IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

tinasc
28. nov 2012

@mirka2010 hej obidvaja, ale zatiaľ to nie je vážne... odsávam odsávačkou na vysávač, je to super.... dávam aj physiomer... ale zatiaľ to nič nie je, Maroška to naozaj asi riadne draplo, keď mu to tak pomaličky prechádza... nech mu to už prejde... 🙂

mirka2010
28. nov 2012

@dasaa ahojky, tak minula noc bola celkom fajn, ale dnes maly tolko spal pocas dna, ze mam sa na co tesit....nastastie, tuk, tuk, tuk, dnes prvy den, co sopliky su lepsie...tak sa velmi tesim...aj sme len raz odsavali, tak som stastna...hlavne kvoli malickemu, to je ako tyranie ked mu musim odsavat...a vy ste mali aky dnik?

mirka2010
28. nov 2012

@tinasc ahojky, tak ako som uz pisala, soplik prvy den lepsie...naozaj esteze tu odsavacku na vysavac vymysleli...lebo inak si ani neviem predstavit co by bolo...a pred chvilou...ufff, saleli sme sa ja som lezala a maleho som mala tak hore na rukach aaaaaa, cele mliecko o siestej co papal na mojej tvari a dekolteeee....

mirka2010
28. nov 2012

@cmelica jeeeeeeeeeej, tak to krasne narastol!!!! no to je krasne dietatko...naozaj uplne ako do reklamy...🙂 🙂 🙂 verim, ze ockovanie zvladnete bez teplotky, ale ja by som preventivne asi dala nurofen, alebo paralen cipok, neviem ci ti to dr poradila, ale nam zatial vzdy...vies, lebo napridklad pri prvom ockovani este ani o deviatej vecer co sme ho ukladali nema teplotu a ked sme isli lahnut pred pol dvanastou, tak uz mal skoro 39, takze asi lepsie to dat ako prevenciu...drzkame palce 🙂

mimi_2
28. nov 2012

@tinka9075 Ahoj teraz čítam Tvoje rady ohľadom IUI, ja sa chystám na druhé IUI ale ma trocha prekvapilo, že dva dni pred sa pichá Pregnyl 😕 , ja som prišla na 10DC na sono a hneď ma poslala vybrať a pichnúť Pregnyl a hneď ráno mi robili IUI 😕 mala som 19mm folikul, nebolo to málo, resp. nerobili IUI skoro??? Čo myslíš?

tinka9075
28. nov 2012

@mimi_2 nie neboj sa niekedy sa pichá pregnyl den pred iui niekedy dva podla folíkov 🙂 🙂 ja som tiež bola na sono na 10DC a na 11DC som pichla pregnyl a na 12DC bola iui 🙂 🙂 to si mala pekný folik ja som mala dva 16 a 18mm 😉 😉

sherny
28. nov 2012

@mimi_2 ahoj.ja som bola v utorok na sono a mala som 18mm a zajtra idem na iui ale bez pregnylu bo som ho nez ohnala...

mimi_2
28. nov 2012

@tinka9075 Juj tak ďakujem si ma ubezpečila, som sa už zľakla, že to bolo skoro a preto to možno nevyšlo 🙂

tinka9075
28. nov 2012

@mimi_2 neboj vyjde aj mne sa iui podarila 🙂 🙂

mimi_2
28. nov 2012

@sherny Tak držím palce nech sa podarí, ja som mala tiež náhradu pregnylu ale neviem ako sa to volal už ten liek a ten som si pichla, takže keď idem v pondelok na sono, tak asi bude s tým problém pozháňať to niekde, čo? 😒

dasaa
28. nov 2012

@cmelica ahoj mam sa dobre a Simonka tiez aj ked tuto noc mi dala dost zabrat.Stale chcela cumel tak som chodila k postielke kazde 5 minut niekedy len som si lahla a hned stavala.Nevedela sa ulozit.Je pravda ze vcera mi uz zaspinkala o 18:30hod preto tak ma celu noc skusala 😀.To je super ze tak ktasne to zvladol mi sme dnes neboli ockovani ale az na dalsi tyzden a hned nam urobia aj poradnu.

mimi_2
28. nov 2012

@tinka9075 Áno viem si môj vzor 😀 ak nevýjde toto, tak do 5 krát idem určite na to... 😀

mimi_2
28. nov 2012

@tinka9075 inak som minule čítala, že chodíš ku Anke do Vrbového, dobre si pamätám? Aj ja dodržiavam čo mi kázala, tak snáď zaberie 😔

tinka9075
28. nov 2012

@mimi_2 vyjde neboj 🙂 🙂 no bola som u Anky raz a keby niečo tak jej zavolám 🙂 🙂

dasaa
28. nov 2012

Ahoj @mirka2010 vcera mi Simonka zaspala uz o 18:30hod tak krasne ma prehanala v noci.Nejak nemohla spat stale chcela cumel tak som sa k nej nabehala az az.Aj ked som uz vedela ze taka noc bude bo vcera mala nejaky zadudleny den.Nakoniec mi normalne zaspinkala az o 02:30 a uz o 04 hod bola hladna.Hned zaspinkala a vstala o 8 hod.Dnes sme boli na kontrole a poviem ti presne som vedela ze ju bude chciet zaockovat jasne ze som nesuhlasila tak ockovanie mame na dalsi tyzden.Som zvedava aka bude dnes noc ale myslim si ze dobra bo dnes mi zaspinkala o 19:30 hod aj to uz bola taka nervozna vsetko mozne som robila aby nezaspinkala skor.
Mirka to je super ze Maroskovi sa to lepsi uz nech je zdravucky nas fesak .

sherny
28. nov 2012

@mimi_2 no v tn ho nezozenies...

ursula5
28. nov 2012

@apolenka6 ďakujeme, píšem neskôr pokazil sa mi PC tak som čakala kým dorazí nový, ježiško (mm) mi kúpil 🙂

ursula5
28. nov 2012

@mirka2010 aj my už máme soplíky už sa trápime 2 dni nie je to hrozné ale slzia nám aj očká 😢 papáme stále moja aj v noci skoro každé 3 hodiny vydrží najviac 4,5 hodiny, je to papkoš veľký taká naša malá knedlička 😀 😀 😀 nemala som PC tak odpisujem neskoro, starý odišiel tak sme museli kúpiť nový 😅

sijust
29. nov 2012

Ahojte dievcata moje,vy viete ktore ste to 😉 mam chvilocku,tak zhrniem co mame nove 🙂 Nas smajlo mal vcera 5mesiacov,ona je vecne usmiata,skeri sa na vsetky strany,kym samozrejme neprideme do cudzieho prostredia,tam robi formu... 😅 ale inak je to usmiate zlaticko,tatinkov milacik 😉 placka len vecer,ked sa jej chce velmi spinkat. Uz sa prevaluje z chrbatika na brusko aj naopak,cestuje po celej posteli,dviha sa,lebo si chce sadnut...uz ju nemozem ani chvilu nechat samu...tak ideme kupovat ohradku,aby som aspon na zachod mohla ist v klude 😅 uz sedi aj vo velkej stolicke,no pani...velmi sa jej tam paci...vcera skusila trosku z presnidavky,este bola taka nedoverciva,ale dnes mi lyzicku vytrhavala z ruky...bola by zblajzla cely poharik a kedze som jej dala len dve lyzicky,zurila a trieskala ruckami do pultika 😀 nozicky su teraz najlepsia pochutka,aj vsetko ine,co dociahne...uz aj cita,noviny a casopisy musime schovavat,lebo za vsetkym sa nacahuje...ked place a je to velmi zle,tak to znie ako anna... 😀 je s nou velka sranda...bud.utorok nas caka druhe ockovanie,tak to snad zvladneme...to je od nas vsetko,dufam,ze sa vsetky mate dobre,pozdravujeme vas...paa

apolenka6
29. nov 2012

@tinasc Dnes mi prišiel balíček ,dakujem ! ♥

dasaa
29. nov 2012

@jablcko1 Ahoj po IUI je to normalne 🙂

adikasala
29. nov 2012

kocky uz tyzden nemam net 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 tak sa nehnevajte ze sa neozyvam.... ja to dobehnem 🙂
@apolenka6 mojenko dufam ze vsetko je ok a tvoja fazulka krasne napreduje,posielam objatie
pisem narychloz kniznice a aj tu to nefunguje dobre tak mam nervicky...
mame sa ok mame trosku sopliky ale valentinka nastastie je dobrucka a da si odsat sopliky bez velkych komplikacii 😉

apolenka6
29. nov 2012

@adikasala ahoj moja 🙂 zajtra ti poviem či fazuľka rastie ,mala by sa nám prvý krát ukázať ..tak som napätá a nedočkavá 😕 už nech je ráno a som v MT 😝 drž palce ! a dakujem za objatie ,malej Valentínke prajem nech jej soplíky rýchlo prejdú ...tuším je to tu "hit " u maličkých detí všetky majú soplíky 🙄 😠

tinasc
29. nov 2012

@apolenka6 za máličko, nech fazuľke vitamínky chutia 🙂

tinasc
29. nov 2012

@sijust krásna babulka, krásne napreduje, veru už je to veľká slečna 🙂

sherny
29. nov 2012

tak kocky uz to mam za sebou..doky mi povedal ze mm mal slabsie spermie ale ze nakoniec vycestovali...tak snad sa podari to nase 4 te iui.drzte palce..teraz rano a vecer utrogestan a na 14 den na krv..tfuj tfuj tfuj.

tinka9075
29. nov 2012

@sherny držím velmi palce 🙂 🙂

kostickabonnie
29. nov 2012

@apolenka6 ahoj magdi, tak zajtra Ti prajem krásne kino, sice ciernobiele, ale budes vidieť tú najkrajšiu hviezdicku, aku si doteraz nevidela. 😵 😵 😵
no to pichanie sa objavuje este aj u mna, asi to tak musi byt, vselico sa vo vnutri meni. 😒
Ja som dnes bola u doktora, ale nič nerobil, lebo ze da drobcovi pokoj az do 18.12. to je strasne dlha doba, ked o nom nebudem vediet, ako sa mu dari a ako rastie, ale co uz. Dufam, ze to rychlo zbehne.
Mam teraz fofry, kazdy odo mna nieco chce, kazdy den nachadzam mnozstvo mailov s novymi a novymi ulohami a ide mi to poriadne na nervy. Takze som zrusila takmer vsetky zakazky, jednu teraz do konca roka a dve do januara. Takze uz len zatat zuby a dokoncit co treba a potom budem uz len oddychovat a hrajkat sa na malickom piesočku.

kostickabonnie
29. nov 2012

@sherny pfuj pfuj, aby bol krasny darcek na Vianoce 😉 😉 😉

sherny
29. nov 2012

@kostickabonnie
dakujeeeem 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre