IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

lavender21
7. nov 2016

@boredka držím palce veľmi 🙂 ja som nevydržala čakať, testovala som deň pred krvou...

boredka
7. nov 2016

@veroniq85 to som nepovedala ze som netestovala 🙂 praveze testovala ale ja uz vidim ciarky vsade..takze neberiem to ako televantny vysledok ze tam bola neviditelna druha ciarka ktoru som videla asi iba ja ...🙂 najhorsie je cakanie lebo ked aj povedia ze nic nejak sa pozbieram a idem dalej ale takto clovek len stale dufa....a caka

boredka
7. nov 2016

@lavender21 dakujem 🙂 a vysiel ti pozitivny test? Ja som tam mala ducha alebo imaginarnu ciarku ...jedno alebo druhe 🙂

lavender21
7. nov 2016

@boredka ja som ho videla pozitívne :D ale boli tam len úplne náznaky druhej čiarky, že akože tu niekde by mohla byť keby bola :D ja som sa ale vtedy ešte nezačala tešiť, bála som sa že to je ešte pregnyl, alebo niečo... ale z krvi sa to potom ukázalo pozitívne... 🙂

veroniq85
7. nov 2016

@boredka tak ak tam vidis druhu ciarku aj ked len slabu tak myslim ze vam to urcite vyslo. Ja mam opacny problem ja praveze tu druhu ciarku uz skoro rok nikde nevidim a minule som bola z toho taka zufala ze som sa musela ist pozret na moj test z prvehu tehu aby som nachvilku opat uvidela dva ciarky a dodali si trochu nadeje ze sa este raz dockam

boredka
7. nov 2016

@veroniq85 no ale je prilis slaba...mozno je to len moja iluzia...🙂 no rozhodne zanedlho sa to dozviem a uvidime...co z toho bude..

lavender21
7. nov 2016

@boredka nevadí že je slabá, ale je tam... 🙂 a koľko dní od IUI si? Ja som testovala až na 17.deň a bola slabučká...

boredka
7. nov 2016

@lavender21 ja som dnes 13 Dpo a zajtra beru krv...tak uvidim ci som tu ciarku videla sama alebo tam aj bola 🙂

zuzsat
7. nov 2016

@boredka ved daj sem foto...ja ti poviem 😀 som lovkyna duchov...

zuzsat
7. nov 2016

@boredka pozri do mojho albumu tam mam testy od 10dna po iui...mozes skusit porovnat intenzitu //

zuzsat
8. nov 2016

inak ak by niekto chcel mam progesteron 3 platy (1tabl. chyba) a 19 tabl. utrogestanu.... mne su zbytocne

zuzsat
8. nov 2016
boredka
8. nov 2016

tak kocky bohuzial prve IUI neuspesne :( ideme rovno na druhe, dufam ze teraz to vyjde... psychicky je to riadne narocne toto vsetko prechadzat a zazivat... ale treba verit a netreba sa vzdavat... 🙂 aspon tak si to hovorim

veroniq85
8. nov 2016

@boredka juuj tak to ma mrzi. Aj ja som si tym presne pred dvoma týždňami presla. Bolo to tazke obdobie. Som sa hnevala na cely svet. Ale uz je o nieco lepšie a ako píšeš hlavne sa nevzdavat. Tiez idem hned na 2 iui.

boredka
8. nov 2016

@veroniq85 drzim palce a daj potom vediet ako si dopadla 🙂 ja verim ze raz sa kazda dozijeme // len niektore si pockame mozno dlhsie na ten zazrak zivota 🙂

lavender21
8. nov 2016

@veroniq85 @boredka držím vám silno palce dievčatá 🙂 najbližšie to už musí vyjsť 😉

boredka
9. nov 2016

ahojte dievcata, nechcem tu velmi spamovat, len sa chcem spytat ked ste vysadili utrogestan kedy ste dostali MS (po kolkych dnoch)? Aby som vedela kedy ocakavat, lebo ja odkedy ho neberiem ma dost pobolieva v podbrusku co som predtym nemala ako PMS... a cakam a cakam a zatial nic ale tak este je to len 2 den. dakujem vopred za info od vas.

alexa1983
9. nov 2016

@boredka ajoj, mne prvy krat po cca 7 dnoch, po druhy krat nechodil uz 14 dni a potom mi zistili ze tam mam cystu. Ale zvycajne ten tyzden to trva. Lebo on to oddaluje. Mozes mat trochu bolesti pretoze to mas v zele teraz cele rozhadzane 🙂

leticia22
9. nov 2016

Ahojte baby, nechodíte náhodou niektorá do toho reprodukčného centra v Antolskej nemocnici v BA?

sisa217
10. nov 2016

@boredka ahoj..mne brali krv v piatok, ked mi oznamili ze sa nepodarilo, tak som vysadila progesteron a hned v nedelu som dostala...

marrilyn
13. nov 2016

@boredka ahoj, niekde v tejto teme som citala, ze si mala prepisany na stimulaciu pred IUI letrozol, chcela by som sa ta opytat, ake si s nim mala skusenosti (nejake vedlajsie ucinky, ci bola stimulacia uspesna ...). Vsade citam, ze babam predpisuju nieco ine.

boredka
13. nov 2016

@marrilyn ahoj ano mala som letrozol zevraj nie je na baze hormonov, nemala som ziadne negativne ucinky - folikul bol 15mm na 10 DC - cize asi pomohol ale nase IUI nedopadlo uspesne tak tento mesiac stimulujem tym druhym liekom clostilbegyt. Uvidime ci uvidim nejaku zmenu. Pocula som ze s tymto druhym liekom ti moze narast aj viac folikulov, kdezto s letrozolom mi narastol normalne jeden. Drzim ti palce a ak nieco kludne sa pytaj 🙂 Tiez som bola zmatena lebo som nikoho s tym liekom nemohla najst ale zjavne ho predpisuju ak nepotrebujes stimulovat hormonalne... je to strasne zavisle od lekara...

marrilyn
13. nov 2016

@boredka mne ho lekraka predpisala vraj kvoli tomu, ze mam pco a radsej ze skusime na zaciatok nieco slabsie, aby som neskoncila s hyperstimulacnym syndromon. Ako si ho uzivala? Ja mam 3-7 DC po jednej tabletke, a tiez 10 DC kontrola

musichetta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
boredka
13. nov 2016

@marrilyn ja mam tiez PCo ale nie az v takej velmi rozvinutej forme, tiez 3 az 7 dc, 2 tabletky denne, jednu rano jednu vecer. No uvidime, ja som to raz vyskusala a teraz skusime toto a snad uz to vyjde a budeme sa vytesovat s tehu 🙂 dnes som 2 DC cize zajtra zacinam jest lieky ... ty ako?

marrilyn
13. nov 2016

@boredka tak to drzim palec, uspesnost sa vraj s dalsim pokusom zvysuje 🙂 ja som dnes 1 DC, zajtra idem este raz na hormonalny profil, dr chce vediet s cim bude pracovat (mne sa totiz potvrdila aj inzulinova rezistencia a dva mesiace som brala lieky aj na to-tak si to chce skontrolovat) a v utorok zacinam s letrozolom.

pravdoluba
14. nov 2016

Ahojte baby, tak ja rovnako ako boredka s ktorou sme to spolu prežívali výsledky negatívne. Tento mesiac nejdeme stimulovať a neviem, či sa dáme aj bez toho na 2.IUI alebo pôjdeme na ďalší mesiac. Nuž, nádej zomiera posledná. ☺

pravdoluba
14. nov 2016

@zuzsat ahoj moja. Chcela by som sa ťa opýtať ako rýchlo si mala posebe IUI. ☺

pravdoluba
14. nov 2016

@boredka mne clostyl vytvoril 4 folíky a z toho dva mali 23,24mm. Takže isto funguje. Verím, že sa to podarí 😍😘.

zuzsat
14. nov 2016

@pravdoluba ahojky. prve koncom novembra. druhe v maji a tretie hned zaciatkom juna...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre