IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

sijust
25. jún 2011

@alibabaa ...ale aspon si moja oddychnes a na jesen budes cerstva a plna sil 🙂

walta
25. jún 2011

@pici dakujem ti, snad ma to nebude boliet... ale ja zase vsetko vydrzim, to je nad slnko jasne 🙂

sijust
25. jún 2011

@pici to je pravda...len ja neviem,co by som tam noveho napisala 😒

walta
25. jún 2011

@ketere ahoj, cize dobre to chapem, ze skusate uz 2. pokus s IVF? ja to snad budem znasat dobre... kolko si jedna zena musi vytrpiet,ze?

walta
25. jún 2011

@fomarik dakujem ti, no, snad tu pohodu mat budem.... a ty ako?
😎

pici
25. jún 2011

@walta nie... nebude.. a ked bude. tak to vydrzis ako my vsetky :D

pici
25. jún 2011

@sijust no nevadi... vy teraz oddychujete? ja nemam prehlad ja potom sa kazdeho pytam a kukam ...

sijust
25. jún 2011

@katy33 no to by sa mne nemohlo stat,ze miesto v kufri...ja pred cestou vzdy vsetko potrebujem a ked sme tam ani sa toho nedotknem 😀 uzite si volnicko,Praha je krasna...my tento rok asi nikde...boli sme minuly...mali sme ist do Tatier,museli sme to zrusit mm nemohol kvoli praci...ale slubil mi bazen...ako odskodnenie...tak neviem,co s tym mieni spravit...ja si to pamatam,len neviem ci aj on 😀 svagrinke tie hodnoty ostali trosku pomenene oproti normalu,ale nic strasne...vobec jej to nekomplikuje zivot,raz za rok chodi na endokrinologiu...na kontrolu...ale to nemusi byt tvoj pripad...ale ty sa teraz nicim netrap oddychujete a uzivajte si jeden druheho..v dobrom zavidim 😉

sijust
25. jún 2011

@pici ja ani neviem co teraz my robime...schvalili mi ziadost pred dvomi tyzdnami,tolko som na nu cakala -8tyz.a ked to je,tak som este do centra ani nevolala... 😒 mm ma novu pracu,nema moc casu teraz...a este by sme chceli vyskusat toho androloga pred ivf...uvidim...neviem,mam take zmiesane pocity ☹

pici
25. jún 2011

@sijust ved manzel by zase nemal az taky problem tam raz dvakrat ist nie? spermie sa daju aj zamrazit v najhorsom pripade ak by vam to casovo nevychadzalo... a mas pravdu... ten androlog je celkom dobry napad.. a to chcete spermio dat vysetrit? ci?

petuska123
25. jún 2011

@pici ahojcek ako sa nam citis???vsetko je zatial ok??

pici
25. jún 2011

@petuska123 stale ma boli hlava... uz to ani nevnimam. dneska som cely den prespala a pred spanim ma bolieva brucho.. ale inak vsetko ok...

petuska123
25. jún 2011

@pici 😖 chuda ale vydrz bude to stad za to musiiiiiiii. a teraz uzivas utros??

pici
25. jún 2011

@petuska123 hej hej uzivam. a snad este aj dlho budem plus estrofem. som z toho velmi unavena, ale tak som teraz doma, nevadi mi to

sijust
25. jún 2011

@pici ale ved on by rad....len chcem pockat,kym sa trosku ohreje v tej robote,je tam cca 3tyzdne...a nasa doktorka nam povedala,ze budem musiet chodit dva tri krat do tyzdna,na sono...kym budem pichat,z Tn je do MT dost daleko... uff..nasla som jedneho andr.v BB...ano vysetrit spermio...citala som o jednej pani,ktora ma prve dieta po IVF lebo manzela uzavreli ako kauza neplodny...ziadna sanca okrem IVF...lenze potom sa dopoculi o tomto andrologovi,manzelovi zistil nejaky zapal v tele...preliecil ho a dalsie dve deti maju prirodzene...tak neviem,aspon to skusit chceme...a ty sa ako citis?

petuska123
25. jún 2011

@sijust ako sa vola ten doki v bb??

little_miracle
25. jún 2011

@walta ja picham merional.........uz raz som ho mala aj predtym. Znasam ho v pohode, len som trochu emotivnejsia a obcas mam pocit nafuknuteho bruska. Ake davky si dostala?

sijust
25. jún 2011

@petuska123 myslim Dr.Kubiš

petuska123
25. jún 2011

@sijust no necheem byt svina ale my sme snim vobec neboli spokojny. 😠 otrasne podmienky na odovzdanie spermii von v cakarni wc kde sa ani dvere poriadne nedaju zavriet a tvrdil ze mame ok spermie a nakoniec v care bol uplne iny.

sijust
25. jún 2011

@petuska123 fakt?fuha...to je blbe... ☹ co teraz?

petuska123
25. jún 2011

@sijust no tak skuste ist.mozno vy budete mat iny nazor na neho. 😖

aby
25. jún 2011

@pici 😉

ketere
25. jún 2011

@walta hej, žena musí znášať všetko...... všetko vytrpieť, zo všetkým sa popasovať.... čo už....
neskušame druhé IVF, ale druhé IUI... ak to teraz nevyjde, tak pravdepodobne v auguste píšeme žiadosť na IVF....

zubrienocka
25. jún 2011

Baby, aj vám po tých hormónoch, tak chutí jesť ? 😖 😖 😖

pici
25. jún 2011

@sijust jaj no co sa tyka sona kontrol krvi atd tak to ano.. ale ja som myslela ze cisto cas ktory tvoj muz tam stravi je fakt minimum. moj nebol okrem prvej konzultacie so mnou :D ani raz :Dproste nam to nevychadzalo tak chodili so mnou kamosky... aj po punkcii po mna dosli aj na vklad ma vzali :D jasne.. treba skusit... aj ked ja s tymto nemam ziadne skusenosti, lebo mm ma spg ok...ja sa citim fajn. navsteva odisla a ja lezim v posteli...

pici
25. jún 2011

@aby ako sa maju vcelicky?

pici
25. jún 2011

@zubrienocka mne aj pred nimi :DDDD

walta
25. jún 2011

@little_miracle dostala som davku 3 injekcie denne....tusim to je 225 jednotiek... neviem presne, nemam to tu po ruke... zacinam pichat 2 DC a na 5. den mam ist na kontrolu, ako budem reagovat... drz palce 🙂

walta
25. jún 2011

@ketere aha, jasne... drzim palce, ale ak by nahodou nevyslo, vyjde IVF, treba vyskusat vsetko, moj nazor

little_miracle
26. jún 2011

@walta ja sa velmi bojim ci budu nejake vajka, lebo ja mam prvych 5 dni len 75 jednotiek.......az potom mi zvysia davku. Vraj mi doki nemohol dat vyssiu davku, lebo by mi realne hrozil OHSS ☹
Uvidime co ukaze sono v stredu........

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre