IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

katy33
17. nov 2010

@aby Dnes idem na 3.pichačku - injekciu, kvôli tej cyste - a to ma ešte 7 čaka, nechcem sa predčasne tešit, no mam pocit, že to už tak neboli, možno sa ta hnusoba dala na ustup. Ved sa jej každy den vyhražam, že ak nezmizne, bude šmik-šmik a dam ju vyrezat 😝 My tiež v MT obehame obchody, aj sme si tam našli koberec do obyvačky, lebo by sme si ju mali už konečne kompletne zariadit 🙄 tak šetrime bubaky a potom si urobime radost 😉

aby
17. nov 2010

@katy33 supiš vidíš thiamin je fajn len maš opichaný zadok s toho, ale čo by sme všetko nepodstúpili 😀
ja by som bola tak strašne rada keby sme mali už na vianoce všetky, naše malé fazuľky. 😀
Neboj ona zmizne 😉
My vždy skočíme do tesca a najesť sa 😀
My bývame ešte len v podnájme ale hádam o rok 😒 budem tomu veriť aj s fazuľkou.
Chceme si podať žiadosť na IVF no som zvedavá čo na to povedia 😲
jóóój ešteže mám robotku za rohom a ty kolko dochádzaš do práce ?

katy33
17. nov 2010

@aby Aj my chodime do tesca - je tam pizzeria - chodime tam na cestovinky, lebo pizze mame dost v robote 😝 Naposledy sme sa ponahlali a dali sme si zvyšok papanice zabalit a oni, že nemaju menuboxy, že či nam to môžu dat do kelimkov, no jasne, ved to je jedno v čom to je 😕 A kde sme si to v robote šli zohriat, pozerame s mm na tie kelimky a ja, že fajn, to nejaka odmerka, to ešte využijem a mm sa na to pozera a hovori,,zlato, ale to je odmerka na granule pre psikov,, a ono naozaj, som myslela, že umrem, som sa mlatila ešte aj večer, len som sa modlila, aby ozaj tym nekrmili psikov, ale čo už aspon bude dobra imunita 😀 😅
Aj my sme ešte v podnajme, mame byt od mesta, ale tiež mm by hrozne chcel domček, obaja sme z dediny, tak nas to tam laka, ale snivame , že nam to raz vyjde a budeme mat maliky domček a koooopec hafanov 😀
My do robotky dochadzame asi tak 15km, ale da sa to, horšie je to, ked ideme v noci domov a už sme obaja unaveni.
Aj my sa chceme opytat na tu žiadost, ved nas nezastrelia, radšej by som ju chcela mat už doma a schvalenu, ako potom čakat 😎

aby
17. nov 2010

@katy33 jj pizza už aj mne nechutí 😝 heh tak teraz si ma pobavila , oddmerka na granule 😀 😀 😀
vieš čo tiež ma to udivuje čo sa týka balenia jedla so sebou , všade v zahraničí je to normálne ale na slovenku sa na teba kukajú, že načo ti to bude 😖 no na .... zaplatila som si to a čo by som si to nezobrala, nie???
JJ presne to aj mi chceme domček svokra má riadny pozemok, ale jej prepína chceme taký malý zrubový domček 😀
My sme práveže s mesta ale ťahá nás to na dedinu keďže máme ,,dobytok" heh 😀
to poznám s dochádzaním chlap prosímťa dochádzal do NM skoro 130km každý deň , lebo chcem byť so mnou 😀
Ja to mám do práce blízko, to mi dlhšie trvá cesta s výťahom ako od vchodu do roboty 😀
presne to nezastrelia nás za opýtanie 🙂

katy33
17. nov 2010

@aby Ty kokso, že 130km, mna švicne, ved už len z tej cesty by som bola KO a nie ešte potom makat, ta luuuubka, ten tvoj mužiček a nikto mu nenavari tak mnamkovo ako ty - teplo domova ma svoje čaro 😉 Nam chce svokor tiež dat pozemok, kde by sa dalo stavat, lenže mm je zo 7 deti a niektori by sa hnevali, že prečo nam ho chce dat a čo oni? A to oni už maju každy svoje vlastne byvanie, môj mm je najmladší - aj svadbu sme si samy platili, pretože moja mama je sama a mm ocino je už staručky a na dôchodku, takže je sam rad, ked vyžije. A oni si neuvedomuju, že im to všetko platil on a na nas už nevydalo, tak preto sa nam chcel takto odvdačit. No my nechceme, aby bol ohen na streche, tak zhaname radšej pozemoček iny 😔 Ved to aj ty sama dobre poznaš 🤐
A zrubovy domček, ani nevrav, my sme mrtvi, ked taky vidime, drahy mi hned pomaly plače , že aj on taky chce 😝

aby
17. nov 2010

@katy33 on vždy spal vo vlaku a mal budík ale stalo sa že aj zaspal a prešvihol NM heh sa previezol aspoň 😀
My sme docela na seba dosť naviazaný, čo sme svoji tak sa na hádam na jednej ruke spočítať kolko nocí sme vedľa seba nespali on je aj moja najlepšia kamarátka heh 😀
No vidíš tak čo sa tooo, však nech sa hnevajú 😝 ja mám švagrinu a tá je nenažratá nechcela najprv nič a teraz chce všetko, mrcha 😲 aj mi sme si svadbu sami platili ale niektoré veci sme dostali ako svadobné dary napr limošku a šaty a tak 😀
Jasné, že to poznám dôverne fuuu rodinné vzťahy 😖
my by sme si dali urobiť poliakmi to isté čo na slovensku len ťa to o tretinu menej stojí aj som si jeden vybrala heh
dobre ja bežím sa obliecť a frčím pekný deň prajem 😀
zajtra dám vedieť ako sme dopadli ani neviem ako do roboty pôjdem 😖

katy33
17. nov 2010

@aby Nech ti to ubehne a zajtra tfuj,tfuj,tfuj..... a usmev na čučarikov 😀 pa

fomarik
17. nov 2010

@katy33 Mojenko, ani ja neznášam telesnú. Ako dieťa som nikdy necvičila, vždy som bola od TV oslobodená, ešte aj na vysokej...no a teraz toto...nemal kto učiť piatakov, tak mi doplnili uväzok. Po 3 IUI sa chcem hodiť na marodku, uvidíme 😉

fomarik
17. nov 2010

začala som trošku špiniť, čo znamená, že zajtra tu máme mrchu. huráááá od soboty stimulka! 😉

apolenka6
17. nov 2010

@fomarik ja mám 28 dc piatok tak do nedele aj ja budem menštruovať 😝 teraz sa na ňu tešíím lebo aj ja konečne pôjdem na 2 IUI a prípadne hned aj na 3 😉

strelicia
17. nov 2010

@zuzancek22 ja som mala bolesti v podbrusku z Utrosu a tiez sa mi tocila hlava a bola som strasne unavena a malatna. Uz sa "tesim" ked ho zase nasadim .....pocitam ze asi od buduceho tyzdna.
Neviete kto mi pichne injekciu v sobotu vecer v okoli Liptovskeho Mikulasa? Ideme zajtra na dovcu do Demanovskej a v sobotu si odskocim do Heliku na sono a tam rozhodnu kedy IUI....

fomarik
17. nov 2010

@aby aj ja budem zajtra na teba myslieť. Nech je z teba dobrá nosnica 😉 ... neber to osobne rybka moja zlatá 😅 . My chceme vajká, my chceme vajká, my chceme vajká, veľa krásnych vajok

apolenka6
17. nov 2010

@strelicia ja chodím na pohotovosť ked si musím pichnúť večer a tak tiež ti držím päste 😉

elienocka
17. nov 2010

@zuzancek22 kde chodis do blavy?a kolko stoji iui darcovskymi spermoskami?si tam spokojna?

jalanecek
17. nov 2010

@jada1 ahoj dakujem ti za rady a prosim ta treba tam ist na lacno ci si moze priatel aspon dat kavu on nemoze bez nej byt tak preto sa pitam dakujem predom za odpoved

jada1
17. nov 2010

Ahoj @jalanecek , nie, nie nemusíte ísť nalačno ani jeden. Ešte som ti zabudla povedať, že sme platili iba za spermiogram 16€. Idete tam zajtra? Neboj sa, budete spokojní, naozaj sú tam všetci veľmi milí, vrátane doc.Tomáša.

apolenka6
18. nov 2010

Dobré ráno!Včera večer som mala takúú migrénu obklad na čelo a spať do kludu 🙄 každe svetlo mi sťahovalo oči pripadalo mi to ako keby som bola priamo pri slnku no hrôza migréna je potvora!!! 😠 pekný deň vám prajem v práci,alebo doma! 😉

petuska123
18. nov 2010

bre rano baby tak dalsi temin do MT je na 3.12. 😉 akurat budem tesne pred mrchou tak uz hadam daco doki vymysli a pojde sa na to IUI v tom dalsom cykle..mohlo by ..

zuzancek22
18. nov 2010

@elienocka no bola som tam zatial len 1 krát, ale bola som spokojná, síce to tam šlo ako na páse, ale boli milí, IUI s darcovskými spermiami tak tusím stojí 85 €.

zuzancek22
18. nov 2010

@apolenka6 tak taká migrénu poznám, je to potvora,ale sme silné, tak mi vydržíme všetko.

petuska123
18. nov 2010

tak zmena terminu na 10.12.este daleko...baby kedy ste zacali brat daky ten liek pred iui???ci to nieje pravidlo ze ho kazda baba berie??

zuzancek22
18. nov 2010

@petuska123 no ja som začala na 5DC do 9 DC som brala clostibegyt. pri 1 IUI 2x denne 1 tbl. a pri 2 a 3 IUI 1 tbl. za deň,

petuska123
18. nov 2010

@zuzancek22 a bere sa aj vtedy ked ma baba vajko??

zuzancek22
18. nov 2010

@petuska123 mne ho dali aj tak, pritom ja mam ovulku ukážkovú, a napr. dr. mi sledoval cca tak pol roka kým som šla na IUI ovuláciu, povedal že tam problém nieje cca na 15-16 deň prebehla ovulácia lebo ked som šla na 18 deň na sono tak bola ovulácia prebehnutá, tak nechápem prečo teraz pri 3 IUI mi ju vykonali 11 DC , a možno práve preto sa mi to teraz podarí, ved uvidíme 26.11 je ešte ďaleko. ☹

petuska123
18. nov 2010

@zuzancek22 u mna je cca 14-15 den.fu pol roka ta sledoval???dlho..to ja nechcem tak dlho do prcic ☹

zuzancek22
18. nov 2010

@petuska123 no vidíš, ovulka ukážková , spermiogram máme tiež ok , ale nejde to a bojím sa že ani toto 3 IUI nevyšlo ☹

petuska123
18. nov 2010

@zuzancek22 tak dakde musi byt nieco do prdele.je to vsetko naopak ti co chcu nemozu a ty co nechcu tak maju ☹ 😠

zuzancek22
18. nov 2010

@petuska123 presne ako si to napísala,niekto pije ako dúha, fajčí aj pred tehotenstvom aj počas, a taká porodí 1,2,3 a dieťa je zdrvé, a mi čo sa snažíme, a robíme preto možné aj nemožné, tak nám to nejde. Ja som môjmu drahému povedala, že keby sa mi babatenko podarilo, tak všetko oželiem, nekupim si už ani jedny topánky, kablku a handry na seba, radosť mi bude robiť babatenko , a budem mínať peniažky na ju alebo neho, a nie na seba, a takto zatial liecim svoju bolavú dušu nákupmi pre seba. ☹

petuska123
18. nov 2010

@zuzancek22 no to ja nerobim...nekupjem si nic na seba...my zariadujeme takze tam idu peniaze...a decka izba je nazariadena uz len ta nam chyba ☹ ale jedneho dna aj ta bude ale kedy?? 😒

zuzancek22
18. nov 2010

@petuska123 presne , keby?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre