IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

mishhel
10. okt 2011

@cmelica v nejakom labaku v nemocnici mu budu dalsi robit v stredu pred rokom dopadol zle.

tatinka
10. okt 2011

@apolenka6 ja nevidim u teba nic takze asi to mas dobre, aj ked ja tu nejak neviem v tom pracovat ale ked kliknem na teba nic nevidno len ze si aktivna

apolenka6
10. okt 2011

@tatinka nie na pokeci nie som ..a teraz večer by som sa nervovala asi,ale ak budeš chcieť pošli mi to na môj mail a mi to pošli a čo dá sa niečo pozrieť tu na mojom profile?

apolenka6
10. okt 2011

@tatinka ok tak to mám dobre 😀 aktívna som a mám to dobre zamknuté 😉 dík za info

tatinka
10. okt 2011

@apolenka6 prfoil mas ok 🙂 ok tak potom ti to poslem zajtra a bo tak nech si nekazis dnesny vecer 🙂,hadam nezabudnem ,ked tak sa mi pripomen 🙂

apolenka6
10. okt 2011

No nič idem ja spať dobrú noc kočky moje ..zajtra do práce 😝
Dobrúúúú noc!!!!.....

@tatinka napíšem ti zajtra mail na IP a mi to môžeš poslať ak chceš 😕

tatinka
10. okt 2011

@apolenka6 dobre moja napis a poslem, ak to ty chces citat, ja to mam v pc stiahnute 🙂 ok ja tiez pojdem hajat uz asi,,,,dobruuu noc 🙂

aby
11. okt 2011

Bré ránko, tak máme nového člena na zatiaľ. Zobrali sme do dočasky havka ešte nemá meno ale asi si ho aj adoptujeme, ale toľko radosti mi urobil heh 😀 😀 😀
to je ako dieťa v noci heh 😀 😉
Krásny deň 😉

apolenka6
11. okt 2011

@aby dobré ránko aj tebe! no tak ťa poteší hafan,maličký 🙂 vyčarí úsmev ked ti bude smutno 😅 😉 a meno ťa určite napadne ...krásny deň aj tebe !!!

@pici" dvaja,aké krásne je byť dvaja,traja 😀 " 😉 🙂 😅 tak dnes už budeš mať aj ty prcka v brušku,teda prckov 😕 😅

ursula5
11. okt 2011

@apolenka6 a nie si tehu??? to je pekná BT 😀

apolenka6
11. okt 2011

@ursula5 ahoj ! nie ,nie som tehu 🙄 test mi ukázal iba jednu / 😠 (ale ja som si potok dokreslila na test druhú paličku červenou 😀 😕 ) a bola som spokojnejšia 😵 a dnes mám BT už 36,9 takže klesla a bude MS,neva v piatok idem na pohovor IVF

ursula5
11. okt 2011

@apolenka6 držím Ti palce moja 😉 ste tu toho popísali za včera 🙂

apolenka6
11. okt 2011

@ursula5 dakujem Ti! aj ja tebe 🙂 no trošenka sme sa rozpísali asi ani som si to neuvedomila 😕 🤐 ved aj ja ked prídem z práce ,niekedy to tu neviem dočítať 😠 🙂 ale to je fajn 😉 no nič idem sa ja obliecť a do práce 😖 u nás prší tak to bude deň ,len keby rýchlo ubehol 😨 tak ahoj!!!

mirka2010
11. okt 2011

@sijust moja zlataaaaaa, mne az slzicky vyhrkli, ako krasne si to napisala, ze malicke je uz v brusku, tak som vcera na teba myslela, mojinka, neskutocne moc drzime palce....ja tomu verim na milion percent, ze malickemu bude najlepsie na svete v tvojom brusku, ze sa krasne bude nadalej vyvijat a ze bude rast a preto vam posielam miliony tehulkovskych virusikov a naozaj srdecnu a uprimnu energiu, aby to vyslo a velmi sa s vami tesim 🙂

si31si
11. okt 2011

@tatinka no nie som priamo z PD ale kusok odtial ale zvažujeme že sa tam presťahujeme tak dúfam že kočíkovať budeme spolu 😉

mirka2010
11. okt 2011

@apolenka6 pripoistenie je skvela vec...ale vsetko skvele nasi politici zmenia, lebo na co by bolo lepsie, ked moze byt horsie...ak naozaj sa da, tak mozno treba prezistit, ci to bude platit aj pre tie, ktore sa pripositia teraz, ci to plati aj pre ne a ak nie, tak rychlo do poistovne s pravit to co najskor 🙂

sijust
11. okt 2011

@mirka2010 dakujem zlatik 🙂 dnes som volala do H.mame este troch drobcekov krasnych na zamrazenie,sa tesim 🙂

tinasc
11. okt 2011

@apolenka6 no tak to bol super nápad dokresliť si druhú čiarku 😀 ... ale aspoň hlava bola spokojná nie? hneď sa na to lepšie kukalo 😉
inak babulky, na všetky tu myslím, čo ste po vklade nech sa zadarí a tie ktoré sa snažíte nech ste čoskoro tehulky 🙂 veľmi sa tu rozrastáme, takže nech je táto téma plná tehuliek 🙂

aby
11. okt 2011

@apolenka6 kujem, mňo až taký maličký nieje heh ale je zlatý má asi cca 6mesiacov a počítam tak 25kg drobček heh je to kríženec bulteriera heh 😀 😀 😀 😉

jovanka81
11. okt 2011

@rehotka25 mikroskop sa ani mne neosvedcil....kup si radsj testy mocove alebo si meraj bazalnu teplotu...je nizsiaa pred ovulkou stupne asi o dve desatiny..napriklad ja mam od mrchy 36,5 meriam si v ustach vzdy rano o 6:00 hned po prebudeni, ked este lezim....pred ovulkou mi stupne na 36,7 niekedy 36,8 a drzi sa do mrchy vyssie,. den pred mrchou klesa ...je to sposobene hormonami- progesteronom.ono vykyvy sposobi aj choroba, unava, menej spanku, mala by si spat aspon 6 hodin aby si mala objektivne vysledky...dokonca som kdesi sitala, ze ak si bola menej ako 2 hodiny pred meranim v noci na WC aj to skresli vysledok, lebo si chodila a nebola si v klude, tak ja to az takto nesledujem,ale vzdy o 6 teplomer do pusy - digitalny je rychly a az potom vstavam :_) a moj mikroskop an sliny je uz davno vyhodeny v kosi... 😉

jovanka81
11. okt 2011

@apolenka6 baby , aj ja mam 29 🙂 este nieco cez mesiac, xixixi

pici
11. okt 2011

babulky... tak uz to mam za sebou a dvaja prduskovia su v teplucku :D

petuska123
11. okt 2011

@pici tak nech len pekne tam sa vyhrievaju 🙂

gombicka
11. okt 2011

@pici drzim palce a nech o 2 tyzdne su 2 ciraky

alibabaa
11. okt 2011

@pici dufam, ze si sa dostatocne s mrchou rozlucila na 9 mesiacov, nieze sa vrati 😠
Drzim veeelmi prsteky a prajem o 2 tyzdne // kolajnice .. to ja uz budem na polceste za takym istym uspechom 😉 uz 8 den si budem pichat...

alibabaa
11. okt 2011

@sijust tfuj, tfuj, tfuj. drzim palcekyyy 🙂
inak ak bude niektore vajko jednotkove, tak aj ja chcem vlozit len jedno..

buba13
11. okt 2011

@jovanka81 tak je mi luto a budeme spolu bojovat s PCO 🙂 ja uvidim o tyzden ako som na tom... bojim sa moc

buba13
11. okt 2011

@pici nech vsetko vyde ako ma. drzim paste! 🙂

ursula5
11. okt 2011

@pici tak sa drž moja a nech sa riadne zahryznú drobčekovia prajem a držím strašne moc palce 🙂

lume
11. okt 2011

@pici Drzim palce, nech Ti to vyjde. Setri sa.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre