IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

jalanecek
21. mar 2011

kocky tak dneska som jeste netestovala nedostala som sa do mesta svokre sa urobilo zle tak som musela uvarit a upretat takze az zajtra len sa tesim na apolenku ako doadla ja od vcera vcera nejake krce v podbrusku a niekedy dost silne....

dzuli08
21. mar 2011

@jalanecek No halóóóóóóó nechcem byť pri PC celý deň 😠 😀
Aha, tak už nič

dzuli08
21. mar 2011

@jalanecek Jááj tak si s nami riadne vybehla 😀 😀 😀 😀 😀 . Neva, hlavne, že máš dobrý skutok.

zuzancek22
21. mar 2011

@apolenka6 no mojenko moc moc držím pršteky !!! celý den som sa tešila ako si tu nachvíločku nakuknem či už si napísala že hcg je vysoké. budem netrpezlivo chodť nakukať

andy175
21. mar 2011

no ja už som strašne zvedavá ako apolenka dopadne!!!! bolí ma brucho za ňu!!! 😉 už nech príde nejaké úspešné IUI!!!

aby
21. mar 2011

@apolenka6 čakáme na teba a infošku cibuľka 😉
@yasminne no a dr. Gaťová mi odporučila nepiť alchemilkový, myší chvostikový a prasličkový čaj, že sťahujú maternicu a to teraz nechceme ani že tehotné by ho nemali piť 😉

Bambulky ďakujem vám veľmi veľmi pjekne 😉 😉 😉
Tak som zvedavá či to vyšlo heh no muselo 😀 😀 😀
Jáj tak ak to víde mám doma fotku s kvapkou a 2embiijkami 😀 😀 😀

aby
21. mar 2011

jaj a som zabudla, že najprv mi nechceli dať dve, tak kukli správu z nemocnice a aj ako to tam vypadá 😉 😀 😀 😀

renka1801
21. mar 2011

@aby ahoj tak ty si si dala dve embryjka? My sme nemali tu odvahu. Tak už tiež si v očakávaní. Hlavne v kľude.

yasminne
21. mar 2011

@aby jaj baby ja uz som ohladom tej alchemylky peken dezinformovana 😀 no pila som ju vcul len dva dni a viac uz nebudem kedze som uspesne 2hodky po IUI 🙂 . A preco Ti nechceli dat dve? Nie je to tvoje rozhodnutie? Ajked vravi sa ze nie kazda sme stavana na dvojicky...Ale mas takto vacsiu sancu ze aspon to jedno sa ujme a ked sa ujmu obe o to vacsia radost bude 😀 Moj drahy bol trosinku sklamany, ze som mala len jeden folik ...on tak strasne by chcel dvojicky 😀

yasminne
21. mar 2011

@jalanecek no ty nas ale napinas! 😀 kolky si DPO?

jalanecek
21. mar 2011

@dzuli08
@yasminne som 12 dpo a 14 s po pregnyulu dnes 33 dc ja viem ale nemohla som ju nechat aby varila ked jej bolo zle conarobime aj ja som s atesila ze si testnem ale bohuizial no az zajtra len mam krce v podbrusku...

petuska123
21. mar 2011

a nic???to co ja ze ked pridem tak tu bude oznamene ze pribudli nove tehule dve. ☹

petuska123
21. mar 2011

tak aspon daktora sa ozvite som tu ostala sama,?

strelicia
21. mar 2011

@yasminne ahoj, len som zachytila o tej alechemilke - mne v heliku prisne zakazali pit bylinkove caje a specialny zakaz plati pre alchemilkovy!!!!!

jalanecek
21. mar 2011

tak kde je ta apolenka som netrpezliva ako neviem co 😀 😀 😀 😀

petuska123
21. mar 2011

@jalanecek a ty tiez dnes nepotesila testom 😖

petuska123
21. mar 2011

@jalanecek pisala ze az po 18 hod. tu bude este ma 6 minut

dzuli08
21. mar 2011

@petuska123 @jalanecek Zlaté ste, také netrpezlivé :DD

petuska123
21. mar 2011

@dzuli08 tak nech sme uz vsetky tehu ...dopracky baby piste............................................

petuska123
21. mar 2011

ok tak napisem ja............................ 😀 idem cikat

apolenka6
21. mar 2011

Ahojte dievčence 😢 😢 😢 no nič z toho nie je ☹ ☹ ☹ som sklamaná ,no ked sa mi pri 3 vajíčkach nepodarilo otehotnieť tak neviem kedy by som už otehotnela?!? 😨 škoda už ma to nebaví po 4 rokoch ☹ DAKUJEM VáM,že ste na mna mysleli a držali mi palce ste fakt všetky zlaté♥

dzuli08
21. mar 2011

@petuska123 dopracky??? nerozumiem

petuska123
21. mar 2011

@apolenka6 ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ nie do pracky ale skaredsie by som to nazvala to mi je luto ja ze tto tu rozbehnes a teraz cooo?? co idete robit si mala 3 vajka a nic ani jedno??

andy175
21. mar 2011

@apolenka6 je mi to ľúto, veľmi som na teba myslela...

petuska123
21. mar 2011

@apolenka6 ale nas neopustis???

dzuli08
21. mar 2011

@apolenka6 Moje zlaté, ja neviem čo napísať..........Je mi to naozaj ľúto. A tak sme dúfali, že sa to už konečne rozbehlo. ☹ ☹

petuska123
21. mar 2011

@dzuli08 co mu nerozumies??

dzuli08
21. mar 2011

@petuska123 To je ako nadávka do práčky :D 😎

petuska123
21. mar 2011

@dzuli08 aha 😝 take nadavky nepoznam ja len tvrdy poznam 😀 😀 😀 😀 😀

jalanecek
21. mar 2011

@apolenka6 mojko nechapem preco to nevyslo je mi to velmi luto...verim,ze to moc boli ale nadej umiera posledna verim,ze raz to vyjde moc ti to zelam... 😉 😉 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre