IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

hope2011
5. máj 2011

ahojte vsetky moje......takze krvicka chvala bohu potvrdena....nemala som kedy prist na PC, tak preto davam vediet az teraz.....sme boli nervozni cely cas, kym nam to nezavolali.....ale musime sa modlit dalej, aby vsetko islo ako malo dakujem vam vsetkym za vasu podporu a za to ake ste uzasneeeeee!!!!!!

hope2011
5. máj 2011

@pici no ahojky...vsak som ta tu vyzerala, ze kde si....no je to este daleka cesta...musime sa len modlit a modlit, nech je vsetko tak ako ma byt....som stastna, ze mate buduci mesiac KET.....juuuuj, to bude....dalsia krasna tehulka🙂

hope2011
5. máj 2011

@adikasala dakujem kraaasne...aj ja tebe posielam objatie....no naozaj len potichucku stale...lebo krvicka sice je potvrdena...ale je este dlha cesta pred nami....len pozitivne myslienky musim mat...aby vsetko bolo v poriadku🙂

katy33
5. máj 2011

@hope2011 No supeeeeer, ja som to vedela, nebolo pochyb...robili aj sono...a aj povedali hodnotu hcg? Zlatičko, bude to už len dobre, ver mi 😉 ...bud štastna-preštastna a uživaj si to 😲 😲 😲

hope2011
5. máj 2011

@katy33 mojinka, poslala som ti ip....oki??? lebo sa potom tu moc rozkecavam🙂

sijust
5. máj 2011

@hope2011 mojinka,strasne moc sa tesim...ja som to vedelaaaa...huraaaa.... 🙂 som tu len na skok,ale urcite odpisem na mailik,tak mi bolo dobre,ked som ho docitala... 🙂

pici
5. máj 2011

@katy33 zlatko no co ta adresa? 😀

pici
5. máj 2011

@hope2011 velmi sa z teba tesim... akoze z kazdej jednej tehulky novej sa tesim ale z teba a katy extra :D

pici
5. máj 2011

@katy33 ja by som vas neopustila, len nemam cas teraz trosku :Dale od nedele som tu zase na plne obratky :D

katy33
5. máj 2011

@pici 😀 😀 😀 ...počkame na pondelok,už by malo bit srdiečko 😉 ....aby som tam potom vmestila tu moju ,,černošsku ricinu,, 😀 😀 😎 ..tak od nedele tu už budeš na plny uväzok 😀 ...si to len teraz dobre užite , babulky moje 😉

pici
5. máj 2011

@katy33 oukej. tak potom cakam ano? a ne ze ne 😀 😝

katy33
5. máj 2011

@pici ...určite ano, ved to mame slubene, potom pošlem foto 😀 ...zlatino, nevedela by si mi tu len tak narychlo, ak sa ti da , napisat , aky si mala protokol pred IVF, čo si pichala, kedy???...zistujem to pre znamu, ta tiež teraz stimuluje na 2.IVF, len jej sa vôbec netvoria vajka 😕 ...tak je z toho hrozne zufala, dopuju ju len merionalom a t je divne 😕

hope2011
5. máj 2011

@pici mojinka, si velmi zlata.....len musime sa este potisku tesit🙂 aby vsetko dobre dopadlo klop, klop, klop 🙂

alibabaa
5. máj 2011

@ursula5 no nic nove.. stale vraciam.. ale zistila som ze z kavy...

petuska123
5. máj 2011

@hope2011 😉 gratulujem

petuska123
5. máj 2011

@alibabaa ty si tehu kolky si dc po iui??

pici
5. máj 2011

@hope2011 jasne na bujare oslavy je este cas.. ale neboj.. aj to pride

pici
5. máj 2011

@katy33 ja som mala diphereline, gonal f a pergoveris... merional dostavaju baby kvoli vajkam.. to viem.. ale s tym som ja problem nemala..

alibabaa
5. máj 2011

@petuska123 dnes 7 den... ked stvrtok neratam... neviem ci to tomu mozem pripisovat.. 😖 ale to by bolo supeeeer

lea101
5. máj 2011

@tinasc ano ved to je super.. velmi povzdbudzujuce🙂 tesim sa so vsetkymi 🙂

katy33
5. máj 2011

@pici Dakujem mojenko za info, straaaaašne moc 😉 ...ale ty už nebudeš teraz stimulovat, mate snehuliačikov, tak len nastimuluju silznicu, či nechaju to na tvoj prirodzeny cyklus 😕

katy33
5. máj 2011

@alibabaa a to grckaš každe rano, mojenko?...vyzera to naozaj nadejne, ak si doteraz nemala takyto problem, je to podozrive 😉

pici
5. máj 2011

@katy33 ano pipinka moja , presne tak ako si povedala :D

alibabaa
5. máj 2011

@katy33 no podozrive to je... nemavam taky problem obycajne...

fomarik
5. máj 2011

@katy33 jaj zlatko moje, veru teším ako taká blcha v kožuchu. Ráno idem s maminou busom do BB, tam si vyzdvihneme mm z roboty a hajde do MT. Popcorn síce neberieme, ale Fernet citrus áno, lebo Mirko má práve zajtra narodeniny. A cestou z MT ideme aj s našou mamčou na Kysuce pozrieť bratovu rodinku. takže zajtra foto na pc asi nedám, lebo sa vrátime až v sobotu večer. Ale hned ako budem moct, ich sem zakvačím.
No a vy teda idete v pondelok pozrieť buch-buch/ buch-buch........ ♥♥♥♥♥...... až mám slzičku na krajíčku 😉

@hope2011 mojenko, aj ja cem vedieť, aku si mala sliznicu a vyšku hcg. ale hlavne, že to máš potvrdené. určite sa veľmi - preveľmi tešká aj drahý, však? Teraz sa treba len modliť, aby sa všetko vyvíjalo tak ako má, aby si koncom mája a j ty videla buch-buch/ buch-buch ♥♥♥♥♥ 😉

@alibaba no pekne, moja, pekne...... len tak dalej!!! nieže by som ti prijala aby si sa vygrckala aj z podoby, ale je to na tej najsamlepšej ceste k trehulkovstvu!!!!!!!! 😀 😀 😀 😀 😀 😀

fomarik
5. máj 2011

@pici mojka a kolko prckov máte zamrazených? ..ak sa smiem opýtať? Ach, keby už bol ten jún, však? 😅

tinasc
5. máj 2011

@hope2011 tak už oficiálne gratulujem 🙂 🙂 🙂 super opatrujete sa, teším sa s tebou 🙂

hope2011
5. máj 2011

@pici a ty sa musis velmi tesit....ze sa to hned takto posunie dalej....a mozno dovtedy sa stane zazrak.....a........to by bolo najuzasnejsie🙂 z celeho srdiecka ti prajem, aby vsetko islo podla vasich predstav🙂

hope2011
5. máj 2011

@tinasc dakujem mojko, ale gratulacie este musia pockat.....kym nebude pocut srdiecko....a ty sa ako mas???

tinasc
5. máj 2011

@hope2011 no dobre, tak sa len potichučky teším a držím ti palce 🙂 neboj bude aj srdiečko... ja sa mám dobre 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre