IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

tinka9075
1. nov 2011

@apolenka6 jasné a na konci cesty bude najlepšie 🙂

apolenka6
1. nov 2011

No dievčatá zemiakové lupienky,oriešky ,sušienky ,vínko na stole a návšteva môže prísť ...babský večer a kávičku ešte uvaríme 🙂

vvia
1. nov 2011

@sijust a este mala otazocka co to vsetko stalo? dufam ze bude dost penazi 😒 som v gynfiv

sijust
1. nov 2011

@vvia moja,ja som v Heliose a ten je vseobecne najdrahsi...ked sme tam prvy krat isli,pomaly som ani nevedela,ze je tolko centier...ale nemozem si stazovat,aj ked to dost stalo...lebo mame drobceka v brusku 🙂 aj s liekmi nas to bolo1098€

vvia
1. nov 2011

@sijust tak to by sa este dalo pretoze nejake baby tu hadzali ceny aj do 2000. ach dufam ze budem mat tiez take stastie a podari sa
dakujem ti

sijust
1. nov 2011

@vvia tak ono sa to moze zvysit...pretoze ked sa ti nepodari ET tak ides na KET,ak mas mraziacikov, a tam je kazdy jeden vklad 160€...hradia sa aj pohovory s kordinatorkou...tam sa za vsetko plati ☹ ale tak hlavne nech sa zadri hned na prvy krat,kedy zacinas?

vvia
1. nov 2011

@sijust cakame v polke decembra na vysledky smermiogramu po profertile,kedze zakrak doktorka neocakava tak hned podame ziadost a niekedy zaciatkom roku by sa to malO vsetko udiat

walta
1. nov 2011

@apolenka6 uz aby som to mala za sebou

sijust
1. nov 2011

@walta moja,budem zajtra na teba o 8mej mysliet....nebojkaj a mysli pri tom na drobceka 🙂 pls,daj aj mne potom vediet... 🙂

tinara23
1. nov 2011

@walta ahoj, ja sem síce malo prispievam, ale vždy si tu o vás prečítam. Chcem ťa iba podporiť, amnia sa vôbec neboj, ja som bola minulý týždeň, síce z iných dôvodov ako ty, ale je to naozaj skoro bezbolestné, mne to pripomenulo trošku bolesť ako pri IUI a keby som musela ísť ešte raz, tak bez strachu idem. Držím palce, aby bolo všetko v poriadku 🙂

apolenka6
1. nov 2011

@walta neboj zajtra bude po všetkom 🙂

cmelica
1. nov 2011

@majca55 zajtra budem na teba mysliet 🙂 a pytaj sa co ti len hrdlo bude stacit 🙂 🙂 🙂 mojka drzkaj sa!

cmelica
1. nov 2011

@tinka9075 zajtra nech su foliky fajne a hura na IUI 🙂 🙂

majca55
1. nov 2011

@cmelica dakujem zlatino 🙂

tinasc
1. nov 2011

@walta držím palce, všetko vydržíš, neboj sa nepohneš sa, všetko zvládneš 🙂

tinasc
1. nov 2011

dobrý večer babulky, naša princezná teplota 38,2, zajtra smer lekárka 😖 kašel, sopel, hrdlo... o zábavu mám postarané 😉

apolenka6
2. nov 2011

@walta
@majca55 myslím na vás obe 😉

apolenka6
2. nov 2011

@tinasc tak si mala "veselú" noc 😒 prajem princeznej skoré uzdravenie!

adikasala
2. nov 2011

@apolenka6 ahojky no mam sa uz o moc lepsie,rano ma to sice este posle na wc ale len tak v norme a potom ked sa hned napapam tak mi uz nic cely den neni 🙂 a len hlcem 😀 ,vcera som tu bola len som odskakovala varila som obed 😉

apolenka6
2. nov 2011

@adikasala tu bol sviatok tak aj ja som bola doma celý deň 😵 a dnes do práce 😒 ale konečne po mesiaci by som mala mať voľný víkend ,to je dobré,že ti je lepšie a už papáš a dokonca varíš 😅

adikasala
2. nov 2011

@apolenka6 no varit musim 🙂 ved by sme od hladu pomreli,a zvlast ja teraz 😀

apolenka6
2. nov 2011

@adikasala hladoškovia 😉 ja budem dnes večer ked prídem z práce ,zajtra príde mm domov tak varím deň dopredu,lebo ked zajtra príde ja som ešte v práci ...a to by sa načakal pokedy by som navarila 😝 a takto si už,len jedlo zohreje 😅 a mne nefučí za chrbátom,že je hladný ked varím 😀 No nič ja idem do práce o 9 ma tam čakajú,pekný deň ti prajem!

adikasala
2. nov 2011

@apolenka6 aj dnes musim nieco uvarit,lebo sme zjedli vsetko 🙂 ,idem aj ja musim ist na postu a pomotam sa po meste trosku,doma ma to uz nebavi!!!ked mi je dobre aspon to vyuzijem 🙂pekny dnik aj tebe..

simik22
2. nov 2011

ahojte kočky, je tu niektora, ktora ide tento mesiac na IUI a chce si povymienat pocity, atd? ozvite sa, nech nie som sama 🙂

alibabaa
2. nov 2011

@cmelica hej dovera plati len 3 mesiace. tak som to aj ja pocula a aj citala.. vszp plati rok.

katy33
2. nov 2011

@walta Zlatíčko, myslime na teba, verim, že už krasne oddychuješ, všetko prebehlo vporiadku a vysledky budu jednoznačne vyborne a to už budete vediet aj pohlavie, oni to pri amnio tiež zistuju sa mi zda 😀 😉 A s tou dr. Ludkou maš uplnu pravdu, ja som si ju vždy velmi chvalila, a ked sme mali problem, tak obvolavali všetkych možnych dr. a zistovala mi, čo sa len dalo, poposielala po všetkych možnych vyšetreniach a oteraz som jej vellmi vdačna, ona mi vždy prileje pozitivnej energie a vždy mi vravela, že musim mysliet len a len na dobre 😉 A ked uvidela prvykrat našu bublinku a ukazala mi ju, tak som sa tak rozplakala a ona, chuda so mnou 😕 🙂 Pre mna je proste naj...ja som ku nej prestupila od dr.Sileša, nemala som s nim dobru skusenost 🙄 Mojenko, ozvi sa nam, ako sa ti bude dat 😉

katy33
2. nov 2011

@majca55 Milačik, stale verim, že je to tam, i ked bol testik negativny 😉 ...čakame na spravičku 😉

katy33
2. nov 2011

@sijust Mojenko, on tak Galo niekedy pôsobi, len mne sa vždy podari mu niečo šplechnut, ja som taky pripad, neraz sa mm za mna hambil 😀 😕 ...a Galo je pri nas vždy ukecany a všetko vysvetluje, on nam ako prvy oznamil, že tam vidi ,,kavove zrno,,že bude bambulka 😀 ...a fešak to teda je, ved aj malinka naša to dobre vie, tak sa mu vždy predvadza-nôžky ma ako lietacie dvere 😀 😀 😀 ....môj mm vždy tak na neho nakuka, lebo je Galovi po prsa 😀 😝 😅 A s Krajkom maš pravdu, on mi pripada taky živy, ukvakany 😀 a na privitanie ruka vždy ide 😀 ...ja som sa tiež obednavala tak, aby tam bol on, myslim, že len dve sona nam robil Galo, lebo Krajko bol na kongrese, ale zvykla som si tam na všetkych a j na dr., ta je tiež užasna 😉 A fazulka vam rastie ako z vody, uvidiš, ake to bude prekrasne počut srdiečko 🙂 😉 Už sa tešim s vami, mojenko 😉

lenisko1
2. nov 2011

ahojte baby mňa dnes neskutocne zacali boliet kríze .. ale je to taka bolest akoby na mna nieco liezlo a bolí vás celý človek, ale mna bolia iba kríže...máte niektora pri tehu takého príznaky?? a hlava boli ma hlava... ako to riesite ?

cmelica
2. nov 2011

@alibabaa dakujem 🙂 @sijust mi pisala ,ze pol roka,aj ona ma doveru 🙂 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre