IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

jalanecek
30. mar 2011

@tinasc mikdy som nemala problen s ovulaciou aj ked som brala clostik len sa pitam hladam veci kvoli ktorym sa nepovedlo iui ci to moze byt aj kvoli obezite l;ebo som silnejsej postavy tak preto

jalanecek
30. mar 2011

@adikasala nech mrcha dojde a nech je iui uspesne a verim,ze budeme vseetky tehulkami...

apolenka6
30. mar 2011

Ahojte! konečne som si vás dočítala... 😝 aj mne sa sníva o detičkách to je asi bežné po čom túžime tak si to aspoň vysnívame 😵 dnes už bol konečne v práci veget,ale dva dni sme si riadne mákli.. 😝
@katy33 a to si pozerala ten film n a nete ? a kde si ho presne našla aj ja by som ho kukla 😕 😕 tú knihu som už tiež študovala na nete,len si ju musím prečítať

timona
30. mar 2011

a este sa chcem opytat, co je DNA fragmentacia spermii a aky by mohol byt najhorsi zaver?

apolenka6
30. mar 2011

@timona nie nemusíš sa báť máš krásne vajíčka za jeden deň vajko narastie tak 2mm a do piatku budú tak akurát -pripravené na oplodnenie 😉 😉 veľa šťastia !!

hope2011
30. mar 2011

@katy33 si naozaj moc zlata....naozaj sa snazime tomu verit...ale to pichanie je takeeeee slabuckeeee.....mna pichava aj normalne....a niekedy aj poriadne viac..naozaj si nechcem vobec nic namyslat.....vobec nie, nechcem byt potom sklamana...a tebe sa sniva ze malicke bude mat modre ocka???? to je tak krasne...ja ti to tiez z celeho srdca prajem...budeme si navzajom....a uvidis, podari sa.....🙂

hope2011
30. mar 2011

@jalanecek pytala som sa veru na uspesnost IUI v tomto centre...povedali ze maju 17%, to znamena ze taka kazda piata zienka odtial vyjde ako tehulka....takze tak...celkovo vsade pisu ze uspesnost IUI je mala, ale stale je sanca, stale sa to da podporit krasnym snazilkovanim doma, no nie????? vsak uvidime....tebe vyslo v kartach ze druhe IUI bude uspesne...tak sa pridas ku tym stastnym tehulkam a zvysis im priemernost uspesnosti,.....a ja tiez🙂🙂🙂

hope2011
30. mar 2011

@timona ahoj, ja som mala presne take iste folikuly a tiez mi robili IUI az o dva dni.....urcite este podrastu....a budu krasne pripravene na oplodnenie...moc drzim palce,v ktorom centre ti to idu robit????

jalanecek
30. mar 2011

@hope2011 joj mojko som tak rada,ze si veris moocinky ma tesis a dufam ze ti to aj ostane a no dufamze, odtial vyjdem nabuduce ako tehulka zajtra zacinam s clostikom a nabuduci stvrtok hor sa do mt a uvidime ake su folikulu kiez by tam boli aspon tri teraz som mala jeden ale prirodzene a tento cyklus s clostikom a co si dneska robkala idem sa osprachnut apotom kukat modre z neba zasa budem plaka t ako vzdy...a ziekny neviete nahodou nejaku dobru dietu????A nejem vela prave ze malo...

timona
30. mar 2011

@hope2011 v Iscare v Ba, idem na to prvykrat, tak vobec neviem co ma caka...

fomarik
30. mar 2011

@katy33 mojenko, máme sa dobre. Si zlatá že na nas myslíš. Trošku to tu flakam, lebo som málo domka. Ked je mm v práci, tak som vacsinou u rodičov aked je drahý doma, tak si ho užívam naplno. V pondelok ideme do Helíka na sono auž teraz sa tak veľmi teším a zároven aj bojím.

fomarik
30. mar 2011

@jalanecek mojko, ja som tiež plnšej postavy. Dokonca ako som tehu nepribrala som ani kg, dokonca som schudla 2kg. Tiež som si myslela, že sa nám nedari kvoli mojej nadvahe a studovala som prečo. &ved jedným priznakom PCO umna vlastne bola aj ta nadvaha. Len sa netrap dietami, mimčo potrebuje mnamky.

fomarik
30. mar 2011

@apolenka zlatko, ja som tiež ten film Tajomstvo hľadala na nete. mm mi hi stiahol z www.ulozto.sk. Jwe am aj slovenský dabing. Este som ho sice nevidela...nebolo casu....ale tešim sa nan. Su nan užasne odkazy a samé chvaly.

jalanecek
30. mar 2011

@fomarik ja viem ale tak preco sa nedari uz tak dlho ako strikujem ponozticky tak premyslam nad tim preco a nemozem sa dopatrat ale asi je lepsie nechat to tak a hotovo chcem zacat cvicit ale asi to teraz nie spravne a zacnem insie premyslat a nie nad blbostami jeste som do toho chora takze mozno preto mam take myslienky a ty sa ako mas a babika drzkate sa jste zdravucky??dufam,ze ano tak sa majte krasne a skoro sa ozvitep;aaaaaaa

tinasc
30. mar 2011

@fomarik neboj sa, všetko bude v poho 🙂 takže zase uvidíte bábiku 🙂 držte sa...

tinasc
30. mar 2011

@jalanecek ja som tiež silnejšia, tiež som nad tým rozmýšľala, či to nemôže byť tým, že sa nedarí, ale poznám aj ženy, ktoré aj napriek väčšej nadváhe otehotneli a to prirodzene... takže príčin môže byť viacero... 😉

tinasc
30. mar 2011

tak prajem všetkým dobrú nôcku 🙂

jalanecek
30. mar 2011

@tinasc ved to mojko mozno to nieco ovplivni ale zasa az nie tak vela no ved ono to raz pride...prajem krasnu nocku a krasne sa mi vyspinkajte zlaticka paaa

katy33
30. mar 2011

@apolenka6 Fuuu, ešte, že dnes ste nemali fofry, treba sa troška dostat do normalu 😀
Zlatinko, daj si do google ,,secret otv,, mne to našlo na stranke otv.sk.....no film mi šiel len do 72 minuty a potom sa stopol, dalej sa dalo pozerat až o 30 minut, tak som si ho dopozerala dnes rano - spustila som si ho až od tej 72 minuty....je to predabovane, takže je too fajn 😉
A šefova už poslucha? ...o chviločku bude velka noc, tak budeš mat viac volnička, sa už určite teraz vytešuješ 😎 😉

katy33
30. mar 2011

@hope2011 ..no veru, modre očka ako nebičko...som to pozerala v snari a tam, že budem velmi štastna...tak čakam, kedy to bude 😉 Zlatinko, vy ste boli teraz na 1.IUI ?....to by bolo užasne, ak by vam to vyšlo hned - by si nam tu zasa zdvihla tehu-moralku 😀 ...otrebujeme dalšiu tehulku ako sol 😉

katy33
30. mar 2011

@fomarik Jajha, to som rada, že je všetko v najlepšom poriadku 😉 Tak v pondelok zasa uvidite konečne vašu babiku, dufam, že hodi nejaku vhodnu erotikuš poooozu, aby maminka s ockom vedeli, ake maju vybrat meno a tety IUI-čkarky sa mohli tiež vytešovat 😉 Vypytaj určite fotočku a hned potom sem s nou 🙂

hope2011
31. mar 2011

@jalanecek ahoj moja, ja uz som vecer nebola pri PC, lebo tiez som pozerala Modre z neba, to je pre mna tiez vzdy davka obrovskych emocii,n aozaj si clovek urobi ine hodnoty, ked vidi osudy tych ludi.....a ja tiez chcem nejaku dietu, ja mam pocit, ze sa zvacsujem....ja nie som pri sebe, taka nie prislis stihla, ale ani nie pribrata...ale ma stve, ze asi sa z tych hormonov citim taka nafuknuta....no neviem.....tak aj ja chcem nejaku dobru dietu....lenze kazda smeruje najprv ku schudnutiu a potom ku jo jo efektu.... 😒

hope2011
31. mar 2011

@timona ja som bola na tom tiez v ISCARE ale v MT, nemas sa vobec coho bat...nie je to nic strasne...len ti streknu spermijky tvojho draheho a polezkas si 10 minut a pojdes pekne oddychovat domkov....malicko budes citit taky tlak a potom ta mozno bude troska pobolievat v podbrusku ako pri MS, ale to je vsetko...na druhy den fungujes normalne...moc, moc ti drzim palce.....nech si tehulka na prvy krat po IUI.......🙂🙂🙂

hope2011
31. mar 2011

@katy33 ano, na prvom IUI som bola....nooo, velmi by som chcela byt prave tou, ktora tu po prvom IUI ostane tehu....sama si to moc prajem a samozrejme ze aj vam ostatnym prajem aby to bolo co nevidiet!!!! ale naozaj neviem ako to dopadne....musim verit...snazim sa moc.....este presne 7 dni a sa to dozviem.....uz teraz som netrpezliva...🙂

tinasc
31. mar 2011

@hope2011 tak silno držím palce, nech to vyjde 🙂

jalanecek
31. mar 2011

@hope2011 ahojky prajem krasne ranko aj ja som vcera kukala modre z neba a plakala som ako vzdy pri prvom pribehu su to silne emocie a cloveka to dostane...ja som dost silna nebudem pisat kolko vazim teraz som schudla 5 kil ani neviem ako ale to asi stresami alebo mozno rpavdielnou stravou aj to je moznost lebo ja som maaalinko jedavala akaslime na dierty mojkoved mas v sebe fazulku takze nemozem chudnut teraz teraz budes len priberat a ty jsi nafuknutra no nieco to znaci asi sa fazulka usadila v brusku..a mas nejake priznaky ja sa beriem varit dneska uvarim slepaciu polievku a zemiakove placky co ine mm si zelatak mu urobim vcera jsme sa pohadali po dlheeej dobe ale ja som bola na vine som nervozna a nebol dovod co uz...majte sa krasne ja sa idem pustit do varenia a samozrejme si dat prvu davku clostiku zatial pa a prajem krasny dnik paaaa

dzuli08
31. mar 2011

@fomarik Ahoj tak to som rada, že ste v poriadku a na kontrolu sa neboj, určite je už všetko v poriadku. Ja idem tiež na kontrolu na budúci štvrtoka a tiež mám troška strach. Ak všetko bude v poriadku, mali by sme byť za vodou a v 2. trimestri. jupííí.Presne ako si kedysi písala. Tehotenstvo bez príznakov je zvláštne. Mne absolútne nič nie je, dokonca ani len brucho ma nebolieva. A ty nie si na PN, keď tak veselo si cestuješ? Ja postivo vysedávam doma, akurát len tak cez vychádzku do obchodu :D Držkajte sa

hope2011
31. mar 2011

@tinasc dakujem, aj tebe samozrejme, nech vsetko ide tak, aby to viedlo uz len k vytuzenym //

hope2011
31. mar 2011

@jalanecek moja, tak od dnes uzivas clostil??? to je super, o chvilku tu bude druhe IUI a to uz bude uspesne...to predsa vieme.....nemam ziadne priznaky, to by bolo moc skoro...vobec nic....ja to budem vediet aj bez testu ci to vyslo, alebo nie...lebo mna nikdy nebolia prsia a keby ma teraz zacali, tak to uz by mi bolo podozrive..ale keby som puchla uz z toho ze je fazulka, tak to by som si inak uzivala to puchnutie a priberanie....to sa tesiiiim, papkat co len chcem.....tak idete mat dobrucky obed,mnam...ale dufam, ze ste uz s muzickom ok????

jalanecek
31. mar 2011

@hope2011 ahojky ano uz jsme z muzickom dobry to ja a moje nalady nebyvam taka ale snad uz to bude ok uz som dovarila a teraz jeste upretovanie moc sa mi nechce nieje mi akosik dobre ale to asi z toho clostiku to mi tak byva boli mne hlava a je mi nevolno takze tak tak sa majte krasne slniecka moje dve krasne fazulocky a odychujte pa...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre