IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

aby
22. feb 2011

@katy33 no nejak to už dobojujem do utorka však len zajtra celodenka vo štvrtok poobedná
a víkend nejak to hádam zvládnem len včera som tam umierala pôjdem si aj dneska hodiť šlofíka ked doperiem a dovarím heh 😀 😀 😀
a ty ako??? berieš niečo? ako postupujete ?

petuska123
22. feb 2011

@katy33 ano uz dnes rano som ho neuzila.

apolenka6
22. feb 2011

Ahojte! dnes ma už môj dr.gyn. vypísal a od 1.3. nastupujem makať 😝
@fomarik a čo nám porábaš pekného ked si tu menej...určite vyšívaš 🙂
@aby No ja nastúpim do práce a ty ma vystriedaš 😀 😀

katy33
22. feb 2011

@aby No mojenko, to už do utorka rychlo ubehne 😉 My ideme teraz vo štvrtok znova na sono - sice zbytočne, lebo vajka určite nevykuzlim, ved to je už 26.DC, ale aspon už pôjdem konečne s receptokom na inj. 😎 🙂 ...sa normalne vytešujem, ako budem bodat, najradšej by som si ich pichla všetky zaraz, nech su už vajka 😀 😀 😀 ...ani neviem, kolko mame zobrat koruniek, lebo inj. chceme vybrat hned tam v areali Heliosu, tam ich podla mna budu určite mat, tuto by bol s tym asi problem....a pri mojom štasti by určite zasa na mna čubrneli, že čo to od nich chcem 🙄

aby
22. feb 2011

@katy33 no jasné musí len ma nahnevali zas v robote a teda som skoro padla minule sa ma pýta šéfka, že
,, no ako končí vám skúšobná doba dneska a ako čo chcete ďalej som počula že chcete bábetko" som jej povedal a čo ,, že len aby som vedela na čom sme " no inač zaujmavé, že počula ale neviem od koho ak tak od môjho mm lebo nikto o tom nevie sila 😒
no nič vo štvrtok oznámim, že idem na PNku a som teda zvedavá, lebo vedúca je histerka 😖
Ty sa budeš sama pichať a ako čo ti dajú? vieš?
inak našťastie mám známu v lekárni aj nejakú zľavu sme mali heh 😀 😀 😀

katy33
22. feb 2011

@aby Božinku, a tvoja šefova ma deti?...vezmi si štupliky do uši, ked jej oznamiš pn 😀 ...mna nimi mm zasoboval už davno, lebo v noci strašne chrape 😀 😀 😀 Budem pichat merional, no nemam šajn, kolko budem doplacat 😨 To je super, že aspon nejaka zlava aj to poteši 😉

aby
22. feb 2011

@katy33 má lenže je to 50tnička, udržiavaná vdova s frajerom no a aj minule zahlásila keď išla jedna na rizikové, že je mladá kde sa toľko trepe podotýkam že má 24r. 😒
ježkove aj tvoj mm chrápe aj moj a strašne fuuu v poslednej dobe neúnosne 😖
negoooglila si idem aj ja kuken som zvedavá , ja som teraz dávala skoro 300€čiek okrem iného 😒

zuzancek22
22. feb 2011

@aby a to máš nakoľko tie injekcie? to aby som začala šetriť.

aby
22. feb 2011

no decapeptyl až do konca a potom puregon no hádam na mesiac 😒 cca

strelicia
22. feb 2011

ahojte,
vcera som bola na pohovor pred IVF a mam uz injekcie: decapeptyl a gonal. Mam nejaky sydney dlhy protokol a injekcie som si dala vsetky tie najdrahsie, pre istotu. No ale uvidim ci si to zvladnem pichat, mam nejaku fobiu.
Drzte mi palce prosim 🙂)

Skusim vas precitat, no nechodim sem uz a je toho vela. Je nejaka dalsia tehulka, alebo potencionalna tehu?

aby
22. feb 2011

@strelicia a kedy začínaš pichať??? proveru neberieš???

apolenka6
22. feb 2011

@katy33
@aby jééé aj ten môj chrápe 😠 😀 tak som premýšlala,či nebude budiť bábätko ked raz bude?!?? no čo chlapec sa odsťahuje ak bude budiť!? 😀 😀
@zuzancek22 no ako to dopadlo vyšetrenie krížov ? platničky celé či už máš len CDčka tenučké?
@strelicia zatial žiadna potencionálna tehotná tu nie je 😒 ja začínam znovu stimulovať a potom hádam bude 3 IUI a to bude otázne?! 🙄

zuzancek22
22. feb 2011

@apolenka6 no zajtra idem k doktorovi, ale včera som tam volala a hádzal na mna akési divné výrazy, jediné čo som pochopila, tak bolo to že budem musieť rehabilitovať a korzetu sa dobre dlho nezbavím.

aby
22. feb 2011

@apolenka6 heh no možno 😀 😀 😀 môj hovorí a mi nadáva,že to preto že má veľké brucho lebo tak dobre a moc moc varím 😖

apolenka6
22. feb 2011

@zuzancek22 fúúú tak ti držím palce! 😕 😨 taká mladučká a už korzet 😔 hm..hm..hm ?Zuzanka idem teraz preč od PC tak pekný deň ti ešte prajem v práci a daj vedieť zajtra ako si dopadla 😉

apolenka6
22. feb 2011

@aby Ešte ti odpíšem no ak by to bolo od brucha tak neviem ...? 😕 ten môj ho nemá skôr ja?! a to by som musela ja chrápať 😀 😀 😀 možno na dôchodku budem ako moja mamina 😀 😖

aby
22. feb 2011

@apolenka6 heh nerob si s toho nič je to aj stresmi a kopec takom , aj to prejde 😉

strelicia
22. feb 2011

@aby provera su tabletky? tak ano, dostala som aj tie. Kedy zacinam pichat, to este netusim, musim pockat na mrchu. Ty asi tiez zacinas ci uz si naskocila?

miskab
22. feb 2011

@aby ahoj nevies v akej teme o tom pisuz nejako to nemozem najst dakujeeeem

tinasc
22. feb 2011

ahojte kočky 🙂
takže dnes po konzultácii, žiadne ďalšie iui sa už nekoná, žiadosť na ivf je vypísaná a mám termín na laparku 🙂

tinasc
22. feb 2011

@katy33 no ak nebudú vajká tak určite tie injekcie ich vyrobia na 100% 🙂

tinasc
22. feb 2011

@aby vykašli sa na šéfku, teraz je prednejšie niečo iné nie? 🙂 🙂

petuska123
22. feb 2011

@tinasc no tak nech ju ryychlo schvaliaa atermin na laparo mas uz tiez???

petuska123
22. feb 2011

@tinasc aha vsak ci napisala ze mas termin citam lentak narychlo idem so psikom vonku...a ty si sama od seba povedala dokimu ze chces podstupit este laparku???nemal namietky ze na ivf to nieje potrebne??

tinasc
22. feb 2011

@petuska123 doktor mi povedal, že pred ivf je potrebné podstúpiť laparku, lebo ak je nejaký problém náhodou a nevedeli by sme o ňom, tak by sme možno robili ivf zbytočne, vraj by ten problém mohol brániť uhniezďovaniu embrya. Sám mi to navrhol a hneď mi navrhol aj že napíše žiadosť 🙂 a samotné ivf je riadne drahé, takže robiť ti zbytočne by bol dosť drahý špás... takže treba sa poistiť...

petuska123
22. feb 2011

@tinasc a ty chodis do heliosu??

tinasc
22. feb 2011

@petuska123 nie nechodím do heliosu 🙂

petuska123
22. feb 2011

@tinasc iscare

zuzanka7834
22. feb 2011

Ahojte moje zlate 🙂 Dlllho predlllho som sa tu neukazala, co mame nove? Okrem mojich zlych sprav dufam, ze len same dobre...

petuska123
22. feb 2011

@zuzanka7834 no veru ani nie ani nam nevyslo iui

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre