IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

hope2011
13. apr 2011

@sijust ano neboli sme tam spokojni, jedine napisem-pristup tam bol nie moc dobry..ale vysledky maju naozaj dobre....to zavisi od kazdeho ako to komu vyhovuje...my sme velmi spokojni teraz v iscare...ale na helios zasadne nic zle pisat nebudem a ani nemozem...lebo vsetky centra pomahaju...takze musime byt vdacne ze tu vobec su🙂

hope2011
13. apr 2011

@sijust na poziadanie???? vidis, my sme to mali hned...uz aj nam volali po mesiaci vysledky-vcera som pisala, ze chvala bohu su dobre, klop, klop, klop🙂 to je vlastne taka konzultacia a tu nam hned dali, teda nas na nu objednali, ze to je uplne standartny postup....asi to zavisi od centra, cize vam to vobec nebudu robit????

hope2011
13. apr 2011

@sijust sorry, zle som si precitala tvoju otazku....asi to aj vam pred IVF navrhnu🙂 skus sa na to opytat....

sijust
13. apr 2011

@hope2011 zlatko,ved to je v poriadku...mate pravo na vyber...len sa mi to nechce ani verit....ja tam tak rada chodim a ku komu ste patrili?

hope2011
13. apr 2011

@sijust ved tam je prijemne, ja vobec toto centrum neodsudzujem, len pristup toho dr sa nam nepacil....nechcem ho tu menovat...proste nie som typ na ohovaranie...chapes🙂

timona
13. apr 2011

chcem sa opytat, ci moze byt spermiogram viac menej v poriadku aj naprik tomu ze DNA fragmentacia je zla?

apolenka6
13. apr 2011

@strelicia To je fantastikuš 9 vajíčok !!! 😨 😵 tak ty si už,len kúsoček od tehulkovania 😉 😉 😉 prajem ti to a verím,že to dopadne na 1*,no ešte naštuduj koľko si dáš vložiť každé rozhodnutie bude správne 😵 neboj bruško odfúkne a bude ti super....žiadna nemocnica no,no no!!!tak sa držkaj 🙂

apolenka6
13. apr 2011

@katy33 Táák dneska si sa sa domov z lekárne nadnášala 😀 😀 😀 niesla si si pokladík domov 😝 už ,len čakať kedy príde ms mňa už tiež prska bolia tak mrcha sa blíži 😠
Včera si tuším zmokla ako si predpokladala ,som si na teba myslela ked začalo pršať ty si veštica 😎 no a teraz novinka! 😖 bude nová kolegyňa nie brigádnička ....šéfovej dcéra rušia jej predajňu a bude sa ku nám sťahovať 😠 😠 😠 a donesú za predajňu škatúl od jej predajne to sa zas narobíme 😝 😠 😖 ☹ a to nehovorím o žalobabe 🙄 dobre si hovorila,že aby vám tam nedali "plošticu" a akú dostaneme ?!?? no nehovorím ?si veštica
a všetko by sa malo uskutočniť v budúci týždeň ...........

tinasc
13. apr 2011

@apolenka6 no tak to je teda riadny pech, rovno šéfovej dcéra 😠 😖 snáď ju nejako zvládnete 🙂

adikasala
13. apr 2011

ahojte babenky takze inekcijka pichnuta!!! a pozajtra sa ide na to!!!!velmi sa teskammmmmm 😲 😲 😲 bola som si to dat pichnut u mnisiek,oni tu robia taku sluzbu zdravotnu kto potrebuje inekcie.a rozpravala som sa snou povedala mi aby som sa modlila ku papezovi janovi pavlovi lebo 1 maja bude mat blahorecenie,a ja by som mala vtedy testovat!!!povedala ze mi urcite pomoze!!!!tolko pomociiiiii uz sa tesimmmmm na moju fazulku menom valentina!!! 😀 😀 😀

apolenka6
13. apr 2011

@tinasc V to dúfam možno to nebude až také zlé ako sa zdá? všetko zlé je na niečo dobré no nie?...budem pilne hladať na čo je to dobré 😀

adikasala
13. apr 2011

idem si vas docitat spisovatelky tolko popisete zas som pozadu 4 stranyyyyyy 😀

apolenka6
13. apr 2011

@adikasala Jééé tak ty si už zaštepená tfuj,tfuj,tfuj!!! inak viera strašne povzbudí a myslím si ,že by na tom modlení malo niečo byť teda určite!!! velká príležitosť zázraky sa určite dejú aj ja sa k nemu pomodlím 😕 😵

apolenka6
13. apr 2011

@adikasala ved aj mne to dá zabrať ked prídem z práce a večer o šiestej čítam súhrn 😀 dnes som aj varila to je hrozné variť po večeroch 😖

adikasala
13. apr 2011

@mirus11 nadhera!!!!gratulujem

adikasala
13. apr 2011

@pici ahojky prepac ze som ti nenapisala skor ale nestiham vas ani citat co tu popisete cele tesim sa stebou ze pekne postupujes...a zelam ti aby to konecne bolo uspesne!!!!! 😲 😲 😲

pici
13. apr 2011

@adikasala v pohode, nic sa nedeje.. aj ja sa velmi tesim...

adikasala
13. apr 2011

@pici mysli pozityvne!!!!ako som pisala hore skuste sa pomodlit k papezovi ma mat blahorecenie moze to pomoct kto je veriaci!!!!

adikasala
13. apr 2011

@katy33 kolko sa musim nasmiat ked si precitam tvoje prispevky!!!

pici
13. apr 2011

@adikasala jasne.. a papez sa otoci v hrobe , umele oplodnenie je na mile vzdialene krestanskej viere...radsej nebudem provokovat

adikasala
13. apr 2011

@zuzanka7834 no asi si to mierne poplietla stymi dzusikmi... 😀 😀 😀 no musime sa ja mi konecne stretnut!!!mam napad v auguste budem na slovensku nedame stretko????ja som v nitre do topolcian nemam daleko!!! aj s ostatnymi babenkami aby sme porovnali kto ma vecsie brusino 😀 😀

adikasala
13. apr 2011

@pici ale co si.... to nema nic stym spolocne ked sa nedari moze sa pomoct!!!!rozpravala som sa s mniskou o tom!!!

pici
13. apr 2011

@adikasala no umele oplodnenie a viera nejde dokopy... ako ja sa pomodlim len neviem ci to boh nebude brat ako ze si robim z neho srandu 😉 😉

tinasc
13. apr 2011

@pici no a už sa tu rozoberá etická stránka ivf 😉 no podľa mojich kusých informácií (ja som taký pokazený kresťan) by sa to nemalo... no ale ak by k tomu boli zhovievaví... bolo by fajn 🙂

pici
13. apr 2011

@tinasc vobec som nechcela zabrdat do tejto temy. ale viem ze z krestanskeho hladiska je to nepripustne

tinasc
13. apr 2011

@pici tiež si to myslím, že s tým veľmi nesúhlasia, ale ak sa nedá inak, tak sa nedá 🙂

pici
13. apr 2011

@tinasc to je vec nazoru, kamoska je silno veriaca a isla by do toho, iny ani za nic.. ja hovorim kazdy nech sa stara o seba

tinasc
13. apr 2011

@pici no však presne tak... ja som teda veriaca, no tak napoly... ale aj keby som bola silno veriaca a inak by to nešlo, tak by som do toho išla...

pici
13. apr 2011

@tinasc presne tak, nech sa k tomu vyjadruje len ten kto v tej situacii bol no nie?

zuzanka7834
13. apr 2011

@sijust srdienko u nas je toto uz treti pokus. Prvy nevysiel, druhy vysiel ale bohuzial nasa fazulka nerastla ako mala a skoncilo sa to spontannym potratom ☹ To bolo 19.februara, tak sme sa po mesacnej pauze vrhli na dalsi pokus s nadejou, ze nas anjelik v nebicku nam rychlo posle fazulku, ktora bude krasne rast 😵

@katy33 micinka velmi sa s tebou tesim, chrobacik! Konecne krok vpred 🙂 🙂 🙂 Len mi vrta v hlave, ze kk Ta bolia prsia... a inokedy nezvyknu... co ak? Ci? 😕

@tinasc 27.4. je hned za dverami, ved uz buduci tyzden je Velka noc, to budes mat hlavu inych myslienok, hlavne ked mas doma kočku sucu na oblievacku 🙂 A potom to tu budeme s Tebou prezivat. Boze, skoro som napisala prezuvat 😀
Ak sa dcerka podarila na piate iui, je to stale pre nas dobra sprava, ze sa oplati skusat...

@strelicia srdienko tak ste do toho vhupli naraz s @pici a Tinka Vas bude nasledovat. Drzim velke palce, nech nemas hyperstimulak a toho prednisonu nech musis uzivat co najmenej. Drz sa nam.

@mirus11 aj ja by som uz chcela taku fotku 😔 Krasne babatenko 🙂

@adikasala draha ja som z LC, ale na Slovensku nic nie je daleko, uz sa tesim na augustove porovnavanie tehu brusiek 🙂 A @fomarik pojdeme pozriet do porodnice 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre