IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

tinka9075
3. nov 2011

@cmelica
@apolenka6 čauko babenky tak na sone boli tri foliky jeden 19 a dva 16 v piatok idem na iui 🙂 a konečne mi zistili prečo sú potraty prišli výsledky z hematologie a niečo tam našli že to nie jke vážne len si budem musiet celé tehotenstvo pichat injekcie už teraz sa bojím ale vydržím ved sme nejaké bojovníčky 😉 včera som nestíhala napísat boli sme v Polsku a prišli neskoro domov

tinasc
3. nov 2011

@walta ty naša hrdinka, super si to zvládla, tak dúfam, že výsledky budú úplne ale úplne v poriadku 🙂

tinasc
3. nov 2011

@majca55 tak to ma mrzí, no ale budeš bojovať ďalej a pôjdeš na ivf, to sa určite zadarí.. 🙂

tinasc
3. nov 2011

@cmelica jeeej toľko folikulov, no tak držím palce, nech sa niektorému zadarí 🙂 😉

kacicqa
3. nov 2011

Babky, pytala som sa uz aj v inej teme, ale zatim nikto nereagoval..mozno mi budete vediet poradit. Ak sa pri USG uvedie vyska sliznice ako dve cisla napr.10/2, co to znamena? Je vyska 10 mm alebo je to uvadzane ako obidve vrstvy po stranach, cize jedna vrstva ma 5 mm. Lebo doteraz mi stale pisali iba jedno cislo a neviem sa z toho vysomarit. A aka by ala byt vlastne vyska cca okolo ovu, ten 12-13 DC?

tinasc
3. nov 2011

@apolenka6 no veru, druhá dávka antibiotík zabrala, už sa cíti dobre a akosi nechce pochopiť, že to musí všetko dobrať a nemôže ísť von... tak mi tu vyplakáva, že ju nechcem pustiť... a to mám atb ešte do konca bud. týždňa pomoooc dúfam, že sa nepobijeme 😀 😀 😀

tinasc
3. nov 2011

@pici no aj ja pátram a snorím, odkedy mám výsledky a veru nadšená nie som, hlavne z toho prednisonu mi ide hlava prasknúť... také svinstvo, som zvedavá, ako budem po ňom vyzerať...

alibabaa
3. nov 2011

ahojte, nezostal niekomu nahodou 1-2 luverisy? nalepsie okres BA ... bola by som veeeelmi vdacna.. dakujem 🙂
potrebujem na zajtra ☹

tinasc
3. nov 2011

@alibabaa a v centre ti nepredajú? mne keď chýbal fostimon tak som si od nich kúpila...

alibabaa
3. nov 2011

@tinasc a za sumu poistovne? lebo ja mam predpis ale mi ho poistovna nepreplaca.. tak sa mi nechce zbytocne za to vysolit 68 eur ☹

tinasc
3. nov 2011

@alibabaa jejda to si už presne nepamätám, ale tuším to bolo za doplatok z lekárne, ktorý si platíš... nie plná suma...to ti dá hlavná sestra, zaplatíš to potom...

alibabaa
3. nov 2011

@tinasc a volala si na recepciu alebo k sestrickam? ci lekarovi? jej tu je ale otaznikov 😀

adikasala
3. nov 2011

@walta oddychuj nikam nechod az do pondelka,pre istotu,nic sa nestane.ale clovek nikdy nevie aby si si nevycitala potom nieco. 🙂 cakame stebou na vysledky

adikasala
3. nov 2011

@alibabaa skoc do centra ved ty to mas zarohom sa mi zda nie?
😉

mirka2010
3. nov 2011

@kacicqa ahoj, to druhe cislo ani ja neviem co znamena, mne ho nikdy neuvadzali...ale ak mas 10mm okolo ovulky, tak je to velmi dobre cislo....s tym druhym cislom ti mozno poradi ina kocka, fakt neviem, co to znamena 😒

tinasc
3. nov 2011

@alibabaa no normálne k sestričkám ako berú krv povedz že už nemáš lieky a oni ti už pomôžu 🙂

alica311
3. nov 2011

ahojte dievčence, chcem sa spýtať, či tu niektorá náhodou nemá skúsenosť s darcovskými spermiami, manžel má veľmi zlú morfolu, tak zvažujeme naskôr skúsiť IUI s darcovskými a až potom IVF s vlastnými. Nájde sa tu niekto taký 🙂

kacicqa
3. nov 2011

@mirka2010 ja mam taky citak, ze preto je tam ta dvojka lebo su to dve vrstvy.. tak ako je maternica podlhovasta tak ma sliznicu po oboch stranach... aspon mne to tak logicky vyplyva.. len neviem ci je to prve cislo pre obe strany (vrstvy) dokopy alebo kazda ma po 10 mm. AK by to bolo pre obidve dokopy tak potom by jedna mala iba 5 mm ;o(

ursula5
3. nov 2011

@majca55 nevadí moja, že si zabudla ja si to prečítam 🙂
no škoda že nevyšlo IUI ...... tak hor sa do boja, neboj pichanie zvládneš 😉

tinka9075
3. nov 2011

@majca55 moja to ma mrzí že sa nepodarilo ja idem zajtra na iui tak dúfam že to už vyjde 🙂

mirka2010
3. nov 2011

@kacicqa hmmm, fakt neviem...ze by to takto mrali??? to neviem....logicke to vsak je...a nikde inde si sa to nedozvedela?

mirka2010
3. nov 2011

@alica311 ahoj a aku zlu ma morfo????

ursula5
3. nov 2011

Baby vy ste tu toho zase popísali 😀 ja už neviem kto čo kedy s kým 🙂 🙂 🙂 akosi mám menej času sem chodiť potom nestíham čítať, všetkým držím palčeky čo sa chystajú na dôležité veci a ostatným čo sú smutné tak prajem veľa síl do ďalšieho boja...... bojujte raz to prinesie svoje ovocie 😉 😉 😉

ursula5
3. nov 2011

@alica311 skúste najskôr IVF so svojimi 😀 😀 môj muž ma morfológiu 0% a ešte aj k tomu nepohyblivé, iba množstvo je OK na hranici, a za darilo sa nám IVF a pekne sa nám vyvíjali 3 embrya po PK, ale ET nevyšlo!!!
takže neskúšaj s dárcovskými zatiaľ..... poraď sa z lekárom s darcovskými sa robia len pri jednej diagnóze keď sa nenachádzajú vôbec spermie 😉

alica311
3. nov 2011

@mirka2010 Dosť zlú, morfológia 0% a ešte je ich aj málo 9mil.
@ursula5 Viem, že by som mala najskôr skúsiť IVF s našimi, ale bojím sa, že to nevíde... Vieš, ak nevíde IUI, je tu ešte IVF, a to ma tak celkom upokojuje, a bojím sa, že po stimulácii už moje telo nebude už normálne fungovať, a potom čo?

sijust
3. nov 2011

@ursula5 mojecka,kedy ideme na to??myslim na teba,ze sa ti to krati 😉

sijust
3. nov 2011

@mirka2010 zlatik ako sa mate?zajtra idem k svojej dr.uz sa nemozem dockat,mam milion otazok na nu 🙂 a uz mi byva cez den nedobre 😖 rano v pohode,vyuzijem to a najem sa riadne,ale poobede mi netravi,je mi dost zle od zaludka...uf...

mirka2010
3. nov 2011

@alica311 podla mna je skoro uvazovat nad darcovskymi spermiami...ja by som iui vynechala a pustila sa rovno do ivf ale s vlastnymi spg....ale je to samozrejme na vas s manzlom....zla morfo nie je dovod preco by sa nepodarilo ivf....🙂

kacicqa
3. nov 2011

@mirka2010 prave, ze nie..USGecko mi nerobil moj lekar a tomu druhemu nebolo do reci..najprv sa vyhundral, ze ma dost svojej roboty a potom uz ani necekol.. tak somnemala odvahu pytat sa..ale taq neva..uz s tym aj tak nic nenarobim. Pockam do utorka kedy pojdem za svojim lekarom a popytam sa, potom dam vediet

alica311
3. nov 2011

@mirka2010 Hej, viem, že aj so zlou morfolou bývajú IVF-ka úspešné, rozmýšľam len nad všetkými možnými možnosťami, je ťaždké sa rozhodnúť, čo je lepšie, nakoniec to za mňa rozhodne manžel.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre