IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

zuzancek22
28. okt 2010

@fomarik tak tých 5 dní voľna ti závidím, tak to sa mne asi tento rok už nepodarí, lebo dovolenka už fuč, jedine nejaká ta PN-ka 😅 , ale ja nie som nato. takže mne budú musieť stačiť 3 dni voľna

fomarik
28. okt 2010

@petuska123 Super, takže prvá návšteva je za vami. Konečne krok vpred, že? Držím palce, aby ste ich klientami boli čo najkratšie 😉

fomarik
28. okt 2010

@zuzancek22 Volno ako volno. Začal ma trápiť zub 😠 . V utorok som objednaná na preventívku, ale sa mi zdá, že zubárku navštívim už skor 😠 . Zuzankaa pozoruješ na sebe nejaké zmeny? Teda ja viem, že je skoro, ale predsa 😉 . ja som snád mala každý tehu príznak 😵 ... fakt...ale neverila som tomu, že som tehu...ja som to akosi cítila.

strelicia
28. okt 2010

@zuzancek22
@fomarik
@katy33
ahojte baby. Ak ste si robili mamatest v 10. den po IUI tak ako ja, a tiez vam vysiel negativny, tak ho hned nezahadzujte!!!!! ja som na tom mojom z predvcera objavila dnes druhu ciarku!!!!! neviem ci sa mam tesit, lebo na teste sa pisalo ze po viac ako 5min moze vyjst pozitivny, aj ked to tak nie je. uvidim, no aj tak sa tesim. drzim aj vam palce. musi nam to vyjst. inak mne keby vyslo teraz, tak som fakt dala IUI na prvykrat.

zuzancek22
28. okt 2010

@strelicia jeeeeminečky mám neskutočnú radosť, určite to vyšlo, ja mam teraz tehotnu kamošku a tej som na dovolenku doniesla presne mamatest, a ked si ho robila cca tak 3 dni pred menzesom tak nič neukázal , ale ten druhý si robila ked jej 3 dni meškal a presne ako píšeš ty najskor nič a že tak za 1 hod tam boli dve čiarky, a teraz je v 5 mesiaci, strašne moc ti držím pršteky 😉

strelicia
28. okt 2010

@zuzancek22 dakujem, no snad je k comu. v heliku povedali ze ani pozitivny test este nemusi vzdy znamenat tehu. ked som to ukazovala mangelovi, akurat vykladal nakup a ostal taky v soku ze sa ma pyta: tu muku do chladnicky?

petuska123
28. okt 2010

@fomarik dakujem a hadam veru to ubehne cim skor aby som ostala tehu-a aj vam sa to uz konecne podari..musi sa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😉

zuzancek22
28. okt 2010

@fomarik no či mám nejaké príznaky, pripadám si stráááášne škaredá, celá som sa akosi vyhádzala, a hlavne bolia ma prsia, ale skôr to pripisujem tomu že ta neplecha červená dorazí. ved uvidím ja sa už len nechám prekvapiť, ale napätie sa stupňuje.

fomarik
28. okt 2010

@strelicia Mne až mráz behá po chrbte!! To je kráááááása!!!! Ja mám normálne orgazmus 😀 😀 😀 😀 😀 . Veľmi, ale veľmi držím palce, aby si to strelila skutočne na 1 IUI! Si bohyňa!!!! Ale ešte nič nezakríknime..... jupíííííííí!

fomarik
28. okt 2010

Inak ja ked som si po 1 IUI robila test na 11DC, jasníé že som nemala //, ale namiesto jednej / som mala úplne vybielený pásik...ako peroxidom 😕 😕 😕 😕 . Takže ten testovací bol ružový a ten na citlivosť hcg bol snehovo biely- vyperoxidovaný.

v555
28. okt 2010

Ak test vynde pozitívny či po pol minute alebo po hodine je to jasnééééééééééééé 😉 ,je to tam a ja zo srdca gratulujem 😉 😉

petuska123
28. okt 2010

@zuzancek22 tak to bude super ak ti to vyslo!!!!!si nadej pre nas ktore to este len caka

fomarik
28. okt 2010

Asi som z toho debílek 😕 Tak ktorá má // Zuzanka a lebo Strelicia? ... alebo žeby obe?

apolenka6
28. okt 2010

babenky vy pozeráte det.vecičky ja pre zmenu som pozerala kočiare teraz sú také nádherné od výmyslu sveta hned by som som si vybrala!! ☹ zuzanček22,aby,strelícia zlé myšlienky bokom! 😠 budete tehu verím tomu a hotovo ved vám držíme palce musíme niekoho nasledovat 😉 fomárik tak ty si asi pani učitelka!? 😕 to volno máš ako dovolenku tak si pekne oddýchni....aj ja by som to brala, katy33 zajtra vám držím palce v MT a aby ste to našli na 1 šup 🙂 zuzanka 7834 musíme si všetky spravit nádherné Vianoce a mat dietatko pod♥

petuska123
28. okt 2010

@fomarik zuzka ma // 😀 😀 😀 😀 😀

apolenka6
28. okt 2010

mne sa zdá že strelicia má // tiež to nechápem ktorá?? ,každopádne Gratulujéém!to je supíííš!!!! 😀

strelicia
28. okt 2010

baby ja som pisala ze som si nasla dnes tie //. ale ci aj zuzka to neviem, to som nejak nestihla sledovat 😅
len teraz sa bojim urobit si dalsi test...ze co ked predsalen nic a budem sklamana. aaaale co. idem radsej piect, cesto uz vykyslo tak idem na to. jaaaaaaj toto bude dlhy vikend. pekne oddychujte a myslite pozitivne (nie ako ja 😀 ).

fomarik
28. okt 2010

@strelicia Tak ja som tomu dobre pochopila, že ty máš //. Som ja ale šikulka! Tak len pekne peč. Ja som práve dorobila chlebíčky...príde mi maminka pichnuť pregnyl.... ale až kým doordinuje v ružovej záhrade 😠 😠
ja verím, že i na druhom teste budú //...musia tam predsa byť! Ved si v téme Úspešné IUI na prvýkrát!!!!!!!!

apolenka6
28. okt 2010

@strelicia moja kamoška mi povadala ktorá pracuje v lekárni že mama test je najlepší najsôr ukáže tehotenstvo 😉 ona tiež dala IUI na 1x!!!tak tomu VER 🙂

petuska123
28. okt 2010

@strelicia tak ty???tak nakoniec mam v tom ja hokej 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

zuzancek22
28. okt 2010

@fomarik nie ja nemám // to má strelicia. ale rada by som ich mala aj ja 🙂

apolenka6
28. okt 2010

@fomarik jooj to máš dobré ked ti má kto pichnút injekciu...ja som musela íst večer na pohotovost sama mužíček bol v práci

strelicia
28. okt 2010

@apolenka6
@fomarik
mne tiez vysiel pregnyl na sobotu vecer, este stastie ze mam svokricku sestricku. uff.

@zuzancek22 vyjde, len v to ver. vela pozitivnych myslienok, vela kyseliny listovej a vitaminu E papaj a podla toho co som o tebe citala, tak to jednoznacne musi vyjst. a je nepodstatne na kolkykrat. hlavne je, ze mas velmi velku sancu. ak by ti to aj teraz nie, tak ja by som si zobrala po dalsom IUI nieze den volna, ale minimalne ten prvy tyzden PN. koli kludu.

apolenka6
28. okt 2010

@strelicia to aj ja by som išla na PN ešte si aj priplácam dobrovolne nemoc.poistenie ak by som nááhodou bola tehu neviem či to využijem od nového roku plánujú nejaké zmeny 😠

katy33
28. okt 2010

@strelicia No mojaaaaa, supiš, pupiš, fantastikuš 😀 😀 😀 Aj ten test sa uvedomil 😅 Ta druha čiaročka už bude len a len silnejšia, tomu verím 😉 Viacere baby tu tiež pisali, že negativny test vyhodili, poplakali si a potom šli vysypat smetie, al. nahodou nakukli a čiarky tam zrazu boli dve. Ale neviem, akej značky boli tie testy 😕 Joj, moja, držkam palčeky 😉 Ma to tak potešilo, konečne aspon dačo 😝

katy33
28. okt 2010

@fomarik Že 5 dni volna, ja umrem ☹ , aj ja, aj ja, aj ja...akurat tak volno bude v pondelok 🙄 Zlatko, ale ako to fajn padlo, v sobotu IUI a aspon si môžeš krasne oddychnut 😎 A povedz mi, moja, čo vyučuješ, pretože učitelske povolanie v dnešnej dobe, je takmer rizikove povolanie - pri dnešnej mladeži 😖 Alebo máš deturence 😲

katy33
28. okt 2010

@apolenka6 A nemožem si pregnyl pichnut aj sama - ja som celkom sado-maso - radšej ako to dat pichnut napr. mužovi 😀

apolenka6
29. okt 2010

@katy33 no ten môj ked vidí injekciu tak odpadáva 😀 a vieš namiešat pregnyl?ja nemám odvahu ak ty máš tak máš iné gule,, 😉 😀 to máš teda nanič byt doma len v pondelok ja som aspom v nedelu domka+pondelok až 2dni aj za to som vdačná
@strelicia veru,veru čiaročka bude len tmavnúúúút a tmavnúút!!!!! 😉
@fomarik ak si učitelka aké predmety učíš?ak to nie je tajomstvo 😕 idem robkat...... 😒

zuzancek22
29. okt 2010

@katy33 tak klobúk dole ked máš odvahu si pichnut injekciu sama, ja nemam odvahu si urobiť ani test, nie nato pichnuť injekciu.

zuzancek22
29. okt 2010

@strelicia a budeš si robiť test aj dnes?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre