IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

apolenka6
13. feb 2011

@zuzanka7834 hm...tak ešte nemáš nič isté?!?! 😨 😨 to by ma ani nenapadlo ☹ ,ale nie je ešte nič stratené a bude to tak ako si povedala posledná možnosť a si otehotnela neskôr doma 😉 a fazulka sa ešte ,len zahniezďuje
Viem aká je tá neistota strašná...myslí pozitívne prosím a budem sa za teba a aj bábiku modliť aby bolo všetko v poriadku...♥

petuska123
13. feb 2011

ahojte baby

pici
13. feb 2011

@strelicia myslim ze pokial je krvacanie rozsiahle, mala by si ist k doktorovi. ja som dostala po oboch laparkach mrchu nacas a taku ako predtym. zvykne sa to posunut laparkou. ale nie ze tyzden po skonceni ms mas znova... ja som krvacala den, teda skor spinila den po laparke, dva... toto nie je v poriadku, pekne volaj doktorovi , radsej zbytocne ako neskoro

zuzanka7834
13. feb 2011

@andy175 drz sa nam zajtra 🙂

@fomarik milacik myslim, ze oni su obaja porodnici, budem rada ak prejdes k nam, takto sa hadam aspon raz stretneme, kym odrodis, lebo, a to si pis, ze ja budem v LC porodnici s balonmi den po tom, ako to babatko z Teba vylezie 😀 😀 😀

@nat28 ahoj, ak Ta poslu na IUI, na 90 percent Ti daju lieky na stimulaciu vajecnikov, napr. clostilbegyt. Myslim, ze po tychto liekoch tie foliky dorastaju v plus minus rovnakom case, takze Ta od cca 10-teho DC budu kontrolovat na sone a podla toho dostanes dalsie instrukcie. Stitku mas v poriadku? Ja som mala problem s jednym hormonom, o ktorom som ani nevedela, nahodou mi na to prisli, od septembra (alebo konca augusta?) beriem lieky a posledne vysledky (2.2) boli nastastie na jednotku. Zhruba od toho septembra mam aj pravidelny cyklus, iba raz od vtedy dva dni meskal, inak 29 dni, predtym hocijako... A mam PCO, hoci teraz neviem, ci to neboli iba symptomy sposobene tou stitnou zlazou... Chodite aj do nejakeho CAR? Tam daju viac a hlavne odbornejsich info 😉 A este jedna vec, ak sa aj nesnazite cely rok, co Ti brani v malom klamstve? 😉 Drzim palce 🙂

@adikasala Boze moj, ja som akurat tento vikend na Teba taaak myslela, len som sa nedostala na PC. Som velmi rada, ze to nebol pruh, to je zaklad a najdolezitejsi predpoklad, ze mozete pokracovat okamzite, ci uz v tomto CARe alebo inom. Ved iste nie su jedini na svete 😉 Dnes mi mm akurat povedal, ze to Milano koncom marca bude pre neho asi naozaj aktualne, ak by som bola v poriadku pojdem s nim, myslis, ze by sme sa vedeli stretnut aspon na chvilocku? 😉 Mozem Ti doniest Horalky 😀 😀 😀

@katy33 iba teraz si citam vsetko, co som cez vikend nestihala, som rada, ze si neumyvala okna 😉 Ja som totiz umyla nase najtazsie dostupne prave ked som bola po IUI na PN a su takeee flakate az strach 🙂 😉 🙂 😎 Ale nastastie to vidno iba doobedu, ked sa na ne opiera slniecko a to sme v praci, lebo uz ich umyjem najskor pred Velkou nocou, kaslem na ne, nezijeme aby sme upratovali, ale upratujeme aby sme nezili v chlieviku (a v chlieviku predsa okna nemaju, tak nevedia, ake maju byt, nie? 😉 )

@walta zlatinko, mrzi ma to, ale ako som Ti pred tym pisala, mas pred sebou dalsiu sancu, drzim palce, nech ju premenis 😉 IUI sa vo svojej podstate nelisi od prirodzeneho keksu, takze kludne mozete ist na dalsiu uz v najblizsom cykle. Aj 10x za sebou (ale Vy nie, Vy uz iba raz), prestavky sa davaju len vtedy, ked treba spravit prestavku s clostilom, myslim...

@apolenka6 srdienko drzim palce, aby mrcha dosla pekne na cas alebo aj nejaky ten dnik skor, lebo si viem predstavit, ze sa uz nevies dockat 😉

@strelicia presne ako vravi Lucka, aj ja by som radsej volala dokymu, radsej sa bat ako zlaknut, len pre vlastny pokoj v dusi 😕

zuzanka7834
13. feb 2011

@fomarik @tinasc @pici @apolenka6 babulky dakujem velmi pekne, zajtra Vam potom dam vediet, co mi zavolaju... 😕
Tinka Ty sa ako citis? Zacinas mat nejake podozrive pocity? Pici a Vy idete na dalsiu IUI uz tento mesiac?

pici
13. feb 2011

@zuzanka7834 mozno uz utorok :D prvy krat som bola na kontrole 10DC a iuu robili 12dc,zajtra idem na kontrolu ci mi vajka narastli a to budem 11DC tak myslim ze v utorok stredu bude dalsie IUI... dufam ze posledne... sice tak ci onak bude posledne :D

zuzanka7834
13. feb 2011

@fomarik Lucik tak som to ratala, dnes som 25 DPO, vlastne 25-ty den po IUI, takze mozno mozem ratat s posunom nejake dva dni, to by bol 23 DPO, tak mi neostava verit v ine, iba ze to bude tak a ze to bola fazulka, nasa pekna, zdrava buduca babika... No ved zajtrajsok napovie... Dievcence moje, idem sa rozlucit, ideme s mm pozerat film. Dakujem, ze ste tu boli 😔

zuzanka7834
13. feb 2011

@pici fiha, to uz je tolko dni? Moc moc budem drzat palce, potom ked budes pisat vysledok, tak ma tam pridaj, lebo inak si tu spravicku nemusim najst (ak sa mi sem nepodari viac dni zavitat). Drz sa!!!!

pici
13. feb 2011

@zuzanka7834 jasne dam vediet.. hej. velmi rychlo to ubehlo :D

apolenka6
13. feb 2011

@zuzanka7834 A to budeš čakať až do druhej?? 😕 😕 jáj to bude nervák ,ale asi budeš v práci aspoň nebudeš až tak na to myslieť...ja som bola doma,ale bolo to strašné 🙄 na iné som nemyslela a vlastne mne nič na sone nebolo vidieť a aj sliznica bola už nízka..a všetko bolo bez náznakov tehotenstva ☹ a krv to len priklincovala
Neboj moja musí to byť verím tomu ved chceme ťa nasledovať! 😉
Veru neviem sa dočkať MS 😕 ale nechcem to nahánať aby sa to nepokazilo 😝

walta
13. feb 2011

@tinasc hehe, lepsie by asi bolo, keby uz na cas nedosla... no nie? zelam aj vam, nech sa vam podari to, co tak velmi chceme vsetci- krasne a zdrave babatko 😲 😲 😲

walta
13. feb 2011

@adikasala ahaaa, tak ty si v zahranici. Lebo u nas je asi zvykom najskor podavat tabletky, a potom injekcie. A co vsetko si tam absolvovala?

strelicia
13. feb 2011

@zuzanka7834 coze? co to citam??? ja som myslela ze uz si mala vysoke hcg, ci ako to je. no drzim ti teda moc palce, neboj sa, urcite si tehu. drz sa.

baby tak v utorok idem na stehy, tak sa ich rovno spytam na to krvacanie aj ked neni to uplne ze mrcha, iba take sem tam diky moc za rady.

walta
13. feb 2011

@zuzanka7834 Zuzka, silno ti drzim palce, aby to ta fazulka bola a aby iba rastla a rastla... ja zajtra volam do CARu, mozno aj zajtra sa tam s manzelom vyberieme, zajtra som totiz 3. den cyklu, a vtedy zvyknem stimulovat... uvidime, drz palce... papaa 😉

andy175
13. feb 2011

@zuzanka7834 Ďakujem!!!! 🙂

miskab
13. feb 2011

@pici drzim palce aby ti to vyslo ...... 😉

adikasala
13. feb 2011

@zuzanka7834 jaj zuzi uz som bola presvecena ze to bude uz iste tehulko.takto ta natahuje tvoja babika uz sa teraz hra na skovavacku..to bude ale nezbednica....v marci pryvitam navstevu zo sk velmi rada..aj horalky aj brynzdu by si mohla dala by som si bryndzove haluskyyyy aj s manzelikom

apolenka6
13. feb 2011

@pici tak ja to mám teda riadne dopletené ty už ideš na kontrolu vajok....hm?? 😕 ale ten čas asi tak rýchlo letí veď nedávno si len oznámila,že IUI nevyšlo ..
U mňa bolo 2 IUI úspešné aj ked sa mi to na koniec celé do...lo ale za to už môže moje telo 😔
Tak zajtra pekne narátajte 2-3 vajká! 😉 a daj vedieť

aby
13. feb 2011

ALL: som sa rozčúlila nejaká krava porodí baby na záchode zabije ho nožnicami a zakope ☹ ☹ ☹
mrcha by som ju vykuchala, aby vedela aké je to nemôcť mať bábatko, ježkove oči to nieje možné ☹

petuska123
13. feb 2011

@aby 😠 😠 😠 😠 😠 ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ krava jedna

aby
13. feb 2011

@apolenka6 ciculka neboj bude dobre a budeme mať fazulenky 😉
ja mám problém, že mám veľa obranných protilátok 😒 dala som si urobiť testy na bielkoviny obranne, či moje telo nezabíja manželove potvorky ale moc sa bojím čo bude 😖

tebe držím moc prsty 😉 😉 😉

apolenka6
13. feb 2011

Babulky našla som na druhej téme od Yasmine dobrú stránku síce v angline,ale prekladač preloží a je to zaujímavé 😉
www.natural-fertility-info.com

aby
13. feb 2011

@petuska123 je to strašné ja to nechápem ☹

apolenka6
13. feb 2011

@aby júúú si zlatá.. 😵 nepozerala som správy asi tam to bolo o tej "OBLUDE" no toto 😠 😠 😠 to nikdy nepochopím ozaj je to naopak podelené... 😒 čo by sme my za to dali!!!!
Každá máme obavy z niečoho...no musíme sa len podporovať iné nám nezostáva bude to OK! 😉
Aj tebe budem prsty silno stískať!!!! 😉 😉 😉

aby
13. feb 2011

@apolenka6 presne to koza ☹
jasné že budeme mať fazuľky 😉 😉 😉

tinasc
13. feb 2011

@zuzanka7834 bohužiaľ necítim nič, žiadne príznaky. Začínam mať pocit, že to zase nevyšlo ☹ ☹

tinasc
13. feb 2011

@walta ďakujem, ale ako som písala vyššie, mám blbý pocit, že zase nič ☹

tinasc
13. feb 2011

@pici držím palce, aby bolo veľa folikulov 🙂

pici
13. feb 2011

@tinasc dakujem.... uvidime co povie doky... snad tam nieco narastlo :D

tinasc
13. feb 2011

@aby túto správu som síce nepočula, ale ak je to tak... neuveriteľné... niektoré ženy sa nevedia dočkať dieťaťa, nemôžu ho mať a takéto indivíduá jednoducho otehotnejú a potom... nemám slov ☹ 😒 😠 😠 😠 😠 😠 😠

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre