IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

petuska123
23. jún 2011

@pici 😒 a uhniezdovanie to nemoze byt???

pici
23. jún 2011

@petuska123 ja neviem. ja uz si nic nebudem namyslat... to sklamanie je potom obrovske chapes...

petuska123
23. jún 2011

@pici a o kolkej ides k dokimu???potom daj vediet co zistil

pici
23. jún 2011

@petuska123 idem o 6tej ... jasne... dufam ze to nebude nic vazne

alibabaa
23. jún 2011

@pici drzim palceky aby to bola iba dajaka banalita....

sijust
23. jún 2011

@hope2011 @zuzanka7834 @katy33 @pici @alibabaa...a vsetky mile maminky a skoro maminky...som tu dlho nebola,ale vidim,ze sa stadecko pekne rozrasta a vsetko je pomalicky tak, ako ma byt...vsetky vas pozdravujem a prajem vela stastia 🙂

ketere
23. jún 2011

@katy33
@zambilka
@kaaaty
Ahojte babizne.... tak dnes som bola na ultrazvuku, vajko je pekné, narástlo.. hneď mi pichli pregnyl a zajtra šup sa na druhé IUI🙂 a dúfam a verím, že už tento krát úspešné 🙂

Zambilka a Ty ako??? Už to máš za sebou.. všetko v poriadku?

zubrienocka
23. jún 2011

Ahojte baby 🙂, ja som bola dnes na 1 IUI. Trošku ma prekvapilo, že pred samotným zákrokom mi lekár vôbec neurobil USG a teda ani neviem, či folikul praskol ako mal. V utorok večer mi bol pichnutý Pregnyl. Vždy po Pregnyle prasknú foliky tak ako majú? Či ako to je vlastne? Bežne sa pred IUI nerobí ultrazvuk? Ale urobila som si teraz doma ovulačný test a vyšli mi 2 slabšie čiaročky. Tak dúfam.... Všimla som si, že som po tom IUI začala trošku špiniť, Je to normálne?

zubrienocka
23. jún 2011

@ketere Ahoj, ja som bola dnes. Držím palce - tfuj-tfuj, tfuj 🙂.

zubrienocka
23. jún 2011

@zambilka Ahoj, kde si? Sme zvedave na Tvoje pocity po IUI 🙂

katy33
23. jún 2011

@pici Zlatinko, nič vážne to nebude na 100000% ...verim, že to bude nasledok len jedneho 😉 Hned nas potom informuj 😉
@ketere No supeeeer, moja, ja som ti to vravela, že v piatok sa šupne do toho 😀 Tak nech, čo najrychlejšie bojovnici najdu vajko a ubytuju sa 😀

alibabaa
23. jún 2011

@zubrienocka ak si bola v GF v BA tak tam nerobia pred iui USG... pregnyl zarucuje aby folikul praskol 36 hodin po pichnuti. aspon tak som pocula... to spinenie je v pohode, lebo vlastne pichaju do maternice, .. ja som spinila tak 3 dni, potom to preslo. neboj, vsetko je v pohode. a v centre vedia co robia. jeej vidis mna nenapadlo si urobit ovulacny test v case iui.. ja som na obe iui isla bez pichania pregnylu, vzdy 12 den mi hned robili iui. ze nemam pichat a na 9 rano prist... teraz sme si dali s mm pauzu, ale chystame sa na dalsie. len to este neviem kedy... casovo sa mi ta moja mrcha prekryva s muzovymi pracovnymi cestami...

fomarik
23. jún 2011

@zubrienocka ani mne nikdy pred IUI nerobili sono. Neboj, všetko OK. A to, že si pri ovulke trošku špinila, tak to je len dobrý znak!!! Držím palce a nech ti tých 14 dní ubehne ako voda!!! 😉

fomarik
23. jún 2011

@pici mojka...bude to dobré... to je zahniezdovanie 😉

fomarik
23. jún 2011

@ketere tak ty už máš aj pregnyl pichnutý! Super! Tak na zajtra držím palce!!!! 😉

little_miracle
23. jún 2011

@apolenka6 dobre sa pamatas......bola som 2 mesiace v zahranici a teraz tiez este obcas pendlujem hore-dore..........presuvam sluzobky podla mojho cyklu 🙂.......ale potichucky som vas sledovala, ci sa tu nezasivate a pekne krasne snazilkujete 😉
Zajtra zacinam pichat - juuuuuuuj velmi sa uz tesim!!! Najskor som sa toho bala - ale ked to prislo a vypisovali sme vsetky tie dohody a zmluvy......a vybrali injekcie z lekarne, prepadol ma neskutocny naval pozitivnej energie. Uz len mrchy som sa nemohla dockat - 3,5 dna som len spinila, kym sa mi to rozbehlo. Ale dnes uz frcim naplno, takze zajtra - 2DC zacinam stimulovat 😲 a idem si vybavovat uz aj odbery krvi a predoperacne vysetrenie 😝

ketere
23. jún 2011

@zubrienocka Ďakujem, a držím aj Tebe päste.... To asi nešpiníš, je to len ružová tekutina, v ktorej boli spermie, upozornil ma na to lekár, aby som sa nezľakla...

ketere
23. jún 2011

@katy33 Dobre si vravela, hej hej🙂 Ďakujem za povzbudivé slová🙂

ketere
23. jún 2011

@fomarik ďakujem🙂

ketere
23. jún 2011

baby nemali ste niektorá krče v oblasti žalúdku počas pichania merionalu???? Ja mám tie krče už druhý deň, a neviem, ako sa toho zbaviť... 🙄

fomarik
23. jún 2011

@little_miracle júúúj zlatinko, tak 3,5 dna trval rozbeh mršky? No, teda - takto ťa naťahovať 😠 Tak od zajtra pekne pich-pich 😀 😀 😀 😀 😀 😀 . Držím palce! 😅

little_miracle
23. jún 2011

@zuzanka7834 ahoj a vitaj doma po dovolenke.........neboj sa, tych par dni ubehne raz-dva. Aj ja uz idem na IVF - zajtra zacinam pichat - ale mam kratky protokol, takze to pojde rychlo...ocakavam ze okolo 4.-5. jula idem na OPU.....tato temicka sa pomaly zvrhava na IVF......no co uz - ked to IUI "nefunguje"

little_miracle
23. jún 2011

@fomarik to je zakon schvalnosti - ked ju chces tak na seba necha cakat - a ked nechces, tak pride ☹
Ved ja som mala ist v utorok (21.6.) na krvicku po IUI......a tak som si fandila ze sa to snad aj podarilo - lebo na jednom teste som mala ducha - sice az ked zaschol, ale bol tam. No nakoniec som v nedelu zacala spinit, tak som isla na krv k mojmu gyndosovi hned v pondelok a do CAR som isla uz s potvrdenym negativnym vysledkom. Takze sme hned odkonzultovali celu pripravu na IVF - ved schvalena ziadost na nas cakala uz pekne dlho - este ze nezapadla prachom!
Takze zajtra prva "vcelicka" 🙂

little_miracle
23. jún 2011

@ketere ako dlho uz pichas merional?

apolenka6
23. jún 2011

Ahojte dievčatá! dnes som sa u nás objednala ku jednej milej pani ktorá cvičí mojžišovú metódu -cviky, tak som zvedavá za to nič nedám, uškodiť mi to nemôže a ked by mi to aj pomohlo tak sa budem tešiť ...asoň si kostru pretiahnem 😀 som sa potešila že sa to u nás cvičí to som nevedela a mi to odporučila kamarátka ona tam tiež ide prvý krát .....najskôr ma bude vyšetrovať neviem ako 😕 a potom ma objedná na cvičenie ktoré je individuálne ...júúj tak sa teším čo to bude,len nesmiem byť lenivá a poctivo cvičiť je to len pre moje šťastie a budem mať dobrý pocit aj z cvičenia 😵 idem ta na budúci týždeň v stedu o 9 ráno 😨

petuska123
23. jún 2011

@pici ahoj tak ako si dopadla,?co ti povedal doki??

apolenka6
23. jún 2011

@little_miracle to som rada že mám ešte dobrú pamäť 😀 tak zajtra pich ,pich ...jáj dievčatá tak vás obdivujem všetky kt.ste sa na to odhodlali 🙂 ale určite to bude stáť za to !! 😉 ja mám dnes po MS bola asi pekná sliznica ,lebo som 4 dni pekne krvácala a dnes sa to skončilo 😝 tak zajtra si pekne naostrí ihlu nech sa ti dobre a ľahko pichá ,tupá ihla by asi bolela 😀

apolenka6
23. jún 2011

@little_miracle veru,veru už je tu viacej dievčat kt,. idú na IVF ale všetko má jeden dôvod či IUI,IVF 😲

petuska123
23. jún 2011

@apolenka6 no to by bolela 😝

petuska123
23. jún 2011

@apolenka6 aj ked tie muje tupe niesu ale aj tak to stipe 😠

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre