IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

tinka9075
7. dec 2011

@dasaa
@cmelica
@majca55 už som tu babenky 🙂

sijust
7. dec 2011

@cmelica ano moja,dnes zacal 12tt...som rada,ze ten najtahsi 1trim uz mame pomalicky za sebou...dnes posledny utrogestan,som stastna jak blcha 😀 do Heliosu uz asi len na 4d sono... 🙂

majca55
7. dec 2011

@lenisko1 dakujem 😵 aj teb eprajem pekne uhniezdenie 😵

sijust
7. dec 2011

@dasaa zlatko,dala som jednu na konci 10tt...a potom zase nejaku pridam...vianocnu 😉 som rada,ze sa mas uz lepsie...opatruj sa!my ideme na poradnu 12teho...uvidim drobceka po 3tyzdnoch 🙂 konecne!

dasaa
7. dec 2011

@tinka9075 tak to si ma potesila 🙂

tinka9075
7. dec 2011

@dasaa ja vás neopustím a dúfam že rýchlo zostanem tehotná tak potom sa ma nezbavíte lebo tu budem stále 😀 😀 😀

cmelica
7. dec 2011

@lenisko1 davaj na seba pozor a naozaj velaaaaa odpocivaj 🙂 dakujem 🙂

dasaa
7. dec 2011

@sijust joooj tak to bude krasne ked ho uvidis a bude aj trosku velke 🙂 Budes chodit nadalej do Heliosu ? a uz ti robili genetiku alebo len budu ti robit ?Mna to len caka ta genetika ale mam prist az v 13 tt

cmelica
7. dec 2011

@sijust naozaj to strasne rychlo ubieha tie tyzdne 🙂 🙂 pekne sa nam drzkaj,pohladkaj fazulku a poriadne si to uzivaj 🙂
zlatko kedy si si pichala injelcie??rano ci vecer??

dasaa
7. dec 2011

@tinka9075 ved v piatok idete do BA a hned budeme vediet co a kedy bude dalsie IUI.Ale chces ist na IUI vsak ?Budes uz coskoro ved verime tomu a budeme aj radi ked nas tu budes otravovat 😀

cmelica
7. dec 2011

Januar je nas!!!!!! 😀 😀 😀

tinka9075
7. dec 2011

@dasaa ja sa normálne do tej Blavy teším a verím že niečo rozumného poriešime a budem štastná áno chcem íst na iui 😉

dasaa
7. dec 2011

@cmelica presne je vas a aj moj bo budem o rok starsie 😀 😀 😀

sijust
7. dec 2011

@cmelica zlatinko,uz to nie je fazulka,uz je to maly cloviecik 😉 ale dakujeme,pohladkame 🙂 diphereline som pichala rano a menopur vecer,lebo ma strasne unavoval...

dasaa
7. dec 2011

@tinka9075 tak to namena ze vsetko dobre dopadne 🙂

cmelica
7. dec 2011

@sijust 🙂 tak pohladkaj maleho drobceka v brusku 🙂 🙂 🙂

tinka9075
7. dec 2011

@dasaa ale ja tomu verím musí ja už chcem byt mamina 🙂 🙂

cmelica
7. dec 2011

@dasaa no aj ja 🙂 🙂

dasaa
7. dec 2011

@cmelica 😀 😀 😀 😀 😀 pekny novy rok sa zacne 🙂

sijust
7. dec 2011

@dasaa uz to bude riadny valibuk,vzhladom k tomu,aky bejvak si robi 😀 uz ma zacali pobolievat krize...ja mam chronicku burzitidu-zapal klboveho puzdra...po liecbe som mala dlhy cas pokoj a teraz sa to zacalo zase ozyvat,tak dufam,ze to bude ok....v pondelok mi budu robit prvu cast genetiky...mam plne zuby tychto testov...pre mna je to strasne stresujuce,ale tak...nic s tym nespravim,snazim sa na to nemysliet.... 😉

dasaa
7. dec 2011

@tinka9075 budes mamina ved tolko virusikov ti posleme ked pojdes na IUI.Kazda jedna babenka co je tehu tak aj tebe aj @cmelica posleme z radostou a zo srdiecka 🙂

tinka9075
7. dec 2011

@dasaa ja viem vy ste také zlaté babenky potom musíte posielat vela vírusikov ja chcem mat dvojičky 😀 😀 😀

cmelica
7. dec 2011

@dasaa 🙂 🙂 🙂 Dakujem moooc!!!ja si ich poctivo schovavam 🙂 🙂

dasaa
7. dec 2011

@sijust joooj urcite to vsetko dobre dopadne.A to sa robia viac testy na genetiku ked si napisala ze prvu cast ti budu robit.?myslela som si ze to len raz.A vies co ti budu robit ked prides na genetiku bo ja neviem co ma caka 😢

dasaa
7. dec 2011

@cmelica dobre len si ich poriadne schovaj 🙂
@tinka9075 no si tu asi jedina co chce mat dvojicky hlavne je nech je to zdrave 🙂 posleme ti kolko len budes chciet len aby si potom nemala trojicky 😀 😀 😀 😀

tinka9075
7. dec 2011

@dasaa no ja som túžila po dvojičkách od malička ale ved vajká sa mi tvoria pekné možno budú aj trojčatá 😀 😀 😀

dasaa
7. dec 2011

@tinka9075 nechame sa prekvapit kolko deturence budes cakat 🙂

tinka9075
7. dec 2011

@dasaa nech bude jedno dve a či tri len nech sú zdravé a budem štastná 😉 😉

dasaa
7. dec 2011

@tinka9075 presne tak dolezite je aby bolo zdravucke 🙂

tinka9075
7. dec 2011

@dasaa neboj budeme mat všetky pekné a zdravé bábetká 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre