IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

hope2011
3. aug 2011

@zuzanka7834 ahojky, v usa som bola rok a pol a zili sme vo vriginii, na floride 2x, potom v colorade. pochodili sme strasne vela miest, juuj, bolo to super obdobie....🙂

sijust
3. aug 2011

@maminka142 juuuj...do 30tky je rok snazenia normalna doba....po 30tke pol roka... toto teraz vobec neries.... 🙂

sijust
3. aug 2011

@hope2011 moja krasna....taka som rada,ze si mi napiskala...tesim sa na stretko 🙂 recept poslem a spat mi poslu novy...na dovolenku tento rok asi nie,Petko ma novu pracu...nemoze si este zobrat volno 😒 ako pokracujete s domcurikom?omalovane?pohladkaj za mna brusenko...kedy budete vediet co to je?

sijust
3. aug 2011

@maminka142 pri ivf tu bolest necitis,lebo sa to robi pod narkozou...iui nie je vhodne pre kazdeho,ako pise tinka...ja som bola raz,ale nie je tymto sposobom takmer ziadna sanca na uspech,preto idem na ivf...aj ked by som radsej nesla...ale pre dietatko vsetko...ivf je po vsetkych smeroch narocnejsie ako iui...a iui nie kazdu zenu boli...da sa to zvladnut,tak ako vsetko,ked clovek chce a zatne zuby...

maminka142
3. aug 2011

@sijust juj ďakujem to si ma potešila 🙂 Snad do roka sa nam to podarí 😉 Ďakujem 🙂

tinka9075
3. aug 2011

@maminka142 neboj podari sa 🙂

tinasc
3. aug 2011

@maminka142 iui je oveľa menej náročnejšie ako ivf... pri iui len berieš lieky na stimuláciu aby si mala folikuly, ale to je len 10 tabletiek, niektoré kočky berú viac... potom sa pichne pregnyl na spustenie ovulky a nasleduje samotný zákrok, teda vstreknutie spermií do maternice... ja som pri tom necítila nič, niektoré kočky zase majú skúsenosť, že ich to bolelo... takže aj tak, aj tak... pri ivf je to náročný postup, najprv pichanie injekcií na stimulku, potom odber vajíčok a nakoniec transfer... a ivf je záťaž pre organizmus, niekedy sa vyvinie hyperstimulačný syndróm a vtedy to nie je sranda... odber je v narkóze, ale niektoré kočky mali potom bolesti, niektoré dosť veľké... ja som žiadne nemala... takže každá sme iná a inak to znášame...

tinka9075
3. aug 2011

@tinasc ja som už bolaai na iui aj na ivftak môžem porovnat že iui je oproti ivf malina 🙂

tinasc
3. aug 2011

@tinka9075 však jasné 🙂 tiež môžem porovnávať 🙂 len ja som akási odolnejšia... toto ivf-ko bolo v pohode... možno pri druhom to už bude väčšia zaberačka...

tinka9075
3. aug 2011

@tinasc ja som už mala2ivf a citila som sa rovnako ani mi nebolo zle normalne pohoda keby som si nepichala injekcie ani neviem že idem na ivf 🙂

tinasc
3. aug 2011

@tinka9075 no tak to je potom super, ja by som také ivf ešte raz brala ako bolo toto predošlé, akurát som cítila trošku viac únavu, inak nič, po odbere vajíčok som ešte aj labzovala po meste, akurát po transfere som poctivo dodržala oddychový režim 🙂 a jediné čo by som ešte brala je viac vajok, aby mi zostali aj nejakí mrazáčkovia 🙂

tinka9075
3. aug 2011

@tinasc no ja som mala v pohode ale kamoška čo bola so mnou ta mala velke problemy stale jej bolo zle mala aj hyperstimulačny syndrom no tak mi jej bolo luto aj mi slzičky šli ked som ju videla v takom stave a ja v pohode uplne bez problemov 😉 😉

adikasala
3. aug 2011

ahojte kocky lucim sa svami na 3 tyzdne idem na dovolenku zajtra cestujem na sk k rodicom...a potom do turecka.mozno sa mi podari sem niekedy nakuknut co je nove... 🙂 🙂budem tu okolo 25 augusta drzte sa dufam ze nam pribudne nejaka nova tehula 😲 😲
@fomarik drzim velmi palce nech je vsetko v poriadku a vopred gratulujem
@zuzanka7834 zuzi drzim velmi palce aby vam to vyslo!!!!musi!!!!!

tinasc
3. aug 2011

@tinka9075 nuž veď práve to, že každá reagujeme inak, niekto reaguje citilivejšie, inému nič nie je...

adikasala
3. aug 2011

@katy33 😎 😎 😎 dufam ze sa nam podari nas maly planik 🙂

tinasc
3. aug 2011

@adikasala a v sk sa nemôžeš sem tam pripojiť? želám ti krásnu dovolenku, poriadne si užite Turecko, pekne si oddýchni 🙂

tinka9075
3. aug 2011

@tinasc a ty kedy ideš na ivf ja pojdem na iui a ked sa nepodari možno skusim aj ja ivf 😎

tinasc
3. aug 2011

@tinka9075 no na ivf najskôr asi v januári, neviem ako povie doktor, budem sa podľa neho riadiť... možno aj skôr... ale možno po tretej mrche skúsime aj iui... no však uvidím ako dopadnem na kontrole 😉
a Tebe tie ivf-ká nevyšli?

adikasala
3. aug 2011

@tinasc no mozem ale neviem ci budem mat cas aj pisat casu je malo na stihanie vsetkeho mam sestru z australie doma po 3 rokoch tak asi pochopis.a vsettci znami a rodina...rok som nebola doma.slubujem ak budem stihat napisem 😉 😉 😉

tinka9075
3. aug 2011

@tinasc ja idem za 2tyždne do Caru tak uvidim čo mi doktor povie jedna baba tam bola včera a v piatok už ide na iui 🙂

tinasc
3. aug 2011

@adikasala moja, nemusíš písať, však to nebudeš stíhať, jasné chápem, budete chcieť stihnúť rodinu a blízkych, ktorých ste dlho nevideli... poriadne si uži aj sestru, tak dlho ste sa nevideli... neviem si to ani predstaviť 🙂 tak si poriadne oddýchni a venuj sa rodine 🙂

tinasc
3. aug 2011

@tinka9075 tak dúfam, že ti to vyjde 🙂

tinka9075
3. aug 2011

@tinasc neboj budeme si držat palce a vyjde to 🙂

ketere
3. aug 2011

@tinasc čítala som si dozadu poštu... veľmi ma to mrzí.. čo bude teraz ďalej??

ketere
3. aug 2011

@zambilka aj nám to je ľúto zlato, ale uvídiš, že v septembri to vyjde.. budeš mať o 2-3 mesiace mladšieho drobečka ako my 😀 😀 verím tomu 😀

ketere
3. aug 2011

@tinasc práve teraz čítam, že do januára pauza... ale naozaj to utečie ako voda... a po vianociach šup do toho a uvidíš aké krásne babatenko bude 😀 😀

little_miracle
3. aug 2011

@si31si hmm tie naše cykly sú fakt nevyspytateľné ☹

fomarik
3. aug 2011

@ketere jééj, takže po krásnej dovolenočke si sa dočkala prvého uzv a ešte k tomu ste už videli aj srdiečko. Neskutočne sa s tebou teším. Neboj, krvné zrazeninky, su celkom bežné. Bude to OK. Držkaj sa mi a ešte raz....teším sa stebou!!!! 😀

fomarik
3. aug 2011

Dievčatá moje, dnešná poradna v porodnici dopadla nasledovne: škrtli mi všetky termíny porodu, ktoré som mala doteraz - rodíme spontánne / ale neviem kedy, može to byť aj zajtra ale aj o tri týždne/ - maličkej už hlavička nalieha tesne nad vchod - inak je všetko OK - dalšie záznamy a prietoky na buducu stredu. Ááááááááááá.......... kedy už budem vedieť niečo viac?????!!!!!!!

fomarik
3. aug 2011

PS: všetky nadštandardné izby sú obsadené!!!!!!! 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 Rodičiek je veľmi, veľmi, veľmi veľa...normálne ležia na chodbách, vzdychárne preplnené, s porodami nestíhajú......stráááášny baby-boooom!!!!

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre