IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

katy33
23. nov 2010

@aby Zlatičko , len si davaj pekne na seba pozor, aby si nam fazulku zbytočne nestresovala 😀 A kto robil IUI? Tfuj,tfuj,tfuj.....a tfuj, na.... 😀 😝

katy33
23. nov 2010

@apolenka6 Juj zlatinko, ja ti neviem, ja by som asi tak urobila, že posledne dva dni, by som znova brala 2x1 😕 Nebojkaj sa nič, vajka sa tam už pekne množia, už sa len s nimi pekne rozpravkaj, nech su pekne pštrosie 😀 😝
Oslavy akosi nemam priliš rada 🤐 a ani alkohol neoblubujem, bleee....ale to asi preto, že to vidim v robote každy den 🙄 Zajtra mam posledni pichačku a asi ani do ms nevydržim a možno pôjdem k mojej dr. , nech nakukne, čo sa tam udialo 😅 Zlatičko a ty čo v robotke? Dufam, že všetko ok 😎

yasminne
23. nov 2010

@katy33 ahoj menopur tu davaju bezne vraj je ucinejsi nez tabletky...ten HP im vraj povie kolko este mam pichat ten menopur ...

petuska123
24. nov 2010

bre rano baby...po vcerajsej dovolenke opet v praci 😝 ...no do marec april mam robotu istu a potom nastupi zenska co som namiesto nej na placi .ona je na materskej takze dovtedy uz budem hadam tehi pomocou lekarou

apolenka6
24. nov 2010

@katy33 aj ja som sa tak rozhodla,že dnes si dám 2x1 bojím sa aby som nemala cystu 😒 a hyperstimulák 😝 ak mi teraz nenarastú vajka tak na budúce ak nebudem tehu tak si dám 3x1 päť dní 😠 ale musím myslieť pozitívne 😵 😵 A kde je dr Košecká ešte v tej budove kde bola na tom učňovskom?ak áno tak nie si daleko od mojej práce 😉 😎

aby
24. nov 2010

@katy33 no jasné že budem dávať pozor heh
robila ju doktorka Gaťová príjemná ženská 😀 no posledný pokus inak IVF 😒

petuska123
24. nov 2010

@aby a kolko si mala tych IUI????

aby
24. nov 2010
zuzancek22
24. nov 2010

@katy33 ja som sa tiež divila, že prečo pred IUI robiť hormonálny profil, ale ja som na 3 IUI zmenila centrum a tam mi ho popri folikulometrii robili a tým zistili že keby sa má samotná insiminácia vykonať. uvidím v piatok či to vôbec na niečo bolo.

speranza1
24. nov 2010

ahojky babulky... no..ja uz ani neviem ci patrim do tejto temy... 😀 .. lebo jej nazov nezodpoveda mojmu stavu... ale tak snad ma odtialkto nevyhodite 😉 🙂 😀
inac vsetkym krasne ranko prajem

zuzancek22
24. nov 2010

@speranza1 moja nie si sama ani ja sem nepatrím , mam už 3 iui asi ani to nevyšlo ☹ .

speranza1
24. nov 2010

@zuzancek22 moja ani neviem co ti mam povedat, pretoze viem ako sa citis... ja ti mozem poradit ako to znasat jednoduchsie...aspon mne to pomohlo... ze plakat nad rozliatym mliekom mi uz nepomoze.... takze "ak" by to aj nevyslo tak to ber ako vyzvu ist dalej... len sa nezamyslaj ze preco sa to nepodarilo... lebo pri tejto otazke som doslova"salela" aj ja.... takze skus ..ak to co i lne troska pojdem brat to s rezervou... 😅

petuska123
24. nov 2010

no veru ak sa ani nam nepodari iui..tak uz neviem co dalej...jedine to ivf..aj ked najradsej by som hned isla na ivf a mame pokoj...

zuzancek22
24. nov 2010

@speranza1 ďakujem si zlatká, tak strašne by som to chcela tuto odpáliť, a dokázať že to iui má aspon 10 % nádej, no veĎ v piatok sa ukáže, ale moc tomu neverím, lebo už ma začína pobolievať dole, a to je ten moj PMS

speranza1
24. nov 2010

@zuzancek22 ver tomu nadalej ze to tu odpalis mojko... tak velmi ti to zo srdiecka prajem 😵

fomarik
24. nov 2010

@makovicka53 clostilbegytu - z 3x1 na 4x1. 😉

fomarik
24. nov 2010

@zuzancek22 silno, silno držím palce

petuska123
24. nov 2010

@zuzancek22 tak v piatok udes vediet ako ste dopadli???a skor test nespravis??

zuzancek22
24. nov 2010

@petuska123 ano až v piatok ale asi tak poobede, a na test sa necítim, minule som si aj robila ale teraz som si povedala, že sú to zbytočne vyhodené korunky , ked to tam je tak to tam je a do piatku vpohodičke vydržím.

little_miracle
24. nov 2010

@speranza1 myslím že sa to tu zvrtlo tak, že sem pomaly nebude patriť ani jedna z nás 😒 ...Ale niekto tú bariéru neúspechov už snáď čoskoro prelomí - a dá nádej všetkým ostatným ...

petuska123
24. nov 2010

no tu barieru by mohla daka odpalit..alebo nam jedine ostava zmenit nazov temy 😀

dusika11
24. nov 2010

vsetkym vam drzim palce nam sa podarilo po druhom..pomohli mi neuveritelne stresy v robote..asi...a zvysene E na 400 denne...cakam dvojicky..tak hlavu hore bude dobre...my sme boli zdraví obidvaja len to dako neslo............
drzte mi palce ja teraz musim vydrzat do terminu, lebo sa stale deru von...budete ok ja v to verim

dusika11
24. nov 2010

ozi a chodila som na brusne tance to je tiez super

katy33
24. nov 2010

@dusika11 Gratulujem, tak budu dve jednym vrzom 😀 Držím palčeky, aby ste boli všetci zdravučkaví, takže to bude novoročny darček 😲

katy33
24. nov 2010

@apolenka6 Ano moja, dr. je stale tam 😵 Tak to sa stavim, že určite chodievavam okolo tvojej robotky 😅 Nebojkaj sa, žiadna cysta a ani hyperstimulak nebude, pi vela tekutiniek, je to dobre proti hyperstimulaku 😉 Zlatko ja verim, že dalšia stimulka nebude u vas potrebna, pretože sa to teraz podari 😉

katy33
24. nov 2010

No babulky, obed dovareny - kuchtila som segedinsky a arašidove kolačiky - milujem ich a neviem sa ich dožrat 😀 pažravica pažrava 😝

@zuzancek22 V piatok na teba myslim, moja, a budem čakat na tehuvirusiky 😉
@fomarik Zlatinko, teba kedy čaka sono?

zuzancek22
24. nov 2010

@katy33 tak rada by som Vám poslala tie tehu vírusíky,

fomarik
24. nov 2010

@dusika11 Dakujeme veľmi pekne. Takže sa zadarili dvojičky? To je krása. Tak už len vydržať, ved termín máš už cubi - dub 😉

fomarik
24. nov 2010

@katy33 Ja idem na prvé sono až o týžden v stredu. Dnes večer posledná dávka clostilu, potom už len čakať či budú nejaké vajká. Tak ako som bola doteraz úplne vyrovnaná a spokojná, tak od dnešného dna ma začínajú akosi žrať mrle.... hovorím si, že to je z tých hormonov...asi.

fomarik
24. nov 2010

@zuzancek22 nehovor,že sem nepatríš! Dobre? všetky sme na jednej lodi, či to už vyšlo na 1 a lebo 2 x, alebo aj na 3x aleboaj na miliontykrát. Ak sa dlhšie nebude dariť, založíme si novú tému s výstižnejším názvom, ešte neviem s akým. Si naša sestrička, tak nehovor také bekané veci, že sem nepatríš. A vôbec, ešte nemáš výsledky 3 IUI 😉 😲 😲 😲 😲

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre