IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

v555
30. dec 2010

Kľudne si to rátaj už dnes ako 1.DC 😉 ,@strelicia

aby
30. dec 2010

Babuľky všetko dobré do nového roku kedže zajtra pracujem a nemala by som vám kedy popriať a veľa veľa mamuliek medzi nami 😉 😉 😉 😀

A oslávte krásne nový ročik čo bude s našimi bambuliatkami 😀 nebojte už tento rok budeme mamuľky 😉

apolenka6
30. dec 2010

@strelicia papala som 3x1 a zajtra mi to robia na 12DC ty tiež stimuluješ?len škoda,že druhé vajko bude až 14-15DC a nie naraz obe 😒

apolenka6
30. dec 2010

Neviem ako zvládnem zajtrajšieIUI 😔 pred Vianocami som užívala antibiotiká ktoré som si myslela,že zabrali 😠 ale včera ma znovu začalo bolieť hrdlo +sa mi vrátil kašel tak som behla znovu dr.nech mi niečo dá tak mi dal na 3 dni antib. len nezaberajú 😠 😔 zdá sa mi že mi je horšie a kašel?silnie a silnie až mi je do plaču už som s toho kašla vysilená a unavená 🙄 a ja vam neviem ako to zvládnem zajtra....? ☹ ved si vykašlem aj mm chlapíkov ked mi to tam dajú 😔 idem spať a veriť,že mi bude zajtra lepšie tak mi držte palce nech to dobre dopadne........

apolenka6
30. dec 2010

@miminkad a ty? aký máte problém ešte som ťa tu nestretla a aj bývame nedaleko od seba 😉

miminkad
30. dec 2010

@apolenka6 ahoj,mam vysoky prolaktin.resp.kolisuci.zacala som sem chodit nedavno,nacerpat psychicku pohodu,radu...no mozno byvame aj blizsie pri sebe,ako si myslis 🙂 ku komu chodis k dr a aky mas ty problem?

miminkad
30. dec 2010

@apolenka6 drzim na zajtra palce,urcite to dobre dopadne.budem na teba mysliet 😉

strelicia
30. dec 2010

@v555 diky. ved tak som si to aj myslela, len ma pomylili 🙂

little_miracle
30. dec 2010

@apolenka6 si naša ďalšia nádej, verím že sa to práve teraz podarí !!!!!!!!!!!!! Tá choroba čo ťa obchádza - to nie je vírus - to je TEHU-vírus 😀
Držkaj sa !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

fomarik
30. dec 2010

@apolenka6 Zajtra budem na teba myslieť. Anevadí, že vajká sú rozdielne vo veľkosti, ved spermošky prežívajú 72 hodín 😉 ...a nakoniec ešte si to poistíte. Skús tento recept na kašeľ... do veľkej šálky si navrstvi drobno pokrájanú cibulu, na to dáš medík za 1 pol.lyžicu a plátok citrona. Takto si to prestriedaj až kým nebudeš mať plný hrnček. Zakry ho a o také 4 hodky môžeš chlipkať úžasný babičkin liek proti kašľovým neduhom 😉

fomarik
30. dec 2010

@strelicia aj ty si dnes bola v Helíku? Nevideli sme sa? Ja som si vždy rátala 1DC odo dna, ked som začala krvácať...a to aj po obede alebo k večeru. Aj mne sa stalo, že ráno som len špinila a spustilo sa to pozdejšie..a to bol u mna 1DC 😉
Ale tiež viem, že v Helíku odporúčajú 1DC rátať až odo dna riadnej, silnej mrchy.... vždy sme to dostali na papieriku pred IUI...ako sa na nu dobre pripraviť.

zuzanka7834
30. dec 2010

@strelicia tak si nas s mrskou predbehla 🙂 Aspon si to uz vies priblizne vyratat 😵 Teda tento cyklus tahame spolu my styri buduce tehulky 😉 🙂 😀 Streli my sme boli na prvej IUI zhruba v rovnakom case, ze? Ci si bola mesiac po mne? Ja som bola koncom septembra. Medzitym mi prisli na tu stitku, tak som si myslela, ze problem najdeny = problem vyrieseny, ale uz nenecham nic na nahodu 😀 @little_miracle a @katy33kocky a Vas caka kolke IUI? A kam vlastne chodite? Tiez Heliko?

zuzanka7834
30. dec 2010

@strelicia aha, dalej citam, ze uz mas termin sona. Drzim palciska 🙂 A skadial vlastne si? Tvoj doky Ti nespravi sono vo Vasom meste? Ci ma take predpotopne, co nic nevidi, ako fomarikov lekar, co nevidel dva velke foliky?

Jaaaj, a to ratanie mrchy je aj moja nocna mora. Mne raz Galo povedal, ze sa rata iba silna mrcha, ze spinenie sa vobec nerata. Takisto, ak sa mrcha rozbehne az poobede, tak sa vraj rata od nasledujuceho dna. Ale co ja, ked spinim (a nielen trosku, ale riadna mrcha to fakt nie je) aj dva-tri dni? Tak moja mrcha je potom az na stvrty? Kuuurnik!!! Co povedali Tebe?

@fomarik Lucinka gratulujem zo srdiecka 😀 😀 😀 Keby som vedela, ako sa sem dava to krasne srdiecko, tak by som ho vlozila, ale neviem ako 🙂 Tesim sa na foto, velmi 😀 😀 😀 Uz Ti urcili aj tt? Piaty ci siesty? A u koho si dnes bola?

@apolenka6 super, ze boli take pekne foliky. A to pojdes na IUI bez pregnylu? Ci Ti ho pichli priamo v heliku? Neboj, urcite nastartujete... Ak mate auto vonku, zakryte ho nejakou plachtou, tak Vam ani okno nezamrzne a aj motor by mal byt trochu chraneny... Ja nase (teda pozicane od rodicov) takto maskujem kazdy vecer, chudatko na ulici. Ale nikto sa mu nevysmieva 😀 😀 😀 A ja mam tiez jeden velmi dobry a odskusany recept: daj prevarit salku mlieka s pretlacenym strucikom cesnaku, lyzickou medu, majorankou a lyzickou masla. Vobec to nie je take zle ako sa na prve precitanie moze zdat, mne to priam chuti, ale hlavne - pomaha. Drzim palce 🙂

zuzancek22
31. dec 2010

@fomarik si slubila včera foto fazulky!!!! a ako to prežívala maminka?

speranza1
31. dec 2010

@fomarik jeeej co to tu citam formarik....zo srdiecka Ti gratulujem je to nadherna sprava... tak prevelmi sa tesim s tebou... ani si nevies predstavit.... 😵 😵 😵 🙂
dievcata vsetkym Vam do noveho roku prajem vela zdravia, stastia, sil a pohody... aby ste zvladli aj nezvladnutelne aby ste mali neuchopitelne a dosiahli aj nedosiahnutelne 🙂 🙂 🙂
vsetkym prajem k r a s n y n o v y r o k 2011

katy33
31. dec 2010

@fomarik Zlatinko moje, gratulujeeeeem, ja som vedela, že tam ten červiček bude dobre zavrtany 😀 ...tešime sa na foto, tak šup-šup 😉 A čo maminka, ta určite plakala od štastia...joj, zlatičko naše, opatruj nam fazulku a davajte na seba pozor 😉

katy33
31. dec 2010

@apolenka6 Moja, to je super, že su dve vajka, vôbec nevadi, že su rozdielnej velkosti, dnes na teba silno myslime, držime všetky palce, čo su pritomne ...nech to len dr. nainštaluje pekne-krasne tak , ako to ma byt 😉 Verim tomu, že budeš naša dalšia novoročna tehulka 😉

katy33
31. dec 2010

@zuzanka7834 ahojky, ja idem na naše 1. IUI, kt. sa nam bohužial už velmi dlho oddaluje.....bud sa nam nepodarila stimulacia, al. teraz v novembri my zasa našli 5,5cm cystu zo stimulacie,a le naštasie je fuč 😝 A teraz sa zasa neviem dočkat ms 😠 A tiež chodime do Heliosu, sme tam spokojny 😉

katy33
31. dec 2010

Inak babulky moje, prosim vas, stalo sa vam tu už niektorej, že vam ms neprišla po vysadeni duphastonu....ja som už 8.den po vysadeni a ta potvora nikde ☹ Mam obavy, že tam bude zasa nejaky problem, vidim to v pondelok na vyvolavačku 😔

little_miracle
31. dec 2010

@zuzanka7834 no my chodíme do ISCARE v Blave, ale už som tiež zvažovala, či neprejdeme do Heliosu.....ale teraz v zimnom obdodí sa trochu obávam toho cestovania, takže zatiaľ zostávame v BA - máme tam už aj schválenú žiadosť na IVF..........takže ak by to nevyšlo ani s IVF, asi pôjdeme v lete do Heliosu.

Pôvodne sme plánovali 3 x IUI a potom IVF, ale žiaľ z troch cyklov čo chodíme do CAR, sme IUI mali zatiaľ len 1x. V druhom cykle mi prešvihli ovuláciu...11DC už bolo neskoro.........a v treťom cykle sa mi nevytvorili žiadne folíky ☹

little_miracle
31. dec 2010

@katy33 mysli pozitívne - nič tam nebude a basta !!! A tehu-test si si náhodou nerobila??? Čo ak motyka vystrelila ???
...aj zázraky sa dejú 🙂

katy33
31. dec 2010

@little_miracle Dakujem slniečko.....myslim pozitivne, slubujem 😉 Mam doma tri testy, každy inej značky pre istotu 😝 , ale veru bojim sa urobit si ho, radšej vyčkam do pondelka 😖 Už tyžden beham s vložkou, pretože bruško sem-tam boli ako pred ms , hlavne večer, kes som v klude 😕 Takže ty tiež budeš januarova IUI-čkarka 😀

zuzancek22
31. dec 2010

@katy33 no presne , čo tehu test? vieš na vianoce sa dejú zázraky, takže možno aj u teba.

zuzancek22
31. dec 2010

@katy33 urob si test...... uvidíš bude to tam !!!!

zuzancek22
31. dec 2010

@speranza1 moja a ty si kde bola? si na nás zanevrela?

zuzancek22
31. dec 2010

Chcela by som Vám všetkým popriať len a len všetko dobré do roka 2011, aby sa nám všetkým splnili aj tie najtajnejšie túžby, po ktorých túžime.

katy33
31. dec 2010

@zuzancek22 Juj, mojenko, ja mam naozaj z tt strach 😔 Ked tam nebudu // -tak budem premyšlat a obavat sa , čo sa zasa udialo, zasa by to znamenalo akysi problem ☹ ...tak radšej chodim každu chvilku kontrolovat gatky 😀

zuzancek22
31. dec 2010

@katy33 môžes kontrolovať , veď vianoce su nato aby sa diali zázraky, a ono to je taký malinký zázrak v tebe 😀 ,

katy33
31. dec 2010

@zuzancek22 Mojenko, neverim tomu, pretože mi nič nie, žiadne priznaky, nič , vôbec nič ani len prska ma nebolia, nič, nič, nič, brucho sem-tam trošku, ale to je nič 😕 Skôr si naozaj myslim, že to budu poruchane hormony, našla som tu i zo tri babulky, kt. prišla ms po duph. až po 10, dokonca po 15 dnoch ☹ Ty si ešte dnes v praci?

zuzancek22
31. dec 2010

@katy33 ano ja este pracujem.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre