IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

katy33
18. sep 2011

@dzuli08 Zlatko moje, tak to by som aj ja chcela vediet, koko ma ten krčok, len tu ti nič nepovedia, dokonca ani v prepušt.sprave to nie je 😕 🙄 A ty si mala tiež tvrdnutie bruška? Ja ho mam niekedy viac, inokedy menej, no ja mam pocit, ako by to bolo spôsobene tym, že malinka sa tam vrti, pretože mi stvrdne vždy len čast a presne ta mi vytrča, ako taky kopček, tvrdne mi, ked sa prevraciam z boka na druhy bok, al. ked vstanem z postele, no je to bez bolesti....dufam, že zajtra mi moja dr. povie viac a všetko vysvetli.Aj tebe davli len magn.infuzky + tabl., tabl. mam teraz doma 3x1 a naozaj nič nerobim, len ležim, jem a cikam 😀 ...bojim sa, aby som malinku udržala aspon tych 10 tyždnov, no verim, že ubehnu ako voda a my sa dopracujeme aspon k tomu 36tt 🙂 Micka, ty to maš už za par 😀 Inakk v tej nemocnici si to mala teda fajn, tu na teba ani len pomaly nepozru, ale len , čo sa tyka dr., sestričky by sa aj rozdali.

cmelica
18. sep 2011

@hope2011 jasne,ze by sme ju skusili 😀 😀 😀 odkial je a mas na nu aj cislo???a co vam dala??bylinky??je to ta co je o nej aj ta temicka??ak ano na nu kontakt mam od vcera...tak jej v tyzdni zavolam...

katy33
18. sep 2011

@fomarik Zlatinko moje, veru bruško nam už tvrdne asi tak dva tyždne, len som sa dočitala, že pokial je to parkrat a bez bolesti, tak je to normalne 😕Ked ma prijimali krčok bol vporiadku, a ked ma prepuštali, tak bol skrateny, nechapem tomu 😕 🙄 Malinka je naštastie vporiadku a dokonca je už o tyžden popredu 🙂 Mojenko, len oddychujem, velmi sa o malinku bojim a nemienim nič riskovat. Zajtra pride mamina - poupratovat mi, niečo navarit a vstredu ideme na 3D do MT, tak dufam, že sa Vikinka Galovi popredvadza, ako sa patri 😀 😀 😝 počkaj, aj sa bude červenat 😀 , mali sme ist už davnejšie, no preložili nam to, lebo , že dr. boli na konferencii, vy ste boli v ktorom tt?Mne sa zda, že už ideme neskoro, no Galo vravel, že na 3D sa ku nim chodi medzi 25-28tt, tak stihame 😉 Čitala som, ake mate aj vy patalie, no verim, že Livinka krasne zo všetkeho vyrastie, teraz ma velmi vela detitčiek problem s refluxom, aj kamaratkin malinky mal a krasne z toho vyrastol 😉 len davajte na seba pozor 🙂

adikasala
18. sep 2011

@katy33 ahoj katuska no co to....drzim velmi palce aby ste to zvladli do toho decembra 🙂 nic neriskuj bud stale v klude a lezkaj!!!pohladkaj zanas vikinku. 🙂 🙂 my sa mame tak ze dnes som zacala 8 tyzden,spinenie mame stale niekedy menej niekedy viac.uz tyzden mi byva nevolno wc je mojou kamaratkou,vcera sme boli na pohotovosti lebo ma dost bolelo podbrusko a spinila som skor krv tmavu.tak sme konecne vydeli naseho chrustika zo srdieckom,vsetko je v poriadku len mam nejaku asi zrazeninu krvy v maternici tak preto spinim,do 2 tyzdnoch by mi to malo prejst povedal doky.a zajtra idem na oficialne sono 8 tyzdna tak uvidime lepsie ako to vyzera s nasim chrustikom 🙂 @zuzanka7834 @apolenka6 babenky dolozila som to aj vam aby som to nepisala viac krat to iste 😉 😉

adikasala
18. sep 2011

@zuzanka7834 ahoj zuzi no aj ja pachy v pohode nemam problem mne do 6+1 vobec nic nebolo okrem spinenia,vsetko to zacalo v pondelok rano 12.9.hlava sa mi kruti skoro stale a hlavne ked sa musim postavit.a spatne mi byvalo cely tyzden niekedy menej niekedy viac,vcera mi bolo priserne,tak som preto skocila aj na pohotovost.no a dnes mi je uz lepsie aj som sa dobre s chuti najedla asi po tyzdni 🙂 zajtra uvidime nase malinke v celej parade,vcera som videla na monitore ako sa to male stvorenie hybalo...no boli sme s mm bez slov,a ten tlkot srdiecka no nadhera,moj mm az teraz si uvedomuje ze naozaj cakame babetko 🙂

katka143
18. sep 2011

@hope2011 aký ste mali problém ked ste sa spoliehali na ivf?som tu nová pravdepodobne ideme na iui.čítam že tebe sa to podarilo na 2krát tak gratulujem. 😉

jovanka81
18. sep 2011

@cmelica citam, ze mrcha este nedorazila, no, to je dobra sprava 🙂 tesim sa , nadej opat neumiera....ja idem do MT v utorok 😉 sono pred druhym IUI🙂 drzim palceky, nech mrcha nedorazi a pozor na alchemilku v poovulacnej faze vyvolava potrat! alchemilku pijem len do ovulacie a potom az ked sa spusti mrcha 😉

cmelica
18. sep 2011

@jovanka81 nie nie nedorazila 🙂 🙂 🙂 veru veru poslednaaaaaaa 🙂 🙂 🙂 a dufam,ze ak by mala dorazit tak cim skor 😒 ...tak idete pozret foliky,co???ides na 1 sono??? Drzim palceky nech ich jeeee a krasne velke!!!
uz som si urobila rozpis...len ze by sa nemala alchemilka pit pri uzivani clostilu??aku davku si brala???

zuzancek22
18. sep 2011

@katy33 @apolenka6 @hope2011 @zuzanka7834 @fomarik babenky, takže včera bol vklad dali nám 2 osem bunkové embryá tak už len prečkať tých 10 dní do krvičky.

cmelica
18. sep 2011

@zuzancek22 Drzim palceky aby ste to dotiahli do uspesneho konca 🙂 🙂 🙂

zuzancek22
18. sep 2011

@cmelica ďakujem, teraz tomu vážne verím, aj mi dr. ukázal na sone bielu bodku v maternici to bola tekutinka s embryami .

cmelica
18. sep 2011

@zuzancek22 to je krasne 😀 😀 😀 pekne odpocivaj a uvidis ze sa dvojky pekne zahriznu a budu na testiku // 🙂 🙂 moc ti to prajem 😀

zuzancek22
18. sep 2011

@cmelica test si neplánujem robiť, počkám na krv.

jovanka81
18. sep 2011

@cmelica no idem na sono 10 DCm uvidime ako to pojde, prve IUI mi robili 15 DC, takze som clekom napata 🙂 no ja som jedla clostyl 3-7 DC 1 tabletku ..popri liekoch nepijem alchemilku vobec....je to velmi silna bylinka....ja mam na lavom vajecniku cystu a pravy mam PCO takze to mam vesele, xixix a testik si si nerobila? lebo ja ked som na 13 den nemala pozit test hned som vysadila utrogestan a prisli kramy do troch dni a nesla som ani na krv, tak som to citila, ze proste nic sa nedeje 😒 bola osm na nervy z toho, najskor smutok, bezmocnost a na dalsi den chut ist dalej. verim, ze ty toto nebudes riesit, ze vsetko bude len pozitivne 🙂

sijust
18. sep 2011

@zuzancek22 eej budu dvojicky 😉 drzim palce a myslim na Teba,odpocivaj a davaj na seba pozor...ja som este ms nedostala...uz je mi to az smiesne.... 😀

sijust
18. sep 2011

@hope2011... tolko testikov som spravila zlatko moje,ze som si za to mohla kupit nieco na seba...uz som si zvykla a beriem to ako fakt...ze vsetko, co za to stoji si treba zasluzit...nestresujem,neriesim,ked to nestihnem...tak to nestihnem...ale som rada,ze vy krasne s domcekom pokracujete...uz tusim finisujete,ked uz baterie vyberate,kladiete plavacku...kedy sa planujete nastahovat?to staviate priamo v Mt?zlatiiik a aby som nezabudla,dakujem za fotecky....ste prekrasni!!!! 🙂 taku chut som ta mala postiskat,ked som tie fotky videla.... 🙂

katy33
18. sep 2011

@zuzancek22 Zlatinko, no prekrasne bambulky, zakusnu sa obe, uvidiš 🙂 😉 Držíme paalčiska a pekne oddych, veget.Budeme tu mat o dalšiu tehulku viac, ja to viem 🙂 😉

sijust
18. sep 2011

@katy33 Moje zlate...neboj sa,bude to dobre,len si davaj na seba pozor a oddychuj,znie to ako klišé,ale je to tak...moja sesternica mala problem s krckom...ale ona sa tusim predcasne otvarala...takze jej ho museli zasivat,ale to nie je vas pripad....opatruj sa...mne by sa uz mala koncit ms,este ani neprisla...chodi,ako sa jej zachce,teraz by som potrebovala,aby prisla co najskor....aby som stihala vklad...dievcata mi tu radia spravit si test,ale viem,ze su to len zbytocne vyhodene peniaze...ms neprichadza,lebo vie,ze na nu cakam,tak ako nikdy 😀 to mi robi schvalne....mrcha jedna 😠

pici
18. sep 2011

@cmelica takze vy ani neviete aky mate spermiogram ? ani nic, a rovno ste isli na IUI?
pytala si sa, co sme mali pred IUI, manzel spermio v poriadku, ja priechodne vajcovody, ovulujuce vajecniky, diagnostikovanu endo malej panvy laparoskopiou, po pol roku liecby opat kontrolna, doliecene/kvazi/

pici
18. sep 2011

@katy33 musim napiect v novembri :D ixixi . beries aj magne B6 na bruskoi? neboj... skrateny krcok este nic neznamena... len musis relaxovat :D

barborapol
18. sep 2011

Ahojte, vedeli by ste mi prosim vas poradit? Pisala som do inej temy, ale tam nikto nie je ☹ Manzel bol na rozsirenom spermiograme a v poznamke na napisane KPS: 40 x 10na 6 (10na6 bude asi miliony). Neviem, co znamena ta skratka KPS. Nestretli ste sa s tym niektora? Dakujem za odpoved

petuska123
18. sep 2011

ahojte baby tak 2 ziadost na ivf je schvalena len vysledky z genetiky este nemame ☹

pici
18. sep 2011

@barborapol neviem ci je to koncentracia patologickych spermii

pici
18. sep 2011

@barborapol nie to bude nieco ine asi...

pici
18. sep 2011

@barborapol je to karnofsky performence status

pici
18. sep 2011
pici
18. sep 2011

@petuska123 a kde to vazne?

petuska123
18. sep 2011

@pici co kde???

pici
18. sep 2011

@petuska123 kde to vazne,ako ze kde to stoji?

petuska123
18. sep 2011

@pici no vysledky genetiky trvaju mesiac a kedze boli sviatky tak sa to trosku posunulo.ale tak zavolam do caru zajtra

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre