IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

apolenka6
21. nov 2011

@majca55 ja som to mala presne na mesiac prerušené asi tak pred 2 rokmi ..tak to neviem,že by to neplatilo to DNPO ...jáj snád to neprejde !! 😒

adikasala
21. nov 2011

@apolenka6 ahoj to vazne aj litle je tehula? a ako?cez iui?

apolenka6
21. nov 2011

@adikasala áno po IVF 2 pokus 🙂

cmelica
21. nov 2011

@sijust ja by som bola tak rada keby to bolu uz teraz aby som nemusela prerusovat PN..no zalezi kedy pride mrcha...a ano podla toho co Krajko hovoril by nemalo byt potrebne ICSI,ze su spermijky schopne oplodnenia aj prirodzene 🙂 zalezi co ukaze WT ..a protokol by mal byt kratky...Krajko nam napisal,ze 14 dni pichania,odber a nasledny vklad,ale vsetko sa dozvieme az v piatok na pohovore 🙂 ani tak sa nebojim zakroku ako narkozy 😖 asi by som si mala zacat vybavovat predoperacne,vsak?a co vsetko to obsahuje??
Dakujem za vsetko si zlata 🙂 🙂 ako sa mate vy???

cmelica
21. nov 2011

@apolenka6 dakujem moooc!!dufam ze mrcha pride az po pohovere,az zacnem hned pichat tento cyklus 🙂 🙂

cmelica
21. nov 2011

@adikasala dakujem moc za podporu 🙂 🙂 budem ju potrebovat aj dalej 😀

dasaa
21. nov 2011

@tinka9075 ani ja som tomu neverila ked mi zobrali krv a potom mi zavolali ze som tehu.Musela som si urobit test ci je to pravda. 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

tinka9075
21. nov 2011

@dasaa ja som tiež taká neveriaca až ked bude krv už budem spokojná 🙂

dasaa
21. nov 2011

@cmelica tak piatok uz idete zase do Heliku to je super.Budes este stale na PN? 🙂

dasaa
21. nov 2011

@tinka9075 istota je istota vsak.No co mi uz sme take 😀 😀 😀

tinka9075
21. nov 2011

@dasaa presne tak ja som čiarku hladala a môj muž ju videl hned 🙂 🙂

dasaa
21. nov 2011

@tinka9075 moj bol taky netrpezlivi stale chodil kontrolovat ten test 😀 a ked uz videl // ale jedna bola slabucka tak prisiel ku mne a ukazal mi.Jak som pozerala tak som pozerala bola tam ale taka slabucka ze ju skoro ani nebolo vidno 🙂

tinka9075
21. nov 2011

@dasaa ja ked som spravila dnes test tak som ho chcela hodit do koša a muž povedal nech ho nechám on sa vyfarbí asi ho poslúchol a potom som stále na test pozerala ako šibnutá 🙂

dasaa
21. nov 2011

@tinka9075 je to krasne ked sa mozes pozerat na test a pritom vies ze je tvoj 🙂 🙂 🙂

tinka9075
21. nov 2011

@dasaa to áno je to taký super pocit 🙂 🙂 🙂

dasaa
21. nov 2011

@tinka9075 tak to mas pravdu.Teraz budes na PN?

tinka9075
21. nov 2011

@dasaa ja som na PN s kolenom tak len zbehnem k dokimu u obvodnej zruším a u gynekologa začnem v robote ani netušia aj tak im poviem že mám nejaké ženské problémy nechcem aby to hned všetci vedeli 🙂

katy33
21. nov 2011

@alibabaa Babulka moja, tak som tu chcela čitat niečo ine a nie toto 😔 ...no zostali vám mraziačiky, kt.budu ešte viac bojovat 🙂 , verim tomu a maminy sa už naozaj nepustia....musi sa podarit, to je jasne, ved to sama vieš 🙂 ...držkaj sa nám...
@cmelica Jaj ta tvoja sliznica, taka krasne a len tak pre nič, za nič. potvora jedna, to ja som mavala tak maximum 7mm 🙄 ...to znamena, že je pripravena pre dve fazulky, minimalne, tam by sa vmestili aj tri 🙂 😉 ...v piatok držim palce..
Papulky, ja verim, že do Vianoc to date 😉

dasaa
21. nov 2011

@tinka9075 aj tak sa da.Ak budes chciet tak potom to povies v praci. 🙂 Budem uz koncit idem sa venovat manzelovi.Prajem pekny a prijemny vecer 😉 🙂

tinka9075
21. nov 2011

@dasaa presne tak poviem to až neskôr chod sa pekne venovat manželovi pekný večer 🙂

cmelica
21. nov 2011

@katy33 dakujeme 🙂 🙂 🙂 ja budem tehu az ked bude mat sliznica okolo tej 20cky 🙂 🙂 🙂 postaci nam bohato aj jedno 🙂 len nech nepride ta mrcha do piatku 😕

cmelica
21. nov 2011

@tinka9075 zajtra cakam krasne ciselko z HCG 🙂 🙂 🙂 ine ani nepis 😀

cmelica
21. nov 2011

@dasaa ak by bolo treba jasne,ze ostanem doma...len aby mi to vyslo uz tento cyklus 🙂 drzkaj palce 🙂 🙂

tinka9075
21. nov 2011

@cmelica jasné ale nejak tomu neverím pri sone už budem múdrejšia docent sa bude tešit viac ako ja 🙂 🙂

cmelica
21. nov 2011

@tinka9075 ani ja som nebola mudrejsia po sone a to som si inac myslela,ze to bude tak 🙂 🙂

tinka9075
21. nov 2011

@cmelica ja b udem zajtra pozerat na sono jak blbá muž sa smeje že čo stresujem čiarka tam je a hotovo 🙂

dasaa
21. nov 2011

@cmelica moja jasne ze ti budem drzat palce tiez chcem aby si uz bola nasa tehulka 😉

sijust
21. nov 2011

@cmelica moja ja som sa tiez bala narkozy,ale je to uplne v pohode...neboj nic!!!ak chces zacat hned so stimulkou,tak by si si uz mala zacat vybavovat predoperacne,pojdes k svojmu gyn.spravi ti krvny obraz a infekcne testy,krvnu skupinu atd.a s tymito vysledkami pojdes k internemu...koordinatorka ti/vam vsetko vysvetli...je uzasna,nam velmi pomohla...bude to dobre,uricte to zvladnes,uvidis 😉

katy33
21. nov 2011

@cmelica Zlatinko, tak nevysadzaj ešte utroš, ja by som si ho nechala ešte a vysadila neskôr, či 😕 ..kedy potrebuješ, aby ti prišla mrcha? Aj máš otestovane po kolkych dnoch od vysadenia utrošu ti ms pride?

cmelica
21. nov 2011

@tinka9075 mm ma pravdu 🙂 🙂 ciarka tam je a hotovo 🙂 🙂 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre