IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

apolenka6
8. jan 2011

@mata71 to SIFO používam,ale nie tak často,len ked už je potreba a aj včera sme ho sypali a dnes sa to ešte upchalo,ale už je dobre 😉krtko to doriešil 😀 budem to SIFO používať preventívne aby sa toto 😠 už nezopakovalo.... a to keby som bola sama doma ?😨 😨 juj ešteže bol doma záchranca"supermen" 😀 😀

apolenka6
8. jan 2011

@zubrienocka aj ja idem do Heliosu 14.1.,ale ráno medzi 7-8hod. ty na konzultáciu pravdepodobne neskôr

zubrienocka
8. jan 2011

Jop, ja idem o 11.30. Ty uz ides na IUI?

apolenka6
8. jan 2011

@zubrienocka nie už som po IUI a idem na krv,sono či to bolo úspešné 😉

katy33
8. jan 2011

@strelicia Zlatino, paraaaaada, tak to ma byt, počitam, že v pondelok bude pregnyl a šup IUI 😉 Je to na velmi dobrej ceste....ja idem tiež v pondelok na sono 10.DC, či mame tiež nejake to vajko, už sa nam 4 mesiace IUI odsuva, tak dufam, že tentokrat ho už absolvujeme 😔 Držkam palčeky, aby vajka pekne podrastli 😉

katy33
8. jan 2011

@zubrienocka Je dobre, že s tym nevahate, s ich pomocou mame všetky väčšiu pravdepodobnost uspechu 😉 A čo pri LSK ti zistili, vajcovody su priechodne? Ked uživaš clost., asi maš tiež problemy ss ovulaciou 😕

zubrienocka
9. jan 2011

@apolenka6 Tak drzim palce 🙂))))) Tuho-tuho!

zubrienocka
9. jan 2011

@katy33 Obe laparky mi robili kvoli tomu,ze som mala neustale bolesti brucha. Pri prvej mi odstranili nejake zrasty z vlakien, ci co, ale nic vazne tam nenasli. Pri druhej mi robili driling vajecnikov a rovno som si vyziadala aj prefuk, lebo im by to asi samym nedoplo 🙂. Este by ma tahali na tretiu laparku. Nemala som vobec ovulaciu a menstruaciu iba sem-tam. Lekari to najradsej riesia tak,ze pichaju zene vyvolavacky a vobec nehladaju pricinu problemu. Ja som zmenila gynekologa pred pol rokom a iba ten mi povedal,ze mam sklerocysticke vajecniky. Co ani neviem, co vlastne je.... vraj nieco podobne ako PCO. :(

fomarik
9. jan 2011

@zubrienocka ja som mala ten istý problém ako ty. ešte aj laparku prsne takú istú som podstúpila...odstránenie zrastov, driling, prefuk. Mne tiež pomohli v heliose. vrelo odporúčam a držím palce 😉

apolenka6
9. jan 2011

@fomarik A ty sa ako cítiš?aj ta bolia prsia?a ty si mala aj príznaky men.po IUI ja zatial nič.
My sme sa včera ku rodičom odviezli bývame od nich 15km a dobre mi padla zmena boli tam aj neterky tak som sa potešila 😵

apolenka6
9. jan 2011

@katy33 neboj zajta budeš mať krásne vajka ja to viem 😉
Kto si počká ten sa dočká!

zubrienocka
9. jan 2011

@fomarik Juuuuj, dakujem, si mi dodala nadej. Nech sa uz tam a nech sa o mna staraju 🙂

fomarik
9. jan 2011

@apolenka6 ja sa cítim úplne normálne. Prsia ma občas pobolievajú, cítim také tlaky a kokeby boli horúce. Inak nič. Ani pachy, ani chute. Ja som asi tá šťastná bezpríznaková 😉 tie mrchovské bolesti po IUI som začala mať až nejakých 20 dní po IUI, skor nie.

fomarik
9. jan 2011

@katy33 Ja okrem tehu vírusikov ododnes posielam aj vajkové vírusy, takže ich zajtra naplno využi! 😉 OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO - podobá sa to na vajko aj sa to začína tým istým písmenom "O" -ovum, ovaria. tak nám daj zajtra vedieť 😉

fomarik
9. jan 2011

@zubrienocka jasné, nič netreba nechávať na náhodu.my sme sa snažili 5 rokov. Od marca 2010 sme začali chodiť do heliosu a v decembri som otehu. Veľmi to prajem každej v tejto témičke, je to úprimné, prisahám!!!!! 😔

fomarik
9. jan 2011

Inak som si všimla, že dávnejšie tu nebola Yasminka. neviete o nej niekto niečo?

apolenka6
9. jan 2011

@fomarik tak si mala mrchovské príznaky aj ked si bola tehu?už začínam premýšlať ,že ako som asi dopadla 😨 ked to tak rátam sono budem mať na 25DC o pár dní skôr ako pri 1 IUI.1IUI mi robili na 17DC a toto 2 na 12DC 😕
To je dobré,že si bezpríznaková moja švagrinka si to "užila" vracala do 5mes.tt 😖 jáj aj ja by som to brala aj do 9mes.len nech som tehotná.....

apolenka6
9. jan 2011

@fomarik Yasminku som zazrela na téme-Sojove isoflanovoidy ako náhrada clostilbegytu
pokukujem po tej téme,že aj ja možno tu soju vyskúšam ked nebudem môcť užívať clostil

zuzanka7834
9. jan 2011

@strelicia velmi sa tesim z folikov 🙂 Zajtra daj vediet dalsie spravy🙂

zubrienocka
9. jan 2011

@apolenka6 Tak tie sojove neviem co musim vyskusat aj na...uz aj googlim 🙂

apolenka6
9. jan 2011

@zubrienocka neviem či si si všimla na MK tu je tá téma tam si všetko prečítaš 😉

zubrienocka
9. jan 2011

@apolenka6 akurat som do tej temy zahlbena. Zaujimave.... urcite to stoji za vyskusanie

apolenka6
9. jan 2011

@zubrienocka ved topiaci sa aj slamky chytá a za vyskúšanie nič nedám,ale až ked už nebudem užívať clostil

katy33
9. jan 2011

@fomarik Dakujem , slniečko moje, za vajkovirusiky, dufam, že sa niečo z nich nachyta 😀
Joj, babulky, keby ste vy vedeli, aky mam ja strach, celu noc nebudem spat 😔 Držte mi palčeky, dufam, že zajtra budu dobre spravy 🙂

petuska123
10. jan 2011

ahojte baby som tu davno nebola co je nove??u mna nic ☹ cakam na mrchu koncom januara ktora mi vychadza akurat na vikend do prdele a tomam ist na krv ci sa mi ten hormon vysoky zase potvrdi.tak neviem ako to dopadne a vtedy zacinam brat aj clostyl

yasminne
10. jan 2011

@fomarik ahojky 🙂 som si to tu rychlo preluskala bo som bola poslednu dobu dost busy...mile ze na mna myslis 🙂
apolenka ma pravdu bola som v inej teme a tento mesiac kedze je taky rozlietany medzi SR a Belgickom som sa dala na stimulaciu soyovymi isoflanovoidmi skusim to tak 2 mozno 3 cykly, a ak nic tak spat na IUI-cko. Teraz som nejaky 3DPO takze uvidime ako to dopadne 🙂 A ty si kedy zmenis status na "caka babatko"??? 😉 ako sa inak citis? uz mavas nejake vyrazne tehu priznaky??

strelicia
10. jan 2011

@katy33 no, dnes sme boli v heliku na sono. nasli mi 2 foliky: 17 a 16 a dalej ani nehladali (ale mal by tam byt este jeden, v sobotu bol 14mm), ze 2 stacia na IUI. takze mala som si vybrat ci IUI v stredu alebo stvrtok. vybrala som si stredu...takze dnes vecer pregnyl pichame a streda IUI. juchuu. Ty si ako dopadla? nevideli sme sa tam?

fomarik
10. jan 2011

@yasminne Tak nech ten sojový isoflavonoid prospeje 😉 . Ja si status zmením až ked budem na 100% vedieť, v ktorom som tt, kedže názory sú všelijaké. O týžden idem na sono. Nechcela som nič predbiehať...radšej. Som opatrná. príznaky nemám žiadne.... ale vôbec žiadne.

fomarik
10. jan 2011

@strelicia takže 2 -100%-né folíky...to je super. tak dnes pregnyl a v stredu IUI... TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT. Potom bud doma v klídku, ak sa ti bude dať a pekne oddychuj aby sa začervíčilo 😉

yasminne
10. jan 2011

@fomarik vdaka 🙂 snad sa do jari dockam 😉 jasne chapem tvoju situaciu uz aby si bola ako sa vravi za vodou v "bezpeci druheho trimestra" 🙂

vidim ze IUIckarky tu pekne bojuju i v novom roku....
Strelicia drzim palceky nech je to tento raz uspesne!!!
Katy dobre to dopadne!!
😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre