davno hovorim 🙂🙂🙂 tak mate celkom pekny dnik..aj kakanie, aj papkanie, hranie...joooj, to je super, ked este takto krasne sedka a hrajka sa...my ideme akurat do hrackarstva a musim ist Maroskovi kupit nejake kocky a interaktivnu hracku nejaku...lebo jeho uz vsetko co mame omrzelo a jednoducho mu stale musim nieco vymyslat aby bol zaujaty...teraz som mu hrala na hlavir, tak sa mu to veeeeeeelmi pacilo 🙂 a ideme von, Marosko ide spinkat, tak sa tesime na prechadzku...a ano mojinka, umyvam dlazku kazdy den...to by sa inak nedalo 🙂

mirka2010
20. sep 2012

@tinasc tak super...kocik najdrahsia polozka tu mate...postielka tiez...takze super...hracky tiez urcite...ved aj tie ake su drahe...ach, vsetko pre babatka je tak draheeeee

dasaa
20. sep 2012

🙂 @tinasc @mirka2010 ked ma v puse rucku tak jej stale davam prec a hned jej dam cumel.Ale aj tak si niekedy robi po svojom 😀 😀

dasaa
20. sep 2012

@katka210 ahoj nic nepotrebujes ziadny zupan.Len seba a manzela alebo partnera 🙂

tinasc
20. sep 2012

@mirka2010 no veru však to niekedy nevedia, čo by za hračky a podobné veci mali pýtať... veru som rada, že už toho toľko máme, ešte máme aj požičané, tak to určite bude stačiť 🙂

tinasc
20. sep 2012

@dasaa no tak ona si bude robiť, čo jej je príjemnejšie však? 🙂 ale tak zase nebude to také dramatické, len potom si bude aj hľadať zúbky a potom je lepšie dať jej niečo hrýzť a na upokojenie najlepšie cumlík 🙂

tinasc
20. sep 2012

babulky, maminky, tiež sa vám v posledných týždňoch tehotenstva stávalo, že sa vám bábätká málo hýbali? ten môj lenivec sa v poslednom čase máličko ozýva... niečo ráno, potom zase až večer... neviem či sa mám znepokojovať, alebo je to normálne....

mirka2010
20. sep 2012

@dasaa no ved to, to bude uz coraz castejsie, ze si bude robit po svojom...jasne ze jej davaj rucky prec...ale niekde som citala ze naozaj sa s tym neda nic robit a v tomto veku je to uplne prirodzene...okolo druheho-tretieho roka, keby si babo cmulalo palcek, tak to by sa uz malo nejako riesit...a ako som ti pisala, ruky budu v ustach o chvilu non stop...ak pomaha cumlik, super...ale sama uvidis 🙂

mirka2010
20. sep 2012

@tinasc no ved to, tie ceny, to je nieco nehorazne...my vsetko poctivo kupujeme, nic nemame zdedene...a sice aj nieco dostal, ale to na zaciatku, teraz ked uz je vacsi, je vsetko vacsinou na nas...no a co sa tyka tvojho lenivca...tak ja som maleho v brusku ku koncu niekedy aj budievala...rano ked nevstal so mnou, tak som ho normalne budila...az kym som ho nezobudila a necitila ze je v poriadku...ale ak ma taky rezim kedy je hore a kedy spinka...tak to asi ma tak zauzivane 🙂🙂🙂 a asi ked sa cez den vela hybes, si aktivna, jemu to dobre v brusinku robi, ukolises ho a tym padom spinka...a hlavne uz tam ma malo miesta...tak co bude robit??? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 a kedy uvidime tvoje brusko??? nejaku fotocku by sme chceli vidiet 🙂

tinasc
20. sep 2012

@mirka2010 no asi tam má fakt málo miesta... lebo o sebe dá vedieť len sem tam... tak ma kopne aby som sa upokojila 🙂 hej veľa sa hýbem cez deň to je fakt... no a fotku bruška nejakú skúsim urobiť ak sa mi podarí a zavesím 🙂

mirka2010
20. sep 2012

@tinasc no uz sa fotky tvojho brusinka neviem dockat...vsak ja som ho este vobec nevidelaaaa. tak sup, sup nejaku urob aby sme sa mohli s tebou potesit z nadherneho brusinka 🙂 nas maly uz sa ku koncu vlastne len vlnil...uz naozaj ani nekopal, nemal kde pokladik nas 🙂 takze to bude isto tym...🙂 a teraz co robka, spinka?

apolenka6
20. sep 2012

@sijust jéééé tak ked mám takú veľkúúú podporu dievčatá tak sa to musí podariť 😅 musím sa naladiť na takúto nôtu 😝
počula som,že dlhší protokol je "lajt" ale krátky máš raz-dva 😕 a ja by som chcela všetko hned 😀 ale si počkám .....
viem si predstaviť ako sa malá dobre pokakala to som videla u brata ked sa to stalo neterke 😀 veru ako vedia dobre" naložiť" také malé detičky,ked sa to tak vezme ved papajú, kakajú a spinkajú ...joj to bol život ked sme boli malé 😝 😕 😉

apolenka6
20. sep 2012

@tinka9075 to máš jedno kde bude vklad 😉 podarí sa ti ,uvidíš !! 🙂 a prácu nebude treba hľadať 😎

tinasc
21. sep 2012

@mirka2010 no musím mm nahovoriť, nech mi nejaké spraví, nech máme pamiatku ako som sa s bruškom nosila 🙂 a včera mi naša princezná zahlásila, že nehovor mi stále o malom už ma to hnevá 😕 a pritom o ňom nepadlo ani slovo 😒 a keď si brucho mimovoľne hladkám, tak mi ruku dáva dole, že nedávaj si ruku stále na brucho... ufff budeme to mať asi ťažké 😉 drobec sa teraz trošinku vrtí v brušku, aby mama nepovedala však? 😅 no zase som o čosi kľudnejšia 🙂 a asi sa vrtí v noci, lebo v noci som išla na záchod a potom som si ľahla a kopol... takže ak bude mať aj po narodení takto prehodený režim, tak sa teším 🙂 😉

mirka2010
21. sep 2012

@tinasc joooj, tak naozaj to budete mat asi velmi tazke...mala ak teraz ziarli na maleho...ale ona si zvykne...mozno bude hrda ze moze chodit kocikovat naozajstne babatko a nie babiku v kociku ako jej kamaratky...teda ja neviem...ja si len tak myslim...a vy jej to vysvetlujete, ze ju lubite aj budete ked uz tu bude malicky? lebo kazdy starsi surodenec si proste tymto ziarlenim prejde, je to naozaj uplne bezneee...a ked uz tu bude malicky, uvidis aka bude zlata 🙂

tinasc
21. sep 2012

@mirka2010 samozrejme, že jej vysvetľujeme, že ona bola prvá a že stále ju máme a budeme mať radi, veď je naše dieťa a nikdy ju neprestaneme ľúbiť... no bojí sa, príde o svoje výsostné postavenie, že jej mama nebude môcť stále behať okolo zadku, kedykoľvek bude chcieť tak ako bola zvyknutá... ale uvidíme, keď sa narodí, ako bude reagovať, predsa len bude na svete človiečik a hádam sa nad ním zmiluje, že sa nemôže postarať sám o seba a prestane žiarliť 🙂

apolenka6
21. sep 2012

A mám tu dlho očakávanú MRCHU 😕 od dnes na 16 DC začínam užívať Proveru a potom pridám postupne injekcie ....
6.októbra začína maratón na dlhý beh 😝 verím,že aj posledný 😠
ráno ma zobudili silné bolesti MS pred 6hod. ráno aj som rada,že nie som ráno v práci ale poobede trošku mi to odznie,jáj máme to my ženy ťažké 😒

apolenka6
21. sep 2012

@tinasc to ma mrí,že mala takto reaguje na malého už teraz 😒 no ja si myslím,že ked ho zbadá tak bude takáááá rada a pyšná na bračeka 😉 ako píše @mirka2010 bude hrdá ked bude môcť kočíkovať živé bábo a nie bábiku, a možno popri tebe bude kočíkovať svoj kočík a budete kočíkovať spolu 😅 maminka a dcérka ..krásna predstava ,že? 😉

mirka2010
21. sep 2012

@tinasc vsak o chvilu sa uvidi..ale ver mi, bude hrda na svojho maleho braceka a budes mat z nej uzasnu sestricku aj pomocnicku...bude sa urcite snazit sa o neho starat...to jej neda..ked uvidi take malicke, krasne babatko 🙂 moj brat je odomna 3,5 roka starsi a poviem ti v istom zmysle na mna ziarlil az do dospelosti,...teraz je to samozrejme ine, uz sme vyslovene vyzreti a kazdy citime svoju poziciu, ale bolo to veru v niektorych pripadoch tak...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre