IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

apolenka6
2. nov 2011

@cmelica no to mi robil až po vstreknutí,ked som si poležala a videli sme aj spermošky že idú tam kde majú a si myslím,že ich tým sonom vnútorným ,lepšie potlačil dnu 😀 len sa ho spýtaj ak tam bude 😕

pici
2. nov 2011

@apolenka6 tak z casu mi to vide patrat a snorit. :D

apolenka6
2. nov 2011

@tinka9075 ako si dopadla? 😕 🙂

majca55
2. nov 2011

@apolenka6 dakujem zlatko 😉 nerobili mi sono pred IUI a na tretie už nejdem.urobím vyšetrenia a pojdem na IVF a vlastne uvidím možno ho aj treba nebude 😀 😀

apolenka6
2. nov 2011

@pici mňa to moc nebaví ...ešte keby som vedela kde to nájsť tak možno 😝 ale ja nebudem nič hladať ,napíšem tebe a hotovo 🙂

apolenka6
2. nov 2011

@majca55 to by bolo najlepšie! prípadne IVF to istí 😉

buba13
2. nov 2011

@cmelica no ved to, ze nepovedat. ked on pride domov ako zbity pes a ja provokujem a nie a nie.... uf tazko mu nepovedat. napr. dnes prisiel zo sluzobky z Brna... som zvedava ako bude na tom... uz sa aj tesis na sobotu, vsak? 😉

cmelica
2. nov 2011

@apolenka6 ahaaaa tak takto sa to 🙂 🙂 kazdopadne sa na to popytam 🙂 🙂 Dakujem za radu 😀

majca55
2. nov 2011

@apolenka6 moja asi rok 2012 nám dopraje a budeme si tu písať ako tehulky 😵

cmelica
2. nov 2011

@buba13 to poznam 😅 prezradim jedno u mna zabera take,ze uvolnujuca masage 🙂 🙂 je to uzitocne po 2 srankach 🙂 😀

apolenka6
2. nov 2011

@cmelica len sa pýtaj....a teda 4 vajká to sa musí aspoň jedno oplodniť ak nie aj viacej 😕 😀 😕

@majca55 jasné ,nám zostáva už ,len rok 2012 🙂

cmelica
2. nov 2011

@apolenka6 bohate postaci jedno 🙂 ale pocitame aj s dvojkami 🙂 babka mala dvojky ,takze sa to okolo nas toci 🙂 🙂

pici
2. nov 2011

@apolenka6 rada poradim ked viem :D

cmelica
2. nov 2011

@apolenka6
@majca55 kocky prajem vam aby bol uspesny este tento rok 🙂 🙂 🙂
ale vlastne ci uz tento alebo 2012, len aby to snazilkovanie uz bolo pre vsetky koceny uspesne 🙂

apolenka6
2. nov 2011

@cmelica ved aj tak si chceš 2 deti a budeš to mať naraz 😀 😝

apolenka6
2. nov 2011

@cmelica krásne predsavzatie ,musíme to naplniť ! 🙂

apolenka6
2. nov 2011

@pici si zlatá osôbka a vieme ,že rada poradíš 🙂

majca55
2. nov 2011

@cmelica juj ako pekne napísané 🙂 no musíme ťa posluchnúť 😎

cmelica
2. nov 2011

@apolenka6 sup sa na to 🙂 🙂 🙂 len predsavzatie si nedavam,bo sa mi ich nedari plnit...ale svami to urcite pojde 🙂 🙂 🙂 budeme sa v nom podporovat 😀
jednym supom a je vistarane 🙂 🙂

buba13
2. nov 2011

@cmelica vidis to ti ma nenapadlo dobreee 😉 😀
dvojcata su fajn 🙂 budes to mat za sebou. kolko deti chcete? muz chce jedno a ja dve 🙂 aj nam to hrozi aj s muzovej strany a aj s mojej. dufme, ze to nebudu stvorcata 😀

cmelica
2. nov 2011

@buba13 my chceme obaja 2 🙂 🙂 to by bola aka supa...ale pri brani clostilu je to mozne,je to tam aj napisane,ze mnohopocetne tehotenstvo 😀

pici
2. nov 2011

@apolenka6 preto musim snorit a patrat aby som bola v obraze :D

sijust
2. nov 2011

@apolenka6 eej uz nevymetam chladnicku...nemavam ranne nevolnosti,tak to vyuzivam-riadne sa najem,ale poobede mi byva zle...nevraciam,ale mam pocit pokazeneho zaludka,netravi mi,boli ma zaludok...take blbe no... 😖 ale nevadi....vsetko beriem 😉

apolenka6
3. nov 2011

Brééé ránko dievčatá....vyspinkané ? 😵 ja áno o 21hod. som už spala,zrazu na mňa prišla únava 🙂

@sijust aj tak to je? že ti je zle poobede a nie ráno 😨 ale jasné všetko pre dieťatko 😉 a čo kedy ideš na srdiečko?

apolenka6
3. nov 2011

@walta Dnes je tretieho 😵 tak šup na krvičku a dobrú správičku čakáme 😉 držím palce!!!!!!!

adikasala
3. nov 2011

@walta ahojky vidim ze amnio zvladnuta!!!!tesim sa stebou ze to mas za sebou 🙂 🙂 a ako si sa citila po?nechali ta aj oddychovat nemala si bolesti bruska a spinenie?tu hovoria ze pre istotu daju kludovy rezim hned v nemocnici. 🙂uvidis aj vysledky dopadnu na vybornu!!!

adikasala
3. nov 2011

@alibabaa dobre 🙂 jaj uz sa tesim ked bude vklad s malinkymi stuplikami 🙂

walta
3. nov 2011

@adikasala ahoj... po zakroku ma previezli na izbu, tam som asi hodinu lezala, potom som sa obliekla a odisla s manzelom domov. A doma samozrejme lahla do postele a stale som tam, lezim, pozeram telku a netujem trosk. V praci mam free do konca tyzdna, idem az v pondelok. Takze oddychujem

mirka2010
3. nov 2011

@cmelica ahojky, ty as az 4 foliky????, wau 🙂 a ake kraaaaaaasne....toto IUI bude uricte uspesneeeeee 🙂 velmi sa s tebou tesim 🙂

simik22
3. nov 2011

@cmelica moja, ja som clostil este nikdy neuzivala, teraz ho idem brat prvykrat.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre