IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

apolenka6
10. nov 2010

tento týžden mám smolu na ľudí zákerákov 🙄 dnes som stretla starú známu ktorú moc nemusím a viem aj prečo!otázka typu :"a vy čo dieťa nič?ved už pred troma rokmi si plánovala?"ja,že ked to má prísť tak to príde 😔obaja sme zdravý a ona na to:"tak vymeň chlapa!"ja na to prečo by som mala? 😠 ked si rozumieme nepije,nebije ma,nenadáva mi, to nie je dôvod na zmenu partnera a ešte sa lúbime a ona zas zažala ironicky "no ked je taký 100%"ťapa jedna, to sú ľudia!?júúj doteraz som rozčertená

v555
10. nov 2010

@jankaknm,to je ale naozaj male to vajko.Nechcem ťa strašiť ale vajka rastú približne 1-2mm za den.Ja mavam na 10.dc tak okolo 17-20mm.Ak je naozaj take male tak je potom podľa mna aj prazdne,ale to je len moj názor,ja nie som lekar/na šťastie/.Viem,že som ťa asi nepotešila.Ale aj zazraky sa dejú.

v555
10. nov 2010

@apolenka6,hlavne kľud,kôli bosorke sa netreba rozčuľovať,jej sa to všetko vráti aj s úrokami,to mi ver 😉

aduskatt
10. nov 2010

@apolenka6 to je desne, aki hnusni vedia byt ludia☹...preto radsej ani najblizsia rodina nevie nic, nech sa nevypytuju a nedavaju dobre mienene rady

aduskatt
10. nov 2010

@strelicia PCO jednak vidno na uzv a z krvi podla pomeru hormonov......

apolenka6
10. nov 2010

@v555 Božie mlyny melú pomaly,ale isto 😉 a ešte mala pri sebe 4roč.dcérku tak sa jej machrovalo,ale aj my raz budeme!!

aduskatt
10. nov 2010

@apolenka6 vsetky dufame, ze budeme🙂..a BUDEME, tomu verte🙂

apolenka6
10. nov 2010

@aduskatt tak tomu ver!ludia vedia brnknuť na strunu 😔 ja to neviem v sebe dusiť ☹ inak by som sa zbláznila

aduskatt
10. nov 2010

@apolenka6 ja ak potrebujem, hodim rec s kolegynou, ktora riesi podobne veci.....ak by som to riesila v rodine, tak by kazdy daval mudre rady, akoby boli od narodenia gynekologmi🙂

apolenka6
10. nov 2010

@aduskatt to poznám sú najmúdrejší ako knihy 😀 moja svokra

aduskatt
10. nov 2010

@apolenka6 moj otec🙂

moischaaa
10. nov 2010

baby ako dlho trvalo kym ste dosli priamo k IUI? mna to vsetko este len caka , ale uz vidim ako sa to vsetko natahuje ...este ma caka laparka.... a dalej sa uvidi...

apolenka6
10. nov 2010

neboj všetko pekne po poriadku a bude aj IUI po laparke to myslím môžeš riešiť nájdi si nejaké centrum a tam ti spravia svoje vyšetrenia aj mužove 🙂 niekedy by sme čas tlačili keby sa dal 😉 tak ti držím palce

katy33
10. nov 2010

@zuzancek22 No super, ja som to vravela, že dr. určite dačo vybavi 😎 Už len nech su vajka pejne pštrosie a šup sa do toho 😉 Zajtra držime palce a ty daj hned vediet kolko je vajok 🙂

katy33
10. nov 2010

@apolenka6 Nič si z toho nerob, čo si sa jej niekde neschovala, ked vidiš takych ludi, čo ti uberaju energiu, tak tych treba zdaaaaleka obchadzat 😠 Toto oblubujem, mudra je ako radio, ked ma dieta, sucit jej nič nevravi 😠 Nevie, čo je slušnost, že na take veci sa nema čo pytat? Joj, ja ti asi budem robit bodyguarda, ja by som to tasala jedno za druhym 😎 Fuuuha, aka som ja nabita, som hustaaaa, čoooo 😀

apolenka6
10. nov 2010

@katy33 😀 😀 😀

katy33
10. nov 2010

@moischaaa moja ja som sa objednala do centra, hned ako som mala termin na laparku, nechcela som už čakat. Neviem, či maš už nejake vyšetrenia za sebou, ak ano, tak by možno stačila konzultacia v centre a nasledne sa môže stimulovat na IUI. My to tak mame teraz, dr. v centre mi akceptoval všetky vysledky, čo som už mala, takže sa nam o dost skratil čas na IUI 😉 Aj ste už v nejakom centre? 😕

katy33
10. nov 2010

@apolenka6 A ty ešte nespíš, kto bude rano vstavat namiesto teba ,haaaa😝 A v robotke bol aky dnik 😕

katy33
10. nov 2010

@fomarik Zlatíčko, kde si nám? ☹ Bojim sa, či je všetko vporiadku, strašíš nas 😖

apolenka6
10. nov 2010

@katy33 práve som bola na diskusií ako nemyslieť na tehotenstvo 😝 a to sa dá?mne asi nie 😒 tak beriem ťa za slovo bude kuca-paca už sa mi nedalo schovať 😨 videla ma 🤐 🤐 čo už nabuduce sa úúúrčite schovám 😉 a čo si sa v robote tak nabila?tak to musíš s mužíčkom vybiť...

apolenka6
10. nov 2010

už mi padajú viečka 🙄 zajtra príde mojko domov a už si asi tak na PC nepobudnem ,ale sa tešííím 😵 ozaj Fomarik tu dávno nebola hádam sa nechce rozrušovať... 😕 už to odratáva 😅 v práci bolo celkom OK až na tú zmiju

katy33
10. nov 2010

@apolenka6 Pchaaa, praveže nemôžem - nic nebude, v piatok sa ide na spermiogram a sono, tak je celibat ☹ Sa celkom bavim na drahom, ten hlce zeleninu, ovocičko, kupil si vitaminy, chce mat supiš-pupiš vysledok, aby zas mohol machrovat 😝 A vy tento vikendik oslavujete, žeeee 😎

katy33
10. nov 2010

@apolenka6 Veru, treba sa pekne vyspinkat, aby si sa mohla potom mužíkovi naplno venovat 😀 Dobruuuuu..... 🙂

apolenka6
10. nov 2010

@katy33 to som zabudol 😀 tak ja budem zajtra za teba.....Oslava sa odkladá na budúci týždeň aj som si vymenila sobotu moja švagriná žije v zahraničí po pol roku príde domov tak už ten 1týždeň na ňu počkáme ved je to jeho sestra.. a mám ju rada

petuska123
11. nov 2010

bre rano baby zajtra ma caka posledny odber krvy a potom uz vysledky a hor sa do toho!!!!!!!! 😉

katy33
11. nov 2010

Dobre ranko babulky, vyspinkane? 😵 Nech nam dnik rychlo ubehne a bude sa vikendovat 😎

katy33
11. nov 2010

@petuska123 Tak moc držím palce, aby bolo všetko ok a nech sa to už rozbehne a šup pre fazulku 😉 A doteraz boli ake vysledky, dufam, že len dobre 😨

petuska123
11. nov 2010

@katy33 no zatial moja krv je ok..nasli mi daky bacil tak ten vyliecim Atb A mm ma problem so spermiaami

strelicia
11. nov 2010

@jankaknm mne iba spomenuli, ze ta moznost tam je, ale ak nechcem nemusim. v heliku do toho pacientky netlacia, pokial niektora neprekonala nejake zapaly, nemava velke bolesti, na sone nic nenajdu a ani neabsolvovala ziadnu operaciu. vraj je to dost zasah. a ja som si povedala, ze pod anesteziu pojdem az na IVF....

strelicia
11. nov 2010

@aduskatt aha dikes. cize z hormonalneho profilu z krvi sa taketo nieco da zistit hej? ak hej, tak ufff, bo ten mi uz robili viackrat a oK.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre