IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

dasaa
2. feb 2012

@cmelica juuuj moja vcera som zase mala flakaci den 😀 😀 😀 😀.Ked je mm doma tak sa len flakame.Juuuj veru je zima brrr.Tiez som dnes musela ist na kontrolu.No dr.mi povedal ze vysledky mam dobre a pozreli sme sa aj na male ako sa ma 🙂

dasaa
2. feb 2012

@mirka2010 tak to veru uz som v 17tt ani mne sa to nechce verit 😀 a pritom ani nevidno na mne aby som bola tehu.Tak ze susedia moji ani netusia ze som tehu 😀 😀 😀 😀 😀.Verim ti ze by si chcela spinkat tak ked pojde Marosko hajkat tak si nachvilku pospi aj ty.Ja sa mam dobre dnes som videla drobca aj ked sa nam nechcell ukazat ze co vlastne cakame 🙂

mirka2010
2. feb 2012

@dasaa tak sa vam neukazalo??? no vidis, sidlo malicke, chce nechat maminku v napati...aj ked je super vediet, kto to tam v brusku klopka...ale coskoro sa to urcite dozviete 🙂 hlavne je, ze ste v poriadku, to je to najdolezitejsie...ale citis sa dobre, vsak? inak, ja si pamatam, 17tt som ja uz mala brusinko take, ze bolo vidno...a potom to aj tak dopadlo, ze som mala asi najvacsie brusko v celom okrese 😀 😀 😀

cmelica
2. feb 2012

@mirka2010 som rada ,ze ste v poriadku ..tak Marosko si pokuka pekne po maminke a hned sa mu lepsie zabuva 🙂 🙂 🙂 🙂 posielam veliky Cmuk 🤐 🤐
ano moja je to nadherne i ked este nas caka dlha cesta pred sebou 🙂 🙂 trosku sme este taky opatrny,ale tesime sa mooooc 😀

cmelica
2. feb 2012

@dasaa jeeeeee mojka tak ty si dnes videla drobceka???uzastne 🙂 🙂 🙂 aj mas fotecku???pohlkadkaj za mna drobcatko 😵 😵

majca55
2. feb 2012

@dasaa ahoj moja mám sa dobre akurát mám doma dvoch maródov tak sa bojím nech to nechytím ☹ aj u vás sú také mrazy?

dasaa
2. feb 2012

@mirka2010 citim sa dobre len krize ma bolia,prsia tiez 😀 ale len v noci a poslednom case ma pali zaha aj dnes v noci sa to nedalo vidrzat ☹ .A nenapadlo ma sa ho opytat o tu zahu

majca55
2. feb 2012

@mirka2010 zlatino tak si zvykáte?a papkáčik je dobrý?a tvoja rana moja už zahojená či bolí ešte?

dasaa
2. feb 2012

@cmelica ano moja videla a mal problem urobit aj fotku bo sa stale hybal.Pohladkam.ano mam aj fotku ale nie je az taka dobra ako v Martine.A ty moja v pondelok ides na sono vsak ? 🙂

dasaa
2. feb 2012

@majca55 joooooj moja dnes rano ked som isla na kontrolu a to bolo uz 10 hodin tak u nas bolo - 15C brrrr normalne sme mali problem nastartovat auto.Ako mam rada zimu ale az taku nie.JUUUJ moja ved vcera bolo v spravach ze je chripkove obdobie a ze su nie kde zatvorene skolky a aj skoly.Davaj na seba pozor a pi vela cajiku 🙂

cmelica
2. feb 2012

@dasaa nie idem az v utorok 🙂 no to je riadne sidielko 😀
a co dnes budes porabat??

dasaa
2. feb 2012

@cmelica neviem asi si pojdem lahnut bo tutu noc som nejak nemohla spat a som aj unavena 😒 .A ked pride mm domov tak neviem co budeme robit.Dnes je doma len som ho poslala do obchodu 😀 😀 😀 trosku zmrznut 🙂.A ty moja ?

cmelica
2. feb 2012

@dasaa ja idem k tomu lekarovi a potom spat 😔 🙂 som unavena a strasne mi hori tvar 😝
taaaaaaaak sa mi tam nechce 😒 😒 😒 😒

mirka2010
2. feb 2012

@cmelica to je samozrejme, ze ste opatrni, vsak to je normalne, ze sa obavate a mate strach, ci bude vsetko v poriadku, ale musis mat proste v sebe ten pocit, ze to bude v poriadku a to malicke to bude citit...a tak to potom aj bude,.....ze budete rast v zdravy az do konca 🙂

cmelica
2. feb 2012

@mirka2010 musi byt vesetko v poriaku ved toho malinkeho drobceka uz lubkame teraz 🙂 🙂 🙂

dasaa
2. feb 2012

@cmelica juuuj verim ti ved komu by sa chcelo ist v takej zime brrrrrrr.Uz by take mrazi mohli skoncit ☹ Ta co budes chorucka ?

cmelica
2. feb 2012

@sijust moja ako ??tak uz sa vam pekne drobcek ukazal ??? 🙂 🙂 🙂

mirka2010
2. feb 2012

@dasaa zaha je normalna, mne pomhala jedine maalox, ale v lekarni ho tehotnej nepredaju...mne ho vsak gynekolog odporucil a bolo to naozaj jedine co mi pomahalo...ja som dva posledne mesiace ani nic zjest nemohla..naozaj to bolo az na nevydrzanie...teraz ked si dam aj nieco sladke, ovocie, tak sa nejdem vytesit, ze konecne, nie je mi zle....

tinara23
2. feb 2012

@mirka2010 ahojko 🙂 veď ja verím, že nestíhaš, to je v pohode 😉 no bola som na kontrole, tak, ale nebolo to sonom, nebol môj doktor, uvidím o dva týždne, ale čiaročky na teste boli, tak snáď bude všetko ok. No a podarilo sa to pekne prirodzene na prvý šup 😉 pozdravujem Maroška, je nádherný, držkajte sa 😉

mirka2010
2. feb 2012

@majca55 aka si zlata, ze myslis na moju ranu...no, uprimne, boli stale...ale tak normalne, ze sa to da uplne v pohode zvladnut...nie je to nic strasne..aj ked na jednom mieste mi troska mokva a z jedneho miesta mi trci motuzik, tak ten ma tlaci, ale je to take vsetko uplne v norme...malicky papka teraz kazde 3 -3,5 hodinky, takze myslim, ze v pohode...v noci sme zatial len jeden krat hore a potom hned rano, ked manzel ide do prace..takze uvidime, ako to bude dalej...a ty sa mojinka ako mas???

cmelica
2. feb 2012

@dasaa mam mm choreho a dnes sme boli aj u lekara,tak ma antibiotika...juuuj moja to hadam nie 😕
ale necitim sa tak uplne ,ze fit...ked sa poobede prespim bude hadam lepsie 🙂
a co puzzle uz ste sa pohli??

dasaa
2. feb 2012

@mirka2010 aha ale mojmu mm by predali a mohla by som aj ja to pouzivat.Alebo ako by som si to kupila ?

majca55
2. feb 2012

@dasaa ano moja pijem a dva dni nejdeme nikam z domu mm dnes urobil zásoby 😀 😀 a na Orave im nedoviezli ani pečivo auta sa tam nedostali je tam -31 jooj ufuf 😠 takže malinké sa neukázalo?napína vás krpček malý 😵

majca55
2. feb 2012

@mirka2010 tak to je super že raz v noci tfuj tfuj nech mu to vydrží 😵 😵 moja repíkom si vytieraj tu ranku a ten steh ti zabudli vybrať?

dasaa
2. feb 2012

@cmelica ta co si moja ako sme zacali tak tam pekne aj su.Mojemu sa nejak nechce a mne tiez zatial. ☹.Tak len pekne pi cajik a lez pod dekou aby si nebola chorucka 🙂Pohladkaj za mna fazulku 😵

mirka2010
2. feb 2012

@tinara23 mojaaa, tak to mam obrovsku radost, ze sa to podarilo prirodzene...ved to je uzasneeeeeee....velmi sa tesim...no dva tyzdne cakat...jaaaaj, to je dlhy cas...ale urcite bude vsetko v poriadku a ty budes stastna buduca maminka...moc ti to a samozrejme aj ostatnym zelam 🙂 z celeho srdiecka...a dakujeme za pochvalu pre Maroska, je to nas poklad milovany 🙂

cmelica
2. feb 2012

@dasaa jasne moja pohladkam 🙂 🙂 🙂

dasaa
2. feb 2012

@majca55 tak to mas pravdu ze nas natahuje ale nam to nevadi hlavne je nech je zdravucky alebo zdrava 🙂 Je to nie co nenormalne tie mrazi ach jaj 😒

dasaa
2. feb 2012

@cmelica mojko ked odfotim tak dam fotku len musi prist mm domov bo to on take veci rad robi 🙂

mirka2010
2. feb 2012

@dasaa jasne, manzelovi to predaju...kludne ho vysli...a nedavaj si hned celu tabletku...mne niekedy stacila aj stvrtka a bolo dobre...naozaj, je to velmi rychla pomoc...len ak ta napadne, opytaj sa aj svojho lekara, ci ti to odsuhlasi...mne povedal, ze kludne mozem...ale aby si to nemala len odomna, dobre?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre