IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

pici
15. apr 2011

ja som sa teraz zobudila :D

pici
15. apr 2011

@katy33
@kaaaty 7 nam zmrazili z napichnutia a v pondelok sa rozhodne ci sa moje ostatne delia tak ako maju a pripadne sa zamrazia... tak nam ostane par snehuliakov, ak by nam vysli teraz dva krpceky, tak potom by som asi chcela darovat. urcite ich nenecham len tak splachnut ked ma stali tolko bojovania. ved je vela parov, ktore su odkazane len na darovene embryjka... ale to treba suhlas aj manzela a este sme sa o tom nebavili.. ale ja ho spracujem na to, aby aj niekto iny mohol byt stastny

sijust
15. apr 2011

@hope2011 neviem ako to je "u vas" ..."u nas" robia aj cez sviatky....nefrci to tam ako obvykle,ale beru objednane pacientky,ktorym to tak vychadza...neboj sa nic...ak by si bola nastimulovana,tak je moznost,ze by sa to podarilo aj tym prijemnejsim sposobom ako je IUI 😉 skusajte o sto sesto 😀

sijust
15. apr 2011

@pici som na teba moc myslela,som rada,ze uz to mas za sebou,teraz hlavne klud,ziadne stresy a pekne hladkaj brusko....a to o tom darovani prckov je moc pekne... 🙂

hope2011
15. apr 2011

@adikasala tak naozaj mate byt s cim spokojni....ked si vezmes ze ich mal az toooolko, to znamena, ze urcite minimalne jedna najde vajicko a bude krasne babatko🙂 spravne, treba tomu verit a my verime s tebou!!!!! lebo konecne tu zacnu pribudat tehulky🙂

hope2011
15. apr 2011

@adikasala vsak presne toho sa bojim ze ano....vsak aj ked ano, tak co uz pockame aj na dalsi mesiac....vsak sme uz toooolko cakali...

hope2011
15. apr 2011

@sijust vsak jasne, budeme sa snazilkovat aj tak...ale vies, uz tomu az tak moc neverim, ze by sa to podarilo prirodzene....to bolo ocakavania kazdy mesiac....a nikdy nic!!!! ach jaaj🙂

hope2011
15. apr 2011

@pici je krasne ako myslis aj na inych....naozaj!!!! som ti uz sice pisala, ale naozaj som tolko na teba myslela...aj mojmu manzelovi som dnes o tebe rozpravala, tak sa hned teraz na teba vypytoval, ze ako si to zvladla??? tak ked sa ti bude chciet, napis ako to cele prebiehalo🙂 drzkam este raz moc, moc, moc palce.....🙂

sijust
15. apr 2011

@hope2011 ja som si rok a pol myslela,ze tie testy su pokazene alebo co?!mna by ani nenapadlo,ze to bude takto...ale tak vies ako sa hovori...stava sa aj v lepsich rodinach 😀 nemysli na to,ze sa to musi podarit,len si to uzivajte...vtedy sa to najviac moze podarit 😉

pici
15. apr 2011

@hope2011 rano som si dala diazepam a potom cipok do zadku na uvolnenie svalstva... prisla som vyliezla na kozu, oplachli mi studenym susku , stcili tie amerikanske klieste 🙂 to ma trosku zabolelo ale dalo sa .. stale som cakala kedy pride ta bolest a ono uz nic... este predtym utz ci je vsetko v poriadku a potom mi tam vlozili krpcov a potom utz a ukazovala mi bodkz na obrazovke :D popriali vela stastia, povedali co nesmiem ako mam pokracovat v liekoch a isla som si este na dvadsat minut polezat...

tinasc
15. apr 2011

@adikasala tak držím silno palce, nech to tentoraz vyjde... keď už ste mali takých silných moreplavcov 🙂 🙂 😉 😉

pici
15. apr 2011

@sijust moj manzel chce jedno babo a ja pravdupovediac takisto, ale ked budu dvojicky ja sa tomu len a len potesim lebo budu tym padom dve ako som vzdy chcela.. a keby sa podarilo tak co s ostatnymi mrazacikmi? chapes. nenecham splachnut do vylevky... niekto vdaka mne mozno bude mat dietatko... a to je viac ako riesit ze darujem vlastne moje dieta :D ja keby som potrebovala a nejaka zena by mi darovala embrya tak by som jej vdacila cely zivot...

tinasc
15. apr 2011

@pici tiež ti držím silno palce, nech sa pekne uchytia... pekne oddychuj a dohováraj im, aby sa pekne zavŕtali... 🙂

zuzancek22
15. apr 2011

@katy33 ma platnosť určitu dobu ale musia vedieť či budem mať krátky alebo dlhý protokol. takže tak

tinasc
15. apr 2011

@fomarik len nech pekne dáva o sebe vedieť... aspoň budeš vedieť, že ju tam máš 🙂

zuzancek22
15. apr 2011

@pici klobuk dole predtebou, tým, že este vôbec nevieš ako dopadneš a aj tak myslíš aj na druhých. si určite super, a ukrutánsko moc ti budem držať pršteky aby sa krpci čo najviac zakusli a vydržali 9mesiacov.

pici
15. apr 2011

@zuzancek22 ale ja to citim ze teraz to vide :D a ked nie, tak to vide nabuduce... a urcite nejaky krpci ostanu :D

tinasc
15. apr 2011

@pici no teda mala si parádnu úrodu... to je dobre, že myslíš pozitívne, to treba... a je dobre, že ti nejakí krpci zostali, potom je to oveľa ľahšie 🙂

pici
15. apr 2011

@tinasc ano vypestovali sme pekne ciselko :D a urcite to vide. citim to

zuzancek22
15. apr 2011

@pici o ved presne teraz to víde tebehned potebe zistí strelicia ved ste teraz natom skoro rovnako takže bebenky vy to tu odštartujete a ja budem jedna s vašich nasledovníčiek 😀

pici
15. apr 2011

@zuzancek22 jasne uz je nacase aby sme sa gulatili.. dost bolo cakania

tinasc
15. apr 2011

@pici myslím, že je načase, aby sme sa tu už všetky guľatili... píšeme si už riadne dlho 🙂 🙂

pici
15. apr 2011

@tinasc ano uz je naozaj najvyssi cas

tinasc
15. apr 2011

@pici tak tak 🙂

tinasc
15. apr 2011

dobre, idem spať, dobrú nôcku želám 🙂

pici
15. apr 2011

aj ja dievcata.. dakujem vam moc... dobruuuuuuu

aby
16. apr 2011

@strelicia @pici bambulky držím prsty nech to tu riadne na raz odštartujete 😀 😀 😀

hope2011
16. apr 2011

@sijust ahojky, krasne dobre ranko prajem....ty sa vies od toho tak odozobnit, ze nemyslis na to???? u mna je to tak, ze aj ano...ale iba niekedy a hlavne potom si vzdy na to spomeniem...ze ak by sa to podarilo🙂 ach, top podvedomie....teraz to beriem tak, ze som naozaj bola asi naivna, ked som tolko dufala.....ale clovek nikdy nevie.....momentalne si myslim, ze je to tak, ako to ma byt...sme v centre..pomahaju nam a to je najdolezitejsie🙂

hope2011
16. apr 2011

@pici no hlavne ze to mas za sebou a ze uz mas drobcekov v brusku....inak my sme na tom podobne, ze by sme chceli najprv jedno, az potom druhe, nie dvojicky, ale ak by doslo k IVF, tak si dame tiez vlozit dve, tak ako sme sa uz my dve o tom rozpravali....no a ako sa citis???? vlastne, mas dvoch dropcekov v brusku, je to jasne, ze su tam....prihovaras sa im??? hladkas brusko???, juuuj, to je uz pocit, ked su tam...dve male lasocky🙂 krasne oddychuj a nech si ta manzelik hycka....🙂🙂🙂

strelicia
16. apr 2011

ahojte,
tak posledne info su ze z 15 odobratych vajicok so znamkami 1-2 ich vybrali 12 a z tych 12 postupne zostalo len 9. no a z tych 9 po oplodneni ma zatial 7 znamku 1 (vyborna kvalita) a 2 znamku 2. co si myslim ze je fajn, tak mi to aj tvrdili. to su info zo vcera. takze mozno zajtra alebo v pondelok idem na transfer. 🙂 o tom ze kedy potom na krv tak to fakt netusim, este som nad tym ani nerozmyslala ved to je este daleko 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre