IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

fomarik
25. máj 2011

@strelicia Božinku, len to nie!!!!! 😔 😔 😔 😔 Anjeličkovia pomáhajte našej Strelicii a jej embryjkám....ved spravodlivosť predsa musí byť!!!!!!!!!

strelicia
25. máj 2011

@fomarik to nie je feer :((( preco to musi koncit a tak skoro? mne sa to asi nikdy nepodari :(

fomarik
25. máj 2011

@strelicia ťažko sa hľadaju slová a hlavne odpoved na tu otázku "Prečo?". A nemože to byť zahniezdovanie? Topiaci sa aj slamky chytá 😔

strelicia
25. máj 2011

@fomarik teoreticky moze, zatial to nemusi byt este stratene, pokym nezacnem silno krvacat. ale ja uz viem, ze takto to presne zacalo aj naposledy a nevyslo to :( co robim zle...?:( ved som vraj uplne zdrava, idem od zaciatku s darcom, ktory ma ukazkove spermie a preco to napriek tomu nevychadza?

aby
25. máj 2011

@strelicia ešte počkaj, ale presne viem o čom píšeš, tiež si každý deň dávam takúto otázku. Prečo keď je tak všetko strašne v ,,poriadku" to nejde. 😒

tinasc
25. máj 2011

@fomarik ďakujem 🙂 uvidíme ako zabojujú 🙂

tinasc
25. máj 2011

@strelicia ahoj, no ja som dnes mala vklad a to som už 19 DC... a to normálne dostávam menzes na 24 DC... takže uvidíme 🙂

lexis
25. máj 2011

snažilky, držím palčeky všetkým nech sa to podarí. Nám to vyšlo na druhý krát a teraz to moje šidlo jačí s dedkom. Nikdy nie je nič stratené. 😉

zambilka
25. máj 2011

@katy33 ahoj no to som zvedavá budem v utorok testíkovat 😀
@lea101 ty si mojka ale nedočkavá ale ja ta chápem 😅 neznervoznuj sa babulka je tam a hotovo 😉 a stres jej neprospieva takže kluuud 😵 teš sa z pozit testu a v pondelok bude hcg akurát 😉 😉 😉

zambilka
25. máj 2011

@tinasc ahoj moja takže babetka su už u teba 🙂 dufam že sa zahniezdia 😉 pekne oddychuj .

katy33
26. máj 2011

@strelicia Slniečko moje, ja verim, že to je len nejaky plany poplach, nemôže to dopadnut takto 😠 Ja verim, že to špinenie prejde, chcem , aby zmizlo...A ako to vyzera dnes? Aj si volala s dr.?Držim palce, mojenko, nech to dobre dopadne 🙂

katy33
26. máj 2011

@lea101 No a čo ty , mojko, testovala si znova 🙂 Ak ano, určite je ten isty vysledok ako včera 😉

tinasc
26. máj 2011

@zambilka ďakujem, no budem ale asi už len na gauči s knihou 🙂 lebo z ležania som už dolámaná 😉

dadam88
26. máj 2011

@lea101 Ahoj, no ako dopadol dnešný test? Myslím na teba od rána 😎

timona
26. máj 2011

dnes ma caka druha IUI...

fomarik
26. máj 2011

@timona Tak nech sa spermošky správne zavrtaju a pekne s vajkom poputuju tam, kde majú. Držím palce! 😉

fomarik
26. máj 2011

@lea101 no čo, testíkovala si aj dnes? Ako to dopadlo???? Ciarocka je silnejšia? 😵

fomarik
26. máj 2011

Chýba mi tu stratená @walta a @yasminne 😔 . Zienky čo je s vami?

fomarik
26. máj 2011

@zambilka ako rýchlo to zbehlo, ta už v utorok testuješ. Pfuj,pfuj, pfuj....... aby sme našli // 😎

fomarik
26. máj 2011

@bibi11 ahojcek 😉 . Tak dnes si 6DPO. 🙂 Ja som po utrogestane bola tiež nenormálne ospalá. Do postele som zaľahla už o siedmej večer abola som schopná spať aj 12 hodín vkuse. Iné problémy mi utroš nesposoboval. Ale ja som ho po 3IUI papala 3x1..bolo mi to tak pohodlnejšie, ale ked sme zistili že sme konečne tehu 😀 😲 , tak som ho musela vkladať 2x2. U mna bolo IUI dosť bolestivé, cca takých 5dni po zákroku som citila vaječníky a podbruško trošku , to je asi tak všetko. Držím palce 😉

@katy33 ješkove voči...ved ja som ti neodpovedal na to vysadzovanie utrogestanu. P/repáč srdienko. Takže ja som začala utroš vysadzovať presne 10tt+4 na dávku 3x1. Takto som ho vkladala 4 dni, potom som znížila na 2x1 po dobu tri dni a napokon 1x1 tiež na tri dni. Ukončila som to skončením 12týždna. Mne to takto naplánoval Krajko :0)

alibabaa
26. máj 2011

@timona drzim palceky

@lea101 dufam, ze len dobre spravy mas pre nas... 😉

@zambilka rychlo to ubehlo.. ked som ja cakala na den s krvou, tak mi to pripadalo ako vecnost.

fomarik
26. máj 2011

@alibabaa zlatko naša, ako sa máš? Teraz koníkuješ tak sporadicky 😉

fomarik
26. máj 2011

@dadam88 no ako sa cítiš? Bruško ešte bolí? Dnes je to 8 den po IUI?

@mia321 Tiež som užívala Femi kvapky, tu včeliu kašičku nie, ale viem, o nej že je výborná a su na ňu len samé chvály. Pred IUI, ked som mala stimuláciu clostilom som Femi už nebrala 😉

fomarik
26. máj 2011

6.juna poradna a 10.juna ideme na veľký ultrazvuk do Helíka v 30tt! 😵 A ide snami aj buduca starká (zase), aby sa vynadívala na svoju vnučku. Dnes som mala krááásny sen, ako mi maličká podávala ručku cez moje bruško a ja som sa za nou načiahla a svoj malinkatý prštek obmotala okolo mojho...no krááása...normálne plačem. 😵 😵

alibabaa
26. máj 2011

@fomarik krasne snicky.. jeeeeej to uz vas caka velky ultrazvuk? ten cas ale leti... pri iui sa mi to tak nezda. ale pri tebe to nejako leti ... mozno preto, ze vzdy cakam a potom znova cakam a tebe sa to za ten cas krati 😎
no ja som tu kazdy den, nie vzdy sa ale zapajam .. 😕 nezdrhla som, od vas .. to sa ani neda... mala som tu asi 5 skupin, ktore som chodila pravidelne citat a zostala som uz len u vas a este v pipinach z GF. ale tam chodim menej ako sem...

fomarik
26. máj 2011

@alibabaa no áno, to je posledný veľký uzv, ani sa mi veriť nechce. Ale ešte máme pred sebou pár týždnov, no už sa cítim taká nemotorná, veľká 😖 . Ja som tiež ostala verná len tejto skupine.
Inak skutočne, pri čakaní na IUI sa to ťahalo ako soplík na rukáve.

strelicia
26. máj 2011

@tinasc mne robili vklad az na 26.DC. prave preto som sa zlakla, ze o dva dni ked som mala dostat mrchu, tak mi zacalo to spinenie. ale nastastie to bolo len trosicku a iba vcera doobeda a potom to preslo. uz nespinim, tak som si vydychla. uff. 🙂 sorry baby ze som stresovala 🙂
ale pre istotu som si zvysila utros na 2x3

lea101
26. máj 2011

ahojte zlatiky, ja som mala do teraz pisomne statnice ... tak az teraz pisem... ano testikovala som... ale nemam dobre spravy.. ☹ iny druh testu ( lebo tie mamatesty som nemala doma uz ) clearblue a nejaka barbara ci co... vsetko negativne.... uz nebudem testovat... zbytocne som sla rozrusena... na skusky. Idem sa ucit na obhajobu a na ustne... a pripravim sa na vsetky varianty na pondelok ked mi oficialne vezmu HCg krv v Iscare... A pripadne vypiseme ziadost rovno v pondelok na IVF... Uz nebudem cakat. Pekny dnicek prajem... PS: Este ma napadlo ze ked ma spoluziacka uvidela povedala ze do rana sa jej snivalo ze som tehulka.. ( tak ze ma to jasne rozplakalo ) hhihihi 😀 a ona o nicom nevie, 🙂 tak mozno to coskoro bude aj naozaj.. aj ked... prestavam si myslet ze tento mesiac...... koli tomu krvnemu testu .. nie koli domacim negativnym testikom 🙂 ja som sa naozaj tie dva dni 9 dpo... tak strasne ma tahali prsia bruchu bolesti otrasne... vo vajesnikoch a maternici.. ale to ustupilo do rana... uz mamm len bezne bolesti ako po utroestane ci duphastone... to viem uz rozlisit... .. ... ach ale som sa rozpisala 😀 😀 😀 nec hce sa mi ucit... 😀 pa pa xoxo

lea101
26. máj 2011

@timona velmi velmi ti drzim palce.... 🙂

zuzancek22
26. máj 2011

@fomarik ty si na PN-ke, a užívaš si tehotenstvo?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre