IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

cmelica
7. nov 2011

@buba13 ja som ovulku nikdy niako extra necitila,takze asi tak rovnako...co som rada tak sa mi po laparke upravil dost cyklus 🙂 🙂 🙂 predtym to bolo aj 3 mesiace bez,potom tak 40-45 dni a teraz je to tak 30-33-34 DC 😀
moje meniny 😀
ty si mala nepriechodne vajecniky??

buba13
7. nov 2011

@cmelica to ja som nikdy nepocitovala ovu aj ked som vysadila antik. tabletky. po 7 mesiacoch mi zacal haprovat cyklus. nasledne mi urcili diagnozu a v july laparka... par dni po narodkach mojich. a teraz ako keby som mala ine telo 🙂 som sa pytala kolegyne, ze co mi moze byt a ona, ze ovu. a ja ze konecne nieco citim 🙂 mala som vsetko priechodne, len na vajecnikoch som mala skrupinu uz taku vacsiu, co mi foliky nepraskali a boli lenive ako svina a nevladali sa ocistovat.
gratulujem Renatka 😉 prajem vsetko naj

alibabaa
7. nov 2011

@pici dakujem, takze nebude to prekazat ak tam budem volat? neberu to ako otravovanie? lebo uz som zazila ze sestricky boli na mna neprijemne..
dnes som bola v GF lebo rano som zacala krvacat a sestricka ze preco som neprisla hned ako som to zistila.. ja som si myslela, ze je to normalne ale mm ze ty som truba a mam hned volat, co mam robit.. a na recepcii tiez sa robila dolezita, ze taketo pripady sa beru do 9,45 .. bola som tam 10,10.. no a ze uz maju objednanych a ze nevie ci doktor na mna bude mat cas a bla bla bla.. no skoro ma tam treslo.. platime neskutocne prachy a oni si este budu vyberat, kedy mam prist ze krvacam. len raz by to skusili...

alibabaa
7. nov 2011

@pici @cmelica dakujem 🙂

cmelica
7. nov 2011

@buba13 tak super!!!ja som mavala take bolesti este pred laparkou a to som sa skrucala kazdy mesiac,no ci to bola zrovnu ovu neviem....toto bola moja 2 laparka kde mi robili aj rtg vajcovodou ci su priechodne,,takze vsetko je O.K len to nejde 😒
DAKUJEM 🙂 🙂
a spermiogram ako???

zuzana151
7. nov 2011

@mirka2010 @katy33
ahojte babulky ako sa mate?? co deticky?? dufam ze ste este obidve 2v1 🙂 ja som uz konecne na materskej tak uz budem travit celyyyy den konikovanim 😅 dnes som bola na poslednej poradni u mojej dr. buduci tyzden sa uz hlasim v porodnici. ale ze to vyzera na cisarsky 😕 😖 vraj mam "rovnomerne zuzenu panvu" . Vobec neviem co to ma znamenat, lebo vobec sa mi nezda teda zeby som bola v tej oblasti nejaka uzka ale tak co uz. Hlavne nech je babika zdrava
napiste co mate nove 🙂

buba13
7. nov 2011

@cmelica az dve si mala? ja uz by som nesla. bola som doma tyzden po nej ako ma tahali stehy. neznasam, ked ma rezu. ale da sa to zniest, ked to ma zmysl.
no spermiogram bol pod priemer. 10mil. a mala pohyblivost do stran. dopredu velmi malo

cmelica
7. nov 2011

@buba13 hej jedno pred 6 rokmi a teraz pred rokom to 2..
podla dokyho k toremu som prestupila uz som to 2 mala mat skor,ale co uz....my sa snazime uz 7 rokov...vy???
nam v Heliku povedali ze spermosky su v pohode a stacia na prirodzene oplodnenie...preco to teda nejde???nevieme 😕
aj beries niake vitaminy??

buba13
7. nov 2011

@cmelica fuha to je vela! a ja som myslela, ze je vela dva roky ☹
to je super, ze spermosky su ok. to je zaklad. doteraz som ja bola zle na tom a ked som ja ok, tak zase muz nie je ok. zakon schvalnosti. pracuje ucinne.
beriem E a Femibion a este caj Alchemilku 🙂 beries aj ty nejake?

majca55
7. nov 2011

@alibabaa zlatko gratulujem a teším sa stebou 🙂 za chvílku je z teba tehulka tfuj tfuj 😵

majca55
7. nov 2011

@cmelica moja no presne ako ja 😀 tá mrcha si chodila niekedy ako sa jej chcelo či nechcelo ☹

adikasala
7. nov 2011

@alibabaa super oplodnene teraz uz nech pekne rastu apotom rychlo ku mamimke na 9 mesiacov 🙂

adikasala
7. nov 2011

@katy33 katka ty uz 33 tyzden ja umrem ved ty za 3tyzdne mozes byt uz maminou,nadhera 🙂 o tych vecickach by som ti vedela hovorit ako ja chodim okolo obchodov,asi si dam klapky na oci aby som uz nezacala nakupovat 🙂 🙂 pockam si na zlavy po vianociach zacnem...

adikasala
7. nov 2011

@mirka2010 ahojky no uz zacinam naplno uzivat tehulko,je to naozaj krasny pocit ked to mozme oznamit znamym,co vedeli o nasom trapeni!!! 🙂 tyzdne mi pribudaju neuveritelne 😉

tinasc
7. nov 2011

@alibabaa takže 6 vajok? no tak to je super... no mne hneď povedali, kedy je vklad, bol o dva dni od punkcie... a potom som si volala ako sa majú tie, čo zostali...

tinasc
7. nov 2011

@katy33 moja tie vecičky sú krásne však? a stále krajšie a krajšie, odvtedy, čo moja princezná bola bábätko, tak aj vtedy boli krásne vecičky, ale teraz sú ešte krajšie 🙂 aj ja by som vtedy stále nakupovala 🙂 🙂 🙂 no a plienočky, my sme kúpili hneď tie najlepšie, však ako budúci rodičia, ale postupom času zistíš, že aj lacnejšie a neznačkové sú minimálne tiež také dobré ako tie značkové, sama zistíš, aké ti budú vyhovovať, ono bábo malinké spotrebuje sprvu veľa plienok, potom sa to bude meniť 🙂

tinasc
7. nov 2011

@alibabaa a ako už krvácanie prešlo? vyšetril ťa niekto, čo to bolo?

tinasc
7. nov 2011

@zuzana151 no len ešte pekne tráv voľné chvíľky koníkovaním, lebo potom už nebudeš mať veľa času nazvyš 🙂 🙂 🙂 🙂 ale ty určite budeš mať pokojné bábo, takže sa sem určite dostaneš 🙂 😉

apolenka6
7. nov 2011

@katy33 Ved sa ani nečuduj ,že tolko toho popíšeme ked nás zanedbávaš 😕 😉 ale nie chápem ťa máš už iné milé starosti 😝 no ja som bola v tescu a veru majú tam krásne vecičky ,detské ,no ja som pozerala vianočné flanelové pyžamo majú ich tam krásne ja Vianoce zbožnujem !!!!! 😵 tak Pepo by "vyzdobil" stromček 😅 😀 ja keby môžem už teraz ho postavím 😎 😝 len si ho ty ozdob sama a bude podľa tvojích predstáv 😵

apolenka6
7. nov 2011

@adikasala ved po 4 rokoch ?!?! 😨 😨 to musí byť najšťastnejší človek pod slnkom 🙂 známi musia byť šťastní ked im to oznámite tam v IT sú asi srdečnejší ako ti u nás 😕
Ako sa mávame ? po starom ,každý mesiac MS 😠 😀 do konca roka neviem ,neviem,či sa pridám 😕

apolenka6
7. nov 2011

@tinka9075 nemusia v robote všetko vedieť! no nie? 🙂

apolenka6
7. nov 2011

@alibabaa tak to je paráda !!!! 😅 teším sa s tebou nech to ,len pekne krásne pokračuje!!!

tinka9075
7. nov 2011

@alibabaa jáj to je krása ja ked som bola na ivf tak sme nepotrebovali icsi a oplodnili sa same aj bez PK sa pekne rástli teším sa s tebou 🙂 🙂

tinka9075
7. nov 2011

@apolenka6 presne tak nemusia vediet no bude to šok ked im poviem že prídem ale až o 3roky 🙂

tinka9075
7. nov 2011

@cmelica ahoj spolučakatelka ako sa dnes cítiš ja ok len trošku ma šklbne v brušku ja som teraz vstala no musela som si íst lahnút na 2hodinky a to som spala asi 9hodín len čo otvorím ráno oči už zívam no strašné 🙂 🙂

apolenka6
7. nov 2011

@tinka9075 tak to by som aj ja si tak predstavovala 😅 keby to tak išlo raz dva by som v robote skončila a bola by pohoda 😝

tinka9075
7. nov 2011

@apolenka6 neboj všetko bude len aby si ma neprebehla 🙂

apolenka6
7. nov 2011

@cmelica napadlo ma ty si kolko užívala clostilu ked si mala až 4 vajká 😨 ja som raz mal 3 jaja a to som užívala 3x1 za deň 😝

sijust
7. nov 2011

@alibabaa zlatinko strasne moc sa tesim...dalsi krok mas za sebou 🙂 drzim palceky...a ja som volala kazdy druhy den...tiez som mala vsetky na PK...

apolenka6
7. nov 2011

@tinka9075 tak to určite nie ja čakám teraz MS a tebe už nepríde 😝

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre