IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

majca55
17. nov 2011

@dasaa jasne vydrž prťka vydrž 😀 😀 idem do obchodu tak zatím pa 🙂

dasaa
17. nov 2011

@simik22 tak si dnes dajte pauzu a zajtra to urobite.No my s manzelom sme po IUI milovali kazdy druhy den 🙂

cmelica
17. nov 2011

@simik22 nemysli na to ake su spermose 🙂 proste si to riadne uzivajte 😀

simik22
17. nov 2011

@dasaa no dobre, tak tak, dame pauzicku 😉

simik22
17. nov 2011

@cmelica no ved hej, to len ja som tak filozofovala 😀

dasaa
17. nov 2011

@cmelica a kedy si budes robit dalsi test ?

cmelica
17. nov 2011

@dasaa zajtra rano idem na to 🙂 🙂

dasaa
17. nov 2011

@cmelica tak zajtra budes mat krasne ranko a aj dnicek s manzelom 🙂

dasaa
17. nov 2011

nejak ma berie na spanie ☹

cmelica
17. nov 2011

@dasaa mojka snad mas pravdu 🙂 🙂 este nespi slubila si mi foto 🙂 🙂 ale nie,len si oddychni 🙂

dasaa
17. nov 2011

@cmelica 🙂 🙂 urcite mam pravdu 😉 😉 musim pockat na mm kedy pride domov aby mi to urobil

dasaa
17. nov 2011

@cmelica co budes robit vecer ?

cmelica
17. nov 2011

@dasaa pozriem panelak a asi pojdem do hajan,mam toho pre dnes az az 🙂

dasaa
17. nov 2011

@cmelica aj ja to budem pozerat a ked moja tak zajtra by som dala fotku bo fakt ani neviem kedy pride mm domov a ja to neviem urobit.No ja este si pozriem Ano sefe 🙂

cmelica
17. nov 2011

@tinka9075 ahoooj!!ako sa dnes mas??zajtra testujeme?? 🙂 🙂

cmelica
17. nov 2011

@dasaa ja sa idem usulat na tych ich heftoch co maju 😀 a ty budes do heliku chodit cele tehu???

dasaa
17. nov 2011

@cmelica no uvidime bo uz ma poslala ku svojemu ale som sa jej spytala ci by sme nemohli este chodit k nej.Tak mi povedala ze mozme a ze bude rada.Hovorila nam ze uz tak casto nebudeme chodit teraz o 2 tyzdne a potom az neskor.

tomh
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
cmelica
17. nov 2011

@dasaa aha...no ja uz by som potom chodila k svojmu...predsa je to len blizsie 🙂

dasaa
17. nov 2011

@cmelica mas pravdu ze je to ovela blizsie ale dr. hovorila ze oni este robia v nejakom tyzdni testy ci babo je v poriadku tak radsej pojdem do Heliku a ked tak potom az ku svojmu.Ved mozno budem hodit aj tam aj tam kto vie 🙂.Ale urcite maju v Heliky lepsie vybavenie ako gynekolog 🙂

cmelica
17. nov 2011

@dasaa to ano urcite su 🙂 a nevies o ake vystrenie ide??

dasaa
17. nov 2011

@cmelica no hovorila ze genetiku a ostatne mi povie ked pridem.Tak preto este tam chcem chodit 🙂

cmelica
17. nov 2011

@dasaa aha no dobre vediet 🙂 🙂 boze to je este len pol 8??idem si dat mliecko,mnam 🙂 🙂 🙂

dasaa
17. nov 2011

@cmelica no presne len pol 8 a mne to pripada ako keby bolo 22:00 hod.Tak si daj mliecko je zdrave sice ja ho nepijem. 🙂

katy33
17. nov 2011

@mirka2010 Mojenko, až teraz som sa sem dostala, tak náš obvod bruška je 99cm, krasne čisielko 😀 ...vaha 70kg, naballilo sa na nas 13kg, zatial 😀 Buduci tyžden vo štvrtok ideme do MT na prietoky, tak sa hrozne tešim, že nam malinku znova premeraju a povedia, ako nam zasa narastla 🙂 Bola som v utorok na poradni, vzali mi krv, vyter - aj zpredu-aj zozadu, skoro som zinfarktovala, som to nečakala 😕 😝 Krčok sa nam pomaly vytraca, no zatial neotvara, už som dostala lekciu, ako zistim, že to prišlo 😕 Ja som mala zasa včera naliate nohy, ale dost, no bola som dlho na nohach, tak som vedela prečo 😕 😒 Mne mledzivko vôbec nevyteká 😔 a som aj z toho smutna, ale snad i bez toho bude mliečko. Flaštičky už mam a j dudliky, sterilizovat budem v sterilizatori, včera sme prave kupili, tu u nas v jednom obchodiku si ma papmätaju, že tam cchodim, tak mi dali avent sterilizator za 18,- inak stoji do cca 30,- 😉 môžem tam šupnut priamo aj odsavačku-ta je tiež avent 😉 Mojenko, vy pôjdete tiež na prietoky do MT? Robila mi sice moja dr. prietoky aj teraz na poradni, len to nič nevidiš 😔 A ako sa nam mavate, drobček poslucha? Pozdravujeme a pusinkujeme 😲 😲 😲

katy33
17. nov 2011

@dzuli08 Mojenko, je prenadherna, bambulka zlatunka...davajte nam na seb apozor, babulky naše - prajeme krasne krstinky 🙂 😲 😲

tinka9075
17. nov 2011

@buba13 ani nepríde mrcha uvidíš 🙂

tinka9075
17. nov 2011

@cmelica ahoj zajtra testujem musím si kúpit test no som zvedavá dnes som bola učitelka doučovala som kamoškinu dcéru matiku 😉

cmelica
17. nov 2011

@tinka9075 si mala o zabavku postarane 🙂 a ako dopadlo doucko?? a to budes kedy testovat??poobede??

tinka9075
17. nov 2011

@cmelica tak som si zopakovala základnú školu lebo mi volala že malá to nechápe a ked prišla tak som jej to vysvetlila a pekne sama počítala jáj učitelky bože môj 😉 asi budem testovat doobeda ráno idem k dokimu predpísat utroš a injekcie lebo ked som tehu tak do martina pôjdem asi o týžden tak sa musím zabezpečit 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre