IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

sijust
23. okt 2012

@ursula5 chlapcek krasny...ňuňuňu 🙂

kostickabonnie
23. okt 2012

Práveže mám teraz dosť silné bolesti, ale už som na gauči u. Sestry dala som si tabletku a zajtra už bude lepšie. Bola to bolesť pri každom kroku, horšie ako pred výberom. Idem si teda pospať,zajtra určite píšem 😉

apolenka6
23. okt 2012

@sijust áno v CAR majú vycapené ,že nie je Pregnyl 😠 ale som si zohnala ešte Katka naša má tak si poň pôjdem ku nej ,bývame v rovnakom meste 🙂
to je super,že máš dobrú náladu a ešte lepšiu správičku !!! 😅 😅 teším sa 😅 neviem čo je to frejková perinka ,ale určite niečo čo nie je pohodlné pre malú Stelku a teraz jej bude lepšie bez nej 😵 😵

apolenka6
23. okt 2012

@kostickabonnie napíš moja ,len si oddýchni a zajtra chcem podrobné informácie 😉 čo si si doniesla na OPU ,koľko si tam bola, koľko si ležala ,či krvácaš ... 😉 rýchle zotavenie prajem papa

mimi_2
23. okt 2012

@majus28 Ako si dopadla?

majca55
23. okt 2012

@apolenka6 jej zlatko tak si už takto daleko?ako sa maš?lioton ti pomože moja 😵

majus28
23. okt 2012

@mimi_2 ahoj mimi 🙂 nedalo sa skor ozvat.. vyslo to 🙂 sme stastni, ale este sa z toho musime spamatat.. dakujem, ze si na mna myslela..

apolenka6
23. okt 2012

@majca55 že daleko 😕 teraz ma čakajú 2 týždne ktoré budú rozhodujúce ..od zajtra pichám aj druhú injekciu Menopur 2 injekcie za deň,,ved vieš a v pondelok sono ako reagujem 😉 som zvedavá .... 😝
od včera brucho natieram litonom a tuším je to lepšie modrinky blednú 😵 😉 a ty ako? cvičíš o stošesť?! 😉 😀

apolenka6
23. okt 2012

@majus28 no vidíš 😵 😵 😵 super správa ,nie?! gratulujem aj IUI je cesta ,ľahšia ako IVF som rada,že to nemusíš podstúpiť a stačilo toto ..dávaj si pozor 😉

fomarik
23. okt 2012

caute baby!!!!!!!!!!!!! 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

majca55
23. okt 2012

@apolenka6 ano moja cvičím ako diva 😵 😵 juj myslim moc moc na teba a držiiiiiiiiiiiiiiiim palce 😵

apolenka6
23. okt 2012

@fomarik ahoj!vitaj veľmi pekne!!! 😵 😵 😵

apolenka6
23. okt 2012

@majca55 dakujem moooooc!!! cvič aj za mňa na mňa sa teraz všetko lepí 😖 ale nech ,len nech je výsledok aký chcem 🙂 😉

majca55
23. okt 2012

@apolenka6 presne moja tak tak už sa tešim na pozitivne spravičky od teba 😵 😵

majus28
23. okt 2012

@apolenka6 dakujem krasne... bola som pripravena ze pojdeme na IVF, som stastna, ze nam navrhli este IUI.. uzasne 🙂 az sa mi tazko dycha 🙂

apolenka6
23. okt 2012

@majca55 aj ja sa teším kedy to skončí ..pripadá mi to večnosť čo pichám 😀 no a na výsledok som zvedavá určite je oveľa vyššia šanca na tehotenstvo ako po IUI no uvidíme 😕

apolenka6
23. okt 2012

@majus28 aké si mala dnes HCG? a na sone bolo niečo vidno? asi ideš o týždeň znovu na kontrolu predpokladám...

majus28
23. okt 2012

@apolenka6 na sone este nic a hcg som neviem ci dobre zachytila.. nejakych 120? este to nie je vela ale dolezite je ze narastlo.. ze by to malo byt ok lebo pri IUI nie je mozne vediet kedy nastalo oplodnenie.. teda dufam, ze to bude v poriadku..

apolenka6
23. okt 2012

@majus28 určite bude neboj! 🙂 si ani nevnímala výsledok že? 😀 viem aké to je ked ti to zavolajú 😉 super pocit 😵
len bud v kľude a oddychuj a chodíš aj do práce?

majus28
23. okt 2012

@apolenka6 ano chodim.. sak to ze oddychovat sa budem musiet naucit, ja stale kmitam a musim nieco robit, varit, pratat a dookola... ale to je asi taka zenska diagnoza 🙂 robim v robote uctovnictvo a ide koniec roka, o chvilu zacnu uzavierky, inventury, to bude psychiatria, tak uvidim ako sa budem citit po psychickej stranke, ci budem schopna zvladat tlak.. ak nie, tak sa hodim na marodku... len nech to vsetko dobre dopadne.. budem sa za to modlit..

mimi_2
23. okt 2012

@majus28 Božéééé, juj tak sa teším a verím že aj mne to výjde, takže čo prišla si tam a všetko napíš juj fakt sa teším s Tebou tak ďalšia čo sa to podarilo na prvý krát 🙂 😅 😅

apolenka6
23. okt 2012

@majus28 budeš vidieť ako to budeš zvládať v práci a veru ked to nebude dobré tak je tu aj PN 😉 a modlitba je silná 😵

apolenka6
23. okt 2012

@mimi_2 zajtra sa pridáš 😉 držím palce 😉

mimi_2
23. okt 2012

@apolenka6 Juj ďakujem ale idem až vo štvrtok, mm nemôže zajtra tak ešte to napätie musím prežiť jeden deň 😉

mimi_2
23. okt 2012

@majus28 A cítila si sa nejako divne, lebo ja vôbec, ani prsia citlivé iba trošilinka, akurát ako som Ti už písala nespím dobre a už si netestovala?

mirka2010
23. okt 2012

@tinasc juuuj,veru prejde a zabudnes ze vobec ze taketo nieco bolo...mne tiez tak moc trpli a ako som porodila, tak som si na to ani nespomenula....a ako Lukasko? mrvi sa este? ci uz len tak vlni 🙂

tinasc
23. okt 2012

@mirka2010 no však to bude super, keď už tieto problémy povolia, nohy odpuchnú aj ruky, prestanú tŕpnuť... pri malej som mala nohy opuchnuté ale ešte týždeň po pôrode, si pamätám, že som išla z nemocnice v papučiach, lebo som si nemohla obuť topánky 😀 Luky sa už len mrví, už trošku menej, len cítim taký tlak na panvu a sem tam sa mi vyduje bruško... veru už sa tak nepohybuje ako kedysi... som niekde čítala, že deti sa prestanú tak veľmi pohybovať, lebo sa pripravujú na pôrod... tak neviem... 🙂

mirka2010
23. okt 2012

@apolenka6 tak urcite jej povedz, ze ju tu naozaj stale vycakavam a aj mailik ju tu odomna uz pekne dlho caka...no ved to, kto ma casu dostatok? ale ked pre mna je MK istym sposobom relax, pokecat s vami, odreagovat sa, prist aj na ine myslienky...no a co sa tyka pregnylu,tak to je naozaj sila...fakt,co uz nevymyslia!!!!

tinasc
23. okt 2012

inak babulky, fotky malého aj našej rozšírenej rodinky dám iba na facebook, tu ich nechcem dať, lebo akonáhle sa budú lajkovať, tak ich uvidí celý MK... takže ak ste na fcb - samozrejme okrem kočiek, s ktorými už na fcb priateľka som 🙂 🙂 🙂 a mali by ste záujem, napíšte mi do IP 🙂

apolenka6
23. okt 2012

@mirka2010 ved ja viem nektoré mamičky čas majú sem chodiť niektoré nie ..ja ked budem mamina tiež neviem do ktorej skupiny budem patriť 😕 ..síce žiadna mamička nemá čas navyše ,ale ako píšeš pre teba je to relax a si trošku odreagovaná od dennodenného stereotypu a kolotoča 😉 🙂 a my sme radi ked niečo vieme o vaších pokladoch a ako sa máte 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre