IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

sisa217
12. okt 2016

@veroniq85 no neviem...asi kazdy lekar informuje inak ☹

zuzsat
12. okt 2016

@bedova ak vecer tak o 21.00 a skus menej pit od 19tej aby sa moc nezriedil velmi.... uvidis ze bude ruzovejsia 😉

srdiecko35
12. okt 2016

ahojte, je tu niekto kto mal iui s darcovskymi spermiami, aký je postup? dakujem.

sisa217
12. okt 2016

tak som dnes volala do gyn fivu v nitre, nezda sa mi ta rozpustnost tabletiek progesterone ladee jak si to vkladam do posvy a bolo mi povedane ze by sa cela tableta mala vstrebat takze si to asi zle zavadzam ☹ hoci ja citim az krcok maternice tak ja neviem...odporucila mi kupit canesten ze tam je nejaky aplikator a potom si to mam zavadzat s nim..tak to urcite vyskusam...a medzi recou mi povedala sestricka ze dnes mali 2x pozitivne iui takze maju radost..tak reku nech im to vydrzi este do buduceho piatka 🙂

veroniq85
12. okt 2016

@sisa217 ja som si zaviedla zatial 2 tabletky a nemam pocit ze by mi nieco vytieklo. No super aj nam by mohlo vyjst. Inac budes si robit aj tehotensky test este pred odberom krvi?

sisa217
12. okt 2016

@veroniq85 no ani mne velmi nic nevyteka len sa mi zda jak keby som tabletkou ktoru si vkladam vytlacala pozostatky rozpustene z tej predoslej a aj na prste mi ostava taky povlak z rozpustenej tabletky..skusim to s tym aplikatorom a hotovo 🙂 a co sa tyka testov tak zajtra idem nakupit a budem robit od zajtra aby som vedela aj ja ze do kedy mam v sebe este pregnyl a odkedy uz nie....ja len dufam ze bud. tyzden v piatok budem mat pozitivny test aj ja...

boredka
12. okt 2016

dievcata pridavam sa k vam dnes som 1DC a ideme prvy krat na IUI tak snad sa zadari 🙂 vsetkym drzim palce nech to vyjde co najskor 🙂

zuzsat
12. okt 2016

@sisa217 podla mna sa zbytocne stresujes... pisala som ti ze ak zavadzas ku krcku tak je to ok. nieco malo vytecie a to ze tam ostavaju zvysky je uplne normalne nikdy sa nevstrebe 100% tabletky... dokonca trva cca tyzden po vysadeni tabletiek kym sa to nevycisti resp. nevstrebe.... ach boze.... ja by som canesten nekupovala je to zbytocne. takto si aspon pekne citis krcok. kedxe aplikator je urceny na iny tvar tabletky mne osobne praskol a prkne zvnutra som sa nim poskrabala....

sisa217
12. okt 2016

@zuzsat bojim sa ze sa to nepodari a preto robim vsetko preto aby sa to podarilo...mozno sa ozaj velmi pozorujem ale kedze velmi tuzime po babetku tak naozaj sa snazim robit vsetko najlepsie...myslim ze po prvom IUI si bola aj ty taka nie?

bobulazelena
12. okt 2016

@sisa217 ja som po prvom normalne ostala roma na PN, teraz druhykrat normalne chodim do prace

zuzsat
12. okt 2016

@sisa217 ee. vedela som ze cast tabletky vytecie upozornovali na to ze najblizsich 14dni budu moje kamosky intimky. a dievcata tu kazda jedna ich pouzivala prave kvoli bielemu vytoku proste to tak je....ale rozumiem ze sttesujes ale je to zbytocne.nepomoze to uz. bud to tam je alebo nie

bobulazelena
12. okt 2016

@zuzsat
@sisa217
Ale to vzdy vo natecie aj vytecie 🙂
Aj ja intimky pozivam

zuzsat
12. okt 2016

ozaj baby ak budete testovat tak nekupujte mamatesty ani gravitesty.robia duchov aj ked nie ste tehu ☹ ☹ ja mam dobre skusenosti s pepinom alebo uplne najviac od dr.maxa 2v1 stoja cca 4eura

sisa217
12. okt 2016

@bobulazelena
@zuzsat jasne ze sa nieco dostane von len mi je cudne ze ked zavadzam novu tabletku tak jak keby som vytlacila tu starsiu..kazdopadne teraz si to budem pchat spodkom az do hrdla ak to bude mozne 😀 😀 😀

bobulazelena
12. okt 2016

@zuzsatne este ziadny test neduchoval 😂
Asi som mala stastnu ruku na vyber znacky

veroniq85
12. okt 2016

@sisa217 tak mne sestricka po zakroku povedala ze iui vlastne znamena jeden pohlavny styk len s tym rozdielom ze ušetrili cestu spermiam tym ze ich poslali rovno do maternice. A tiez povedala ze sa nemusim nijako obmedzovat. Cize ja som to tak pochopila ze je to podobne ako ked doma skusas tiez po plodnych dnoch neobmedzujes svoju beznu cinnost. Ja som nonstop na nohách. Mam 2,5 rocne hyperaktivne dieta upratujem varim a vecer padam mrtva do postele. Napr aj pri sexe robis rýchle pohyby tiez je to v podstate podobne akoby si vykonavala šport a to my kazali robit co najviac najblizsie dni tak fakt neviem. No uvidime v mojom pripade ci z toho nieco bude lebo ja nedokazem doma funfovat v kludovom rezime

bobulazelena
12. okt 2016

@sisa217 nie ze si to az do brucha vopchas? 😂😂😂😂😂😂
Ale ja tam mam tiez zbytky este ked si davam dalsiu...

zuzsat
12. okt 2016

@bobulazelena prve iui som sa aj ja setrila.aj druhe... a tretie som chcela mat cim skor za sebou lebo kedze nemame ziaden problem tak podmienkou pre vypisanie ziadosti na IVF boli 3 neuspesne IUI. tak som ani neriesila nejako a upratovala a proste nesetrila som sa.... ale citila som sa inak 😀

bobulazelena
12. okt 2016

@zuzsat az 3 su podmienka? Ja ze iba dve...do riti a ja ze rovno trielim do CAR ked tento pokus ( druhy nevyjde)

zuzsat
12. okt 2016

@bobulazelena vravim ze to este sa vyplavuje aj tyzden po vysadeni.. pri sexe to je akurat pre chlapa neprijemne lebo to ma na prstoch aj na ....

bobulazelena
12. okt 2016

@zuzsat no ja som si predttm spravila vyplach rosalginom po douzivani a uz sa nic nevyplavovalo.
No co. Tak aj chlap dostane svoju davku progesteronu 😂

zuzsat
12. okt 2016

@bobulazelena sak kazdy normalny to pochopi ze co to je atd.... ale tak mne bolo tak hanblivo no.... ale dali sme to 😀

bobulazelena
12. okt 2016

@zuzsat treba potme...ani si nevsimne 😂😂😂

alexa1983
12. okt 2016

@bobulazelena ajoj, ja som mala iba dve a isla som potom na umele, v car ti vedia napisat do poistovne aj tisic pokusov 🙂 staci im povedat ze chces uz umele 🙂 je to len a len na nich 🙂

bobulazelena
12. okt 2016

@alexa1983 aha...lebo ja som IUI riesila mimo CAR , na jednej klinike to robi an gynekolog. No ved ividome, ked budu trvat na tretom pokuse, pojdeme na treti

zuzsat
12. okt 2016

@alexa1983 a mne nechceli napisat... az po 3 neuspechoch IUI ze vypisu ziadost lebo nemam ziaden problem a ze su prisnejsie kriteria a ze az 3 neuspesne iui beru ako opravnenu ziadost. ale to som bola ja konkretne. citala som tu baby ktore aj po prvom neuspesnom iui sli na ivf... tak neviem ako to je. chvalabohu 3.iui nam vyslo

alexa1983
12. okt 2016

@zuzsat velmi zalezi od car , ak sa chce ide vsetko 🙂

alexa1983
12. okt 2016

@zuzsat a gratulujem mooc 😘

bobulazelena
12. okt 2016

@zuzsat no ty si mala idioparicku sterilitu asi ze?

bobulazelena
12. okt 2016

*idiopaticku

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre