IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

majca55
9. jan 2012

@walta @dzuli08 dakujem babulky pozviecham sa a idem dalej pre ten malý uzlíček šťastia urobím všetko 😵 aj vy sa mi držkajte moje 😵

walta
9. jan 2012

Dievcence moje.... chcem sa opytat vas, co uz mate deticky, co vsetko a hlavne v akom mnozstve mam nakupit pre nasu malu- veci na oblecenie. Neberte moju otazku za moju neschopnost 😀 , ale chcem si nechat poradit. Dakujeeeeeeem.... mozete mi pisat do posty, tam si to isto najdem a precitam. Cmuk cmuk 😉 😉 😉

walta
9. jan 2012

@majca55 na 100% mas pravdu... treba ist dalej... podari sa, uvidis 🙂

majca55
9. jan 2012

@walta dakujem moja 😵 hned ako mi dovolia idem na to a možno aj ked nedovolia tak to skúsime vraj sa može zadariť 😀

dzuli08
9. jan 2012

@walta No tých vecičiek čo ti treba jej veľmi veľa, na nete nájdeš rôzne zoznamy. Ja ti chcem poradiť z vlastnej skúsenosti, aby si veľa nekupovala. Je lepšie, keď sama zistíš, čo potrebuješ a potom si to pôjdeš dokúpiť. Bábatko strašne rýchlo rastie a preto je fakt zbytočné kupovať veľa malých vecí. A nekupuj si 58 a 62 veľmi málo. Ja som najviac využívala 68. Aj keby sa ti narodilo menšie bábo, tak keď mu dáš plienku naširoko, hneď ti nabehnú 2 čísla. A zase aj podľa toho ako si zvykneš. Ja väčšinou používam polodupačky s bodynkom, ale niekto je zase zvyknutý obliekať bábo tak, že dá dupačky a košielku. Ja napríklad košielky vôbec nepoužívam, ........ no možno len do šatičiek.
No a tak zbežnem, čo my najviac používame:
2x klasická perinka, zavinovačky sa mi vôbec neosvedčili, stále sa rozväzujú
veľa podbradníkov, ale nie na uväzovanie, najlepšie na cvoku alebo suchý zips
jednu tenkú a hrubú čiapočku
fusak
deka
vanička, klasické mydlo BUPI, teplomer, olivový olej, osušky
plienky a nohavičky na zaväzovanie naširoko
zimná kombinéza, nejaká chlpatá teplučká súprava
rukavičky, ponožky........veľa
6x polodupačky, 10x body s dlhým rukávom, 3x dupačky, 4x teplejšie overaly,
z hračiek zatiaľ používame len hrazdičku s hračkami, tie klasické hrkálky veľmi nevyužívame, lebo si to nevie ešte chytiť do rúčky.

No viac ma nenapadá, ak sa chceš niečo opýtať, kľudne napíš, rada poradím :D

walta
9. jan 2012

@majca55 velmi ti to prajem, zlatino... vydrz, podari sa 🙂

walta
9. jan 2012

@dzuli08 dakujem moja, mam to skopirovane a ulozene 🙂 🙂 🙂 dobra rada nad zlato

dadax84
10. jan 2012

@majca55 Drzim Ti palce na dalsi boj 🙂

tinasc
10. jan 2012

@dasaa
@tinka9075
@cmelica a to sa vám chce také puzzle stavať... ja som to párkrát skúsila, ale som to čoskoro nechala tak, mala som z toho hrozné nervyyyyyy 🙂 😉 to veru nie je na môj temperament 😀 hlavne tie časti, kde je veľa zeleného, alebo more, alebo niečo podobné 🙂

tinasc
10. jan 2012

@walta moja tých vecičiek je dosť čo bábo potrebuje, ale na začiatok stačí pár kúskov oblečenia, lebo bábo rastie veľmi rýchlo, uvidíš potom sama, ako rýchlo ti bude rásť a aj sama budeš vidieť a vedieť, čo a ako nakúpiť... v apríli už nebude hádam taká zima, začne pomaly teplo a leto, takže toho nebude až tak moc, je lepšie mať jarné bábo ako zimné 🙂 no a doma také kozmetické veci, ako písala @dzuli08 v podstate to veľmi dobre vystihla a aj tie veci... ale aj tak budeš mať viacej, ako potrebuješ, nakoľko určite ti rodinka niečo kúpi, alebo ty v obchode neodoláš 🙂 ale hlavne bábo rýchlo rastie, takže niektoré veci možno bude mať na sebe párkrát a vyrastie 🙂 a v pôrodnici ja som napríklad nepotrebovala nič iba na cestu domov 😉

kemonka
10. jan 2012

Ahojte baby, hladám niečo o heliose v Martine, neviete mi povedať, aké máte skúsenosti s MUDr. Gáťovou? Ja by som tam chcela ísť ale len na preventívnu prehliadku. (zatial 😀 )

adikasala
10. jan 2012

vy ste ale zavislacky nestiham vas citat 😠 nevadi zbezne prebehnem 😉
@majca55 majca vela sil do noveho boja urcite sa raz podari!!!
@walta ahojky aj ja som uz zacala s nakupmi..zatial body podbradniky deky a take co je neutral velkost.este pre nase letne a jarne baba moc neni v obchodoch iba zimne su!!!musime si pockat 🙂

mirka2010
10. jan 2012

@tinara23 nooo, asi sa mu nechce ist od maminky...ked mu je tam tak dobre...zajtra uvidime,. ideme na kontrolu, tak mozno sa posunieme dalej...uvidime 🙂

dasaa
10. jan 2012

@tinasc mne sa chcelo od zaciatku ale teraz uz nie nebavi ma ten obrazok co mam a to je najhorsie ☹ Ale urcite to dokoncim do konca roka 😀
A ty ako sa mas?a co mas nove ?

zuzancek22
10. jan 2012

@mirka2010 jaj tak nech je všetko ok, ja budem rada ked s našimi chlapcami vydržím do 36tt

dasaa
10. jan 2012

Ahojte vsetky babenky @tinka9075 Ako si sa dnes mala a ako ti ide praca?
@majca55 moja ako sa mi mas mozno je to blba otazka.
@cmelica moja dnes vecer uz pichame pregnil vsak? Ten den sa blizi jupiiiiiiii 🙂
@mirka2010 zajtra daj vediet ako si dopadla 😉

tinka9075
10. jan 2012

@dasaa ahoj mala som sa super celý den sme sedeli ideme robit niečo nové tak sa to musíme učit a robotu sme nemali ja mám rada takéto dni 😀 😀 😀 hlavne že nás platia 😉

dasaa
10. jan 2012

@tinka9075 jeeeeej ha tak to si fakt mala dobry den dnes 🙂 len keby bol stale celych 365 dni tak by to bolo super

tinka9075
10. jan 2012

@dasaa no super den ale dovolenku ti nedajú ani náhodou ja ju budem asi predávat 🙂

dasaa
10. jan 2012

@tinka9075 oni vedia co robia 😅

tinka9075
10. jan 2012

@dasaa presne tak ale aká nuda to bola viac som unavená ako keby som robila 😀 😀

dasaa
10. jan 2012

@tinka9075 ved to tak je 🙂

tinka9075
10. jan 2012

@dasaa aj ked som si už zvykla v robote ale lepšie mi bude vo februári na peenke 😉

dasaa
10. jan 2012

@tinka9075 takto si si to zariadila coooo?

tinka9075
10. jan 2012

@dasaa jasne trošku v robote aby na mna nezabudli a potom doma na peenke 😀 😀

dasaa
10. jan 2012

@tinka9075 uz si dostala menzes ci este nie ?

tinka9075
10. jan 2012

@dasaa ten čakám až 19teho časú dost to sa ešte načakáááám 😉

dasaa
10. jan 2012

@tinka9075 jooooj to az vtedy ☹ myslela som si ze to dostanes skor 🙂

dasaa
10. jan 2012

babenky budem koncit nejak mi blbne internet.Pekny vecer prajem zajtra sa tu stretneme pa 🙂

tinka9075
10. jan 2012

@dasaa to prejde len aby mi nemeškala ked som bola chorá 😒 ale trpezlivost ruže prináša a mne prinesie bábo 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre