IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

cmelica
8. jan 2012

@dasaa aj ja idem urobit 🙂 🙂 🙂

dasaa
8. jan 2012

@cmelica chcela som sa ta opytat ci este pijes ten caj gynastan 🙂
aspon budeme pit spolu ten caj ked uz sme tak daleko od seba 🙂 🙂 🙂 🙂

cmelica
8. jan 2012

@dasaa no my sme si urobili cierny s citronikom...mnaaam 🙂 🙂 nie nie gynastan uz davno nie...pri stimulke sa bylinkove caje neodporucaju 😝 a uz si zacala stavat puzzle??

dasaa
8. jan 2012

@cmelica jaaaj .Ano uz sme zacali stavat a dokonca aj mm sa pridal.Jooooj ake nervy sme mali a mm ani nehovorim ze taky obrazok kupil.Trosku inak vizera na obale ako pri skladani. 🙂A ty skladas?Mna ten obrazok nebavi vsetko je tam take divne 😕

cmelica
8. jan 2012

@dasaa hej skladam,tak po 3-6 pizzli denne..neviem ,hadam to niekedy dostavam 😀 ani mi nehovor,my mame zas vsetko zelene 🙂 🙂

dasaa
8. jan 2012

@cmelica nabuduce si pojdem kupit nie co normalne.Ale az ked to dostavam dufam ze sa mi to podari este pred prichodom babetka 🙂 🙂

dasaa
8. jan 2012

Uz druhy den ma boli hlava 😠 ach jaj

cmelica
8. jan 2012

@dasaa ale snad ano ...ved to mas este kopu casu...len ci sa ti bude chviet...najhorsie na tom je to ,ze som si ho vyberala ja 😀

cmelica
8. jan 2012

@dasaa a pijes dost????

dasaa
8. jan 2012

@cmelica ved prave vela casu ale presne tak ako si pisala ci sa mi bude chciet 😀 😀 😀 😀 😀

dasaa
8. jan 2012

@cmelica no vcera malo som pila ale dnes vela aspon si to myslim ze dnes vela.Pre mna je vela aj pol litra 😀 😀 😀 😀 😀

cmelica
8. jan 2012

@dasaa no to teda je naozaj vela,ze pol litra 😀 ja teraz vypijem 4litre 🙂
len pi moja pi!!!potrebujes to!!!!!!!!!!!!!

sijust
8. jan 2012

@dasaa no prva cast bola pred mesiacom,to budem vediet zajtra vysledky...a zajtra?krv urcite na AFP a asi sono....uvidim,dam vediet

dasaa
8. jan 2012

@sijust tak to pravde podobne aj mna to bude cakat vsak ?

dasaa
8. jan 2012

@cmelica ale pijem ved hlasku mam pri sebe ale vies co aj by som spala stale 🙂

cmelica
8. jan 2012

@dasaa ved nemas nic ine na robote,ci???len si odpocin pokial mozes,bo ked sa babatko nerodi moc toho nenaspis 🙂

dasaa
8. jan 2012

@cmelica nikdy som taka nebola leniva ako teraz 😒 Je pravda ze dnes som malo spala ale aspon dnes budem spat ako male babetko 😔 😔 😔.A o ktorej mate byt v Martine ? 🙂

cmelica
8. jan 2012

@dasaa tak ako vzdy akolo 7-8...takze rano vyrazame o 5.45 🙂
zlatko budem koncit idem do tej vane 😵 drzkaj sa mi a dobre si pospi 😔 😔 😔 pekny vecer a dobru nocku prajeme 🙂 🙂 papapa

sijust
8. jan 2012

@dasaa myslim si,ze ano...ale ked ty to mas inak ako ja,ked chodis aj do centra este....tam ja uz nechodim...

dasaa
8. jan 2012

@sijust ale ja do centra som mala chodit koli genetike a oni nic take mi nerobia jedine aspon teraz sono mi robili a to este raz mi budu robit v 20tt.Skor len merali babetko nic viac .

dasaa
8. jan 2012

@cmelica aj tebe prajem dobru nocku 😔 😔 a daj nam zajtra vediet ako bolo 😉 Prajem prijemnu cestu.Tak papa 🙂 🙂

sijust
8. jan 2012

@dasaa ale nechapem preco...to ti oni kazali,aby si tam chodila,ci ty si chcela sama?

dasaa
8. jan 2012

@sijust rozpravali sme sa o genetike a dr. mi povedala ze potom mam este prist k nim v 13tt.Ale nic mi take nerobili.

cmelica
8. jan 2012

@dasaa jasne ozvem sa s novymi infoskami 🙂 🙂 🙂 papapa

tinasc
8. jan 2012

@majca55 veľmi ma to mrzí... tak sa drž a prajem skoré zotavenie a aby všetko dobre dopadlo...

tinasc
8. jan 2012

@cmelica pri stimulke sa nesmú bylinky a bylinkové čaje? to je mi novinka 🙂

cmelica
8. jan 2012

@tinasc vraj nie..mne to povedala koordinatorka ked som sa jej pytala ci mozem..ze radsej nie bo by mohli viac ublizit ako pomoct 😕

kostickabonnie
8. jan 2012

@majca55 aj mne myslienky odbiehali, mrzi ma, ze to nestacilo k lepsim spravam ☹ ☹ ☹

kostickabonnie
8. jan 2012

@cmelica mas aj nejake vykyvy nalad? da sa ta liecba vydrzat psychicky?

tinasc
8. jan 2012

@cmelica aha, no tak to je dobré vedieť 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre