IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

apolenka6
27. sep 2011

@pici niekedy až ked idem na úvodnú stránku Mk tak mi to ukáže ,zlý systém 😖

tinasc
27. sep 2011

@apolenka6 pôjdeme spolu do ivf začiatkom roka 🙂

apolenka6
27. sep 2011

@tinasc no neviem ako dlho trvá všetko vyšetrenie,čo treba..ja by som najradšej do vianoc chcela mať po všetkom 😕 ,len neviem či sa to dá stihnúť ☹

@tinasc ,@pici čo to všetko obnáša? treba hormo.profil aj?

tinasc
27. sep 2011

@apolenka6 jaaaj, ty to chceš stihnúť do vianoc... 🙂 mne robili horm. profil len pred iui... pred ivf nie... no doktor ťa nastaví na stimulku, začneš pichať, počkáš na mrchu, pôjdeš na kontrolu, budeš pridávať aj druhé injekcie, budeš chodiť na kontroly a podľa krvi a sona rozhodnú, kedy pôjdeš na punkciu... a podľa toho ako sa budú vyvíjať embryjká a ako sa dohodnete s embryologičkou tak ti povedia kedy bude vklad, do mesiaca by si to všetko mala stihnúť... mne platí žiadosť do budúceho augusta 🙂

katy33
27. sep 2011

@apolenka6 No, konečne slovo do bitky 😉 Magdi, ja by som to urobila tak isto, podala by som si žiadost na IVF a než by mi to schvalili, tak by som určite vyskušala ešte aspon jedno IUI a vo väčšine pripadov to tak byva, že žiadost shcvalena a mimi už v brušku 🙂 😉 ..zrana som s drahym, lebo potom pride až o polnoci, to my sme už k.o....veru vyvalujem sa na sedačke, je zazračna, minulu noc dokonca Pepino rano o 4.00 si šiel na nu pospat a mna nechal v izbe samu, stale je v praci, tak si ju nema ani kedy užit 😔 😉 Teraz som si dopiekla kolač tvarohovy, lebo som myslela, že asi umrem bez neho 😀 😝 😎

apolenka6
27. sep 2011

@tinasc jééé tak je to možné 😨 😵 😵 no ved ja nemusím čakať..vieš ak mm bude chcieť ísť ešte na IUI tak pritom by som chcela vypísať žiadosť ,aby som čas nenaťahovala....ale aj tak ked ty pôjdeš v januári tak budeme pri sebe mať IVF 😉 tak pred IUI som už mala HP spravený .. a ty kde chodíš do akého centra??
No napísané je to pekne,len keby to všetko tak rýchlo išlo...... 🙂

apolenka6
27. sep 2011

@katy33 jééé ty potvorka!!!! práve som ti chcela napísať sms!!! 😨 😨 😨 a ty tu kočka moja 😵 telepatia

tinasc
27. sep 2011

@apolenka6 aha ty ešte nemáš schválenú žiadosť... no tak to trvá tak mesiac... ja chodím do BA do GF 😉

apolenka6
27. sep 2011

@tinasc no do decembra hádam stíham 😕 ak nie aj január by mi nevadil 🙂

apolenka6
27. sep 2011

@katy33 Konečne ma osvietilo::::::::::::::vieš že ja som na IVF nechcela ísť,ale zrazu bum!!! 😕 😨 😵
No tak ty sa takto gulaš po novej sedačke 😉 mala by som ju prísť otestovať niekedy ....Ved čo by si chcela!? sedačka je nová a ty si už nie 😀 😀 tak ju musí Pepo otestovať,a akej farby je??

apolenka6
27. sep 2011

@tinasc No ja mám poisťovňu Dôvera ,vraj do 2-3 týž. tam trvá schválenie a platí,len 3 mesiace 😖 ale čo už

apolenka6
27. sep 2011

@katy33 ja že kde si zmizla... 😕 a ty mlsáš koláčik 🙂 určite!!!!

tinasc
27. sep 2011

@apolenka6 juj, no každá poisťovňa je iná... tak nech ti to iui vyjde, aby ivf nebolo potrebné 🙂

katy33
27. sep 2011

@apolenka6 Mojenko, ak to drahy odklepne, dohodnete konzultaciu v care, tak do Vianoc to podla mna stihaš 😉 a to by som ti akurat štafetku odovzdala a s obrovskou radostou 😀 😲 😲 Sedačka je hneda-koženka kombinovana s takou kavovo hnedou latkou 😉 ale dali namk nej koženkove vankuše, brrr, su nechutne, tak pomaly dokupujem ine 😀 😉 Ty brdo, ja fučim ako slon, nadlabala som sa špagetami a na to teraz ten kolač, a že čo sa tak rozrastame 😀 😉

apolenka6
27. sep 2011

@katy33 No ved mne Maťo už IVF spomenul dávnejšie,ved vieš to Brno navrhoval..ja by som nechcela vymýšlať ked to tam poznáme v MT ja len sa obávam,že bude chcieť ísť do Brna ..tak uvidíme čo a ako 😕 poviem mu to 😨 .ked pôjdeme v piatok na slávnostnú večeru pri príležitosti 😀 5 výročia
No ked ješ za dvoch?! čo by si chcela ....len sa rozrastať musíte a koľko si už pribrala?
štafetu si teda uchmatnem 😉 musííííííím!!!!

sijust
27. sep 2011

@hope2011 @walta @zuzanka7834 @pici @alibabaa @katy33 @fomarik @dzuli08 @adikasala @tinasc babulky moje,tak ak vas to trosku zaujima,bola som dnes na kontrole...krajko chvalil,ze dobre,ze je spokojny,poobede volala Mikulova(koordinatorka) ze aj krv je ok,ze mam dalej pichat zdvojenu davku,mali sme dnes pohovor s embriologickou,v piatok ideme zase na kontrolu a najneskor v utorok bude punkcia... a co sa tyka toho hlienu alebo co to bolo...(ja som si myslela,ze mi praskol folikul)tak dr.povedal,ze to je normalne,ze toho bude ovela viac...inak sono ma ma dost bolelo, vajecniky uz mam jak lampiony stastia...brucho zarovno nosom 😀

apolenka6
27. sep 2011

@tinasc tak to by som brala aby nebolo IVF potrebné..ale ved koľko už čakám 😒 tak musím začať inak!

tinasc
27. sep 2011

@sijust tak to je super, že takto dobre pokračuješ, dúfam, že bude dobrá úrodička 🙂 ono tie vaječníky boli, no pracujú na plné obrátky 🙂 aj mňa posledné sono pred punkciou bolelo, no čo už vaječníky sú citlivé 🙂 takže pekne pichaj, za chvíľku budeš tehuľka 🙂

sijust
27. sep 2011

@tinasc dakujem moja,si zlata,prajem ti z celeho srdca to iste 🙂

tinasc
27. sep 2011

@sijust chichi, dobre dvojzmyselne vyznel ten koniec 😀 no myslela som samozrejme injekcie pichaj 😀 😀 😀 😀 🙂 🙂 🙂 🙂 😉

katy33
27. sep 2011

@apolenka6 Mojenko, myslim, že Mato pristane na MT 😉 ked bude vidiet, aka si nabudena, tak neodola...Magdi, verim, že teraz je ten spravny čas, si oddychnuta, nabudena a tolko tehuvirusov, čo ty dostaneš... 😀 😉
Pribrali sme 8 kilečiek, prosim pekne 😕 😀 😝..a ešte len to začne pribudat ...ved, čo ked malinka je valibuk 😕 😀 ...však počkaj to, ty si to dobre vakoumala, ty si si schudla a o chvilu budeš mat aspon kde pribberat, čooooo 😀 😝

tinasc
27. sep 2011

@sijust ďakujem moja 🙂

katy33
27. sep 2011

@sijust aaaaaaaaa...tak to je vyborne, to by dokonca buduceho tyždna mohol byt aj vklad 😉 ...sa tešim, mojenko, o chvvilu to bude za tebou a miminko v tebe 😀 ..aj ste premyšlali, či sidate vložit dve al. jedno mrnatko?

apolenka6
27. sep 2011

@sijust aj ja sa teším,že to bude krásna úroda 🙂
Ja som sa tiež rozhodla podstúpiť IVF a tiež chodím do Helíka ,si tam spokojná???myslím priebeh Ivf na IUI som tam chodila a spokojná som bola....

sijust
27. sep 2011

@katy33 zlatik len jedno...aj embriologicka nam to dnes doporucila...a uz sa tesim kedy to bude,lebo som straaaasne unavena...ale vydrzim,vsetko...a ty ako?napapkana?spagety a kolacik...mnam 😝

apolenka6
27. sep 2011

@katy33 No schudal som 😉 a raz -dva po injekciách priberiem ,asi baby priberú 😕 že???
Veru asi som potrebovala vypnúť 🙂,,, a teraz som plná síl,oddýchnutá 😵 tak by sa to malo podariť 😉 iné mi ani nenapadne!!

sijust
27. sep 2011

@apolenka6 tiez chodis do Helika?to sa tam mozeme niekedy stretnut 🙂 som spokojna,velmi...to je dobre,ze si sa rozhodla...ten pociatocny strach je dost velky-obavy...ale ked si v tom,tak uz sa na vsetko tesis...lebo sa blizis k vytuzenemu cielu,moc ti drzim palce 🙂

katy33
27. sep 2011

@sijust To je dobre, že vedia takto poradit, mojenko...veru nahltana ako ďas a teraz trávim a aj vyzeram ako zle najedeny had 😀 😉

apolenka6
27. sep 2011

@sijust ja som minulý rok od septembra tam skúsila 3 IUI,no nie vždy som mala vajíčka tak posledné IUI som mala v marci ,to v decembri bolo úspešné ale krátko 😒
Potom po marci som mal pauzu až do teraz 😕 včera som sa konečne rozhodla ako dalej 😝 jasné rada by som ťa tam stretla,ale ked ja pôjdem na IVf ty už budeš chodiť na kontrolu tehotenstva 😅 😉 chcela by som to stihnúť do konca roka ,nemám ešte ani žiadosť vypísanú..

apolenka6
27. sep 2011

@katy33 😀 😀 😀 a nie zle najedená hadica????

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre