IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

tinasc
10. nov 2011

@alibabaa ale len som sa pýtala, že kto už to takto má, tebe to hneď doktor odporučil? viem, že je to asi lepšie ,tak sondujem, či si to potom aj ja dám 🙂

alibabaa
10. nov 2011

@tinasc navrhol mi to drabek, a potom sa harbulak iba opytal ci to teda chcem alebo nie, a embryologicka to ponukala znova a odporucala, ze menej sa tym manipuluje s tymi vajickami a ze ich to monitoruje celych 24 hodin.. ja som ani nevahala.. nech kontroluju.. keby som na to peniazky nemala, urcite by som ich niekde naskrabkala, len aby mali tie bambulky co najvacsi komfort a nechceli ma opustit ani jedna 😀

alica311
10. nov 2011

@alibabaa Ahoj môžem sa spýtať, čo ti emryologička navrhla aby sa bambulky mali čo najlepšie?

alibabaa
10. nov 2011

@alica311 nie. navrhla mi znova ten embryoscope, ze tam budu sledovane 24h. tak ja som sa rozhodla ze im poskytnem len to najlepsie 😉 rozmaznavam uz teraz, co bude potom????? 😕 😅 😀 😀 😀

tinasc
10. nov 2011

@alibabaa jasné, asi to aj ja budem pýtať 🙂

alica311
10. nov 2011

@alibabaa A čo to je, ten embyoscope, budú ich sledovať 24 h a načo, nechápem, ovplyvní to nejko ako sa budú vyvíjať, Prepáč toľko otázok, som v tom nováčim, na moje prvé IVF idem až v januári, takže zisťujem, čo sa dá 🙂

mirka2010
10. nov 2011

@alibabaa mojinka, velmi ti drzim na zajtra palce...dufam, ze mi das vediet, ako to vsetko dopadlo...ako sa citis??? a hlavne ako to prezivas????

alibabaa
10. nov 2011

@alica311 nie ten pristroj presne zachytava vsetky vsetucke zmeny vo vyvoji, podla toho sa nakoniec mozu rozhodnut skutocne pre tie najschopnejsie embryjka. kam chodis do centra?

alica311
10. nov 2011

@alibabaa ďakujem za vysvetenie, určite sa na to budem pýtať. Chodím do Heliousu v MT, a koľko sa za to dopláca, mi budeme potrebovať IVF s ISCI, takže si riadne priplatíme, no ale čo už 😉

alibabaa
10. nov 2011

@mirka2010 jasne ze dam zlatko.. som strasne nervozna, lebo som nevolala na obed, ze ako dopadol vcerajsi prelomovy den.. dufam, ze uzasne a babatka sa maju len a len dobre.. cakam uz ako na ihlach kedy konecne mi zavolajuuuuu ze kedy zajtra rano mam prist...

mirka2010
10. nov 2011

@alibabaa moja, ani si neviem predstavit, ze ako nevozne sa asi musis citit...ale nebojkaj....nervozita prejde hned ako zavolaju a hlavne ked zajtra ti vlozia vase vytuzene babatka do brusinka...joooj, budem moooooooc na teba-vas mysliet...hlavne aby to vyslo....a posielam miliony tehu virusikov...len aby sme o par dni poculi, ze si dalsia tehulka medzi nami 🙂 budem zajtra velmi cakat a mysliet 🙂

alibabaa
10. nov 2011

@alica311 neviem ci to v MT ponukaju. ja som totiz z BA v Gyn five... a tam nam to ponukaju.. je to dost drahe.stoji to 300 eur..

alibabaa
10. nov 2011

@mirka2010 dakujeeem a dam vam vediet vsetkym aj po OPU som sem na sekundu nakukla aby som vam dala vediet ako som dopadla...

alica311
10. nov 2011

@alibabaa No to je, pri tých sumách za všetko, je to naozaj dosť 😒 No nič, asoň sa na to spýtam, držím ti palčeky, aby si už čoskoro bola tehulka 🙂

tinasc
10. nov 2011

@alibabaa a to sa ako platí? za každý deň, či je to nejako dané? podľa počtu embryí?

alibabaa
10. nov 2011

@tinasc tak to neviem. v cenniku mas napisane 300 € a nie je tam ziadna ina specifikacia.. to ani embryologicka nespominala..

tinasc
10. nov 2011

@alibabaa aha, no dobre 🙂

alibabaa
10. nov 2011

@tinasc tebe kedy volali ze mas prist? ja viem ze sa dockam... ale to je take dlhe to cakanie... ☹

tinasc
10. nov 2011

@alibabaa ja som bola niekedy ešte v auguste na pohovore, ale hovorila som, že to chcem posunúť na január, takže mi hovoril, že mesiac dopredu musím prísť na nastavenie... tak počítam niekedy prvý, alebo druhý decembrový týždeň, musím sa objednať 🙂

alibabaa
10. nov 2011

@tinasc juj ... 🙂

tinasc
10. nov 2011

@alibabaa no veď to je za chvíľku 🙂 tuším zajtra cinknem, ktovie koľko majú pacientiek...

alibabaa
10. nov 2011

@tinasc no za posledny tyzden ked som tam chodila, tak mali straasne vela pacientiek.. jedna kocka zo skupiny pipiny z gf volala dnes a konzultaciu jej dali na zajtra.. tak mozno to nie je az take kriticke ako v lete a ako to posledny tyzden vyzeralo...

tinasc
10. nov 2011

@alibabaa no tak to snáď mám ešte čas, keď im poviem, že cca. o tri týždne, tak hádam budú mať voľné 🙂

alibabaa
10. nov 2011

@tinasc ked si zajednas termin teraz, aspon budes mat istotu, ze ta vezmu.. 😉
tak uz volali.. jedno ukazkove ostatne trosku slabsie ale su v pohode. ak som dobre pochopila pocet sa neznizil. .. zajtra na 10,30 si idem vziat moje vytuzene uz teraz rozmaznavane babatka..
zajtra si mam vziat tych vela vela euracov?

tinasc
10. nov 2011

@alibabaa no tak super... a áno, zober si veľa euráčov, budeš platiť za všetky úkony, ktoré robili... 😉

alibabaa
10. nov 2011

@tinasc aaaach jo... som zvedava kolko to nakoniec bude... 😕 😕 😕

sijust
10. nov 2011

@alibabaa moja,tesim sa s tebou 🙂 uz sa nevies dockat,vsak?a nezabudni,ze nesmies cikat...az po.... 😉

adikasala
10. nov 2011

@alibabaa jaj drzim velmi palce....a budem na teba mysliet.ono to nakoniec bude o 11 😀 😀 😀 😀 11.11.2011,toto musi vyjst!!!

adikasala
10. nov 2011

@cmelica no moja rodit budem samozrejme tu,,,ja uz na sk nic nemam...neplatim nefigurujem!!!moj trvaly pobyt je tu chodim sem ku doktorom,a mam it obcianstvo,+babo bude talianskym obcanom automaticky,na slovensku mam len rodinu,a prechodny pobyt.... 🙂

zuzana151
10. nov 2011

@mirka2010 no ja neviem ja som tu Lovelu nemala tak neviem posudit, ale je pre babatka tak nema byt na nej co zle.
No hej az po porode chceme kocik kupovat, mame ho vybraty v Brendone v BA, takze len tam nabehneme a kupime ho 🙂 Hlavne ze mame autosedacku. A vy ako pojdete s malym z porodnice?? Normalne ho date do vajicka? Lebo my chceme,ale zase som citala ze to nie je dobre na chrbticu tak maleho babatka 😖 ja uz radsej nic citat nebudem...a ozaj este jedna vec - budes si zazmluvnovat lekara?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre