IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

zuzana151
4. apr 2011

@katy33 Ahoj mojenko vcera som si robila tehu test ( 9 dni po IUI ) a nic iba jedna ciarka 😢 takze asi to nevyslo, lebo ani na sebe nic zvlastne nepozorujem...som z toho nestastna ☹
Ja mam fakt taku smolu

sijust
4. apr 2011

@hope2011 ...doktorka mi povedala, aby som si nerobila test,ze najskor mi to bude ukazovat,ze som tehotna a potom zase ze nie,lebo sa tam deju vsetky tie procesy,ktorym ja absolutne nerozumiem 🙂 ze za tie peniaze,ktore by som investovala do testu si mam radsej cokoladu kupit 😀 poviem ti,ze sa necitim veru najlepsie...vobec neviem,co si mam o tom mysliet a neviem ako to este tyzden vydrzim....my sme isli do Heliosu na odporucenie kamaratky a sme zatial velmi spokojni...som z Trencina...

hope2011
4. apr 2011

@sijust no tak, ak si tehu, chod si veru kupit tej cokolady aj naviac....budes mat urcite na nu chut.....kazde centrum k tomu pristupuje asi troska inak...jasne ze krvny test je ten najvierohodnejsi, ktory ukaze ci je alebo nie je zena tehu...aj mne to tak povedali...ale zase na druhej strane, kazda zena ktora uz caka na ten vysledok by sa chcela testovat....takze mne keby aj povedali,ze si ho nemam robit, tak by som si ho urobila🙂 ja len dufam, ze naozaj budeme tehulky, a budeme si coskoro vymienat info o tom ako nam je dnes zle....alebo ako nam je dobre....to by bolo super!!!!!!!! neboj a tyzden este vydrzis, prave to je dobre ze este tyzden, lebo ak sa ti umocnia pocity tehu, budes si istejsia a bude to super......🙂

sijust
4. apr 2011

...nejdem si robit test,aj ked som neskutocne zvedava,neviem sa dockat,ale uz som sa nad tou / tolko naplakala,ze radsej vydrzim a ked to nevyjde,tak si to odrevem tak,ci tak...a mozem sa spytat ,preco ste z Heliosu odisli?neboli ste spokojni?velmi ti drzim palce, aby ste sa dockali vytuzeneho babatka a velmi sa mi paci,ako pekne rozpravas o manzelovi a vasom vztahu... 🙂

katy33
4. apr 2011

@hope2011 🙂 ....si zlato moje, neboj , ani ja žiadne cysty nechcem pripustit, o ked tu už boli 3xm ale naposledy 😉 ....takže ty už budeš vo štvrtok testovat 😕 🙂 .....juuuuj, nech len su tam lyžiny ako svet 🙂

kavaapalma
4. apr 2011

@walta prepac,ale nestiham,este do zahradky a treba sa mi ucit zajtra mam test z angliny,ale urco napisem...
@tinasc ja nemam ani tu najmensiu chut sakriš 😝 hadam sa stane zazrak...

kavaapalma
4. apr 2011

@hope2011 dakujem velmi...no my vieme kde je problem,len ja stale verim na zazrak...

katy33
4. apr 2011

@zuzana151 oooo, kuriatko moje, 9.Den po IUI, to je prestrašne skoro, ono je najlepšie si robit testik až na taky 13.-14.den po IUI, ja by som si ho skôr určite nerobila....vôbec na to neber ohlad, naozaj je to priliš skoro...a ja testom aj tak neverim...dokonca aj niektori dr. su toho nazoru....su pripady, že žene nepotvrdili tehu a to už mala tehu potvrdene od dr.....takže nehadzat flintu do sena...nadej je tu a to obrovskaaaaaa 😉 ...nesmieš mysliet negativne, musiš mysliet na to, že to vyšlo 😉

katy33
4. apr 2011

@sijust ....zlatino, presne tak, žiadne testovanie...my tiež chodime do Heliosu a sme tam velmi spokojny, už sme tam boli pod rukou u všetkych dr....všetci su tam zlati, my mame teraz štastie na dr.Krajkoviča a doktorka je neskutočny optimizma 😉

sijust
4. apr 2011

...dakujem za podporu 🙂 my mame Dr.Gatovu...pred tyzdnom sme boli na 1 IUI a dost ma to bolelo,az mi slzicky tiekli a dr bola taka zlata,hladkala ma,aby som vydrzala,ze je na mna pysna,aka som statocna 🙂 ako s malym deckom...my sme tiez velmi spokojni...vy ako?ste po IUI alebo pred?ako sa drzite?

katy33
4. apr 2011

@sijust ...je zlata a ukeecana, to mam rada 😀 😎 ...my sme pred IUI...len už 6 tyždnov čakame na schvalenie injekcii poistovnou, ktorymi budem stimulovat, lebo clostil mi nezaberal...a už sa hrozne neviem dočkat, len dufam, že čoskoro mi oznamia, že žiadost je schvalena, lebo o nejake dva tyždne by mi mala prist ms a ja musim začat pichat od 1.DC 😔 ...už sme jeden cyklus-prave tento prešvihli, lebo nie je stale čo pichat 🙄 ...oni by tie injekcie boli inak hrozne drahe...tak preto ta žiadost...ale držime sa fajn 😉 , celkom mi to dobre padlo, že som teraz bez tabl., lebo už toho bolo dost - je to už rok, čo stale papam nejake hormony a moje telo začalo protestovat tvorenim cyst, tak teraz si aspon chvilu oddychne a šup sa do toho 🙂 😎

sijust
4. apr 2011

...juj,tak vy to mate takto stazene,ze musis chudatko tolko cakat...mne zabral clostyl,bola som na sone...za tri dni som isla na zakrok,len u nas je to tak,ze ja by som prirodzene mohla byt tehu,ale manzel ma zhorseny spg...paradox,ze uz dve deti z pr.manzelstva ma a nam to nende ☹ ale nevadi...snad to zvladneme... 🙂

sijust
4. apr 2011

@zuzana151 ...to ma strasne mrzi ☹ ja som dnes tiez 9den po prvej IUI...ale pockam na krvne testy,aj ked neviem,ako to chcem este tyzden vydrzat 😒

alibabaa
4. apr 2011

@sijust jej, aj ja som 9 den po iui.. 🙂 .. neviem sa dockat pondelka, najskor som si myslela, ze sa pocita aj den iui ale nepocita.. tak som bola v tom ze na krv pojdem tento piatok.. 🙂 aaaaaaaaaaach 😠 a idem az v pondelok... ☹

tinasc
4. apr 2011

držte sa babule, ktoré čakáte na výsledok, nech vám dni rýchlo zbehnú a vy idete na krvičku a nech je pozitívna 🙂 🙂 🙂

sijust
4. apr 2011

@alibabaa ...fakt?tak drzim palceky,nech to dobre dopadne?a deje sa s tebou nieco?pozorujes nejake zmeny,priznaky?

sijust
4. apr 2011

@tinasc ...moc dakujem 🙂 snad to bude dobre,aj ked clovek nikdy nevie...

alibabaa
4. apr 2011

@sijust aj ja silno drzim palceky 😉 no priznaky.. co ja viem? picha ma pravy vajecnik sem tam a tam som mala aj folikul.. a tak trosku tlak v prsiach.. ale nebolia.. tak neviem.. ci toto su práve priznaky alebo .. a mozno si to len nahovaram, lebo sa viac vsimam ako ine mesiace ☹ inak ako tak citam ten tvoj opisujuci pocity prispevok.. tiez som ako mechom prastena a stale unavena.. tiez ma uz napadla otazka ci to bude tymi hormonmi alebo nie. lebo sa u mna strieda teplo so zimou.. a vecer ked nevleziem do teplej sprchy a nezohrejem sa tak mam potom problem zaspat.. cely clovek ladovy.. brr a teraz sa ako citis?

hope2011
4. apr 2011

@katy33 moja, naozaj si zlata...juuuj, aka by som bola stastna....keby tam veru boli....// kraaaaaaasne ciarky ako svet....nuz, uvidime....co nas caka🙂

hope2011
4. apr 2011

@kavaapalma no vies...aj zazraky sa deju,,,,len treba v ne verit.....mozno uz coskoro k vam ten najvacsi zazrak pride🙂🙂🙂

sijust
4. apr 2011

@alibabaa tiez neviem,co si mam o tom mysliet,taketo priznaky mam tesne pred menzesom,ktory mam dost za cca 10dni...bolia ma prsia,tlaky v podbrusku a mam teplotu normalnu aj bazalnu 37,5...ani nechcem verit,ze by to vyslo hned na prvy krat...ako to vydrzat do pondelka,bojim sa,ze budem strasne sklamana ☹

alibabaa
4. apr 2011

@sijust a bazalku si merias od zaciatku cyklu? alebo od iui? ja sa bojim odmerat aj tu... 😖

pici
4. apr 2011

@sijust ale nebudes strasne sklamana... ked to nahodou nevide,ide sa dalej... na sklamanie a depky nie je cas. musime bojovat :D rozumeno?

sijust
4. apr 2011

...praveze ja som si bazalku nikdy nemerala...ale vzdy citim,ked mam teplotu a na nete som nasla,ze jednym z prvych priznakov je zvysena normalna teplota,reku odmeram si...a ze 37,5...tak som skusila aj bazalnu a ta 37,7...ja neviem...nie je mi najlepsie-asi pred hodinou sa mi zacala tocit hlava,uz mam strach... rada by som to uz vedela,som uplne neschopna,ci to nemoze byt z toho Utrosu...nechcem zase volat doktorke,uz som jej v piatok volala kvoli nemu,lebo mi robil strasne zle,musela som ho zacat zapijat...nedalo sa to vydrzat...vies co moja,fakt neviem...som zmätená .... 😒

sijust
4. apr 2011

@pici ...budem,ale zase sa otrepem...nic s tym nespravim...musim to zvladnut 🙂

pici
4. apr 2011

@sijust neboj... nepanikar dopredu

sijust
4. apr 2011

@pici ...ja som taka,vzdy pocitam s horsim,aby som nebola prilis sklamana...ale snazim sa mysliet pozitivne,len by som sa trosku lepsie fyzicky mohla citit 🙂

8558
4. apr 2011

Ahojte,som tu nova,no čitam si tu už pomerne dlhy čas,ja chodim do Heliosu ku doktorovi Krajkovičovi.je to zlaty človek,my mame taky problem,že manželovi zistili zly spermoš,teraz v piatok ide na opakovany,mali sme dva mesiace planovany styk,ja mam clostilbegyt a duphaston a chceme skusiť po Velkej noci IUI,no bojim sa ,že to nevyjde,teda podla vysledkov muža,no uvidimeMali ste niektora aj take niečo,že aj napriek liekom sa vam vytvorilo len jedno vajko?Pred mesiacom bolo jedno,no ukažkove,vraj?,no naposledy znova len jedno,aj to povedal,že ješ už prezrete a bola som tam na 11.ty den cyklu.ale pichli pregnyl a beriem duphaston,držte palce.

katy33
4. apr 2011

@8558 Ahoj mojenko, k tomu clostilu, ja som dokonca po clostile nemala ani jedno vajko , no predtym som mala....skus mm nasadit nejake vitaminky, dost pomôžu, teda vlastne neviem, či je u vas zla morfologia, al.pohyblivost a množstvo., no ked ste mali planovany pohl. styk, tak spermiogram nemôže byt až taky zly 😕 ...neboj sa ist do IUI, môže vam to naozaj pomôct, je to zasa o niečo väčšia šanca k tehu 😉 ...ty si asi vporiadku, aj to je super 😉 ...nebojkaj sa, každej z nas sa to podari a dostaneme sa ku našej fazulke 😉 ...a ako dlho sa snažite?

kavaapalma
4. apr 2011

no hadam hej urcite hej... ja stale verim...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre