IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

apolenka6
23. feb 2011

@fomarik áno ani mi to nespomínaj prácu....dnes som tam musela ísť zaniesť papier na daň.priznanie...tak som si k práci privoňala 😖 😝 a veru aj zmeny....bude tam s nami robiť šéfovej dcéra v obchode tak budeme mať po slobode 😠 a čo už si bola u gynekológa?u nového či si po starom?

zuzanka7834
23. feb 2011

@apolenka6 ze Steelova, to si mi teda riadne dala 😀 😀 😀 Ona pise braky, to mi prirad aspon niekoho fundovanejsieho 😀 😀 😀 A pamataj este jednu vec, nas problem sa nevola "bezdetne" a nie je to ani problem, ja by som to nazvala "uz nie dlho cakajuce na dietatka" 🙂 Aby sme boli optimistky, bezdetne znie tak smutne, nie? 😉 Inak sa postupne nastavujeme na rovnaky cas co sa ms tyka, Ty pocuvaj, my mame v poslednej dobe nejako vela veci spolocnych... 😅 Kolko lentiliek budes papat?

@aby bolia tie injekcie? ☹ A bolia pri vpichu alebo potom boli sval? Mojenko... Pichas si ich do bruska?

@tinara23 pises 3DC hormonalny profil a ja citam 3D hormonalny profil 😀 😀 😀 Uz zacinam rozmyslat, preco mne taky nerobili, by sa na mna riadne kukli, kebyze tam nabehnem a pytam si 3D hormonalny profil 😀 😀 😀

@katy33 srdienko o tom merionale som niekde citala, vraj je ovela ucinnejsi a zaroven setrnejsi nez clostil. Zajtra pojdes aj na utz? Budem na Teba mysliet, potom posli sms cestou domov z auticka 🙂 Podla mna nebudete platit tak vela, na iui sa stimuluje ovela nizsimi davkami hormonov nez na ivf... Pozdravujem aj "Laciku" 😀

@andy175 milacik presne viem ako sa citis, a tie posledne dni budu este horsie, kazdym dnom nedockavost stupa, vzdy sa viac a viac pozorujes, snazis sa vybadat nejake priznaky... 😉 neboj sa, pondelok je tu co nevidiet a Ty dostanes v Heliku dobru spravicku 😉

@petuska123 ja som si este v piatok rano nainstalovala dve gulocky utrosu a v sobotu vecer bola mrcha. Ale viem, ze u niekoho to trva dlhsie, kym sa spusti. Okrem toho ja som sa cely piatok a sobotu magala v termalnej vode, ma mm uniesol do rajeckych, aby sme obaja presli na ine myslienky a Krajko nam to schvalil, ze tepla voda naozaj moze urychlit ms. Ak sa neukaze, skus vecer teplu vanu...

@fomarik aaale ja vobec nepisem viac ako ostatne, len to vsetko dam do jednej spravy a neposielam kazdemu osobitne, potom sa mi tu vsetky vysmievate 😉 😉 😉 Uz si bola u noveho dokyho? Do LC sa mi nechystas? Juuuj, milacik, az teraz citam, ze mas vysoky tlak. Skus vsetko mozne cesnakove, cesnak tlak znizuje... 😕 Mozno si bola iba vystresovana v tej chvili, ked Ti ho merali a preto bol vyssi... A kto vo Vasej rodinke ma cyst. fibrozu, ze musite ist na genetiku? 😕 😕 Tfuj tfuj, nech mate len dobre vysledky... A ten streptokok? Toho Ti kde nasli? Lebo ja mam v hrdle..ale doktorka sa tvarila, ze on zvykne byt sucastou beznej mikroflory, tak teraz neviem... . 😖 beriem atb, ale ja tam okrem toho streptokoka mam este asi tri dalsie potvorky...

@adikasala ciao ciao Ty moja draha Talianka 🙂 Aprile e il nostro 🙂 🙂 🙂

Babulky koncim, pa pa! Steelova na dnes odchadza 😀 😀 😀

apolenka6
23. feb 2011

@zuzanka7834 no pekne podľa predpisu..3x1 budem papať od piatku 😅 mňa iná spisovatelka nenapadla... 😨 áno je to krajšie "už nie dlho čakajúce na dieťatká" aj ty máš ms?ale už asi po nej keby mi prišla na čas 29 Dc tak to máme na rovnako,ale je to blízko seba 😉 no žial Bohu máme toho dosť spoločné čo sa mne stalo sa tebe nemalo!!ale budeme mať spoločné dalšie IUI a musí byť úspešné!nie? 🙂

strelicia
23. feb 2011

@aby no ved ja tiez rozmyslam, ci to tak spravim.
Mne aj v heliku povedali ze prvu stimulacnu fazu PN podla toho ako sa kto citi a druhu fazu uz urcite PN.

fomarik
23. feb 2011

@zuzanka7834 ja sa ti nevysmievam, ja ťa obdivujem 😉 . ako som tehu tak mám vysoký tlak každý den, nielen náhodou jednorázovo. Toho streptokoka som mala normálka zo steru z malinkej 😉 ...kultivácia z pošvy. 😠 No a cystickú fibrozu mal Mirkov brat, síce nevlastný ale aj na nu chudatko umrel ked mal tri týždne. minulý rok ked bola švagriná tehotná( s Mirkovým bratom), oni tioež chodili po genetike, dokonca bola aj na amniocentéze, pretože im vyšlo že majú obaja potenciál preniesť toto ochorenie až na 75%. Ale amniocentéza to vyvrátila. No u mna amniocentéza nehrozí, ja to odmietnem ked som riziková. A do LC ideme práve na tú genetiku - v pondelok- je to niekde na Duk. hrdinov kde je SOU stavebné. Zlatko, to je za gymn. Bož. Slančíkovej Timravy? Ako boli bývalé zdravoťácke internáty? lebo ja neviem kde to máme hľadať. 😖

fomarik
23. feb 2011

@apolenka6 ale bola som u toho starého. Po tom incidente u neho nemusím čakať v čakárni, mám veľkú protekciu, vidno ako sa snaží a ako ho to mrzí. možno som sprostá, ale nezabudla som, ako mi kedysi pomohol .(ani nechcem napísať to slovo) 😔
tak budete mať pri sebe v práci žalobabu? či?...... No, budeš si musieť zvyknut ale len na kratičko, lebo budeš tehuľka tehuľkovaná 😉

apolenka6
23. feb 2011

@fomarik Neviem si to ani predstaviť či bude žalovať... 😕 no ,ale mali sme dlhšie prestávky hodinové 😀 a teraz už určite 1/2h 😠 a neviem čo a ako?! no určite bude dusno 😖
Lucka je to tvoje rozhodnutie a verím,že si sa rozhodla dobre podľa tvojho inštinktu 🙂 no ked budeš už viacej zagulatená tak sa ti ta protekcia hodí a vlastne aj teraz...čakanie neznášam,ale tehotná by som rada čakala 😵 😵
Veru,veru čo najskôr zdrhnúť z práce... 😠 😨

zuzanka7834
23. feb 2011

@apolenka6 ja som zacala mrchovat v sobotu vecer. Tak prvy den ratam nedelu? Este stale slabo krvacam, ale mne bezne ms trva tak 5-6 dni...

@fomarik milacik presne v tom labaku mi robili rozbor hcg, baby tam su velmi zlate. Fakt velmi zlate, si ma predstav, ze som im tam prisla rano zvonit a prosit ich, nech mi zoberu krv na vlastnu past a to sa mi uz triasol hlas. Mohli ma poslat do kelu, lebo tam nemali sefov, vraj to nezvyknu robit a nevedeli, ci vobec mozu. Ale oni ma zobrali dnu a pre istotu mi dali svoje sukromne tel. cislo, aby to nezdvihli sefovci. Vysledok som mala do hodiny... Musim sa tam este niekedy zastavit a odniest im cokoladu... Ano, je to za gymkom, ako je zmrzlina Laura tak vlastne z Halicskej odbocite dolava smerom k SOU a labak je v tej istej budove, oproti skladom CBA. Ja v pondelok robim, ale ak by ste mali chvilku casu, tak by si ma mohla prist kuknut do prace 😉 Ak sa Ti bude dat, napisem Ti do IP kde robim, pohladkam Ti brusko 😉

@apolenka6 mici mozno Ta nova kolegyna prekvapi a bude uplne super... Ci uz mate s nou nejake skusenosti? Alebo sama najvyssia je cudna?

slasima
24. feb 2011

hej..hned na 1x ale ani som nedufal,ze sa to podari..proste som prestala riesit ,ze chceme ..nechala som to na panbožka 🙂teraz uz ma prcek 3,5 a uz by chcel surodenca...tak uvidime @fomarik

petuska123
24. feb 2011

bre rano baby. 😀

andy175
24. feb 2011

@petuska123 dobré ránka!!!! že aký úsmev!!! 🙂

andy175
24. feb 2011

@zuzanka7834 keby si tak mala pravdu s tou dobrou správou!!!! ale ja neviem, ved uvidíme. potom Vám dám všetkým určite vedieť. a výsledky z krvi budem mať kedy asi? a na ultrazvuku sa už dá niečo po dvoch týždňoch vidieť?

petuska123
24. feb 2011

@andy175 treba si zodvihnut naladu

andy175
24. feb 2011

@petuska123 ale veď jasné!!! a čo ty ako pokračuješ? zajtra si máš znovu spraviť ten test? a na krv nemáš ísť? ja neviem, testom by som moc neverila. ja si nebudem robiť žiadny...

petuska123
24. feb 2011

@andy175 ano test spravit a potom im zavolat a dohodneme sa co dalej

apolenka6
24. feb 2011

@zuzanka7834 ale nie! poznám dcérenku...je jedináčik a všetko sa točí okolo jej 😒 no neviem či jej bude niečo hovoriť kolektív 😕 😨 nechám sa prekvapiť ved hádam to nebude také zlé 🙄 No tak sa napájam na tvoju MS 🙂 mne zväčša trvá 4-5 dní a posledná bola ,len!3 dňová tak teraz to asi mrcha dobieha 😎 Inak to máš super,že si natrafila na ten labák to by hoci kde nespravili ...tak ešte dobrí ľudia existujú 😵

Inak dobré ráno všetkým!!

fomarik
24. feb 2011

@apolenka6
@zuzanka7834
@katy33 Po dnešnej návsteve u internistky - nasadený Lacipil, objednať sa na sono obličiek ( už som sa objednala na 4.3), isť na očné vyš. ( ideme zajtra), o mesiac kontrola u interného a 7.4. -Holter-24hodinové meranie TK. Zajtra idem po prechodku do dalšieho mesiaca, potom do sociálky...no hotový džez-balet! Ked by žena mala oddychovať tak behá ako sprostá od lekárovi k lekárovi 😠 .
Ja hrdinka, že cítim sa dobre, áno je mi fajn, ale tie skryté veci.... to by som si ani nepomyslela!!!!!!!

apolenka6
24. feb 2011

@fomarik No pekne!! 😒 tak si to teda užívaš v opačnom zmysle slova 😖 neboj všetko bude dobré a časom sa ti všetko znormalizuje a budeš si tehotenstvo užívať plnými dúškami 🙂

fomarik
24. feb 2011

@apolenka6 no to dúfam. ešte som zvedavá na tú genetiku. Ale Pán božko to má všetko pod kontrolou...aspon tomu verím. Ty sa nám ako cítiš? Ozaj a aký máš účes?

apolenka6
24. feb 2011

@katy33 Dnes máš ulietaný deň 😝 nechtíky začas rána a potom cesta do MT a práca tak kolotoč v plnom prúde roztočený..držkam palce nech všetko dobre dopadne a šťastne docestujete 😉 😉 počasíčko na to máte

apolenka6
24. feb 2011

@fomarik No mám,len skrátené vlasy a zafarbené...žiadna zmena všetko aj tak nosím v copíku 😉 Neboj Pán Boh ti pomôže a na genetiku si ani nespomenieš že si na ňu niekedy bola 😵 No cítim sa v celku dobre čistím sa fajnovo mrcha si dáva záležať 😀 od zajtra už sa vykrmujem clostilom 😝

apolenka6
24. feb 2011

@petuska123 tak ešte berieš utroš a čakáš či sa nebude test dvoj // ?tak som to pochopila 😕

fomarik
24. feb 2011

@katy33 nech v MT všetko dobre dopadne..na jednotku 😉

aby
24. feb 2011

@zuzanka7834 jj pichám si to do bruška no v celku na prvú injekciu fajn je to mikro ihla

aby
24. feb 2011

@strelicia no presne aj to mne ale mne nieje dobre a teda keď robíš v obchode s peniazmi a 8-12hodín stáť na nohách je v celku problém 😖

Baby ako ste v práci povedali , že prečo idete na PN lebo moja šéfová vyzvedá a teda ja jej nemieniť povedať že ideme na IVF 😒

fomarik
24. feb 2011

@apolenka6 joj, aj som si zaplula, že pfuj pfuj pfuj, aby pekne zabral, tak ako má anech aj sliznica pekne krásne narastie.10DC ideš na sono?

fomarik
24. feb 2011

@aby ja som to zo začiatku tiež tajila, ale povedala som riaditeľke, že mám jednoducho ženské problémy, ktoré si vyžadujú domácu liečbu. Potom sa to už zatajiť nedalo a vyšla som s pravdou von a aspon ma už nikto neotravuje, prečo som neustále bola mimo práce.

petuska123
24. feb 2011
aby
24. feb 2011

@fomarik presne to som povedala aj ja, ale stále vyzvedá 😖
no ja jej to nemienim povedať ani za nič ☹

apolenka6
24. feb 2011

@fomarik no na budúci piatok idem do MT 10DC 😝 a dík za poplutie 😀 😉 ved je tehulkovské

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre