IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

lenisko1
5. okt 2011

@tinasc dakujem pekne za radu asi tam zajtra zavolam
@alibabaa dakujem pekne

tinasc
5. okt 2011

@lenisko1 inak teraz ma napadlo, že ja som brala duomox kvôli angíne... pri tretej stimulke na iui... a ešte aj po iui... takže asi sa to dá, ale konzultácia s lekárom je najlepšia...

lenisko1
5. okt 2011

@tinasc a bola uspešna? 🙂

lenisko1
5. okt 2011

zajtra zavolam rano do centra a ked môzem antibiotika tak pôjdem rovno ku lekarovi :( snad môzem nech som fit

dasaa
5. okt 2011

Ahojte babenky som po IUI a tento piatok idem na kontrolu ci som tehu alebo nie.Len vcera v noci som mala taky pocit ako keby mal pist menzes aj teraz mam taky pocit

mirka2010
5. okt 2011

@katy33 no Katuska, ja nemam ani zoznam a tiez mam v tom poriadny chaoz, co vsetko nam treba....vanicku este nemame, ani kocik...ale postielku uz ano 🙂 my do postielky budeme mat celu tu sadu, kde je paplonik, vankusik, plachta, hniezdo, baldachin a taka tasticka na postielku....mne sa to velmi paci, lebo je to krasne zladene v jednej farbe a myslim, ze aj cenu to ma dobru....no a co sa tyka nepremokavej plachticky, to este neviem, ale skusim sa o tom poinformovat...ale vacsinou sa to zevraj odporuca chlapcekom ako dievcatkam...tak neviem...no musime pozistovat 🙂 inak tos tym bruskom mas uplnu pravdu...aj ja mam niekedy dni, kedy je vsetko uplne ok, ale napriklad dnes mam ten den tazsi a brusko dava zabrat...a ako sa ti vstava z postele??? 🙂

mirka2010
5. okt 2011

@majca55 tak to je uzasne, ze mas uz dve deticky...to je krasne....a to dievcatko sa samozrejme podari...ja tomu verim...a coskoro to bude urcite aj pravda 🙂

mirka2010
5. okt 2011

@ursula5 no ale stale to nemusi byt menzes....uricte ten utrogestan uzivaj aj nadalej....vsak mozno ti to prejde...a vsetko nakoniec dobre dopadne 🙂

apolenka6
5. okt 2011

@sijust Jééé tak 0 0 0 0 0 0 0 0 0 -9 vajok 🙂 🙂 🙂 sa teším,uvidíš budú sa krásne deliť 😵 ,no vidíš krásne si prežila aj narkozu a ako t 😵 o prebiehalo ? si si doniesla košielku alebo 😕 ? ja nemám žiadnú doma musela by som si kúpiť na túto príležitosť 😀 tfuj,tfuj,tfuj nech všetko dobre dopadne!!!!

mirka2010
5. okt 2011

@zuzana151 ahojky 🙂 no my sa mame dobre, tuk, tuk, tuk....aj ked momentalne sa citim, ako keby som mala tonu....proste je dnes taky dnik s tym mojim brusinkom...a zistujem, ze nemozem sa uz ani poriadne napapat, lebo potom mam pocit, ako keby som zjedla kila jedla 🙂 inak ten set co si si objednala je skvelyyyyyy 🙂 lepsi ako mam ja ten vyhladianuty...budem velmi nad tymto rozmyslat...je uzasny, naozaj....podstatne je v nom viac ako mam ja vyhliadnute 🙂 a ty ako sa nam mas???? ako v praci, co tam nove??? uz mas za sebou oznamenie tehulkovania....a videla som ti brusinko na fotkach a mas ho krasne....ty si taka chuducka, tak mozno preto nemas az take velke, velke brusko, ale myslim, ze ho mas nadherne.....a kedy si si objednala tu supravu? este ju nema domka, vsak?

mirka2010
5. okt 2011

@dasaa moc, moc drzkame palce 🙂 uz si viac netestovala, vsak????

dasaa
5. okt 2011

@mirka2010 nie netestovala som 🙂 uvidime aky vysledok bude piatok

apolenka6
5. okt 2011

@petuska123 Peťka to sa krááásne čítalo 😵 😵 😵 😵 veľmi ti gratulujem 😉 ,pamätám si ako si bola nešťastná po punkcii ked si mala prázdne vajka 😕 a teraz si tehulka!!!! no vidííííš všetko ide a zázrak další na svete .....
už nebudeš patriť medzi snažilky ,ale maminky 🙂 🙂 🙂 a ešte raz gratulujem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

apolenka6
5. okt 2011

@fomarik Lucinka naša ty musíš byť veľmi silná ,neviem si to ani,len predstaviť ako sa cítiš ☹ ☹ ☹ len verím ,že Livinke tam pomôžu a potom bude domka medzi svojimi rodičmi s mamičkou a ockom,už si to chúdatko malé zažilo tolko v nemocnici 😖 Držím palce nech malá čo najrýchlejšie vyzdravie 😉

mirka2010
5. okt 2011

@dasaa urcite to bude krasny vysledok...budeme v to verit 🙂

majca55
5. okt 2011

@mirka2010 si zlatá tá podpora tu na MK mi moc pomáha dakujem strašne moc 🙂 🙂 🙂

dasaa
5. okt 2011

@mirka2010 och keby to tak bolo 🙂

mirka2010
5. okt 2011

@majca55 ano, tato pomoc na MK je uzaaaasna...aj mne tu kocky neskutocne moc pomohli....a velmi dobre sa tu citim...mat tu take kamosky 🙂

ursula5
5. okt 2011

@mirka2010 veď neboj ja ho nevysadzujem volala som do Martina tak mám prísť už piatok že skúsia test už by to mali vedieť a spravia sono ale moc už tomu neverím a radšej budem milo prekvapená takže neboj nič nevysádzam a aj oddychujem, od obeda je to zas v starých šľapajách to špinenie 🙂

majca55
5. okt 2011

@mirka2010 a už vieš aké daš meno synčekovi?ja mám Dávidka a Filipka 🙂

apolenka6
5. okt 2011

@katy33 To je dobrá správička,že krčok je zatial v poriadku 🙂 malá bude velká 😀 😀 jááj chrobáčik váš ,ešte aj štikútku má,maminka sa dobre napapala a ona čká 😀 dohady 😉 len sa šetri a štrikuj o sto šesť ked by mala Vikinka mala prísť skôr aby si to stihla 😕 🙂 no na Vianoce budete na 100% traja
Ak chceš ísť na jarmok tak prídi zajtra v piatok má pršať 😠 🙄 to bude vonku parádne 😒 len gumáky nasadiť a imunitu posilniť 😝 som zvedavá či neochoriem,hádam nie 😖 a mladá šéfka sa už hrá na dôležitú, stopuje prestávky a všetko naokolo sleduje...1/2 roka OK a teraz jej preplo ,,asi sondovala čo a ako a teraz chce všetko zmeniť,čo sa jej nepáči...bez komentára

tinara23
5. okt 2011

@mirka2010 ahojky, prosím ťa do koľkého tt si brala utrogesta?

apolenka6
5. okt 2011

@ursula5 Budem držať palce aby v piatok na sone našli dutinku!
Tak to teraz sa mám v CAR pýtať či už žiadosť poslali ked tebe ju 2 tt tam držali? jááj to bude 😒

ursula5
5. okt 2011

@apolenka6 ďakujem ešte stále je tam malá šanca ale už som vyrovnaná aj s neúspechom, hor sa do ďalšieho boja!!!
no môžeš tam zavolať či to už poslali do poisťovne alebo zavolaj do poisťovne či to už dostali 😀 😀 😀 😀

apolenka6
5. okt 2011

@ursula5 určite šancu máš stále 🙂 🙂 a nebudeš sa musieť s niečim vyrovnávať 🙂
že by? budem volať tam aj tam 😀 😀 budú to musieť rýchlo schváliť inak sa ma nezbavia 😕 😕

ursula5
5. okt 2011

@apolenka6 to všetci píšu že ešte je šanca, od poobedia zas len málo špiním už neviem čo si to tom myslieť uvidím v piatok 😀
Dobú noc všetkým 😉

alibabaa
5. okt 2011

@ursula5 nezufaj dopreduuuu. pekne sa vyspi do ruzova a od zajtra ziadne pochmurne myslienky. dobru nocku aj tebe 🙂

apolenka6
5. okt 2011

@alibabaa no ako ? odratávaš do 18 😕 🙂

jovanka81
5. okt 2011

@zambilka 🙂, pregnyl nezaruci ze folikuol praskne o 36 hodin...to je idealne stav a ten ako vieme neexistuje 🙂
osobne vime, ze raz som po 36 hodinach folik mala a druhykrat uz tam neboli, takze....ja to vnimam tak, ze podla toho, ako si piroda povie, pregnyl ma zarucit jeho prasknutie, ono sa pocita v tom useku s minimalne 12 hodinovou zivotnostou vajicka a minimalne 24hodinovym casom kym zaberie pregnyl, aspon mne to tak lekar vysvetlil a preto sa picha po 36 hodinach. moze sa stat, ze folki praskne az 30 hodin po pregnale,ale stale mas 6 hodin kym bude IUI a to uz vajko je tam vo vajickovode....ale vidis, stane sa aj to, ze po 36 este nepúraskol...je to vsetko po prirode, lieky nic neriesia 🙂. dokonca moze prasknut aj ovela skor, ale lekari to neradi riesia, lebo my tomu nerozumieme, a taky je standardny postup 🙂 dokonca viem o zenach, ktorym folik praska pri 15000 davke pregnylu, takze nie jednu, ale 3 injekcie, inak nic nepraskne.....verim, ze tvoje telo je ukazkove a o 36 hodin nastane praaask 🙂 ale inak, mna velmi ovulka bolela teraz somnevedela ani sediet, skoro som od bolesti plakala..... a bolo to ovela skor, ako 36 hodin 🙂 a tiez mam nervy, ci sme to stihli, vsak s auvidi, este raz, drzim palceky 😉

alibabaa
5. okt 2011

@apolenka6 to si piiiis 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre