IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

afrika
20. dec 2010

@nemko prečo si začala utrog. jesť?

nemko
20. dec 2010

@afrika aj pri druhom ivf som ho jedla je to pohodlnejsie, mne to vkladanie liezlo na nervy

katy33
20. dec 2010

@apolenka6 Ved ja som tam dnes bola, ty koky - asi tak o 12.00:-D Popozerala som po škatulkach, že č.40 najväčšie, tak som išla s dlhym nosom preč, ale sa mi tam páčili jedny botky, len som sa bala si vyskušat, že mi budu maleeeee 😨 Ja ked som robila ježe po 1x sama, tak z ježom boli vražedne zbrane, hodiš a zabiješ 😀 ...take boli tvrdeee a si predstav ani časom nezmekli 😀 😀 😀 budeš mat teraz tri dni volniiičko, že jo 😎

apolenka6
20. dec 2010

ešte som zabudla dnes som volala do Helíka a 30.12 idem na sono 11DC tak Katy neboj robia 🙂 tak budem užívať clostil 3x1 a verím,že IUI bude aj 2 vajka ved musíme nasledovať fomarika ked to už rozbehla 😀 😀

katy33
20. dec 2010

@afrika
@nemko Babulky, myslite na to, že nas musite zasobit tehuvirusikmi, tak s mrchou ani len nepokušajte 😠 ...jasan...ja verim i za vas, že to tam je 😎

nemko
20. dec 2010

@katy33 no mna ta moja choroba moc netesi aj keby to tam bolo tak to teda nie je bohvieco, ale uvidime.

katy33
20. dec 2010

@apolenka6 Jeeej, dakujem za info, ja už tu skušam všelijake zaklinadla, aby len ms neprišla. lebo nebude sono, tak už nemusim bosorovat 😀 A mysliš, že tam budu aj 31.-1.1 😕 ....

apolenka6
20. dec 2010

@katy33 no to fakt?? 😵 😕 ja som okolo 12 prichádzala od zubára fúú a koho si videla taku mladú v cope nie? nestraš aby som nespravila kamene tie ježe 😀 ako to myslíš jáj už mi zaplo 3dni volna od 24 a som si hned po Vianociach zobrala 2 dni dovolenky tak budem v kuse 5 dní doma jupí ,tak možno som ťa dnes videla?

apolenka6
20. dec 2010

@katy33 no to som sa nepýtala,ale ak mi padne IUI 1.1 tak ma už nemôžu odmietnuť a ani teba nie?načo by som papala tabletky

katy33
20. dec 2010

@apolenka6 Mladu som tam asi nevidela 😕 ...teda jedna malinka bola vpravo v tej 1.miestnosti a 2.bola nalavo ...ony tam tušim boli len dve, či ....to vieš, hladala som magicke čislo 41 😅 😕 Tebe sa ježure uuurčite podaria 😀 ty, ty , ty....sa nehanbiš, že 5 dni volna, no pekne, ale tak, len si pekne oddychnite a s mm, treba vam to, ved teraz tahaš denne od rana do večera 😖

katy33
20. dec 2010

@apolenka6 No však to, že by sme sa dopovali s tabl. a nič z toho, to by bolo asi blbe 😠 A kolko budeš teraz papat clost. 😕

apolenka6
20. dec 2010

@aby nebud smutnučká 😀 ved aj ja som ako na húpačke raz-hore raz-dole 😉 joj moja tie Vianoce vo dvojke sú trošíčku smutnučké ,ale len nech je zdravie práve dnes som sa dozvedela že zomrela moja suseda 35r. mladučka 2 detičky zostali 😢 neboj to budú posledné vo dvojke musia!ja naberám silu tu tak aj ty začni požaluj sa my ťa uchlácholime a bude lepšie 😅

apolenka6
20. dec 2010

@katy33 3x1 a ty?

katy33
20. dec 2010

@apolenka6 Aj ja mam 3x1...3.DC-7.DC....aj chceš zvyšit 😕

apolenka6
20. dec 2010

@katy33 asi nie prípadne na budúce ved min.mesiac som mala 2x 1 a som zvýšila na 3 dni 3x1 a teraz budem 5 dní 3x1 tak hádam to postačí ved nejaké zostatky hádam zostali vo mne s min.mesiaca 😨inak asi by mi dnes na recepcii povedala,aby som nebrala clos.že nerobia 1.1 nie?

apolenka6
20. dec 2010

@zuzancek22 to mi je ľúto s tvojou babičkou ☹ ale fakt je pravda jeden odíde a další príde a aj to je pravda 😲 tak u teba to tak musí byť už aj na teba sa štastie usmeje operácia dopadne OK 😉

apolenka6
20. dec 2010

@yasminne už sa ti to kráti a budeš vedieť výsledok 😉 asi nikto nechce Vianoce na blate 😠 malo to byť naopak a toto počasie čo bolo cez víkend u nás( neviem ako tam kde si ty)malo byť až teraz všetko je akosi naopak 😒 ja už začnem znovu stimulovať od stredy mrcha prišla

nemko
21. dec 2010

tak hlasim, ze rano test negativny - Mamatest 10 citlivost, takze ideme dalej

yasminne
21. dec 2010

@nemko v stredu
@afrika vo stvrtok
a ja v piatok 😀
strasne vam drzim palce tak ako Fomarikovi! Musite ju pekne nasledovat, a mali by ste prestat s tym negativnym myslenim a cakanim na mrchu!!! 😉

yasminne
21. dec 2010

@apolenka6 ahoj to mi jeluto ze nic, ale je fajn ze tento mesiac nemusite zahalat a bude dalsie IUI. A urcite sa dockate novorocneho prekvapenia 😉

yasminne
21. dec 2010

@nemko na test sa vykasli, a nechaj to na zajtra na krv...este nehadz flintu do zita!

fomarik
21. dec 2010

@apolenka6
@katy33 Dobré ránko dievčatá. Ja vám nechcem kafrať do dávky clostilu. Ale ja som napr. počúvla jerryjanku, ktorá si zvýšila dávku na 2-1-2... to by pre mna už bolo silné kafe, tak som si zvýšila na 1-1-2. To je len moja skúsenosť. Inak som mala brať 3x1.

petuska123
21. dec 2010

@fomarik ja mam tiez zacat brat clostylbegyt ale 1 tabletku denne od 3dc do 7 dc.vy ste preco papkali az 3krat denne??

yasminne
21. dec 2010

baby vy si, len tak same podla seba urpavujete davky?? 😲

fomarik
21. dec 2010

@petuska123 lebo mne sa vajká vôbec netvorili ani pri dávke 2x1. Boli cykly, ked som nemala ani pri 3x1. Dr. mi túto dávku už zvyšovať nechcel, tak som clostil brala bez prestávky 6 mesiacov.

strelicia
21. dec 2010

caute zienky. tak ja som prave zistila, ze este stale nam plati schvalena ziadost na IVF. Ale aj tak som sa rozhodla, ze kedze som zatial absolvovala iba jedno IUI, som uplne zdrava a ideme s darcom.....tak by bol asi hriech neskusit este aspon jedno IUI. Taze v 1/2011 posledne IUI a nasledne IVF v 2/2011. Ak sa nam teda tentokrat podari stimulacia pred tym IUI....ak sa nepodari....tak rovno IVF dalsi mesiac. drzte palce.

strelicia
21. dec 2010

@petuska123
@fomarik
@yasminne
baby ja mam tiez uz 2 mesiace problem so stimulkou - vzdy len 1 vajicko a 1 dominantny folik a to na IUI nestaci. tak mi teraz zvysili clostyl na 3x1 ale uz ked toto citam , tak vidim ze to asi nepomoze. aaaaaach jo. co teraz. a to sa clostyl da len tak kupit? bez receptu?

petuska123
21. dec 2010

@strelicia tak to ja netusim ale asi len na recept.....neviem ako budem ja znasat ten clostil lebo na poslednej folikom.som mala 5 folikou na lavej strane 3 a na pravej 2.....nieze ked to zacnem uzivat ich budem mat 10 😕 😀

strelicia
21. dec 2010

@little_miracle halo moja, co je s tebou, dlhsie si nenapisala. napis co a ako, my sme boli vzdy tak narovnako, no ja som teraz na IUI nesla bo stimulka nevysla. A co ty?

strelicia
21. dec 2010

@petuska123 ved to by bolo len dobre. to je sen. sranda je, ze prvykrat po uzivani clostylu som mala ukazkove vajicka aj foliky. a ked som ho zacala uzivat druhy, treti mesiac....tak to slo uz len dolu vodou. len horsie a horsie, male foliky, potom uz len jeden...no nic. na ten clostyl sa preto pytam, ked si ho tu baby sami zvysuju, lebo mne to vzdy predpisu len presne.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre