IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

vafinka
12. feb 2013

@tinka9075 ako dobre, uha, tak lezkaj ako prikovana v tej posteli a nie ze budes behat ako srnka po dome 😀 😀 😀

tinka9075
12. feb 2013

@kostickabonnie ja som nemala nikdy vysoký tak mi namerali že 140 na 100 a po pol hodinke som už mala 130 na 75 ale pre istotu mi dal lieky tak uvidím 🙂 🙂

tinka9075
12. feb 2013

@vafinka no ja a ležat sedím nebehám 🙂 🙂

apolenka6
12. feb 2013

@tinka9075 ahoj! to ma mrzí,že si mala komplikácie ,ale už je asi všetko dobré 😉 😕 len sa pekne držkajte som rada,že drobci sú v poriadku ,tehotenstvo má asi aj svoje úskalia ,ale my ich prekonáme 😅 neboj všetko bude dobre a veru na jar si to budeme užívať ,táto zima je hnusná dlhá ,ale to je o inom 😕
pekne oddychuj a pohladkaj za mňa bruško 😉

adikasala
12. feb 2013

@tinka9075 mojenko drzkaj sa dufam ze bude vsetko v poriadku,,,drzim palce a oddychuj 🙂

tinasc
12. feb 2013

@kostickabonnie jeeeej no super, bude ďalší fešák do partie 🙂

tinasc
12. feb 2013

@sijust áno áno viem, však to poznám už od malej, teraz to zase budem prežívať... no zúbky nás ešte netrápia, ale Luky si ide zjesť ruky, tak si ich papá, hľadá si jazyk, neviem či ho tam už aj nesvrbí 🙂

tinasc
12. feb 2013

@tinka9075 oj dúfam, že nič vážne, skoro sa daj do poriadku 🙂

mirka2010
12. feb 2013

@cmelica tak moja zlatucka, to je len zaciatok s tymi zubkami nestastnymi...hlavne, aby to dobre zlvadal a bez teplot to je najdolezitejsie....ak by uz nic nepomahalo skus fenistil kvapky, tie su perfektne, len su na predpis, ale velmi pomahaju aj pri soplikoch, ale hlavne pri prerezavani zubkov,...dietatko sa po nich ukludni a dobre si pospinka 🙂 🙂 🙂 dnes sme mali taky navstevny den, ze sme asni von nestihli ist...ale uprimne,ani sankovanie ani snehuliaci mi chybat pri krasnych a teplych jarnych dnikoch nebudu 🙂

mirka2010
12. feb 2013

@tinka9075 ahojky, ach moja,to mi je priserne luto...ale si v poriadku??? dufam, ze sa budes citit uz len dobre...ano, citala som ze vracias...juuuj, kedy ti to skonci??? a co mas v moci, bielkoviny??? no dufam, ze nie...a hlavne ten tlak...musis si davat na seba obrovsky pozor, drobcekovia ti asi davaju najavo, ze ma mamicka este viac oddychovat!!!!! budem na teba velmi mysliet 🙂

tinka9075
12. feb 2013

@mirka2010 ahoj Mirka no už je lepšie síce som dostala infúziu a chceli ma nechat v nemocnici ale som odmietla na mna pôsobia nemocnice stresujúco 😒 😒 áno mala som v moči bielkoviny tak že mám viacej pit ale ja mám trochu problémy z obličkami tak aj preto 🙂 🙂 bábetká sú v poriadku 🙂 🙂

tinka9075
12. feb 2013

@apolenka6
@adikasala
@tinasc dakujem babenky no už je lepšie 🙂 🙂 no ale zlakla som sa velmi 🙂 🙂 doki povedal že keby niečo bolo mám hned príst 🙂 🙂 🙂

sijust
14. feb 2013

@mirka2010 miruska,napisala som ti,ale zabudla som ta oznacit...tak si to najdi na str.1651-...

sijust
14. feb 2013

@tinka9075 moja zlata,opatruj sa...drzim palce a myslime so Stelli na teba,aby si bola skoro fit...

walta
14. feb 2013

ahojte kocky @cmelica @apolenka6 @tinasc @mirka2010 @sijust @ursula5 @adikasala a ine, na ktore som pozabudla.... dlhoooo som tu nebola, nebolo akosi casu, malu sme mali choru, chripka, ale uz je dobre, brala aj antibiotika, no najskor jej ich doktorka nechcela dat, ze nech jej organizmus zabojuje, ale teploty 4 dni neustupovali a isiel vikend, tak potom jej ich predpisala a teploty zmizli, kaslala a mala aj sopliky. Tak mame prve ochorenie za sebou, ale vydrzala presne 10 mesiacov byt zdrava, chvalabohu.
Ako sa mate vy? Posielame pusinku

tinasc
14. feb 2013

@walta jeeej tá je krásna 🙂 tak to je super, že už nie je choručká 🙂

tinka9075
14. feb 2013

@sijust dakujem zatial je všetko ok a je mi lepšie 🙂 🙂 pozdravujem Stelli 🙂 🙂

cmelica
14. feb 2013

@tinka9075 ahoj!! ju a ceze ten tlak?? uz ste v poriadku doma??? hladkame brusko 🙂

cmelica
14. feb 2013

@walta ahojky!! juj tak mate prvu chorobu za sebou?? no aj tak super vydrzala,ze 10 mesiacov ... malinka je kransa 🙂 🙂 cmuk od nas :*

cmelica
14. feb 2013

@mirka2010 jasne moja! na jar nema nic ... na narcisky,tulipany-tie milujem proste sa nic nechytaaaa 🙂 🙂 uz bude aj menej obliekania ,co bude pre nas ako balzam 😵 😵

apolenka6
15. feb 2013

@walta Ahoj! ja sa mám dobre "užívam " si zimu nekonečnú 😠 u nech je fuč 😖
v pondelok mám poradňu po 5 týždňoch budem vidieť malé tak som zvedavá 😕 😅 cítim sa dobre,klop,klop,klop 😉
tak maličká bola chorá ☹ ale zvládli ste to 😉 posielam pusinku ..a je zlatučká ,okaňa 😅 🙂 🙂

mirka2010
15. feb 2013

@tinka9075 ahojky, tak som rada, ze sa mas lepsie...no, vysoky tlak a bielkoviny v krvi, na to som bola aj ja v nemocnici, ale ja som uz bola vtedy mesiac pred porodom, takze ma museli sledovat, ale hned na druhy den ma pustili, len som zbierala moc 12 hodin a sledovali mi tlak...ja si aj tak doteraz myslim, ze ten tlak som mala vysoky z tej nemocnice ako ze by bol realne vysoky...a ako sa teraz citis????

mirka2010
15. feb 2013

@sijust ahojteee.tak veru, spravu som si nevsimla, ale taka som rada, ze som si to precitla, ved to je krasne, ze Stelinka uz takto nadherne rozprava mama...moja zlatucka sikovnica...no verim ti, ze musis byt z toho uplne hotova...ja som doteraz a to Marosko rozprava mama tiez tak od 9 mesiaca...slniecko nase...ale teraz som ho ucila odpovedat na otazku, kto som ja? a on odpovie mama....lenze to iste povie aj manzelovi...tak sa z toho smejeme...je to uzasne...on viem, ze ja som mama a on je oco...lenze on oco, tato nechce povedat ani za svet, takze povie mama...poklad nas milovany...a aj papa, no vsak je to take rozkosne??? jaaaaj, tak by sme vas chceli niekedy vidiet....v lete musime nieco zorganizovat, aby sme si tieto nase zlaticka vyobzerali a vytesili sa z nich...obrovsky boztek vam leti 🙂

mirka2010
15. feb 2013

@walta no ty krasavica nadherna...aka si len zlatucka...mrzi nas ze bola chorucka ale to uz tato zima hnusna prinasa...my sme boli chori na zaciatku januara a potom hned na konci a to uz tiez skoncilo atb...ale tiez som cakala a cakala, no nakoniec som ich nasadila a som teraz aj rada, lebo doteraz by ho to urcite drzalo...a bolo to na neho vela...aj zubky mu do toho isli...takze co uz....a co inak uz viete??? a co to dobre na fotocke mala papkala???

mirka2010
15. feb 2013

@cmelica ahojteeee...no mi hovor..uz nech je tu vytuzena jar...🙂 neviem sa dockat 🙂 a ako sa ma nas krasny kamarat Branusko????

ursula5
15. feb 2013

@walta jej tá je nádherná 😉

@mirka2010
@apolenka6
@cmelica
@sijust
@adikasala .... a ostatné ja som tu tiež nebola dlho akosi sa venujem malému a prerábali sme chalanom detskú už to majú pripravené všetci traja, sú veľmi šťastní tí moji puboši majú tam totál luxus len aby si to vážili a udržiavali poriadok 😀 😀 😀

Jarko je už riadny chlap, mal 6 mesiacov 6.2. je to riadny duracelko 🙂 🙂 🙂 pretáča sa na bruško od 4 mesiacov na štyroch sa hojdá a cúva od 5 mesiacov robí hotové kaskadérske pózy 😀 😀 (prikladám foto)
krásne nám už papá príkrm je to veľký jedák a zje všetko niekedy mám pocit, že aj mňa je krásne vyškerený stále konečne sme si našli režim len už, aby bola jar a skončila zima zdá sa mi akási dlhá 😀 😀

walta
15. feb 2013

@ursula5 ahoooj, malyyyy je bohovskyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy.... cmuk, cmuk, cmuk 🙂 🙂 🙂

tinasc
15. feb 2013

@ursula5 joj ten je krásny, veľmi je zlatý 🙂

adikasala
15. feb 2013

@ursula5 no krasny je jarusko ale to leti ze 6 mesaicov,no parada,,,mas pravdu aby uz bola jar lebo ma uz slaha ztejto zimy,,,,

tinka9075
15. feb 2013

@mirka2010 ahoj Mirka teraz je všetko ok a konečne nevraciam čo som rada 🙂 🙂 v utorok idem na kontrolu a budem zbierat moč snád sa to umudri a bude dobre 🙂 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre